състезание във Видин на яко трасе!

За нерегистрирани.
Подлежи на сериозно модериране, без предупреждение ;-)

Модератори: Форум модератори, Voting

състезание във Видин на яко трасе!

Мнениеот maggkrabar » 31 Окт 2008, 02:15

ghost rider написа:едно приятелче организира любителско състезание във ВИДИН тази събота.доколкото разбрах ще се състои на трасето във панаирното градче на което се провежда супер специалния етап от РАЛИ "ВИДА" (трасето е асфалтово)и регламента ще е като на ралито(две коли на трасето в два коридора правят две обиколки,като за размяна на коридорите се ползва рампа и подлез(също като при RACE OF CHAMPIONS).при преминаването на скока със по висока скорост,е възможно при спускането колата да "задере нос",така че които мисли да участва,е добре го има в предвид!трасето става и за лъзгане и никои няма да направи проблем ако някои е дошъл да си попързаля,вместо да дава времена!!! подробности тук: www.auto-vidin.com/forum-f3/topic-t571.htm#5241 ЗАПОВЯДАИТЕ!!!


аз утре ще врътна няколко телефона да зарибявам. само трябва да сменя съединителя на тойотата и съм в пълна бойна готовност, още не съм я разтоварил от последното събитие в Плевен :D трасето е много яко, аз лично съм тотално зарибен. въпреки, че няма никакво време за организация, не се знае нито регламент, нито разрешени гуми нито нищо. това все пак е истинско WRC трасе и хич не е за изпускане! палете ежедневките и към Видин! става дума за 01.11.2008, събота, 10 часа във Видин. неочаквана оферта! и има адски много непоканени :D
maggkrabar
 

Мнениеот OSRacing » 01 Ное 2008, 00:38

WRC stage u Super Special Stage няма нищо общо, Race Of Champions използват идеята на Супер Спешъла.
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот maggkrabar » 02 Ное 2008, 03:03

видинчани изкъртиха няколко картера и радиатора :D тия от монтана същата история - трошат като невидели. една кола направо се разпадна след скока. и аз скокнах, ама само един път - исках да се прибера до софия на ход :D
maggkrabar
 

Мнениеот ifcho » 05 Ное 2008, 04:57

бахмааму...тва ако е оцеляло след скока отивам да си купувам ибиса

http://gallery.rally-club.bg/main.php?g ... alNumber=3
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот maggkrabar » 06 Ное 2008, 01:13

всъщност сеатчето не оцеля :D бяха му свалили всички джамове, но след приземяването нещо се изкърти отдолу. за сметка на това други от местните си скачаха като стой та гледай, някои направо прескачаха рампите и се приземяваха на нос. кулери, радиатори - на мармалад :D дори нагласени турбо бигачки скачаха доста високо, много по-високо от колите от професионалният шампионат - те имат етап на това трасе.
maggkrabar
 

Мнениеот leonardo_vd » 05 Яну 2009, 16:40

maggkrabar написа:видинчани изкъртиха няколко картера и радиатора :D тия от монтана същата история - трошат като невидели. една кола направо се разпадна след скока. и аз скокнах, ама само един път - исках да се прибера до софия на ход :D

Картера беше на 1-катами, която е с 1.8т мотор от голф 4 :wink: На състезанието превключвах на 3500-4000 оборота, защото колата забиваше нос след тези обороти. Просто един регулатор на горивото ме прецака.
Цялата история на колата може да видите в тази тема http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=76841 , както и пред какъв проблем съм изправен сега. За съжаление не съм регистриран и не мога да пускам теми за да обсъдим проблемите и евентуално да ги реша, защото виждам че има кадърни хора тук.

ПП. Картера сцепих на скокчето и добре че колата е с койловъри и не поддава много иначе не ми се мисли за пораженията.
leonardo_vd
 

Мнениеот maggkrabar » 07 Яну 2009, 23:37

аз много трудно мога да ударя картерът, но на скока при слизане и изкачване зловещо се удряше предната греда под бронята и се уплашх да не спукам предният джам
maggkrabar
 

Мнениеот leonardo_vd » 07 Яну 2009, 23:53

maggkrabar написа:аз много трудно мога да ударя картерът, но на скока при слизане и изкачване зловещо се удряше предната греда под бронята и се уплашх да не спукам предният джам

Е да ама при мен картера за съжаление е най-ниската точка на колата ми.
Аватар
leonardo_vd
 
Мнения: 619
Регистриран на: 07 Яну 2009, 13:53
Местоположение: Видин


Назад към Отворени дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron