Живко Маринов

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
12
100%
Не
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 12

Живко Маринов

Мнениеот j1v » 04 Окт 2015, 23:25

Леко е против правилата, да се предложи от познат, но нека си признаем, че това правило ще става все по-трудно за изпълнение с напредване на средната възраст на членовете на форума :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Та ... за какво става въпрос ? Преди месеци отказах молба на въпросния човек, да го представя тук.

Днес последва нова молба, която със сигурност ме впечатли :

"Здравей, преди няколко месеца исках да се включа в performance-bg.org но нямаше кой да ме препоръча.

Нищо не се е променило от тогава освен това, че завърших колата :)

След като покарах малко, реших да мина на още по-сериозен сетъп. Завърших и него.
Напреднах доста в материала и за следващия сетъп имам крещяща нужда да чета форума, човече :)
Просто нямам кой да ме препоръча там. За да не съм голословен, пускам и няколко снимки."
Прикачени файлове
IMG_20150708_212616.jpg
(4.2 MiB) Все още не е свалено
IMG_20140911_152454.jpg
(3.48 MiB) Все още не е свалено
IMG_0703.JPG
IMG_0703.JPG (2.6 MiB) Прегледано 6580 пъти
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Живко Маринов

Мнениеот j1v » 05 Окт 2015, 01:26

"Здравейте, казвам се Живко Маринов на 29 години от Силистра.
Занимавам се с web-базирани програмни езици и други глупави неща.
От много време имах намерение да си направя автомобил, но все липста или на време или на финаносви възможности ме е спирала.
Преди година започнах с BMW m42b18 (e36 318is), което докарах до 310 коня на колела, като преди да започна да го сглобявам нямах никаква представа от конструкция на ДВГ. Исках много да чета форума, тъй като знам че тук са сериозни хора в областа, но j1v ме отряза преди около година, но никак не ме отказа.
Преминах през 2 сетъпа (или поне аз така си ги наричам), понаучих доста и нещата станаха по-сериозни и за мен ще е от много голяма полза да чета форума.
Едва ли някой ще научи нещо от мен, но ако мога да съм полезен с нещо бих се радвал да споделя с вас. Единствения начин j1v да не ме отреже пак е някой да ме съжали и да одобри не особено респектиращото ми резюме. В замяна обещавам да не досаждам (освен може би няколко лични съобщения с въпроси) и да пусна подробна тема на проекта ми.

Благодаря за отделеното време."


П.П.: Много лош тоз j1v само реже ....
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Живко Маринов

Мнениеот hf hpe » 05 Окт 2015, 08:14

гласувах с да
дано не остане разочарован
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Re: Живко Маринов

Мнениеот paco » 05 Окт 2015, 16:00

Гласувах с ДА, но май трябваше първо да питам първо, дали сам си прави колата или ...

hf hpe написа:гласувах с да
дано не остане разочарован

Има какво да види в форума, само дето застаряхме и ни мързи да пишем (и аз съм в кюпа). :-s
Тунинга е дисциплина в която всеки сам решава как най-качествено да си счупи колата :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Re: Живко Маринов

Мнениеот j1v » 08 Окт 2015, 22:26

Ами да ни е честит новия член, нека видим таз e36-ца в какви филми е вкарала собственика си :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Живко Маринов

Мнениеот skydiver » 12 Окт 2015, 21:58

Честито :partyman:
Съединението прави силата.
Аватар
skydiver
 
Мнения: 185
Регистриран на: 11 Фев 2013, 12:03


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron