кандидатура - tonkata

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вод

Анкетата свършва на 24 Мар 2010, 10:23

Да
18
75%
Не
6
25%
 
Общо гласове : 24

кандидатура - tonkata

Мнениеот ADV » 02 Мар 2010, 21:10

Иаскам да предложа един прияте от бмв форума - Антоний Янев познат във ворумите с ника tonkata.
познаваме се с него от около преди 2 години , ентусияст е голям занимава се с бмв-та.има две успешно направени турбо бмв-та едно от които се движи още по родните писти.Познават го и други хора от форума така че сами преценете , повече за него нека сам да каже 8)
ADV
 
Мнения: 148
Регистриран на: 03 Юни 2009, 10:59
Местоположение: Плевен

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот VolvoFan » 03 Мар 2010, 12:31

Даа. Адаша е свестен и супер запален. Аз съм ЗА.
VolvoFan
 
Мнения: 210
Регистриран на: 03 Мар 2006, 01:05

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот ADV » 04 Мар 2010, 09:42

ето как се представя самият той
Здравейте казвам се Антоний Янев в няколко форума съм известен с ника tonkata.На 24 години съм от София
завършил съм строителен техникум в момента работя в областа на транспорта.от малък съм луд по бмв-тата а от 5-6 години не спирам да си копувам и да карам е30ки.от 2 години се запалих по тунинга имам 2 успешни завършени проекта които изцяло съм проектирал и направил с малка помощ от приятел.Едната кола която е известна на може бби всички от вас е колата на Алекс Бурдин това е първият ми проект.
Е30 318ис с турбина т25 кулер мс1 диузи 440цц на 0.63 бар премерена на диното в хеед даде 180 коня на колелата след като я сглобих я покарах близо полови година , след това я продадох на едно момче което я кара още няколко месеца и след това Алекс я взе от него.Следващата ми е30 320 м20б20 я взех със спукана глава за около седмица и метнах един пуло готов турбо кит от друга е30 и малко части досъбрах , дизелови колектори т3 дизелова 240цц диузи чип и заводска електроник , колата работеше много стабилно не вървече колкото иската можеби заради сток електрониката и ниското налягане но на мен ми харесваше, последва спортно окачване билщаин амортесиори шпер распорки отпред и отзад и едно участие на калояново на 8 март миналата година като взех 12-14 място в клас Ц не е най-доброто но бях сравнително доволен с оглед на конкурентите и това че карах без гуми а масово състезателите караха със сликове.В момента колата е без турбо просто имам атмосферни концепции за нея и съм се ориентирал към тайм атака в така наречения нов калас стриит, но мощноста за мен не е най важна.неможах да си намеря проекта за 318ис в бмв-форума да ви го покажа но имам една малка темичка за част от модивикациите които съм направил на сегашната ми е30. http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 1&t=180877 .общо взето това е за мене планирам в близко бъдеще да поставя един м50 които ми стои в гаража , правя и койл-оувъри КВ за отпред и се надявам на по добри пистови изяви този сезон.ПОЗДРАВИ
ADV
 
Мнения: 148
Регистриран на: 03 Юни 2009, 10:59
Местоположение: Плевен

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот j1v » 04 Мар 2010, 10:24

Пуснах анкета. Новото е, че можете да си редактирате гласовете в хода на гласуването, преди крайния срок (20 дни)

Цене, оправи permissions да могат нерегистрирани да си пишат в анкетата
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот 75 turbodelta » 04 Мар 2010, 13:40

ЗА :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот Joreto » 05 Мар 2010, 18:52

за
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот ADV » 07 Мар 2010, 22:54

Здравейте отново.Виждам че доста от вас са се застъпили за моята кандидатура което основно ме кара да се радвам.Искам да постна малко инфо по сегашната ми кола която е един постоянен проект който се стремя да развивам с оскъдните средства които припечелвам към момента.купих я преди около година черна е30 320и с проблем в мотора - спукана глава , смених глвата и я оборудвах с турбо кит повечето части от който бяха от ударена такава.след като я покарах на ниско налягане около половин година отново спуках глава (малко са калпави тия м20 ки) и си промених малко концепцията като от нея отпадна турбото.с времето си изясних целта ми която е не много коне а кола която се държи добре на пътя и да е приятна за каране и тайм атак.тъй като нямам друга кола тази ми е и евридейка и немога да си позволя да я орежа олекотя и да махна всичко от интериора и затова доста се зарадвах от новия клас Стриит който излезе тази година.Това е моят шанс да съм конкурентен на другите коли с моята така наречена евридейка,до моментна съм ъпгрейднал предните спирачки с 4 бутално Сумитомо и 288 мм диск , като разликата в сравнение със стоковите спирачки на е30 е огромна , сложих нов шпер с подходящо число за слабата ми количка , подготвям койл-оувъри от Ауди , марката им е KW с пълнители КОНИ , монтирал съм шортшифтър с удължен лост,подготвям и смяна на агрегата пак с 2 литров но 24 клапанов от е36 , но няма да се справя финансово за монтажа му преди първото състезание , защото имам други приоритети като гуми , бензин и т.н планирам да я обуя в по добрия случаи с 4 броя Тойовци Р888 или по лошия вариянт 4 нови летни гуми , защото както може би знаете в Стриит не са позволени сликовете , и накрая но не на последно място 2 седалки тип рекаро.за сега е това , ще пиша за развитие на проекта и по натам но надявам се това да стане като потребител тук :)
Поздрави!
Прикачени файлове
Изображение277.jpg
Изображение277.jpg (184.53 KiB) Прегледано 9177 пъти
Изображение280.jpg
Изображение280.jpg (223.48 KiB) Прегледано 9177 пъти
ADV
 
Мнения: 148
Регистриран на: 03 Юни 2009, 10:59
Местоположение: Плевен

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот Sharo » 07 Мар 2010, 23:06

Познавам го и съм за :wink:
Аватар
Sharo
 
Мнения: 618
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 11:24
Местоположение: София

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот ADV » 26 Мар 2010, 22:18

:D да се регистрирва ли ?
ADV
 
Мнения: 148
Регистриран на: 03 Юни 2009, 10:59
Местоположение: Плевен

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот Tzenko » 31 Мар 2010, 09:20

Чакам регистрация да активирам :D :D :D
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Re: кандидатура - tonkata

Мнениеот tonkata » 31 Мар 2010, 20:46

етоме готов съм.БЛАГОДАРЯ :wink:
BMW Power
Аватар
tonkata
 
Мнения: 79
Регистриран на: 25 Мар 2010, 09:38
Местоположение: Sofia


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron