Златомир Митев (bravo)....обороти и грип :)

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

искате ли го

да
30
91%
не
3
9%
 
Общо гласове : 33

Златомир Митев (bravo)....обороти и грип :)

Мнениеот gazzzar » 25 Яну 2010, 11:33

Здравейте, колеги!
Пускам тази анкета за мой добър приятел , който се развива в посока рали и атмосферни двигатели! Момчето е много печено и може да ни снася доста иновации от Германия, където живее,съзтезава се и човърка!
Ето и неговото представяне:

Казвам се Златомир Митев на 27г , роден в гр. Сливен, който съм напуснал преди повече от 8 години. По настоящем живея в град Заарбрюкен, провинция Заарланд, Германия.
Никнейм в БМВ Клуб България bravo.
Много е трудно човек сам да говори за себе си, но ще бъда верен на регламента на този форум и ще се постарая.
Научих за форума от както той бе създаден, но никога не е бил фикс идея за мен поради простата причина, че винаги съм се съмнявал във истинността и полезността на информацията споделяна в интернетпространството. С време перформанс-бг се наложи и започна да се чува в автомобилните среди което ме накара и мен да се замисля да се регистрирам тук.
Кога се заразих неизлечимо с автомобилизма? От дете съм воден по рали състезания от баща ми. По късно грабвах колелото и обикалях Българка, Даула, парчето, Карандила и Молова гора за да се насладя на рали „Златни пясаци”. По късно спяхме на палатки на така наречения „сеирджийски завой” и т.н. и т.н. Заминах за Германия и тук имах щастието да открия хора болни като мен. Купих си първата 30-ка с м42 мотор разбира се .
По настоящем разполагам с е30 318ис Група G автомобил . Група G е еквивалентна група на N, но за коли излезли от хомологация и на национално ниво. Колата е абсолютно серийна с изкючение на клетката, седалките, окачването и разни други дреболии. Регламента е доста строг и сме длъжни да го спазваме. Налага се да карам в тази група поради финансов дефицит, защото в група H е посволено почти всичко, но за направата на добър автомобил са необходими страшно много средства. За втора поредна година се готвя да участвам.

Най-най-най- голямата ми страст е Нордшлайфе или ЗЕЛЕНИЯТ АД. Имах честта да карам там за пръв път преди около 5 години. Виновници за безаварийното ми прохождане на пистата са Александър Попов (Alex 320i Cabrio BMW Forum) и брат му Максим (oxam). Мечта ми е участие на 24ч Нордшлайфе.

Не обичам турбинирани мотори, не обичам този тип тунинг-мунинг и т.н. Човъркам все атмосферни двигатели, в главата са ми обороти, грип, температури, стил на шофиране и общо взето не променям нищо по автомобила което няма да допренесе за по-добри времена на специалните етапи.
Настоящата съзтезателна кола е това което е само в благодарение на моя къртовски труд и ентусизаъм. Всичко съм си правил сам, тук в Германия е скъпо да ползваш труда на друг и затова разчитах единствено на себе си....

Надявам се да намеря други заразени и да обменим опит за автомобилният спорт.

Хора с които сме бръмчали през годините (ще пропусна много но все пак):

Лондонската група (алекс, макс, емил, SGCasper, стан и т.н.) , софийската група ( Пенчеви, Виктор Миленков - gazzzar, Сашо – drivinggod , Росен Врачански-роко , LeX и др. ), сливенската (Щилян Тенчев, Павел Жеков, Скорпион Рали Тийм....)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ПС: ето го и профила на Злати в БМВ форума:
http://bmwpower-bg.net/forums/memberlis ... file&u=392
Последна промяна gazzzar на 25 Яну 2010, 12:02, променена общо 1 път
Аватар
gazzzar
 
Мнения: 20
Регистриран на: 10 Ное 2009, 18:25
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 25 Яну 2010, 11:56

ЗА :wink: въпреки че не обичал турбо мотори .... :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот DrivinGGoD » 25 Яну 2010, 12:25

Абсолютно ЗА със сигурност мога да кажа че това е един от най-запалените по автомобилните спортове човек, който познавам... Много отдаден на автомобилите и луд на тема каране... Има доста познания в тази посока, които биха били полезни на всеки... Също така луд BMWист и фен на истинските автомобили... Има повече обиколки на Ринга от всички нас взети заедно, беше виновен и ние да успеем да се докоснем до магията на това място, както и до WRC Германия... Мисля че този форум само може да спечели от него, сдържан е в мненията си и се изказва само когато има какво да каже...
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?...
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner. BMW - The Ultimate Driving Machine
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 108
Регистриран на: 09 Ное 2009, 19:35
Местоположение: в света на motorsport-a

Мнениеот Tzenko » 25 Яну 2010, 12:57

75 turbodelta написа:ЗА :wink: въпреки че не обичал турбо мотори .... :lol:


Всеки ЛУД с номера си :)

П.С ЗА ;)
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

!

Мнениеот Sachko » 25 Яну 2010, 13:39

и от мене За , ма да пусне проект на Е30-ката :lol:
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Sharo » 25 Яну 2010, 16:15

Много За :twisted:

Последната снимка кефи яко луд :!:
Аватар
Sharo
 
Мнения: 618
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 11:24
Местоположение: София

Мнениеот явор » 25 Яну 2010, 17:27

за
Аватар
явор
 
Мнения: 145
Регистриран на: 21 Май 2006, 23:22

Мнениеот paco » 25 Яну 2010, 22:12

За ама и аз искам да видя проекта скоро в форума. :)

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 25 Яну 2010, 22:27

Аз пък чакам регистрация да активирам
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Alfons » 25 Яну 2010, 23:41

Имам удоволствието да познавам лично Злати и освен хубави неща няма кво друго да кажа :!: :!: :!: Човек,който наистина заслужава да е във форума :!: :!:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

...

Мнениеот teao » 26 Яну 2010, 21:33

Аз съм за, ама нещо цъкнах не по по грешка :oops:
teao
 
Мнения: 110
Регистриран на: 30 Юли 2008, 19:10

Мнениеот ludiagsm » 26 Яну 2010, 22:18

75 turbodelta написа:ЗА :wink: въпреки че не обичал турбо мотори .... :lol:


+1 :lol:
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот bravo » 27 Яну 2010, 03:51

благодаря много на всички за гласуваното доверие.
турбоколите е пресиленп малко, че не ги обичам :) просто атмосферните са ми много на сърце.
нямам търпение да се насладя на компанията на всички ви в този форум 8)
Благодаря още веднъж на всички.
Аватар
bravo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 26 Яну 2010, 02:36
Местоположение: The Green Hell

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Яну 2010, 11:31

добре дошъл :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron