Въпрос

За нерегистрирани.
Подлежи на сериозно модериране, без предупреждение ;-)

Модератори: Форум модератори, Voting

Мнениеот 75 turbodelta » 10 Авг 2008, 17:35

COSWORTH-2 написа:На мен рестрикторчето си ми е на турбото и досега не съм имал проблем с отлагания на масло, тва да не е фритюрник :D

ма чааи ся ти говориш за коси за бога :lol: та........за какви проблеми стаа въпрос :shock:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 28 Авг 2008, 13:31

в България има ли хора, които могат да направят читав Downpipe на 2.5 инча за голф МК4 турбо, че с тия доставки ако поръчам от щатите се удвоява цената до БГ?
Гост
 

Мнениеот mds » 28 Авг 2008, 17:42

Е как да не могат :) :shock: Аз моя го правя като се върна от почивката и ще ти пусна снимки :) Успех
mds
 

Мнениеот Гост » 30 Авг 2008, 18:22

кой ти го прави?
Гост
 

Мнениеот Гост » 01 Сеп 2008, 14:59

11 киловата ток и някоя друга тръба, и фланец :lol:
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 20:30

Понеже не ми дава да направя нова тема искам да питам тука какви съвети може да дадете по тази тема http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 1&start=75
Гост
 

Мнениеот hf hpe » 01 Окт 2008, 13:59

Anonymous написа:Понеже не ми дава да направя нова тема искам да питам тука какви съвети може да дадете по тази тема http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 1&start=75


писал си че съоношението на ооборотите на компресора спрямо коляновият вал с 8.5:1, което ми се струва безкрайно малко за
да има ефективност
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 14:28

Ами кажи към какви обороти на турбото да се стремя.Входа на компресора е 40мм а изхода 50мм.Пише AR 53.
Гост
 

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 14:29

А колега объркал си постовете.Чети тези на к-35
Гост
 

Мнениеот mds » 19 Яну 2009, 17:37

Понеже вече не може да се пускат теми.. за това използвам на колегата.
Не бях палил колата от сумати време и реших да я изкарам тея дни да я пораздвижа
обаче не вървеше нормално.. едвам качваше 0,5 бар-а а попринцип като настъпех ги вдигаше почти веднага 0,6
ок викам може да е от кофти бензин да свършва
напълних я яко със 100 октанов и отидох да си сменя гумите и картерната вентилация, че фабричната се беше запушила
всичко 6+ през почти цялото време я карах на вакуум дет се вика на доста къси разтояния
след като всичко направих вечерта си тръгнах .. давам газ.. и к*р
от -.08 до 0 отива при напълно отворен дросел и до там..
голяма греда :(
турбината е едно малко ККК от на Милен (МГМ) колата, а и колата е същата
спря изобщо да надува
ще свапя утре даунпайп-а (за жалост нямам гараж където да я правя и ще трябва да мръзна сутринта пред блока :( ) да видя дали не е пръснала нещо по топлата част от вътрешната страна към гейта
възможно ли е гейта да си е заминал безславно ?
или проблемите са по дълбоки ?
PACO каза, че ще удари едно рамо тея дни .. и все пак реших да попитам и тук да се подготвя психически за това каквото може да е станало :(
mds
 

Мнениеот mds » 20 Яну 2009, 12:50

оправено :oops:
mds
 

Мнениеот Гост » 13 Апр 2009, 22:39

Аз пък искам да разбера какво пречи да се гледат всички теми но не всеки да пише в тях????Да не би да ви е страх че някой ще открадне идеята например че пунто гт върви повече с едикой си гарет и 6 барово валбро?Нали този гарет и валброто правят пари и то не малко.Незнам..но ми се струва тъпо да неможе да се гледа поне
Гост
 

Мнениеот fixxer » 14 Апр 2009, 08:52

Членски внос за "ноу хау" ще трява да плащате :twisted:
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Мнениеот Гост » 04 Юли 2009, 19:35

Ко ще плащаме бахти керливо измисления форум.Кат не искате некомпетентни спамери си прейте кандидатури кво ви пречи да се гледат темите????
Гост
 

Мнениеот dido » 04 Юли 2009, 20:07

Тва е положението баце, тоталитаризъм :lol: ко да праиш...
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот hf hpe » 04 Юли 2009, 20:11

Anonymous написа:Ко ще плащаме бахти керливо измисления форум.Кат не искате некомпетентни спамери си прейте кандидатури кво ви пречи да се гледат темите????

заради манталитета на такива като теб :D
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот Toshko » 04 Юли 2009, 21:34

hf hpe написа:
Anonymous написа:Понеже не ми дава да направя нова тема искам да питам тука какви съвети може да дадете по тази тема http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 1&start=75


писал си че съоношението на ооборотите на компресора спрямо коляновият вал с 8.5:1, което ми се струва безкрайно малко за
да има ефективност


Колеги, разгледайте темата в тунинга - некои имат доста напредък :shock: - много и се радвам на тая тема, щото взеха че го направиха!

Обаче никой не ме послуша да вземе един редуктор от стартер начи... ама му хванаха цаката по друг начин.

Старт от скрапа тунинга отново е на мода :lol:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 09 Юли 2009, 16:44

Тука са само батки,дет си карат "тунингованите" коли само у форума! =D>
Гост
 

Мнениеот Andrei » 09 Юли 2009, 16:51

Anonymous написа:Тука са само батки,дет си карат "тунингованите" коли само у форума! =D>


Позна! Тва е форум за виртуален тунинг....рисуваме си колички и са кефим! И не мога да разбера кво толко се натискат за литературен форум!
муткер фускер!
Andrei
 
Мнения: 570
Регистриран на: 17 Дек 2007, 01:12
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 09 Юли 2009, 16:54

ха ето че си имаме още един потресен от форумчето :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 09 Юли 2009, 17:13

Andrei написа:
Anonymous написа:Тука са само батки,дет си карат "тунингованите" коли само у форума! =D>


Позна! Тва е форум за виртуален тунинг....рисуваме си колички и са кефим! И не мога да разбера кво толко се натискат за литературен форум!

Браво,браво,поздравления,добре се справяте с оцветяването! :D
Гост
 

Мнениеот Гост » 10 Юли 2009, 16:07

Аре кажете кво пречи да се гледат темите?Само вие ще си пишете в темите.Ние кат не разбираме ще гледаме отстрани.Кво толкоз има....
Гост
 

Мнениеот dido » 10 Юли 2009, 16:26

Воайори, един вид... :lol:
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Toshko » 10 Юли 2009, 16:50

Anonymous написа:Аре кажете кво пречи да се гледат темите?Само вие ще си пишете в темите.Ние кат не разбираме ще гледаме отстрани.Кво толкоз има....


И аз докато се напъвах да вляза си мислех като теб :roll:

Обаче като влязох и вътре е Суууупер Яко!

Жалко че не можаш да влезеш за да видиш :lol:

Майтапа на страна, вие ка'т не разбирате, няма смисъл и да гледате :wink: Аз например съм виждал шахматна дъска (както вие коли) но не съм в състояние да извлека полза от това да присъствам на тренировките на Веселин Топалов :wink:

Трябва да имаш основа върху която да стъпят новите знания. Не се съмнявам че има по-паметливи от мен, но механичното запомняне и възпроизвеждане не води до по-големи знания, а до повече ненужна информация :wink:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 11 Юли 2009, 15:29

Ама на мене мие е необходимо да гледам.Конкретно аз ги разбирам нещата и повече се интересувам от перфоманс.1 сайт на български ще има(в който проектите са на 6)и той ще е затворен.Аре измислете нещо гледа ми се
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Отворени дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron