Италианско преследване Плевен - 4-ти кръг + Дрифт + Тунинг

За нерегистрирани.
Подлежи на сериозно модериране, без предупреждение ;-)

Модератори: Форум модератори, Voting

Мнениеот OSRacing » 29 Окт 2008, 12:44

Аз не мога вече да се занимавам интерактивно. когато имам възможност да говоря лайв, тогава ще го направя, желанието ми да задържа ако не добър тон, то поне добри намерения бе напразно.
[b]Celica/b] българина има странното желание към мазохизъм, той не иска да му стане хубаво просто така, той иска да има кръв и сополи, иначе не му е интересно! =;
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 29 Окт 2008, 14:20

мисля че не е нужна дискусия тук има си място и хора които ги касае ....нека някои шеф да тури катинара тука и да глътне ключа :wink:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот maggkrabar » 29 Окт 2008, 14:50

OSRacing написа:българина има странното желание към мазохизъм, той не иска да му стане хубаво просто така, той иска да има кръв и сополи, иначе не му е интересно! =;
и само розова нинджа може да убие друга розова нинджа :D такава ни е държавата, такива са законите, такива са начините. известна доза "мутреене" винаги има. после идва мир и разбирателство щото иначе няма накъде :D
maggkrabar
 

Мнениеот ifcho » 29 Окт 2008, 15:12

нали нямаше да има потайност в БДФ?
Аз така и не разбрах кои са учредителите и, и членовете на управителния съвет.
Също и списък с клубовете участващи в БДФ, и процедура за членство на нов клуб в БДФ?
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот INTEGRALE » 29 Окт 2008, 15:21

ifcho написа:нали нямаше да има потайност в БДФ?
Аз така и не разбрах кои са учредителите и, и членовете на управителния съвет.
Също и списък с клубовете участващи в БДФ, и процедура за членство на нов клуб в БДФ?


Както разбрах от постовете на Краси и те са били изненадани от регистрацията на БДФ-никои не е знаел за това :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: освен Тошко Дунев.Сега ясно ли е за кви клубове става въпрос. :D :D :D :D :D
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот OSRacing » 29 Окт 2008, 17:57

Още по-тайно общество, интересно ми е каква е конспирацията???
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот maggkrabar » 29 Окт 2008, 19:09

в нашта хубава държава и хубавите, и лошите неща стават тайно, тва ви е напълно ясно. защо изобщо се обсъжда това? вече има изявление от БДФ, вероятно тази вечер ще бъде публикувано съдебното решение. така, че... който иска да знае повече - да изчака официална информация, който е прекалено любопитен да си наеме адвокат да провери нещата :D

OSRacing, едва ли за теб е тайна каква е конспирацията, при положение че ти самият си част от нея. не е като с марто да не се познавате отблизо :D само дето въпросното тайно БДФ общество цяла година дрифти на корем по българските писти, забутани трасета и пътища. не се е крило да листи папките :wink:
maggkrabar
 

Мнениеот OSRacing » 29 Окт 2008, 21:00

maggkrabar написа:.....

OSRacing, едва ли за теб е тайна каква е конспирацията, при положение че ти самият си част от нея. .....

Знам за идеята за БДА знам и за съществуването и, нямам нищо общо с конспирацията с БДФ. Чакаме съдебното решение и статията в ДВ значи, след това явно ще черпите. :-({|=
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот maggkrabar » 29 Окт 2008, 21:11

INTEGRALE написа:
ifcho написа:нали нямаше да има потайност в БДФ?
Аз така и не разбрах кои са учредителите и, и членовете на управителния съвет.
Също и списък с клубовете участващи в БДФ, и процедура за членство на нов клуб в БДФ?


Както разбрах от постовете на Краси и те са били изненадани от регистрацията на БДФ-никои не е знаел за това :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: освен Тошко Дунев.Сега ясно ли е за кви клубове става въпрос. :D :D :D :D :D

всъщност след "изненадата" още същата вечер всички бяхме се събрали и се черпеха по случая - заедно с Тошко Дунев :D чист късмет е, че точно той се беше заел с това, иначе дървото е голямо. а и точно той беше единственият от профитата, който беше с дрифтърите цялата година - и момчетата му имат доверие и го харесват, да не говорим че като излезе нисана на пистата всички полудяват от кеф. освен него само Коцето Щерев е показал уважение към дараците ни и е карал с нас. та точно в лицето на Дунев става ясно, че работата с БДФ е напълно сериозна.
maggkrabar
 

Мнениеот Tzenko » 30 Окт 2008, 12:59

Мисля, че има по подходящи места да се обсъждат проблемите на БГ Дрифтинга ;)
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Предишна

Назад към Отворени дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron