Италианско преследване Плевен - 4-ти кръг + Дрифт + Тунинг

За нерегистрирани.
Подлежи на сериозно модериране, без предупреждение ;-)

Модератори: Форум модератори, Voting

Италианско преследване Плевен - 4-ти кръг + Дрифт + Тунинг

Мнениеот maggkrabar » 13 Окт 2008, 01:13

http://www.drifting-bg.com/forum/viewto ... highlight=

и най-важното - клас без ограничения. сликове, турбини, нитро, летящи чинии - кой каквото има под ръка :D
maggkrabar
 

Мнениеот maggkrabar » 22 Окт 2008, 02:42

състезанието обещава да бъде много интересно. освен грипъри, нощни дрифтъри, професионални платени видеооператори и съдии, тунинг шоу и концерт - ще има още много изненади :D осигурено е професионално осветление на пистата, май ще има и видео стена, allcars.bg ще предава мероприятието онлайн срещу смс 1лев
maggkrabar
 

Мнениеот SeaGirl » 24 Окт 2008, 02:24

maggkrabar написа:..... ще има още много изненади :D ....


за самопровъзгласилата се БДА ли става въпрос :lol: :lol: :lol:

maggkrabar написа: осигурено е професионално осветление на пистата, май ще има и видео стена, allcars.bg ще предава мероприятието онлайн срещу смс 1левбез ДДС


освен това има и гласуване за фаворит на публиката
http://www.allcarsbg.info/eshop/race

.... демек СМС на 1810 с текст АТВ45 :twisted:
Аватар
SeaGirl
 
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2007, 23:42
Местоположение: originally from Varna

Мнениеот OSRacing » 24 Окт 2008, 18:59

Тука ми намириса на страшна прокламация и реклама ама айде...
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 24 Окт 2008, 20:14

OSRacing написа:Тука ми намириса на страшна прокламация и реклама ама айде...

какво точно имаш предвид :shock:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот OSRacing » 24 Окт 2008, 21:57

Против тия дразги съм! против такава пропаганда съм, открити реклами за кой да гласуваме, щуротии, ми хора вие си се познавате, ма аз дето не съм в тия среди имате ли си представа са какво си мисля, след като изчетох в дрифтинга 200000000 страници с храна с черпака? =;
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 24 Окт 2008, 22:11

OSRacing написа:Против тия дразги съм! против такава пропаганда съм, открити реклами за кой да гласуваме, щуротии, ми хора вие си се познавате, ма аз дето не съм в тия среди имате ли си представа са какво си мисля, след като изчетох в дрифтинга 200000000 страници с храна с черпака? =;

кои дразги ве пич ??? и не разбирам след като не ти харесва защо вземаш участие в темата ??? не ти харесва не гледаш не гласуваш какво си тръгнал да обесняваш тука ся ко било у дрифтинга и кви черпаци не те разбирам честно :shock:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот maggkrabar » 24 Окт 2008, 23:13

OSRacing написа:...
ти ако на тва му викаш скандал :D ако знаеш какво става зад кулисите това ще ти заприлича на безобиден спам - какъвто си е всъщност.

понеже ще има дрифт шоу, а не състезание - редно е победителите да се определят от публиката - които и харесват най-много, а не които дрифтят най-професионално или там квото е. засега друг начин освен с СМС-и няма. това не е никаква пропаганда и реклама.
maggkrabar
 

Мнениеот OSRacing » 25 Окт 2008, 01:19

75 turbodelta успокой се моля те, ще дигнеш кръвно :lol:
Краси, има вариант, с анкетни листове примерно, може да се измисли и друг вариант, на първо време смс-а е добър, но има и други. :D Приятно прекарване на шоуто, предполагам, че ще изпусна много, но дори и да е безобиден спам, не знам какво е зад кулисите, не искам и да знам, прекалено дълго съм гледал скандали в автомобилния спорт, и това ме отказа от него като привърженик. Инак- това е отворена дискусия все пак, всеки може да изкаже мнение, дори да не е закачен по някакъв начин 8)
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Celica » 25 Окт 2008, 16:47


http://www.allcarsbg.info:

"Във връзка с настъпили форсмажорни обстоятелства, видео предаването на живо бива преустановено до 19 ч.

Извиняваме се за пречиненото неудобство."

:?
http://citycomfort.bg/ Производство на AL и PVC Дограма
______________________________________________________________________
Изображение
Аватар
Celica
 
Мнения: 104
Регистриран на: 07 Май 2006, 01:28
Местоположение: Варна, морето...

Мнениеот 75 turbodelta » 26 Окт 2008, 21:53

OSRacing написа:75 turbodelta успокой се моля те, ще дигнеш кръвно :lol: .............

ОСРеисинг аз съм си спокоен ти се напрягаш приятелю на автомобилния спорт :idea: освен това има кои да мисли за моито кръвно гледаи твоито си :!:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот OSRacing » 26 Окт 2008, 22:50

Не разбирам на какво се дължи "тона" ти ...
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 26 Окт 2008, 23:01

OSRacing написа:Не разбирам на какво се дължи "тона" ти ...

каквото повикало :idea:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот COSWORTH-2 » 27 Окт 2008, 00:55

75 turbodelta написа:каквото повикало :idea:
Трети сам пада в него :partyman:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот maggkrabar » 27 Окт 2008, 02:20

аз всъщност гласувах с СМС за Владо Мантата и накрая спечелих от томболата :D

та мероприятието премина успешно. Очакванията на организатори, участници и публика бяха големи, но ЧАК такова нещо никой не беше очаквал!

в събота валеше цял ден, пистата като лед, тренировките и квалификациите минаха много трудно. Аз отпаднах на квалификациите - би ме едно момиче - с чужда кола! - бях с хипер агресивни настройки на предницата, но за сухо и на лъзгавицата гризнах дедовия :D като се стъмни - дрифт шоуто започна ллахо. пистата беше осветена, но мократа настилка поглъщаше всичката светлина и не се виждаха завоите. първият тур по-плахо, вторият вече карахме по спомени и се получи доста добре. след това дойде бомбата. всички дрифтъри на трасето, уж за почетна обиколка, но станаха няколко обиколки - на постоянен бърнаут, дрифтове и донъти. пистата се пука по шевовете от ревящи коли, целият кайлък в пушеци, публиката направо шокирана. завършихме с почетна заря. истинското дрифт шоу стана в неделя след италянското - отново точно по сумрак. този път беше сухо и наште момчета - великолепната четворка Владо Мантата, Дифчо, Алекс и Тодор Дунев - сътвориха умопомрачително шоу! имаше тандеми, дори сандвичи - три коли, като първата и последната правят на средната сандвич на една боя разстояние. Тодов Дунев този път надмина себе си. Като се стъмни се залепи зад Алекс, без фарове! КАраше толкова близо, че нисанът не се виждаше, чак когато Алекс мине зад него се виждаше залепена сянка. Публиката беше толкова екзалтирана, че когато Тошко спря да я поздрави, направо го издърпаха от колата и го понесоха на ръце, а нисана потегли по наклона на пистата без пилота в него :D

Бяхме си подготвили едни от най-класните екшън видеооператори, от нашите среди, та ще има първокласно видео. поне кадрите, които видях в кръчмата без никакво пресилване са феноменални!

аз още в събота след две обиколки на бърнаут в заключителното шоу опекох съединителя, та гризнах дървото за втори път. ама поне спечелих от томболата :D


Та сезонът по италянските и дрифт беше закрит грандиозно! Фотото и Видеото ще бъдат качени в хостинга на дрифтинг-бг. Всичко това съвпадна с официалното обявяване на Българската Дрифт Федерация. Тя вече е факт. Зад нея са същите тези момчета, които тази година издрифтиха почти всички писти, до които имаха достъп. Само за една година дрифта в българия направи огромена крачка, а шоуто, което стана тази събота и неделя надскочи всичко, което досега е правено в БГ на любителските състезания и събирания за италянско и дрифт. тепърва в дрифт форумът ще се създаде раздел за БДФ да се доразвиват нещата.

БДФ няма НИЩО общо с БДА. Става дума за съвсем различна организация. Всъщност с промоутърите на БДА си поговорихме малко на импровизиран брифинг от тяхна страна - бяха официално допуснати да си кажат там квото имаха за казване :D

http://www.youtube.com/watch?v=DA7RmhRV ... ture=email -

нещо такова, ама много по-яко. това беше предният път :D
maggkrabar
 

Мнениеот LordDigital » 27 Окт 2008, 07:40

Е добре де тез промотъри не са ли намери некои да го бошунира ,ей така да стане шоу програмата пълна със зрелище+тупалки :D :D

Иначе еваларка наистина много напреде за една година ,а следващата ви пожелавам поне още толкоз !
TOYOTA YAMAHA CAPITAL ALLIANCE
Аватар
LordDigital
 
Мнения: 950
Регистриран на: 10 Яну 2006, 03:56
Местоположение: СелУ Chicag0

Мнениеот OSRacing » 27 Окт 2008, 11:50

Абеее БДФ БДА СБА БФАС МФАС БДС ихуаху, не мога да ги помня, федерациии асоциациии тинтири минтири, забълбука ми главата още повече, административно как седят нещата неам си и на идея, се ми е тая
нали скоро ще почна да ви наказвам ::twisted: :twisted:

п.с. Аре давайте видео да дерзаем!
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 27 Окт 2008, 12:27

Без да влизам в полемики и спорове искам да поясня някой леки подробности относно федераций,асоциаций,здружения ,сбирки и тем подобни. Такова понятие като Българска Федерация по Дрифт рейсинг НЯМА. Тук иде реч за юридическа йерархия а не за това кой какво му се иска да си регистрира.
За да има ФЕДЕРАЦИЯ по какъвто и да е автомобилен спорт,тя трябва да има делегирани права от ФИА ,на която съвсем случайно в БГ вече има организация с такива права :idea: ,и това е СБА
Другото което е необходиме е да има минимум 5 регистрирани клуба със съответното съдебно решение и с еднакъв предмет на дейност (дрифт примерно) който да учредят дадената федерация :idea:

В този ред на мисли е меко казано несериозно да си говорите волно за федераций и учредяване и какво ли не,все доста ефектни и грандиозни заглавия.

И "БДФ" в този си смисъл е "нелегитимна" т.е. юридически неподплатена :wink:
Иначе под формата на асоциаций ,сдружения ,клубове и т.н. ( както и най-вероятно са или ще се регистрират,по закона за вписванията) могат безгрижно да си съществува.

п.с. а и до колкото съм запознат ,дори сега прохожда EDF чйито център за източна Европа е в Полша, т.е. вече има федерация към която вие "БДФ" бихте могли да се асоциирате и да станете "асоциация".......освен ако не искате да основете съвсем нова "федерация" .....но по какво и към кого:wink: ?

И в крайна сметка какъв е смисъла от създаването на юридически легитимни организаций ? И каква е разликата между федерация и останалите форми на сдружения ?
А именно възможноста за обвързване на тази организация със Министерство на културата и спорта и участване в разпределяне на финансиране и други активи,за подпомагане на развитието на дейноста на тази организация :wink:

Тя ралтата взе да надебелява май :lol:
Последна промяна Lukan на 27 Окт 2008, 18:36, променена общо 6 пъти
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lukan » 27 Окт 2008, 12:30

LordDigital написа:Е добре де тез промотъри не са ли намери некои да го бошунира ,ей така да стане шоу програмата пълна със зрелище+тупалки :D :D

Иначе еваларка наистина много напреде за една година ,а следващата ви пожелавам поне още толкоз !


Единия от промотърите ,да ти кажа не е разумно да го предизвикваш ,защото вероятноста да получиш тежка физическа обида :lol: не е изключена :twisted: :twisted: :twisted:

п.с. но ми се струва прекалено първично такъв тип отношения.Кат си имат различия има много по цивилизовани начини за комуникация :wink:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Окт 2008, 13:22

аз за тва и на тоя етап се въздържам от каквито и да било решения относно кои крив и кои прав :wink: освен тва не мисля че ми се иска да ствам член на каквито и да било ку-клукс таини и явно братства поне доде същите не придобият сериозен статут 8)
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 27 Окт 2008, 13:37

КуКуРуз Клан :lol: :lol: :lol:


опа..... OSRacing забрай да се регне...
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 27 Окт 2008, 13:42

Кой е тоя промът и за какво става дума, че немога да схвана кой кво направил, пък съм клюкарка и ми е интересно :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Окт 2008, 14:08

бач схемата е сложна и неразбираема дори за потребителите на дрифтинг-бг а камо ли за професионални пилоти членове на БФАС :lol: :lol: :lol:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот ifcho » 27 Окт 2008, 14:43

май за таз тема става дума:
http://www.drifting-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2636

Имам чувството, че Рангочев и Мартин са на дъното в цялата работа, ама нещо не си признават :lol:
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот Lukan » 27 Окт 2008, 14:49

ifcho написа:май за таз тема става дума:
http://www.drifting-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2636

Имам чувството, че Рангочев и Мартин са на дъното в цялата работа, ама нещо не си признават :lol:


Тя цялата ралта си има поне няколко заинтересовани страни :idea: ......не разбирам защо са на дъното и какво трябва да признават :?:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Следваща

Назад към Отворени дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron