Toshkо

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
9
16%
Не
49
84%
 
Общо гласове : 58

Toshkо

Мнениеот toshko1 » 29 Сеп 2008, 20:26

Здравейте - Предполагам че ника ми Тошко от тунинг.бг ви е познат.
(сега пък се регистрирах и ми казва че Тошко е заето и затова съм писал Тошко1 :lol: )

Нещо немога да пусна тема или анкета, Живко не ме обича, пък предполагам, че има и други дето не ме обичат :lol: , но ми стана интересен форума ви и мисля, че ще можем да сме си полезни взаимно...

Може да е малко нескромно, но от гледна точка на знания май се класирам доста добре :P

Другото което ми се ще да подчертая е че общо взето извън интересите си в техническите области изпитвам доста малко други емоции - да не кажа никакви - тоест никога няма да ме видите аз първи да нападам, пък и ми се стори, че тук атмосферата е достатъчно толерантна, така че ще може да се обменя опит без някой да задава невъзможни въпроси.

Със железата и сметките съм по на ти и най-вече с опелите - С20ХЕ, С20LET С30SE, C30NE и любимият ми 3.0Е бих казал, че доста добре познавам и мотора на Интеграле - Фиат Купе турбо - все двигатели непредставляващи интерес за никой от 21-ви век, но ако мога да съм полезен с нещо ще се радвам...

Предполагам, че повече ще чета отколкото да пиша - особено що се отнася до МС и електроника, но ако мога да бъда полезен на някого със сигурен съвет ще се радвам.

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=38&t=55133 - както можете да видите тук направих си сам чардж кулер за звяра, всъщност съм си направил сам и много други неща, кардана ми е рязан и балансиран, правил съм нови стойки на скоростите, цялата електрическа инсталация и т.н.

Наскоро преборих едно окачване К-Спорт, имам няколко успешни опита с натикване на компресорни и турбинни колела в по-малки охлюви в т.ч. и 12G компресорно колело (мицубиши) заменено от 15G - 15.000 нищо му няма, Т04Е 50 трим колело в охлюв от Т3, Т4 турбинни колела в Т3 охлюви и т.н. общо взето резултатите са като предсказаните...

Ако може да се пусне анкета дали да бъда приет за член в която разбира се и аз да мога да пиша?
toshko1
 

Мнениеот fixxer » 30 Сеп 2008, 00:31

човека форум-пост ни налази :axe:
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Мнениеот j1v » 30 Сеп 2008, 01:19

Как ша не та обичам ве, обичам та, като Бени Хил, Джим Кери и Мистър Бийн та люба :)

В смисъл, кат хич няам к'во да права вече и изперкам от скука, отварям тунинга да ти чета пародиите, по-весело е и от "От глупав по-глупав" и "Мозъчни Донори" взети заедно :lol: :lol: :lol:

P.S.: Първия глас против, както предполагам са досещаш е мой, тука тъкмо стана спокойно. По принцип и анкета не трябва да ти се пуска, без да те препоръча някой, ма да няма после т'ва онова ... ако си събереш гласовете си вътре, тука все още е демокрация уж :D
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот nikolai_cosworth » 30 Сеп 2008, 10:24

ne :lol:
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот paco » 30 Сеп 2008, 11:24

НЕ :?
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Защо така?

Мнениеот toshko1 » 30 Сеп 2008, 13:10

Вижте това е хубаво място където както на мен ще ми е полезно, така и аз ще съм полезен.

Не ми е ясно защо е това негативно отношение - добре знаете, че никого не нападам с мненията си и те са изцяло технически.

Незнаех че трябва да бъда препоръчан, но ако се налага Лудия съм сигурен че ще ме препоръча!

Ето още една тема която е с мое участие и съм сигурен, че ще ви хареса - http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=101669

Повечето нови форуми с такава тематика обикновенно ме канят още при създаването...

И все си мисля, че от мен ще има повече полза отколкото аз от вас.

Е Живко да ми каже защо има такова отношение към мен! - Ето тук си на своя територия - кажи си!

- В тунинга 90% от мненията съдържащи някаква информация, като отчетев Вагман и още един двама ентусиасти са мои :idea:

- Често мненията ми звучат отнесено или чисто теоретични, но без това неможе - даже се зачетох тук в проекта на жорето и видях неща които все едно аз съм ги писал - ако се зачетете в темата по-горе ще видите какво обяснявам за горещите изпускателни клапани...

Още нещо не по-малко важно!!! Имам много хубав проект който се нуждае от известна помощ за да завърши... за съжаление професията ми е по цял ден в офиса или в съда по 6-7 дни в седмицата и вече не съм студент - тоест нямам време да си довърша работата по колата - два пъти ми се измятат фланците за цилиндри 2и3 и 3и4 - колко пъти да правя нови изпускатели - купих си още един двигател за да ползвам главата - да не свалям моята всеки път като ходя на заварки...

И до сега се въздържам да си пусна проекта в тунинг.бг точно заради грозни подмятания - мислех че ще мога да го пусна тук...

Дори някой да е гласувал НЕ - нека напише отдолу ДА ако размисли - защото събрах 10 отрицателни гласа за 12 часа а отговорите в темата да доста малко??? - Дайте да си поговорим...
toshko1
 

Мнениеот Cordoba16vt » 30 Сеп 2008, 14:17

аз съм за!

Искам да видя ОПЕЛА!

малко е теоритик, и то доста но...

:roll:
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Re: Защо така?

Мнениеот j1v » 30 Сеп 2008, 14:35

toshko1 написа:Е Живко да ми каже защо има такова отношение към мен! - Ето тук си на своя територия - кажи си!

....


Още нещо не по-малко важно!!! Имам много хубав проект който се нуждае от известна помощ за да завърши...


По първия въпрос - щото си дървен филосов и неориентиран :)
Самия факт, че ти трябваше къде година откак са появи в тунинга да разбереш за тоз форум говори, колко си омотан :). Също така и първите ти постове на халост там говорят за тотална дезориентация :)

Напоследък взеха да се появяват некви признаци на разум, ама много изсрано има да изметеш още, преди да ми промениш мнението. Мисля, че и идеята на форума принципно не ти е много ясна, но това е друга тема.

Аз за себе си нямам нищо против да си вътре, но гласувайки с идеята как и защо се направи тоя форум, а именно да се престане с конфликтите и глупостите от другия, съм твърдо против, щото съм 99% уверен, че е само въпрос на време да сътвориш някоя тъпня :)

По втория въпрос - Никой не ти пречи да си искаш помощ тук. Ето тази тема е подходяща, независимо какъв ще е резултата, темата си седи, свързана си е с теб, имаш право да си пишеш тука, и мисля, че има достатъчно хора, които биха ти отговорили на умно поставени въпроси ;)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот hf hpe » 30 Сеп 2008, 14:44

Тошко
малко си на всяка манджа мерудия
и поради това мненията ти се размиват в общото

и тона ти е малко като на Тодор, "няма кой на какво да ме научи"
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот mds » 30 Сеп 2008, 14:48

Ха и аз съм можел да пиша тука. Тодоре, моля те, не сери и по този форум. Ама като гледам гласуването..май няма да успееш :lol:
Ти чичка такава си ебати амбицията. Тука са се събрали пичовете.. за такива като тебе има tuning.bg/forum и teenproblem.net/f :lol:
mds
 

Мнениеот Тошко1 » 30 Сеп 2008, 16:17

Разминаването в представите ви с действителността водят до всичките ви проблеми...

Живко например, пък и други винаги са се ядосвали защо не ме познават - съдя по това че аз не се ядосвам че не ги познавам - даже напротив - по-хубаво ми е.

- Аз подозирам, че Живко се чувства застрашен по някакъв начин от мен пък и от други хора които познават двг на принципна основа...

И пак не каза нещо от което да стане ясно защо враждува с мен - ако си мисли, че с нещо ме превъзхожда или че може да си вдига самочувствието за моя сметка - това е леко смешно - мога да извадя поне 20 (двадесет) цитата от теми в тунинга в които примерно аз и още пет човека обсъждаме нещо - кой прав кой крив няма значение - обсъждаме си мненията с аргументи и примери и от някъде изпада Живко или ЦЛ-НИКИ тегли ми една майна и темата се проваля... :?:

- какво значи това - някакъв анонимен за мен човек враждува с мен на неизвестно каква основа :?:

Пак повтарям - желанието ми да съм член на форума не е огромно или нещо от първа необходимост - участвам в отбор който подготвя състезателни коли имам достатъчно хора с които си упражняваме хобито заедно и достатъчно знания за да знам кое как да направя.

Смисъла от такива форуми е да има много знаещи и много гледни точки.

Следващият смисъл поне за мен е тия неща които аз съм научил да не седят да ми отлежават - струвало ми е пари и време, а макар и да ти е минало едно нещо през ръцете с времето забравяш или ти остава грешно знание - за мен е по-полезно да споделя мнение и опит и ако това е полезно някому значи аз печеля повече от труда си, като помагам на някой...

Защото ще мине време ще си имам турбо звяр направен с някакви огромни усилия и знания и ползата от него може да остане за някой мангал, дере, канавка, дърво и т.н. - тоест удоволствието за мен е не само от приложените знания, но и от обсъдените знания - винаги има какво да коригираш...

Както и да е на мен ми се струва, че можети с чисто сърце да ме запишете без по-нататъчни обяснения, пък форума си има правила който не ги спазва - гори... лошото е че аз ще ги спазвам и тогава ще съм трън в нечии очи - как може човек на който не са му в масло ръцете нон-стоп да поучава хора дето ровичкат повече, но отказват да мислят и да четат?
Ако се абстрахирате от такива предразсъдъци ще си дадете сметка, че просто ми се отдава :wink: - кво да направя интересно ми е :wink: и ми е лесно да разбирам такива неща...
Тошко1
 

Re: Защо така?

Мнениеот Тошко1 » 30 Сеп 2008, 16:24

j1v написа:
toshko1 написа:Е Живко да ми каже защо има такова отношение към мен! - Ето тук си на своя територия - кажи си!

....


Още нещо не по-малко важно!!! Имам много хубав проект който се нуждае от известна помощ за да завърши...


По първия въпрос - щото си дървен филосов и неориентиран :)
Самия факт, че ти трябваше къде година откак са появи в тунинга да разбереш за тоз форум говори, колко си омотан :).


:arrow: http://www.tuning.bg/forum/memberlist.p ... ile&u=1206 - я погледни дали съм от около година в тунинг.бг

- Неможеш да ме убедиш че ме мразиш - нещо което не оспори тоест е така, само защото съм дървен философ и съм неориентиран... много хубаво знаеш колко точно съм ОРИЕНТИРАН - те това е кривото че нещо дето спецовете го сричат аз го пея при това по-разбираемо... :wink:


То е ясно че аз във форума на Живко нито ще чета нито ще пиша :lol: - а факта че чак сега съм разбрал за този форум може да ти покаже, че нито съм амбициозен точно в тази сфера, нито се завирам където не ми е работа...

НР-HFE - до колкото си спомням ти не беше виждал спукан турбинен корпус докато аз не ти обясних кое какво е... и до колкото си спомням ти пусках снимки на мойта турбина как се е спукала и къде нормално се пука Т3 - ти някакви по-нови въпроси да имаш... щото точно ти си от около година в тунинга...

Ето скарахте се с мен - олекна ли ви? - Правите го нарочно :wink: - на дали сте поумнели от това...
Тошко1
 

Мнениеот Bad_Dog » 30 Сеп 2008, 16:50

Изображение
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот Bad_Dog » 30 Сеп 2008, 16:52

Малко голямо се получи, но така по-добре ще ме разбереш 8)
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот Тошко1 » 30 Сеп 2008, 17:25

Имам предположение, но предпочитам да опиташ с думи?

междувременно и мам втори глас ЗА :lol: - само да гледат двамата да не станат дисиденти :lol:

Жи Уан Ви - звучи като тъмната страна на Оби Уан Кеноби :lol:
Тошко1
 

Мнениеот j1v » 30 Сеп 2008, 18:01

Нарцисизъм Тоше, Нарцисизъм ... това е имал предвид Bad_dog, и на теб ти е пределно ясно това, не се прави на тъп, знаем, че не си ;)
Може да си смотан и неориентиран, ама не и тъп :)
Тука обаче входа не е с тест по интелигентност, а по съвсем други фактори ;)

Тошко1 написа:Имам предположение, но предпочитам да опиташ с думи?


Тошко1 написа:Може да е малко нескромно, но от гледна точка на знания май се класирам доста добре Razz


Повечето нови форуми с такава тематика обикновенно ме канят още при създаването...


даже се зачетох тук в проекта на жорето и видях неща които все едно аз съм ги писал

Ако се абстрахирате от такива предразсъдъци ще си дадете сметка, че просто ми се отдава Wink - кво да направя интересно ми е Wink и ми е лесно да разбирам такива неща...


Ето ти и източника на картината, отне ми около 1 минута да открия откъде е, без да се правя на интересен ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissus_(Caravaggio)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Защо така?

Мнениеот j1v » 30 Сеп 2008, 18:09

Тошко1 написа:То е ясно че аз във форума на Живко нито ще чета нито ще пиша :lol:


Не е ясно бе Тошко, има още два пъти по толкова негласували, и все още можеш да ги убедиш да гласуват за теб и си вътре, ама като гледам от рано рано се хързулна в противоположната посока ;)

Грешки стават, може пък и да се объркаме и да та приемем, па може и ние да грешим в преценката си за теб, кой знае ... :roll:

Хората избират комунисти да ги управляват, к'во му е един адвокат да излъже купчина омърляни с масло монтьори дето нищо не разбират да го приемат в един форум ;)

Нали така им каза няколко поста по-напред :lol: :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Защо така?

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 18:22

j1v написа:
Тошко1 написа:То е ясно че аз във форума на Живко нито ще чета нито ще пиша :lol:


Не е ясно бе Тошко, има още два пъти по толкова негласували, и все още можеш да ги убедиш да гласуват за теб и си вътре, ама като гледам от рано рано се хързулна в противоположната посока ;)

Грешки стават, може пък и да се объркаме и да та приемем, па може и ние да грешим в преценката си за теб, кой знае ... :roll:

Хората избират комунисти да ги управляват, к'во му е един адвокат да излъже купчина омърляни с масло монтьори дето нищо не разбират да го приемат в един форум ;)

Нали така им каза няколко поста по-напред :lol: :lol: :lol: :lol:


Аз се мърлям с масло с най-голямо удоволствие - но за да разбереш нещо не е нужно да се омажеш преди това :lol:

Нарцисизма е грозното лице на самочувствието - ако бях такъв нямаше да искам да чета, а само да пиша, а определено ако погледнеш във вип разделите на тунинг.бг не са изписани от мен :lol: а съм ги чел целите...

Ма и ти се изтарикатяваш - нещо си смени тона като видя че каруцарски не става, а колко теми лично ти си оклепал в другия форум само ти си знаеш :wink: - имаше по едно време вето върху писането на смислени технически мнения - незнам защо, но е имало доста месеци по ред в които съм го правил само аз :wink: - сега се осетиха и решиха да трупат популярност на ново :wink: - какъв нарцис съм аз щом никой (или почти) не ме познава...
Гост
 

Мнениеот 75 turbodelta » 30 Сеп 2008, 18:33

понякога съжалявам че не мога да гласувам :lol: ся както съм целия мазен щях да пусна едно вотче за адвокатчето с познания в тунинга и народопсихологията на бае ганя 8)
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Тошко » 30 Сеп 2008, 18:43

А кой може да гласува тогава?

Не всички потребители могат да гласуват така ли?
Тошко
 

Мнениеот rabotnika » 30 Сеп 2008, 18:48

НЕ :!:
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот Alfons » 30 Сеп 2008, 19:31

И аз немога да гласувам,но съм твърдо против :!:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Тошко » 30 Сеп 2008, 19:49

Пуууу вие сте страшни шубета и отрепки - гледате да не влезе някой с характер и знания за да не ви засенчи :lol:

Разбрах че сте обидили доста хора със сериозен опит и знания...

Така или иначе вие трябваше да ме искате вътре повече отколкото аз...

Но все пак гласуването си е гласуване - ако искате да вгорчите живота на Живко или някой друг неграмотен злобник с потекла лига можете да ме вкарате - ще спазвам всички правила, а и ще си сложа в подписа линк към онлайн продажба на хапчета за язва и разстройство :lol:

Най-якото е че дори псувам по-добре от враговете си :lol:
Тошко
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 20:01

Тошко написа:Пуууу вие сте страшни шубета и отрепки - гледате да не влезе някой с характер и знания за да не ви засенчи :lol:

Разбрах че сте обидили доста хора със сериозен опит и знания...

Така или иначе вие трябваше да ме искате вътре повече отколкото аз...

Но все пак гласуването си е гласуване - ако искате да вгорчите живота на Живко или някой друг неграмотен злобник с потекла лига можете да ме вкарате - ще спазвам всички правила, а и ще си сложа в подписа линк към онлайн продажба на хапчета за язва и разстройство :lol:

Най-якото е че дори псувам по-добре от враговете си :lol:
Ааааааа, не исках да се обаждам, ама по-голяма отрепка в случая от теб надали има. А за шубе??? Како ти верно ли си помисли, че някой го е шубе от плазмодий като теб. Айде мишувай си и не се ври там дет не е фри :lol:
А пък как псувам аз, не е за разправяне, обикновенно тъпанари като теб най-мноо да разкажат някоя история с кур и путка, толкова си могат тънкопишковците :D Не се напъвай да не продъниш вимето отдолу :lol:
Чао унуфрий :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 20:08

COSWORTH-2 написа:
Тошко написа:Пуууу вие сте страшни шубета и отрепки - гледате да не влезе някой с характер и знания за да не ви засенчи :lol:

Разбрах че сте обидили доста хора със сериозен опит и знания...

Така или иначе вие трябваше да ме искате вътре повече отколкото аз...

Но все пак гласуването си е гласуване - ако искате да вгорчите живота на Живко или някой друг неграмотен злобник с потекла лига можете да ме вкарате - ще спазвам всички правила, а и ще си сложа в подписа линк към онлайн продажба на хапчета за язва и разстройство :lol:

Най-якото е че дори псувам по-добре от враговете си :lol:
Ааааааа, не исках да се обаждам, ама по-голяма отрепка в случая от теб надали има. А за шубе??? Како ти верно ли си помисли, че някой го е шубе от плазмодий като теб. Айде мишувай си и не се ври там дет не е фри :lol:
А пък как псувам аз, не е за разправяне, обикновенно тъпанари като теб най-мноо да разкажат някоя история с кур и путка, толкова си могат тънкопишковците :D Не се напъвай да не продъниш вимето отдолу :lol:
Чао унуфрий :D


Лайнарчета сте се събрали тук - то е ясно :lol:
Гост
 

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron