Китай търговийка.

Предложения за изгодни покупки на едро

Модератор: Форум модератори

Китай търговийка.

Мнениеот Charlie » 24 Дек 2007, 10:29

Абе колеги как търгувате с Китайците.

Намерих доста интересни нащица от там, ама за единични бройки направо си е ад доставката почти с всички експреси.

Баси по-добре е да се групираме на обща поръчка и да направиме контейнер(че). Аз съм планирал не повече от 1000 USD месечно търговика та дайте идеии как да стане по ефтинджос доставката.

Иначе железата си заслужават парите.
Charlie
 
Мнения: 67
Регистриран на: 04 Май 2007, 20:24

Мнениеот miHo » 24 Дек 2007, 11:13

Китайците са мн странен народ ...казвам го заащото съм бил 2 пъти там и съм се сблъсквал с тях.....направиш ли бизнес един път с тях и от таам натааам става все по лесно и по лесно ...спечелиш ли им доверието си готов.....а доколкото контейнера не е много евтино ...иска фирма да се занимава с митницаата ...и още куп щуротии ....не е хич лесно да се напраави поръчко от такъв мащаб.....иначе имам визитки (30-тина ) на най раазлични фирми който се занимаваат с продажба и пройзводство на такива железарии ....миналта години бях в Guangzhou е аз спокойно бих го нарекъл града на авточастите и тунинг елементите ...около 3-4 булеварда с скрите мноооожество улички само с това ......просто е раай там....но не е лесно да се почне ....дано съм бил полезен
Аватар
miHo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 09 Авг 2007, 20:34
Местоположение: Пазарджик

Re: Китай търговийка.

Мнениеот Пачо » 29 Яну 2008, 21:28

Charlie написа:Абе колеги как търгувате с Китайците.

Намерих доста интересни нащица от там, ама за единични бройки направо си е ад доставката почти с всички експреси.

Баси по-добре е да се групираме на обща поръчка и да направиме контейнер(че). Аз съм планирал не повече от 1000 USD месечно търговика та дайте идеии как да стане по ефтинджос доставката.

Иначе железата си заслужават парите.

Може да направим някой групаж с тебе.
аз мисля към март да купувам някой неща :wink:
Пачо
 
Мнения: 617
Регистриран на: 30 Авг 2006, 17:07

Мнениеот landikar » 04 Фев 2008, 21:55

Ми направете си поръчката уточнете я.Съберете се максимално повече хора за да е по-евтино.И после се обадете.Сега ми останаха 8 кубика празно място в контейнера :wink: Реално погледнато разходите ви щяха да са само за вътрешния транспорт.
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38


Назад към Колективни покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron