Кандидатура!!! Sachko - ПРИЕТ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
26
76%
Не
8
24%
 
Общо гласове : 34

Кандидатура!!! Sachko - ПРИЕТ

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2006, 01:46

Здравеите!!!
Казвам се Сашо ... Занимавам се с доста неща :oops: едно от които е VW-то ми ... от както колата е при мен постоянно се променя и след си4ките промени доиде ред и на новия мотор :twisted: 1.8 16V KR ... ве4е е набавен и работата по него запо4на .... когато тя приклю4и трябва да имаме 1.8 16V Turbo .... Това е накратко !!!

Ще се радвам ако имам вазможността да у4аствам в форума ... с каквото мога разбира се :wink:

Ами маи остава да бъда преценен :?:

П.С.-Потребителското име с което се регистрирах е Sachko (4ака одобрение) ...... Регистриран сам със същото в http://vwclub-bg.org/forum/ от доста време , така 4е ако искате да придобиете някаква представа за мен ..... има от каде !!!
Гост
 

Re: Кандидатура!!! Sachko - ГЛАСУВА СЕ

Мнениеот j1v » 22 Сеп 2006, 19:31

Гост написа:Здравеите!!!
Казвам се Сашо ... Занимавам се с доста неща :oops: едно от които е VW-то ми ... от както колата е при мен постоянно се променя и след си4ките промени доиде ред и на новия мотор :twisted: 1.8 16V KR ... ве4е е набавен и работата по него запо4на .... когато тя приклю4и трябва да имаме 1.8 16V Turbo .... Това е накратко !!!

Ще се радвам ако имам вазможността да у4аствам в форума ... с каквото мога разбира се :wink:

Ами маи остава да бъда преценен :?:

П.С.-Потребителското име с което се регистрирах е Sachko (4ака одобрение) ...... Регистриран сам със същото в http://vwclub-bg.org/forum/ от доста време , така 4е ако искате да придобиете някаква представа за мен ..... има от каде !!!


Като гледам резултатите ... освен да прескочиш накраткото и да почнеш с "надълго и широко" май нема да те бъде :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

!

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2006, 20:20

Аиде малко по на дълго :wink:
Голф-а е 2-ка .... 87год. беше CL .... 1.6 карб. с барабани отзад и т.н.
След доста гимнастики ве4е е с широки брони , цели стъкла на вратите ... (87-ми набор не са така някои може би знаят) .... като се замисля маи само пантите на вратите останаха неговите си :wink:
Купето е променено .... по него няма смолисти неща .... ползвам сам KAMEI и Zender за някои леки промени по ваншния вид, Колата е обурудвана с двоино вентилирани предни , и стандартни задни дискове .... по моему запо4на да спира много добре ...(няма кантар на задния мост ) и спира4ното усилие е еднакфо на 4-те колела .... това последното по мое желание :twisted: ... Добавени са също и пружини JAMEX 4ервени с подходя6ти амортесиори .... предни :газови двоинодеистващи .... задни не знам какви то4но но ми харесват :oops:
Много харесвам едни дванти : AZEV typ A .... След като ги тарсих пове4е от година ... наи накрая се сдобих и с тях .... бяха минати на песакоструи .... след което боидисани с сив металик по мои избор ... и наи важното собственоръ4но ....
Боидисвам си разни неща за мен предимно ..... колата джантите и разни други неща :wink:
Купето е окрепено с Strut Brace (мое поизводство) и други разпорни щанги ..... пролетта се о4аква и Клетка в купето , но това ако е готов мотора .... ако не е .... ще 4ака клетката :twisted:
Вътре в колата : Има една седалка Recaro Designer Sport с 3-то4ков колан , готино волан4е .... LCD TFT ... В момента също набавям и уреди VDO понеже ще ми трябват за мотора !
Може и да пропускам нещо , но общо взето това е наи важното !!!

Мотора :
1.8 16В КР ... закупен преди седмица .... в момента разглобен за ревизия ....
Мисля да оправлявам мотора с MS Extra .... Все още се двоумя дали и запалването да е ЕДИС 4
За турбо имам няколко предложения ... едно от които е от D G Turbo Service .... Някои от вас може да го познават като Митко Турбото :roll:
Неговата оферта е Т3 разтърган 4угун с по голяма ос .... и друга компресираща перка :oops: на тфа маи му се вика хибрид .... цената не му е лоша ... има и други идеи , но предпо4итам да не разлаивам ку4етата докато не сам сигурен :wink:
Диузи около 330-350cc
Искам да трагне мотора на 0.5 - 0.6 за на4ало
Кулер .... няколко идеи .... единия е от едно камион4е Хиундаи , другия е от Транзит 2.4 16В ТД ....
Наи жалкото е 4е испуснах кулер от Голф Рали , ама не тоя малкия , а един дето седи пред водния радиатор и е целия алуминиев :twisted:
Жалко :x

Имам малак проблем 4е сам от провинцията (Банско) и Нета ми е много кофти ... съоветно и ъплоуда на снимки .... имам някакви снимки в ФВ клубъ но не са достата4но .... мога да се заиграя утре да ка4а тфа онова :)

П.С.-като гледам резултата маи цялото писане няма да има ефект , но все пак ... при мене надеждата не умира лесно :idea:
Ще се радвам все пак ако имам шанса да сам 4аст от форума ...... Успех на вси4ки :wink:
Гост
 

!

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2006, 20:25

:x :x :x Много грешки сам допуснал , а не мога да си променя мнението ........ Жалко :oops:
Гост
 

!

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2006, 23:18

Ето малко снимки Изображение
Изображение
Гост
 

!

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2006, 23:20

Трябва да ги сабера малко и утре ще има още :wink:
Гост
 

!

Мнениеот Гост » 23 Сеп 2006, 01:16

Седалката след претапициране ....Изображение


Strut Brace-4етоИзображение
Гост
 

!

Мнениеот Гост » 23 Сеп 2006, 14:34

От както колата е при мен... никои друг освен мен не е работил по нея ... за каквото и да е .... :wink:
Сега с мотора ще ми се наложи да потарся извесно коли4ество помощ... за някои с-ми :oops:

П.С. За6то не гласуват хората ? Само 9 4овека ли има в Форума ?
или другите ги мързи ? :evil:
Гост
 

Мнениеот rabotnika » 23 Сеп 2006, 17:05

mislq 4e pi4a ima stimul za tova glasuvam ZA :!:
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот ildimitrov » 23 Сеп 2006, 19:57

Браво за ентусиазма.
Гласувалите са повече обаче :wink:
За гласувалите - събота е все пак. Някой разпускаме по полигоните с каране и така нататък 8)
75 turbodelta написа:За бога това е алфа, всичко може да е наебано!

Изображение
Аватар
ildimitrov
 
Мнения: 191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 22:02
Местоположение: Враца

Мнениеот dido » 23 Сеп 2006, 20:15

Изглежда ми ентусиаст, а и явно знае какво прави. Гласувам ЗА.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 23 Сеп 2006, 20:42

Изображение
Strut Brace-a от друг ъгъл....

Изображение
Седалката преди да се претапицира .....


Снимките ги сабирам от PC-то и за тфа са малко разбъркани
Благодаря на отзовалите се да гласуват :wink:
Гост
 

Re: !

Мнениеот j1v » 23 Сеп 2006, 22:00

Гост написа:П.С. За6то не гласуват хората ? Само 9 4овека ли има в Форума ?
или другите ги мързи ? :evil:


Хората са доста повечко, но има такива, които не гласуват, по тяхно желание, бройката на гласуващите е ясна ... въпроса е, че винаги има и такива, които не прибързват и изчакват ...
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот landikar » 24 Сеп 2006, 00:35

Аре ве комуняги.Пускайте момчето :twisted:
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот j1v » 24 Сеп 2006, 23:49

landikar написа:Аре ве комуняги.Пускайте момчето :twisted:


само ако обещае да си върне и двете чистачки [-( [-( [-(
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот dido » 24 Сеп 2006, 23:54

j1v написа:само ако обещае да си върне и двете чистачки [-( [-( [-(
Що бе, и с 1 е готино :D .
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Misho 605 SVti » 25 Сеп 2006, 10:16

Мога ли да гласувам два пъти ЗА, че сега ме пуска само един път ...

Евала, пич, и мен ме кефи ентусиазма ти. Успех с начинанието.
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 25 Сеп 2006, 11:12

j1v написа:
landikar написа:Аре ве комуняги.Пускайте момчето :twisted:


само ако обещае да си върне и двете чистачки [-( [-( [-(


Проблема е,че когато си правих чистачката отрязах основата за 2-рото рамо(там при моторчето) ..... и сега няма каде да се зака4и втората :oops:
Гост
 

Мнениеот KILLER GTI » 25 Сеп 2006, 14:09

аз сум си писал доста с момчето и има доста желание за турбо КР-а, ЗА!
KILLER GTI
 
Мнения: 245
Регистриран на: 30 Яну 2006, 01:38

Мнениеот Гост » 25 Сеп 2006, 15:47

Може ли някои от стареишините да ми каже какви трябва да са резултатаите за да ме приемете? и какви трябва да са за да бъда отхвърлен ?
Гост
 

Мнениеот landikar » 25 Сеп 2006, 22:29

Вече си вътре,споко. :wink:Предизвиканият интерес към проекта ти е гаранция за това.Успех :lol:
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот j1v » 25 Сеп 2006, 22:31

landikar написа:Вече си вътре,споко. :wink:Предизвиканият интерес към проекта ти е гаранция за това.Успех :lol:


Честито !
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

!!!

Мнениеот Sachko » 25 Сеп 2006, 23:17

Здравеите ве4е официално :wink:
Благодаря за доверието което ми е гласувано,ще се постарая за напред да го оправдавам :!:
Благодаря също и за пожеланията на хората които ме подкрепиха .....
Успех и на вас мом4ета :wink:
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Sachko » 24 Юли 2007, 21:04

j1v написа:
landikar написа:Аре ве комуняги.Пускайте момчето :twisted:


само ако обещае да си върне и двете чистачки [-( [-( [-(


Добре седи Bosch-а а :?:
Макар 4е не си спомням да съм обещавал :lol:
Прикачени файлове
IMG_0195.jpg
Така по добре ли е на4алство :P
IMG_0195.jpg (65.84 KiB) Прегледано 24768 пъти
IMG_0189.jpg
IMG_0189.jpg (82.11 KiB) Прегледано 24768 пъти
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Tzenko » 24 Юли 2007, 23:36

Май малко си си надценил джама :D :D Ко я извади тая тема от прахта ве, лудна ли :shock: :lol:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron