Иво Войков

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
14
56%
Не
11
44%
 
Общо гласове : 25

Иво Войков

Мнениеот j1v » 16 Яну 2012, 15:42

Здравейте на всички,

Казвам се Иво Войков на 30 години съм. Запален съм от много години по моторспорта във всичките му форми, почти не пропускам мероприятие свързано с миризмата на бензин и изгоряла гума. С по-голямата част от вас се познваме лично покрай различните моторспорт мероприятия или покрай различните интернет пространства свързани с моторспорт. Също така съм администратор съм на БМВ форума от много години.
Това което ме е спирало доста време да кандидатствам за този форум е че нямам собствен проект (като разбира се не броя хилядите часове в които съм ръчкал по собствените си коли /предимно БМВ-та разбира се/, но не смятам нито едно от тях за сериозен проект заслужаваш вниманието ви). Участвал съм доколкото са ми позволявали силите в проекта и представянето на Сашо (DrivinGGod) и Виктор (Gazzzar) с Motorsport Technik. Надявам се да съм се доказал като фен през годините поне на тези от вас с които се познваме и тази пречка, че за момента нямам собствен проект не стане причина за неприемането ми в този форум.

С Уважение:
Иво Войков
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Иво Войков

Мнениеот gazzzar » 16 Яну 2012, 15:49

Откровенно ЗА!
Изображение
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Аватар
gazzzar
 
Мнения: 20
Регистриран на: 10 Ное 2009, 18:25
Местоположение: София

Re: Иво Войков

Мнениеот paco » 16 Яну 2012, 16:34

j1v написа:
...Участвал съм доколкото са ми позволявали силите в проекта и представянето на Сашо (DrivinGGod) и Виктор (Gazzzar) с Motorsport Technik. ....


На мен това ми стига..ЗА.
Тунинга е дисциплина в която всеки сам решава как най-качествено да си счупи колата :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Re: Иво Войков

Мнениеот DrivinGGoD » 16 Яну 2012, 22:26

Ам чИ туй зетя бе :lol: :lol: :lol: Той зе сестра ми та тука ли нема го пуснеме ;)

Сега сериозно - помагал е адски много във всичко, с което сме се занимавали през годините, както и през успешния за нас състезателен сезон през 2009та... беше първия дето качи косматата ми глава в Е30ката си за събора през далечната 2003та година. От тогава през годините сме минали през много коли и мероприятия заразени от бензиновите пари ;) Също така, колкото и скромно да се е изразил е направил няколко пълни преобразявания на негови коли, не толкова в перформанс посока, но все пак не е като да няма опит в доработването на разни BMWта 8)
Негово дело беше и "бегачката", с която сестра ми участва на няколко мероприятия на Калояново...

Не мога да гласувам в анкетата, но нека гласа ми се счита за положителен :*

Edit: Ихууу... вече мога и гласувах...
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?...
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner. BMW - The Ultimate Driving Machine
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 108
Регистриран на: 09 Ное 2009, 19:35
Местоположение: в света на motorsport-a

Re: Иво Войков

Мнениеот 75 turbodelta » 18 Яну 2012, 10:58

ЗА Другаря Войков 8)
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Иво Войков

Мнениеот Mad Max » 18 Яну 2012, 20:26

ДА за високото момче :D
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Иво Войков

Мнениеот REZINA » 28 Яну 2012, 19:19

И аз немога да гласува ,но мнението ми е ЗА познаваме добре човека ;-)
Аватар
REZINA
 
Мнения: 112
Регистриран на: 18 Фев 2011, 12:29
Местоположение: Плевен

Re: Иво Войков

Мнениеот drigata » 28 Яну 2012, 20:52

Едно дъло ДА. :lol: :lol: :lol:
Аватар
drigata
 
Мнения: 336
Регистриран на: 05 Фев 2009, 12:44


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron