Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
21
88%
Не
3
13%
 
Общо гласове : 24

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот ORTIZ » 25 Яну 2012, 18:07

Злоба ли ? за какво да има злоба ? аа да сетих за рекордче дето си подобрил :lol: :lol: а пък и то не е само едно :rolleyes:
Е като имам Мицубиши кво ??? аа сетих се тряя се кланем на батката с най-бързото Мицубиши , добре световни шампионе :prayer: аз мога ли да дойда да покарам на вашата писта :roll: там където ви вземат за извънземен :roll: дето която кола хванете и вдига краче :finga:
ORTIZ
 
Мнения: 38
Регистриран на: 11 Фев 2006, 13:05
Местоположение: burgas

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот Mad Max » 25 Яну 2012, 19:36

Спирам .....Дриснах...... Злобен си до безообразие ...... И телефона няма повече да ти вдигам :finga:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот ORTIZ » 25 Яну 2012, 22:36

Че кво си ял , яж по здравословни неща и по малко ще дрискаш , като казах здравословни естествено не като тия снимки дето си ги наслагал в фб :lol:
Що злобен :?: може би не лицемерен :wink: ах няма да ми вдигаш [-o< недей бе недей извинявам се :oops: знаеш ли как ми тряяш , особенно когато тряя си купя сонда и ти ми обявиш цена колкото е на магазина само че по 2-е :prayer: сигурно щото е от шампиона на Калояново и като я сложиш става с 20 коня от горе , ти си като тия запазените марки като Михаел Шумахер и като си купуваш нещо се продава с особен статут :prayer: :prayer:
ORTIZ
 
Мнения: 38
Регистриран на: 11 Фев 2006, 13:05
Местоположение: burgas

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот Mad Max » 26 Яну 2012, 10:35

ORTIZ написа:Че кво си ял , яж по здравословни неща и по малко ще дрискаш , като казах здравословни естествено не като тия снимки дето си ги наслагал в фб :lol:
Що злобен :?: може би не лицемерен :wink: ах няма да ми вдигаш [-o< недей бе недей извинявам се :oops: знаеш ли как ми тряяш , особенно когато тряя си купя сонда и ти ми обявиш цена колкото е на магазина само че по 2-е :prayer: сигурно щото е от шампиона на Калояново и като я сложиш става с 20 коня от горе , ти си като тия запазените марки като Михаел Шумахер и като си купуваш нещо се продава с особен статут :prayer: :prayer:

:prayer: :prayer: :prayer:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот Mad Max » 26 Яну 2012, 10:37

Преди да ме обиждаш отново, си спомни какво ти бях казал за брадичката :rolleyes:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот ORTIZ » 26 Яну 2012, 10:47

Като оцелиш катеричка в окото с въздушна пушка , тогава може би ще можеш да ми уцелиш брадичката , а ся се замисли твоята брадичка каква цел е , че тя май беше двойна доколкото си спомням ........ от здравословната храна :roll:
ORTIZ
 
Мнения: 38
Регистриран на: 11 Фев 2006, 13:05
Местоположение: burgas

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот Mad Max » 26 Яну 2012, 11:03

Край, спирам аз до тук :!: Инак ще стане скандал и като ви знам каква задруга сте у скайпа :finga: Току виж и яз съм фръкнал от форума :mrgreen: Не ща да ставам Краси номер 2 :?
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот ORTIZ » 26 Яну 2012, 13:14

Край и аз спирам , вдигам краче припикавам и повече не се обръщам назад току виж някои инвалид ме уцелил в брадичката :prayer:
Обещавам повече нищо да не казвам ако ме научиш да карам като тебе :prayer: да вдигам краче да хвърлям пикничка да попръдвам и пак да съм шампион на Хунгароринг(калояново) :lol: :lol:
ORTIZ
 
Мнения: 38
Регистриран на: 11 Фев 2006, 13:05
Местоположение: burgas

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот j1v » 26 Яну 2012, 14:57

Па време беше да се спрете :idea:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот Mad Max » 26 Яну 2012, 15:05

Предлагам и 2-та да бъдем баннати от тука ! Нито аз а още по малко Ортиз сме допринесли с нещо за подпомагане и развитие в този форум ! И нека ние бъдем началото на една нова ера .........
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Re: Поредния фен на тайм-атака Георги Колчев

Мнениеот j1v » 26 Яну 2012, 15:30

А аз предлагам да форматираме форума и да ходим да са напием някъде, а вие може да спретнете едно шоу по прашки ...
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron