Молба за прием - vectron

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
13
57%
Не
10
43%
 
Общо гласове : 23

Молба за прием - vectron

Мнениеот Гост » 01 Юни 2006, 11:12

Здравейте!
С този ник съм се регистрирал още едно време по форумите на дир.бг и в БМВ форума когато всички пишеха там!Така си и остана.От Варна съм и се интересувам от коли и модифицирането им, нямам много практически опит, повече чета от нета и затова се считам за ламер :D
Познавам се и съм приятел с повечето "маняци" от Варна.
Имам един хлОпел, за който имам проект, но съм доникъде.Смятах да е ЛЕТ проект, но един модератор от тунинга ми пуска някви мухи за суперчарджър на по-голям двигател....ще го мисля това, щото скоро започнах да си стъпвам на краката.....
Който ми е чел постовете, знае че не обичам да трупам мнения просто ей така, рядко пиша, така че и тук предимно ще чета, защото са се събрали все хора от които може да се научи доста, та затова искам да ме приемете.... :lol:
Гост
 

Re: Молба за прием - vectron

Мнениеот j1v » 01 Юни 2006, 17:36

Гост написа:Здравейте!
Имам един хлОпел, за който имам проект, но съм доникъде.Смятах да е ЛЕТ проект, но един модератор от тунинга ми пуска някви мухи за суперчарджър на по-голям двигател....ще го мисля това, щото скоро започнах да си стъпвам на краката.....


http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=54159#54159

За това ли иде реч??? Май май отдавна ти пуска мухите тоя модератор :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Молба за прием - vectron

Мнениеот Gost » 02 Юни 2006, 01:52

j1v написа:
Гост написа:Здравейте!
Имам един хлОпел, за който имам проект, но съм доникъде.Смятах да е ЛЕТ проект, но един модератор от тунинга ми пуска някви мухи за суперчарджър на по-голям двигател....ще го мисля това, щото скоро започнах да си стъпвам на краката.....


http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=54159#54159

За това ли иде реч??? Май май отдавна ти пуска мухите тоя модератор :lol: :lol: :lol:

Ехеее как я намери таз стара тема, бях забравил какви оффтопици сме писали с Тревор :oops: Отдавна ги пуска той, ама не казва кой го запали по тунинг-Опели, факт е че се замислям за предложението му, пък и някои нали казват: there's no replacement for displacement
Gost
 

Мнениеот Trevor Wilkinson » 02 Юни 2006, 22:18

Как се издаде бат' Живко че не от младежта :lol:
Trevor Wilkinson
 
Мнения: 36
Регистриран на: 09 Яну 2006, 23:47
Местоположение: Southampton

Мнениеот Misho 605 SVti » 12 Сеп 2006, 15:09

Дерзай, успех, пуснах едно ЗА.
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron