Георги Величков

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
24
100%
Не
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 24

Георги Величков

Мнениеот j1v » 21 Авг 2010, 01:06

Здравейте казвам се Георги Величков на 28 години от Самоков,какво да кажа за себеси!?!
Във всички форуми се подвизавам с ника "Ge_a",член съм на "БМВ клуб България" където във форума на БМВ съм модератор в раздела Е30 от около 3-4 години, от което се подразбира, че и карам е30 и ги знам до болтче тези коли, но това не е толкова важно! Ето линк към профила ми http://bmwpower-bg.net/forums/memberlis ... ile&u=5542 . Същото така съм и глобален модератор в Дрифтинг форума от около 2 години и съм състезател по дрифтинг, до сега нямам ораганизирано
състезание в България в което не съм взел участие, ето и линк към профила ми
http://www.drifting-bg.com/forum/profil ... 420fb528e5
Със болшинството от потребители на този форум се познаваме лично, до сега не съм кандидатствал поради причината, че съм си мислил, че няма с какво да допринеса за обогатяването му, а пък само да получавам инфо наготово не е честно за останалите потребители, без да съм се опитал да си намеря сам инфо със собствен труд, да обаче
сега вече имам нужда от съвети, защото ще поемам по пътя, на турбо мотора и в тези условия на криза не искам да дамвам 20к лв както стана с окачването зада установя кое е работещият вариант за моите цели, искам да се допитам до хора киото са стигнали вече до работещите варианти, за да мога да си направя моторите, както на лятната така и на зимната бегачка, предполагам думите ми звучът малко нагло, ама това си е истината :(
В момента вече правя зимната си бегачка турбо и ако има попътен вятър до месец ще е готова вече, надявам се и да е успешна! Друго което мога да кажа за себе си е, че правя и мегаскуитри с братовчет ми и брат ми, също така и ги монтираме, но само на приятели не афиширано офицялно вече имаме направени около 10-на коли от нас и не знам колко дадени меги, завършил съм електроника и за това по-малко се и занимавам и с това!

Ами ако има нещо дето да съм пропуснал или искате пояснение питай те, ще отговоря на драго сърце !!!
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Георги Величков

Мнениеот 75 turbodelta » 21 Авг 2010, 11:43

гласувах :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Георги Величков

Мнениеот Sharo » 21 Авг 2010, 11:59

и аз
Една от мегите дето са я правили съм я ползвал аз преди на мойта кола като беше s14 и съм нямал никакви проблеми с нея.
Човека е много точен и разбран
Аватар
Sharo
 
Мнения: 618
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 11:24
Местоположение: София

Re: Георги Величков

Мнениеот Celica » 24 Авг 2010, 10:39

Зa :+)
http://citycomfort.bg/ Производство на AL и PVC Дограма
______________________________________________________________________
Изображение
Аватар
Celica
 
Мнения: 104
Регистриран на: 07 Май 2006, 01:28
Местоположение: Варна, морето...

Re: Георги Величков

Мнениеот fixxer » 25 Авг 2010, 00:18

:mrgreen: up
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Re: Георги Величков

Мнениеот j1v » 25 Авг 2010, 01:37

Чакам регистрация
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Георги Величков

Мнениеот Ge_a. » 25 Авг 2010, 09:40

Направих си вече регистрация и трябва да се активира.

Благодаря на всички за проявеното доверие, надявам се да го оправдая :)
Ge_a.
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron