Кандидатура Емил Марков - remaka

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
1
7%
Не
13
93%
 
Общо гласове : 14

Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот tonkata » 30 Юни 2010, 22:20

Пускам я от името на един приятел от бмв-форумите
Привет на всички,казвам се Емил Марков познат на всички които ме познават лично и по форумите като Ремъка както е и ник-ът ми там където имам регистрация (remaka) ,на 21 години съм и се занимавам с автомобили и по време на работа и през свободното си време,работя в един сервиз (там се води механик аз си му викам монтьор) 2 години вече и преди това докато учех работех за един майстор в един гараж ,в началото му помагах,след това понахме двамата да работим поотделно ,започнах да се занимавам с коли на 15-16 годишна възраст ,като тате ми подари Polski FIAT който ремонтирах сам.Преди време си купих е30 комби със саден М20В25 в него ,счупих мотора и оттам се почна -пълна ревизия на всичко,беше си отпреди това със спорна генерация,аз сложих лек маховик (след разработката-по време на която се изяждах) след разработката почнах да я я подкарвам по смело и по сериозно в завойте с вратите и един път се случи случка необратима......След комбито си купих така мечтания 2-ен стоп купе (само не беше черна и с м-тех за съжаление) покарах я с нейния си мотор,неиздъра на напрежението и биелните лагери на 2 ри цилиндър решиха да правят секс,оттам сложих м20-ката (да ви кажа чесно не ми се видя чак толкова голяма разправия колкото попринцип (сигурно щото не ми е първата такава интервенция (смее се) и пак се почна карането с вратите сложих корави амортесьори (не питайте какви незнам подарък ми бяха само знам че бяха лилави) Спортни пружини Eibach задна успокоителна щанга и се почна пак,след тва реших още 2 проблема 1-вия със 100% заварка на дифа ,2-рия със 2 втулки в рейката .Обаче милата .....годинките и бяха много и се предаде,тръгна да къса ботуша и я изхвърлих .
Сега ме е осенила друга идея и тя е следната :
1.Намиране на що годе читаво купе
2.Изхвърляне на всички тежащи и ненужни неща и замяната на някои с по леки такива
3.Поставянето на ролкейдж
4.Поставяне на разпъни отпред и отзад
5.Смяна на окачването
6.Слагане на турбо на м20-ката със сток карантия (все пак е мотор на 10-12 хиляди след ревизия ).Поздрави на всички
BMW Power
Аватар
tonkata
 
Мнения: 79
Регистриран на: 25 Мар 2010, 09:38
Местоположение: Sofia

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот hf hpe » 01 Юли 2010, 01:43

доста несериозно отношение на механик към техниката
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот drigata » 01 Юли 2010, 10:06

+1
Аватар
drigata
 
Мнения: 336
Регистриран на: 05 Фев 2009, 12:44

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот INTEGRALE » 01 Юли 2010, 13:26

+1
Заваряване на дифа....... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот 75 turbodelta » 01 Юли 2010, 17:26

Сашко това е доста често използван "сетъп" за дрифт автомобили , аз самия също го ползвам в момента тъи като нямам 2000 лв за подходящ за целта шпер :wink:
п.с. по темата мисля че този пич не е дораснал за тука но нека някои бос пусне анкетата тя ще си покаже :idea:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот drigata » 01 Юли 2010, 20:38

75 turbodelta написа:Сашко това е доста често използван "сетъп" за дрифт автомобили , аз самия също го ползвам в момента тъи като нямам 2000 лв за подходящ за целта шпер :wink:
п.с. по темата мисля че този пич не е дораснал за тука но нека някои бос пусне анкетата тя ще си покаже :idea:



Tи па,ти па,май още ти държи от именният ти ден(честито на патерици),много скромен го даваш :lol:

Разбрах ,че ще идваш насам ,но ще се разминем,че ще си одя до родният град,че не съм си одил има нема от 5 месеца.
Аватар
drigata
 
Мнения: 336
Регистриран на: 05 Фев 2009, 12:44

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот INTEGRALE » 01 Юли 2010, 22:31

75 turbodelta написа:Сашко това е доста често използван "сетъп" за дрифт автомобили , аз самия също го ползвам в момента тъи като нямам 2000 лв за подходящ за целта шпер :wink:
п.с. по темата мисля че този пич не е дораснал за тука но нека някои бос пусне анкетата тя ще си покаже :idea:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Не знаех че тоя "тунинг "на дифове е толкова разпространен,сори.
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот fixxer » 02 Юли 2010, 01:34

75 turbodelta написа:Сашко това е доста често използван "сетъп" за дрифт автомобили , аз самия също го ползвам в момента тъи като нямам 2000 лв за подходящ за целта шпер :wink:
п.с. по темата мисля че този пич не е дораснал за тука но нека някои бос пусне анкетата тя ще си покаже :idea:


слагай най-голямото прасе като мойто и ще караш доживот 8)
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот 75 turbodelta » 02 Юли 2010, 08:32

ма то мойто прасе си е голямо бе почти колкото твоето е ма не това е темата сега стига сте спамили :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот tonkata » 04 Юли 2010, 00:04

мога да споря с половината от вас и да защитя Ремчо, сигурен съм че е по добър монтиор от половината юзъри-драскачи тук .Неможе така да се нахвърляте и да не одобрявате човека преди да сте го опознали.Мога да кажа че той е от доста компетентните в бмв-форума , а не някъкъв клавиатурен реисър , а това че е заварил дифф , е всеки го е правил поне по един път в живота си :wink:
BMW Power
Аватар
tonkata
 
Мнения: 79
Регистриран на: 25 Мар 2010, 09:38
Местоположение: Sofia

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот hf hpe » 04 Юли 2010, 01:32

Колега може би всеки отнас е минал през периода в който е човека представен от теб.
Но навремето имаше един спор за кебапчетата лупата и ставането им за ядене.(поразрови се малко)
Поне според мен тунинга в този форум се възприема като френска кухня, не е просто ядене да оцелеш.
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот j1v » 04 Юли 2010, 12:23

hf hpe написа:Поне според мен тунинга в този форум се възприема като френска кухня, не е просто ядене да оцелеш.


"j1v харесва това" ... и си го слага за подпис :) :) :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот maggkrabar » 04 Юли 2010, 22:52

хехе - в тунинга понякога свинската опашка спасява положението :D
maggkrabar
 

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот 75 turbodelta » 16 Юли 2010, 09:39

j1v написа:
hf hpe написа:Поне според мен тунинга в този форум се възприема като френска кухня, не е просто ядене да оцелеш.


"j1v харесва това" ... и си го слага за подпис :) :) :)

Живко добре си сложи цитата за подпис ма пиши че е бат еньов цитат :D
п.с. защо няма анкета тук ?
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Кандидатура Емил Марков - remaka

Мнениеот j1v » 16 Юли 2010, 12:23

75 turbodelta написа:
j1v написа:
hf hpe написа:Поне според мен тунинга в този форум се възприема като френска кухня, не е просто ядене да оцелеш.


"j1v харесва това" ... и си го слага за подпис :) :) :)

Живко добре си сложи цитата за подпис ма пиши че е бат еньов цитат :D
п.с. защо няма анкета тук ?


добавих
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron