Колко са тунингарите в БГ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Мнениеот INTEGRALE » 28 Окт 2009, 01:46

dido написа:Останалите 200 члена във форума този въпрос явно просто не ги вълнува, иначе и те щяха да гласуват - темата стоя отворена достатъчно дълго. Пък и минимален брой гласове (поне при приемане на нови потребители) има - пише го в правилата.

+1 :wink: :wink: :wink: :wink:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 28 Окт 2009, 04:08

Тодор Василев написа:Тая тема я пуснах не за да адвокатствам на адаша :idea: а защото това което става не е готино още по малко е правилно :wink: и моето мнение е че нещо трябва да се направи . Ще дам прост пример .
- Лукан не го кефи и пуска анкета , 50 човека му пригласят (кои по кви причини го пави е една друга тема) и туше излита като марсилска тапа , ми кво стаа с останалите 200 члена у форума :shock: А техното мнение :idea: нали ушким имало другарски съд .
Та идеята ми е при приемане и изхвърляне на ЮЗЕРИ да се въведе някъкво минимално количество на гласовете.
Така като са нещата в момента форума се превръща в атрибут за чесане на самочувствието ,егото и рзни други неща на такива като Бачкатора дето не пропусна да ме заплаши и мене с изхвърляне :lol:

П.С. Не мисля ,че някои трябва да се обижда от предишния ми пост , ако някои се чувства засегнат нека да сподели защо.



Очевидно ,за да пусна анкета това надали е само моя прищявка и очевидно още 48 човека имат подобно мнение на моето.Теб като не те кефи защо не проплака по-рано и да кажеш "това ,онова " по въпроса ,за да бъде съобразено с твоите разбирания :?:
А другото хубаво на този форум е ,че всъщност всеки може да каже каквото сметне за добре ,на всеки и ако желае може и свободно да му пусне анкета ,за каквото и да е :idea: Тъй ,че ако теб лично нещо не те кефи имаш абсолютното право да го кажеш ,но и задължението да си получиш отговора :wink: а това дали ще го приемеш :D си е твое решение :!:

п.с. този отговор е валиден и за теб и за адаша ти :wink:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Тодор Василев » 28 Окт 2009, 23:29

Докторе ако пускането на анкетата не е твоя прищявка ,то чия е тогава :shock:
Не плача и не се опитвам да адвокатствам :wink: още по малко искам някои да се съобразява с мене (друг тип са хората които искат околните да се съобразяват с тях , има и такива дето хората се равняват по тях :wink: )
За мене нещата са правилни и неправилни ,независимо дали това ме кефи или не :idea:
Аватар
Тодор Василев
 
Мнения: 159
Регистриран на: 10 Фев 2009, 12:46
Местоположение: София

Мнениеот leonardo_vd » 15 Ное 2009, 18:36

Колеги няма ли някой снимка на Тошко? Много съм любопитен как изглежда такъв дървен философ?
Аватар
leonardo_vd
 
Мнения: 619
Регистриран на: 07 Яну 2009, 13:53
Местоположение: Видин

Мнениеот j1v » 15 Ное 2009, 20:14

leonardo_vd написа:Колеги няма ли някой снимка на Тошко? Много съм любопитен как изглежда такъв дървен философ?


има в тунинга някъде, темите с ортиз, ама не ти требе, то не е за гледане :lol: :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот MX5 » 15 Ное 2009, 20:22

leonardo_vd написа:Колеги няма ли някой снимка на Тошко? Много съм любопитен как изглежда такъв дървен философ?

Сигурно после от стреса няма да може да спиш 2 месеца ... :lol:
Аватар
MX5
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Яну 2009, 03:02
Местоположение: Los Angeles

Мнениеот Гост » 15 Ное 2009, 22:48

Ще ви напляскам бе! Няма проблеми :wink: по-добре пожелайте да ме видите на живо, ама гледайте да не стоите като глътнали бастуни, а да ме провокирате подобаващо, защото иначе няма да ви набия :wink:

Как изглеждам? - Пи-хубав, По-висок, По-умен, По-як, По-строен :P - най-якото е че не се шегувам :P

До сега не са случвали две неща:

1. Някой да излезе на глава с мен :!: :!: :!:

2. Някой да не падне по гръб ако аз така искам :!: :!: :!:


Оправяйте се! :wink:
Гост
 

Мнениеот MX5 » 15 Ное 2009, 23:06

И даже си и вярва ... :lol:
Тук единственото, което видяхме е как сам се хвърляш да падаш по гръб. Нещо си любител на мазохизма и почитател да ставаш за смях ... главния мозък е изкючил май :?: :idea:

Anonymous написа:Ще ви напляскам бе! Няма проблеми :wink: по-добре пожелайте да ме видите на живо, ама гледайте да не стоите като глътнали бастуни, а да ме провокирате подобаващо, защото иначе няма да ви набия :wink:

Как изглеждам? - Пи-хубав, По-висок, По-умен, По-як, По-строен :P - най-якото е че не се шегувам :P

До сега не са случвали две неща:

1. Някой да излезе на глава с мен :!: :!: :!:

2. Някой да не падне по гръб ако аз така искам :!: :!: :!:


Оправяйте се! :wink:
Аватар
MX5
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Яну 2009, 03:02
Местоположение: Los Angeles

Мнениеот anastas83 » 15 Ное 2009, 23:19

Баси държите се като някви пъпчиви тинеиджари моо ли така да се излагате , ма може ли
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Тодор Василев » 18 Ное 2009, 00:19

АЙ СИКТИР БЕ КОМШУ. :-k
Аватар
Тодор Василев
 
Мнения: 159
Регистриран на: 10 Фев 2009, 12:46
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 18 Ное 2009, 01:24

Anonymous написа:Ще ви напляскам бе! Няма проблеми :wink: по-добре пожелайте да ме видите на живо, ама гледайте да не стоите като глътнали бастуни, а да ме провокирате подобаващо, защото иначе няма да ви набия :wink:

Как изглеждам? - Пи-хубав, По-висок, По-умен, По-як, По-строен :P - най-якото е че не се шегувам :P

До сега не са случвали две неща:

1. Някой да излезе на глава с мен :!: :!: :!:

2. Някой да не падне по гръб ако аз така искам :!: :!: :!:


Оправяйте се! :wink:


:shock: Бахти комплексара :lol:
Гост
 

Мнениеот j1v » 28 Ное 2009, 20:07

Тошко, лайненце миризливо, при следващия ти пост в тази секция, я закриявам и навсякъде ще напиша, че вече няма отворена секция благодарение на твоите комплекси и нахалство !!!!! Кое не разбра от темата за изгонването ти ??? Не си желан тука, изчезни завинаги като казашка пръдня на завой. Чиба, къш, ай сектир .... !!!!
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron