Време ли е Тошко да напусне форума?

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Време ли е Тошко да напусне форума

ДА
43
84%
НЕ
8
16%
 
Общо гласове : 51

Мнениеот Иван Шопов » 14 Окт 2009, 13:43

Я да се пльосна и тук...
Първо Тошко да ти отговоря на въпроса зададен в съседната тема:
Toshko написа:Лукане, ако съм те комплексирал извинявай. Ако обаче намериш и едно изречение от изписаното от мен, което да не е вярно ще те подкрепя в мнението ти за мен!
Като толкова обичам да се самоизтъквам ЩО не скачам на един крак и да разправям колко съм помогнал и къф приятел ми е Шопов? Има и такива ама аз не съм от тях!

Защото нито си ми приятел, нито положителните неща в теб са в превес над отрицателните.
Относно изреченията мога да ти покажа доста "грешки", но не ми се влиза в нови спорове.
Поразгледах останалите кандидатури, защото ми стана интересно дали аз съм причината за скандал или това е практика тук.
Попаднах на две теми:
1 и 2.
Забелязах, че "самото начало" е различно от представеното от теб, а бързите и обидни квалификации са символ за прибързаност, но силен характер (поне според теб). На базата на авторитет си влязъл казваш?Хммм...
Не знам дали пропускаш факта, че както с останалите колеги, така и с Лукан явно изпитваме взаимно уважение. Същото обаче не мога да кажа, че го виждам към теб. Ако и сега не си разбрал причината - нямам намерение повече да се опитвам да предизвиквам малко мъжкарско поведение и характер. Защото не е мъжко да казваш "Не ме е страх, аз съм номер 1", но овладяването на емоциите и здравата логика със сигурност спадат към тази черта на характера. Приеми го за заяждане ако искаш - не ме интересува. Но май е дошъл момента, когато не аз трябва да кандидатствам, а ти да доказваш че имаш място сред колегите. Аз ли съм ти виновен? Нека да бъда.:-)
Попрочетох доста и тук...
Няма да ти обяснявам, че "шампионският" автомобил не е нито твое дело, нито имаш заслуги каквито си приписваш. Всъщност веднъж ти сам твърдиш, че автомобила е "100% дело на Косьо", а втори път, че без теб каузата е била загубена.
Нищо де - ако искаш остави необходимият кеш в залог и ще ти дам възможността да покараш автомобила на писта "Дракон", като естествено преди това пипнеш всичко,което намериш за добре. Искам да дадеш времена Тоше! Хубави времена!
Защото няма начин иначе - хем автомобила е по твой вкус и разбирания, хем чуждият труд не е важен, защото си можел и ти. Ще се справиш ли? Мнем...
И за следпоследен път те предупреждавам - мери си и приказките , и лъжите. Под достойнството ми е да губя време из форумите доказвайки с факти ( а и твоите думи) колко много маси носиш.
Ще си повторя съвета, който ти дадох на 4 1/2 очи...
Извини се на хората, които си засегнал и се дръж достойно. Имаш хубави и сериозни знания, но нямаш капчица срам, съвест и търпимост. Ако ти пука де... Твоя си работа.
Но позволиш ли си лукса да продължиш да плюеш по мой адрес, бъди готов да пожънеш посятото.
Сигурен съм, че няма да разбереш, но възприеми този пост като "помощ" към теб самият. Някой ден може би ще осъзнаеш защо... Ако не - обещавам да ти разкажа.
Това е от мен Господи, пардон Тоше... Весел ден и умната!
Иван Шопов
 

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 14:12

Lukan написа:И с какво те обидих :idea:? Това че се намесваш абсолютно безхаберно в "спор" или дискусия третираща съвсем различна тема?
Защо не изрази МНЕНИЕТО си по въпроса в темата на ИЦИ :?: или там си силно неподготвен и по-добре да си замълчиш :?:

Аз стандарти за сглобяване на Ланчия нямам ....имам ДОСТА опит ,който обикновенно излиза верен и надежден.....това се доказва във времето.А в темата на ИЦИ ,на ОТКРИТО са казани доста неща ,който всички останали си "криете" за ваште колици и един достатъчно подготвен човек би могъл да си направи ДОСТА надежден сетъп "фор фрее" под форма на ноу-хау :idea: Така ,че "спора" там си е между мен и Ици и съответно ми се струва ,че нито тук е мястото ,нито темата да се намесваш :idea:

Да аршина е различен ,защото срещу мен седи различен човек Ици е едно ( доста по-различен от Тошко - най-малкото си прави сам нещата и си върви по собствен път,което е достойно за уважение :idea: ) А Тошко си живее в един измислен свят лишен от приложение в реалноста :idea: Аз незнам да има проект който Тошко да е направил и да е показал някъв резултат в движение :idea:

Да седиш около някой и да носиш сандвичи и кафета и да браштолевиш врели некипели е едно а да направиш нещо със собствени ръце е коренно различно :idea:


Лукане,

Обясни ми едно нещо!

Как така, аз който съм според теб върл теоретик, който се самоизтъква ЗНАМ какво е и какво не е смукателната система, а ти който си невероятен практик НЕ знаеш?

Как така за теб смукателите са бас рефлекс?

Аз имам примерно 10 коли, между които такава с 2JZ, Мустанг V8 и Сенатор 3.0Е с турбо и чардж кулер. Имал съм и преди доста други коли :wink: - това липса на опит ли е?

Нещо се опитваш и за професията ми да се закачаш :wink: нека тогава аз те попитам нещо :D Ти като си ЛЕКАР, защо си имал време да практикуваш като тунингист, да сглобяваш двигатели и да ремонтираш? - Аз нямам такова време на разположение и се ограничавам предимно в теорията, а когато правя нещо гледам преди това да си свърша работата с листчето, молива и калкулатора.

Носил съм викаш кафета? Когато ме карат да им нося кафета им купувам кафе машини - половината майстори в Княжево могат да го потвърдят - сещаш ли се?

И сед като си такъв практик, защо АЗ ЗНАМ, а ти НЕ знаеш?

*****************************************************

По отношение на влизането и изгонването от форума. Сега излиза, че Лукан е тартора тук и че възприема това място като клуб и като някакво братство за взаимопомощ. - Форумите са именно място където хората да обсъждат и да си помагат, но не са братства.

Ако този клуб имаше правила, които да се спазват изгонването би трябвало да става само при нарушение. Аз нищо не съм нарушил.
Ако имаше правила, които да защитават членовете тук щеше да е едно много по-добро място, защото в момента има страшно много хора, които си мълчат, защото част от тарторите не ги харесват.

Не забравяй Лукчо! Аз съм дал, а на мен не са ми дали... и така ми харесва :wink:

Ти велик практик такъв, публикувал ли си нещо подобно на това как се прави многодисков съединител? Въобще ти какво си направил?

Аз в много неща съм първи, ти не си, ти само копираш и четеш по чужди форуми :wink: аз понеже нямам време си измислям всичко от което имам нужда :wink:

Шопов,

ти си такъв безнадежден случай, че където и да влезеш ми е все тая. От самото начало ми е ясно, че някой друг ще чете форума от твоята регистрация и че ще задаваш тук неговите въпроси. Не знам кой ще бъде този човек, но съм сигурен, че така ще стане! Ще проверяваш и ще питаш, а те ще ти обясняват някакви неща... Само гледай да не ме заплашваш! Знам че ти се иска да си голям страшен МЪЖ, обаче понеже не си, поне недей да си търсиш белята. Като ме предизвика приех ли? Що мислиш, че можеш пак да ме предизвикваш? Що мислиш, че можеш да правиш каквото и да било спрямо мен без да си получиш заслуженото? Ако още веднъж чуя за съдружника ти от божурище и какво ще ми направи, ще се наложи да взема мерки!

Лукчо, ти в темата на Ици точно колко глупости си изписал не е истина и не само ти! Показахте, че хал хабер си нямате от хидравлика и флуиди :wink: И разбери най-сетне, че ти се изложи, думите остават, хвърлен камък - нали знаеш?

Нито ти нито Постман ще ми отговорите за смукателите и чардж кулерите съответно. Обаче и двамата ще сте научили нещо, което ще ви е поледно от мен... може и някоя кинта да изкарате. Нали това е целия проблем - борбата за ляба, майсторята не могат да ме траят щото им разбърквам плановете.

Глупости правите на кило и на кубик и си правите евала.
Последна промяна Toshko на 14 Окт 2009, 14:22, променена общо 1 път
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 14:22

:lol: :lol: :lol: ..........
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 14:26

Lukan написа::lol: :lol: :lol: ..........


Кажи, бе офталмолог? как с тия ръце дето пипаш очите на хората ровиш по двигатели? как имаш време и как не те хваща яд, че хем си губиш времето хем още нищо не разбираш и не знаеш какво правиш, а само папагалстваш?

Май това е проблема, че не можеш да се примириш с друг авторитет!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 14 Окт 2009, 14:37

Тоше,
Моето дете, цупи се на себе си.
Държиш ли да пусна на всеослушание какви ги приказваш? Не ми отговаряй... Не ми е в стила, а и няма смисъл както виждам.
Баце,
Не си в съда да скалъпваш измислени обвинения и с просълзена или олигавена физиономия (сори, но си приличат) да търсиш под вола теле.
Аре сега от регистрацията щели да четат други хора. Кои бе Дедо Ванго?
Съдружник от Божурище? Хммм... Ако някой се припознае в тази личност да ми прехвърли дела веднага.
Мислел съм си? Твоите мисли ли цитираш? Обясних ти - под достойнството ми е да ритам някой, който е слабохарактен и без възможности (психически най-малкото).
Вземи мерки моето дете... Вземи каквито искаш мерки, но не забравяй да оставиш лампата светната. Че вече имам чувството, че и от тъмно се плашиш.
Връщам си съвета обратно. Може да си човек като физиология, но Мъж никога няма да бъдеш.
Гост
 

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 14:46

Anonymous написа:Тоше,
Моето дете, цупи се на себе си.
Държиш ли да пусна на всеослушание какви ги приказваш? Не ми отговаряй... Не ми е в стила, а и няма смисъл както виждам.
Баце,
Не си в съда да скалъпваш измислени обвинения и с просълзена или олигавена физиономия (сори, но си приличат) да търсиш под вола теле.
Аре сега от регистрацията щели да четат други хора. Кои бе Дедо Ванго?
Съдружник от Божурище? Хммм... Ако някой се припознае в тази личност да ми прехвърли дела веднага.
Мислел съм си? Твоите мисли ли цитираш? Обясних ти - под достойнството ми е да ритам някой, който е слабохарактен и без възможности (психически най-малкото).
Вземи мерки моето дете... Вземи каквито искаш мерки, но не забравяй да оставиш лампата светната. Че вече имам чувството, че и от тъмно се плашиш.
Връщам си съвета обратно. Може да си човек като физиология, но Мъж никога няма да бъдеш.


Ти защо се чувстваш длъжен вечно да се обаждаш?

Мъжество и преди съм казвал как се доказва :wink: и пред кого :wink:

Я ми кажи ти като си такъв мъж какво ти е образованието, какви курсове си карал, на какви кръжоци си ходил? Аз да ти кажа ли или се досещаш :wink: От малък си ограничен. Затова сега си тръгнал да се равняваш по полов признак :lol: понеже признаци на интелект и знания няма как да имаш :wink:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот INTEGRALE » 14 Окт 2009, 14:50

Toshko написа:
Lukan написа::lol: :lol: :lol: ..........


Кажи, бе офталмолог? как с тия ръце дето пипаш очите на хората ровиш по двигатели? как имаш време и как не те хваща яд, че хем си губиш времето хем още нищо не разбираш и не знаеш какво правиш, а само папагалстваш?

Май това е проблема, че не можеш да се примириш с друг авторитет!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ебати и смешника си.Отново за кои ли път ставаш за смях на целия форум. :wink: :wink:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 14 Окт 2009, 14:51

24/3 без никаква тендеция за обръщане, аз се начетох на глупости, заключвам и махам въпросния потребител, глас народен, глас божи :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Postman » 14 Окт 2009, 16:32

Toshko написа:......

Прочетох.
____________
//__/l__o\___\___
;----- \__|--:O/-o-\O
_(o))-o-)_(o))-o-(o))
Postman
 
Мнения: 523
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:51

Мнениеот COSWORTH-2 » 14 Окт 2009, 17:17

Ебахти драмата :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 14 Окт 2009, 17:44

COSWORTH-2 написа:Ебахти драмата :lol:


И сега пак скука :D
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот LordDigital » 15 Окт 2009, 03:10

j1v написа:
COSWORTH-2 написа:Ебахти драмата :lol:


И сега пак скука :D


Епа значи сега е момента да му пуснем една анкета на Тошко да го приемеме обратно :wink:
TOYOTA YAMAHA CAPITAL ALLIANCE
Аватар
LordDigital
 
Мнения: 950
Регистриран на: 10 Яну 2006, 03:56
Местоположение: СелУ Chicag0

Мнениеот maggkrabar » 15 Окт 2009, 10:05

е то всеки път е по-сложно от раждане :D
maggkrabar
 

Мнениеот Tzenko » 15 Окт 2009, 14:39

Тошко ни е сърдит и отказва да пише :lol: :lol: :lol:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 14:51

Колко бана трябва да ми лепнеш? Много смешно!

Аз честно казано нито разбрах какъв е проблема, нито дали нещо съм нарушил, нито защо така гласувахте.

Обаче съм изключително доволен, че успях да си кажа всичко що ме мъчи за сега...

Колкото мене са ме пцували ва влизане на дали сам бих успял да ви догоня... Пък не забелязах псувачите да са се самоотлъчили за тая работа нали?

Говедото Шопов сигурно е единствения човек за когото бих написал нещата, които написах... ма вие сте големи гяволи - направо сте супер.

Щом Тошко не може да го понася, начи дай да си го узнеме :lol: - узнете си го бе! И със здраве да си го ползвате :lol:

Пък и тука и без това цари някаква безобразна скука... Да не говорим, че много хора не смеят да гъкнат заради такива форумни терористи като безстрашния Лукан. Я си помислете дали ви е много гот?
Гост
 

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 14:53

Продължавам да твърдя, че не съм нарушавал правилата и няма никакво основание за тази анкета! Това е мракобесие и произвол.

Ела си, иди си! Вярно ще се окаже, че форума е седянка, а не сериозно място!
Гост
 

Мнениеот Иван Шопов » 15 Окт 2009, 14:58

Гроздето пак е кисело... Сигурно е заради сезона на дините.:-)
Муци,
Да не забравя - и аз те обичам.
И извън зоофилските си трепети към говедото (щото то нали е животинка милото) да звемеш да си промениш речника към нескромната ми особа, м?
Не за друго ама се сещам за една култова песен от детските ми хеви метъл (и пък) години - "Sex & violence".
И да не забравя - да се слави името ти и дясната ръчица (дай и Боже сила за да е неуморна). Амин!
Иван Шопов
 

Мнениеот Tzenko » 15 Окт 2009, 15:49

Anonymous написа:Продължавам да твърдя, че не съм нарушавал правилата и няма никакво основание за тази анкета! Това е мракобесие и произвол.

Ела си, иди си! Вярно ще се окаже, че форума е седянка, а не сериозно място!


След като 20 човека гласуваха против теб, дали е била неоснователна анкетата, как мислиш ?
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот j1v » 15 Окт 2009, 15:52

Tzenko написа:
Anonymous написа:Продължавам да твърдя, че не съм нарушавал правилата и няма никакво основание за тази анкета! Това е мракобесие и произвол.

Ела си, иди си! Вярно ще се окаже, че форума е седянка, а не сериозно място!


След като 20 човека гласуваха против теб, дали е била неоснователна анкетата, как мислиш ?


38/7 ако трябва да сме точни и продължават да гласуват ...
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот ludiagsm » 15 Окт 2009, 17:11

=D> ;)
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 17:15

Ми смятайте, че има поне още 10 човека, които ще отнесат някакъв подобен вот.

Правилата защитават всички от такива моменти. Правилата са обществен договор, който съдържа разпоредби описващи допустимото или не допустимото поведение. Правила се съдържат и в обичая.

В случая въпросите с лошото поведение са уредени чрез забраната за обиждане и натякване от един към друг регистриран потребител. Правилника мълчи по отношение на обидите от регистрирани по адрес на не регистрирани, но Обичая в това число и собственият ми опит показват, че това е напълно допустимо и в реда на нещата.

Така излиза, че аз не съм нарушил нито писаните, нито не писаните правила, при това нито формално, нито реално!

Следващото нещо е да се изясни значението на думите ОБИДА, Клевета, Нападка и т.н.

В случая аз не съм обиждал, нападал или клеветил някого заради неговите характерови или личностни особености, а заради негови исторически прояви, които са безспорни, стоят в миналото и продължават да съществуват и днес. Самите му прояви, които са причина и за мнението ми и за изказванията ми са в един много дълъг период, което може да обоснове дори генерални изводи за личността му.

Няма нарушение, няма и обида! Казах да ми се намери макар и едно грешно изречение или факт! - никой няма да намери! Дори "Пишкопипец" си му е прякор с който отдавна го наричат!

Тоя зор не си го давам заради Лукан или някой неориентиран електрон. По-скоро малко ми се ще да открехна Живко, по-малко да пуска гювеч на приятелите си и по-малко да им пази гърба, а повече да гледа да е точен и да отстоява някакви принципи.

Щото е ясно, че Лукан като си го проси накрая ще е посинен отвсякъде и ще е доказано, че не само върши, пише и говори глупости, ами и мисли глупости, даже самите му глупави мисли за глупостите пак са глупави.

Ко си мислиш бе Лукане, че си мноо хитър ли? Че не си ясен на мислещите хора? На мен си ми ясен, а със сигурност знам, че има много хора, които добре ме разбират...
Гост
 

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 17:22

ludiagsm написа:=D> ;)


Е го и тоя! Ти бе, що не върна купата на Бат Гого? А що? кой ходи на драг до 1800 с кола 2000+ ? И та излови дори Парадокса?

Ти па ме мразиш щото ми е голяма колата нали? Признай сииии! Познавам ги аз очичките на такива като тебе!

Аз съм Ивчо, много съм страшен Мърррррр Мяуууу аз съм пич... нищо че ми тече сопола и свалям ученички...

И по-голема турбина ше си сложа, и гащите ше си загаща и косматия задник нема да ми вечно навън кекекеккк, и носа ше си избърша!
Гост
 

Мнениеот Bad_Dog » 15 Окт 2009, 17:32

Anonymous написа:Ми смятайте, че има поне още 10 човека, които ще отнесат някакъв подобен вот.

Правилата защитават всички от такива моменти. Правилата са обществен договор, който съдържа разпоредби описващи допустимото или не допустимото поведение. Правила се съдържат и в обичая.

В случая въпросите с лошото поведение са уредени чрез забраната за обиждане и натякване от един към друг регистриран потребител. Правилника мълчи по отношение на обидите от регистрирани по адрес на не регистрирани, но Обичая в това число и собственият ми опит показват, че това е напълно допустимо и в реда на нещата.

Така излиза, че аз не съм нарушил нито писаните, нито не писаните правила, при това нито формално, нито реално!

Следващото нещо е да се изясни значението на думите ОБИДА, Клевета, Нападка и т.н.

В случая аз не съм обиждал, нападал или клеветил някого заради неговите характерови или личностни особености, а заради негови исторически прояви, които са безспорни, стоят в миналото и продължават да съществуват и днес. Самите му прояви, които са причина и за мнението ми и за изказванията ми са в един много дълъг период, което може да обоснове дори генерални изводи за личността му.

Няма нарушение, няма и обида! Казах да ми се намери макар и едно грешно изречение или факт! - никой няма да намери! Дори "Пишкопипец" си му е прякор с който отдавна го наричат!

Тоя зор не си го давам заради Лукан или някой неориентиран електрон. По-скоро малко ми се ще да открехна Живко, по-малко да пуска гювеч на приятелите си и по-малко да им пази гърба, а повече да гледа да е точен и да отстоява някакви принципи.

Щото е ясно, че Лукан като си го проси накрая ще е посинен отвсякъде и ще е доказано, че не само върши, пише и говори глупости, ами и мисли глупости, даже самите му глупави мисли за глупостите пак са глупави.

Ко си мислиш бе Лукане, че си мноо хитър ли? Че не си ясен на мислещите хора? На мен си ми ясен, а със сигурност знам, че има много хора, които добре ме разбират...


Тодоре,

един въпрос от мен, на който те моля да отговориш с кратко "да" или "не" без тиради, обяснения и прочие:

Въпрос: Според теб като мъж ли се държиш в момента?
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот COSWORTH-2 » 15 Окт 2009, 17:43

Тошке, не си прав, нито Живко стои зад някой, нито пък Лукан е такъв-какъвто го описваш. Много малко хора, включая и мен, имат късмета да ги познават. Живко е абсолютно обективен и прям и не знам откъде го изсмука това, че точно той подпира когото и да било! Ясно е, че въобще не го познаваш. Лукан......... Тоя офталмолог, където незнам що всеки негов "приятел" го споменава като обида, а това е доста жалко.... Та докторът си е много навътре в матеряла, не се съмнявай въобще. Теоретичното и практичното при него и Сашо са ръка за ръка и недей ги споменава тях, просто не си ти човекът, който ще съди точно тях :D На всичкото отгоре направи и интрижка между Иван и Сашо, да те еба в гъза ти казвам честно :lol: Държиш се като клитур, и, въпреки това май гласувах против банването ти, просто не помня, защото цъкнах на нещо само и само да видя вота какъв е. Не те разбирам, честно ти казвам, уважавам те, просто така ми идва отвътре, ама пък имаш ебати подхода по тия форуми. Незнам защо го правиш, ама не ти влияе добре :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 18:01

COSWORTH-2 написа:Тошке, не си прав, нито Живко стои зад някой, нито пък Лукан е такъв-какъвто го описваш. Много малко хора, включая и мен, имат късмета да ги познават. Живко е абсолютно обективен и прям и не знам откъде го изсмука това, че точно той подпира когото и да било! Ясно е, че въобще не го познаваш. Лукан......... Тоя офталмолог, където незнам що всеки негов "приятел" го споменава като обида, а това е доста жалко.... Та докторът си е много навътре в матеряла, не се съмнявай въобще. Теоретичното и практичното при него и Сашо са ръка за ръка и недей ги споменава тях, просто не си ти човекът, който ще съди точно тях :D На всичкото отгоре направи и интрижка между Иван и Сашо, да те еба в гъза ти казвам честно :lol: Държиш се като клитур, и, въпреки това май гласувах против банването ти, просто не помня, защото цъкнах на нещо само и само да видя вота какъв е. Не те разбирам, честно ти казвам, уважавам те, просто така ми идва отвътре, ама пък имаш ебати подхода по тия форуми. Незнам защо го правиш, ама не ти влияе добре :D


Бачи, аз ги познавам само с това, което са показали като поведение пред мен. Един човек може да е пич за 100 и пичка за 1, а може и да си е пичка по принцип и 100 да се лъжат а един да е прав...

Може всичко, може к'во'т се сетиш.

Тогава ето ти друга гледна точка, постави се на мое място и ми кажи ти нямаше ли да им спретнеш едно групово изнасилване (ти в качеството на групата, те сами срещу вас :lol:)

п.п. ако ще съм нещо женско предпочитам да съм Г-точка, хем съм много яка, хем мъжете не могат да ме докопат... все пак... нали...

Бад Дог,

въпроса ти е аналагочен на "Опитай да се държиш като мъж!", или като "докажи че си мъж!" или "Прояви героизъм!"... - това са синоними на "направи се на тъп!" Да ама като си сред курви е здравословно да се държиш курвенската нали?

Всъщност тъкмо мислех по въпроса... И тъкмо бях стигнал до извода, че всъщност съм Садист... и така се харесвам...

Курвите може да са задружни или заблудени, но са си курви... аз като имам нещо в главата, да се правя на тъп ли?
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron