Време ли е Тошко да напусне форума?

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Време ли е Тошко да напусне форума

ДА
43
84%
НЕ
8
16%
 
Общо гласове : 51

Време ли е Тошко да напусне форума?

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 09:55

Тъй като на мен лично ми писна от Тошковите словоизлияния и безпочвени самоизтъквания и безмислени километрични постове,с което САМ доказа ,че "вълка кожата си мени но нрава не" и се опита да превърне този форум във висша платформа за негова изява,че чак и темичка си пусна "Тошко отговаря" :lol: .......мисля че е крайно време да си отиде там където му е мястото :!: А именно извън този форум :!:
Да си намери друго място където да "проповядва" и да не ползва авторитета на точно този форум като изходна точка за МАЛОУМНИТЕ си постове :!:

За мен е време Тошко да напусне форума :idea:
Последна промяна Lukan на 14 Окт 2009, 10:29, променена общо 1 път
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Tzenko » 14 Окт 2009, 10:01

Преместих темата тук, не е нужно всички да ни четат цирковете !
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот j1v » 14 Окт 2009, 10:04

Добре си я преместил, ама хвърли едно око на правата, че в тоя подфорум немам спомен ко правихме и кой има право да гласува, мисля, че е редно в анкета за гонене да могат всички да гласуват :wink:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 10:06

Пуснах я там защото би било добре ,на всички да стане ясно каква е причината Тошко да напусне този форум (или съответно да остане :lol: ) :!:
А не после да има : Те там са "форумни терористи " , катиларник ,комунисти ,широбадженаци и т.н.......хем че кат се замисля всъщност е все тая :lol:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Tzenko » 14 Окт 2009, 10:12

Върнах я обратно тук, и временно ВСИЧКИ регистрирани потребители могат да гласуват :!:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Alfons » 14 Окт 2009, 11:19

Както винаги Док е прав!
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 11:20

Лукане,

За мен достойнството е по-важно от членството. Влязъл съм тук благодарение на авторитет, който съм изградил на друго място ако за това ще си говорим.
В следствие на членството ми тук и не спазване на правилата спрямо мен въпросния авторитет, който толкова те дразни, пострада и започнаха подмятания.

Тук ли да търся изява или доказване? :lol: Не можеш да ми накривиш шапката и с милиметър. :wink: Нали видя шампионска кола в чиято направа съм участвал, нали видя ХЕ-то, което върви до 9000+ - покажи ми нещо твое, за което хората не вярват, че го има докато не го видят и после пак не им се вярва :wink: Знам че не можеш.

Аз заедно с още един-двама приятели първи се сетихме за каскадните смукатели и каскадно пълнене с едно турбо :lol: - термини, които още са трудни за асимилиране и разбиране.

Да ти припомня ето тази тема: http://www.performance-bg.org/forum/vie ... 84&start=0 - виж си последното мнение на първа страница. Понеже нямам право да изнасям информация от закритите раздели, само ще ти обърна внимание, какви глупости говориш... - от там и от няколко места май ти е кривичко Лукане :wink: ко да направя, че съм по-учен от тебе?

Последната една година, а сигурно и въобще във форума няма твои побликации, отговарящи на съществени въпроси и показващи нещо ново, нов подход в изработката или конструирането.

Аз съм обяснил това-онова :wink:

Колкото до темата "Тошко Отговаря" - ако исках сам да си отговарям щях да го правя в Тунинг БГ, обаче понеже не разбирам от Фолксваген и Хонда, а момчетата, които ме бяха питали са наистина готини (единия вече е служител на Ицо даже, но тогава не беше) реших да пусна тема тук в нарочния раздел за да се помогне на колеги, които заслужават.

Както виждаш аз в темата пусната от мен много-много не съм отговарял и съм се надявал колегите от този форум да го направят.

Кандидатствах тук, защото съм смятал и смятам, че си е заслужавало, че е място за знаещи и можещи хора, които да обсъждат неща, които ги вълнуват. Както всеки може да забележи съм взел участие само там където имам интереси и реално имам какво да кажа.

По адрес на Шопов съм взел отношение, защото повярвайте ми имам мнение изградено въз основа на множество лични контакти. Дали е нарушение? Не мисля, предпочетох да не си плюя в сората като мълча, докато още не е член и имам това право.
Ако това е нарушение - погледнете моите три кандидатури - колко от вас са били много по-цинични спрямо мен преди да бъда член? Колко от вас ме познават лично? Колко са ме познавали тогава? Николко!

Какво основание имат Лукан, Постман, Ценко или някой друг? Никакво! Докато аз Шопов го познавам повече от добре и му знам всичките номера на пишкопипец от типа "сакън да не се изцапам" дето е такъв че нищо не похваща и само мели и трови с глупостите си и изпитва аристократично отвръщение към моторното масло и подробностите под капака. - Сами ще се убедите!

Понеже съм достоен човек за разлика от някои други не се притеснявам дали ще бъда член или няма да бъда, нито ще млъкна, нито ще ми стане нещо, тук има много готини хора и една шепа комплексари, които до един не могат да ме понасят - по това ще ги познаете :lol:

Има хора, които са били предубедени, но след като влязох са си променили мнението, а след като сме се видяли и аз и те сме останали с прекрасни впечатления.

Да се върнем пак на Шопов - питайте го кое точно си е направил сам по колата!
А на себеси задайте въпроса, кой според вас трябва да влезе с този проект и с тази кола! Колата е 100% дело на Косьо. Да не говорим, че тук е пълно вече с негови ученици :lol: Аз определено съм такъв, Шопов до колкото е способен да възприеме каквото и да било да кажем, че ми е съученик ама оставач :lol: (това е готина реплика на един адаш от преди доста време, но много вярна... не и по отношение на него де :wink: )

Като заключение ще направя една констатация, Лукан да речем в следствие на моето членство най-после е разбрал, че смукателната система няма нищо общо с бас рефлекса (нарича се фазоинвертор), докато аз съм разбрал, че дори да му го обясня човешки, той пак си ме мрази...

Форума много ми харесва, защото има страхотни майстори като Манта2005 и Анастас, има и хора като Жорето, които правят неща които им харесват на тях самите а не защото са модерни, Живко от който може много да се научи и като подход и като премерено поведение и възпитание, Бачкатора, който просто няма аналог, освен това Цунамито и Фантазията са тук, което пък е още по-голям кеф, има много колеги, които правят всевъзможни неща и мислят.

Не съм сигурен, дали някой различен от модераторите и администратора има право да ми пуска такава анкета и дали това може да става без да съм нарушил формално правилата на форума, но както и да е. Оставете анкетата една седмица пък да видим какво ще стане. На тези, които ме мразят ще им напомня, че каквото и да стане аз не мога да загубя, нито ще оглупея, нито ще започна да се интересувам от коли по-малко... тоест както казва Шопов - чурката е константна величина, моята няма да се смали, а техните няма да пораснат... - и естествено, че един пишкопипец не би могъл да каже толкова умно нещо... - шегичка!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 14 Окт 2009, 11:38

колебаех се как да гласувам ма последния ти пост тошко ми даде верния път .... :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 11:41

75 turbodelta написа:колебаех се как да гласувам ма последния ти пост тошко ми даде верния път .... :wink:


Не се съмнявам, че и да не го бях пуснал щеше да си намериш друга причина :wink:

Аз тука си пиша за коли и двигатели и реално давам нещо от себеси, кое как се прави и как се смята, а ти и още тяколко такива ми давате непрекъснато нравствени оценки, които са валидни много повече за вас самите!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Tzenko » 14 Окт 2009, 11:42

Toшко, не знам защо съм ти трън в очите и аз, като съм ти направил само
една забележка да не едит-ваш на хората мненията ама ти си знаеш,
може там някъде в твоя свят да съм съгрешил :wink:


П.С. Не съм гласувал в анкетата, и не смятам да го правя :shock:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Manta2005 » 14 Окт 2009, 11:50

Toshko написа:...............


Тоше, аз едно само немога да разбера (нече всичко друго ми е ясно, но поне знам отговора който винаги е 42) защо аджеба все искаш да помагаш на хората за щялко и нещяло в тунинг средите.
Като искаш да се развиваш в тази насока (все пак казваш че ти е хоби нали си имаш друга професия като повечето от нас) защо не си пазиш знанията и вътрешните прежбивявания за себе си, и евентуално за хора които са на твойта вълна, а ги изтъкваш навред.

Аз лично като получа "факс" или като "сънувам" нещо първото нещо на другия ден е да го усмисля добре да си изчистя насоките които не ги разбирам и тогава с един два телефонни разговора (някой хора знаят по колко време говоря) със ВЕРНИТЕ хора нещата се изясняват и този проблем или каквото и да е друго вече е осветено за мен, НО това не означава че веднага ще тръгна да го споделям наляво и надясно на всеки на който му нужно или не или така му е хрумнало, само за да покажа колко много знам...

мисля че проблемна при теб ( с който основно дразниш хората) е че нямаш тази вътрешна спирачка а се изтъкваш наляво и надясно.
Аз лично имам доста по различно менние за Лукан от теб (изградено пак на базата на няколко телефонни разговора) и не смятам че трябва да га нападаш по този начин, както съм сигурен че неговата реакция за тази тема е породена преди всичко от начина ти на изразяване в стил "навсяка манджа мирудия".

П.С. нищо лично към теб :) това е мойто виждане на ситуацията
П.С.2. И форума и фората вътре не се измерват кой каво и кога е написал, а с това на кого можеш и как да помогнеш КОГАТО се налага, все пак идеята е да можем да разчитаме един на друг а не да се конфронтираме ( изчел съм мението ти че се защитаваш подобаващо и затова стават тези драми)
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 11:55

Tzenko написа:Toшко, не знам защо съм ти трън в очите и аз, като съм ти направил само
една забележка да не едит-ваш на хората мненията ама ти си знаеш,
може там някъде в твоя свят да съм съгрешил :wink:


П.С. Не съм гласувал в анкетата, и не смятам да го правя :shock:


Смятах, че аз съм ти трън в очите... Ако не е така, благодаря и извинявай!

*************************************************************

Ето го и моя подарък за Постман:

"Специално за да те улесня, оставих само равенствата които изведох и въпросите, които ме вълнуват. Надявам се така да ти бъде по-лесно да възприемеш мнението ми.

Коригирах двете формули, като добавих единици, за да може директно да се умножава с коефициента на топлоемност на двете тегла!

In - Температура на входящия в кулера въздух
tC - Температура на охладителната течност (плюс константата на постман - 10)
A - Въздух
C - Охладител
mA - Маса на въздуха - според дебита за минута и топлоемноста
mC - Маса на охладителната течност - според дебита за минута, плътността и топлоемноста
tout1 - температура на изхода - междинен резултат
tC1 - температура на водата - междинна

tout1 = tin * [1 - (tIn * mA) /(tC * mC)]

tC1 = tC * [1+ (tIn-tout1) / (mC/mA)]

В следващата интерация tout1 замества tIn, а tC1 замества tC.

И така докато двете станат приблизително равни.

****

Специфичната топлоемност на водата е 4186 J/kg/K

Специфичната топлоемност на въздуха е между 1009 и 1013 J/kg/K "

Това е мое мнение и метода е разработен от мен. Друго не смятам да изнасям докато съм член!

Искам да питам Постман, това ли е причината да ме мрази и да ме презира?

А известно ли му е че беше объркал името на математическата операция с която се извършват такива пресмятания? А дава ли си сметка, че долния лигав червей, който само се самоизтъква (това ще да съм АЗ) не му направи забележка и не го направи за смях и не му посочи глупостите тогава?

Термина който беше употребил беше съвършенно непознат на математиката. - Сега вече се самоизтъквам. Защото ми е по-важно да не излезе, че някой (тук прескачам думата, която притеснява Лукан) ми е натрил носа на моя територия!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот ifcho » 14 Окт 2009, 12:00

по-принцип избягвам да взимам участие, ама като видях забележката в края на поста (за термините) та не можах да се сдържа да отбележа:

В следващата интерация tout1 замества tIn, а tC1 замества tC.
[/quote]
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 12:06

:lol: :lol: :lol: Tошко не е нужно да скимтиш в жалък опит за ......и аз незанм как да го нарека ....защита или поредно доказателство за липса на представа за реалноста.
На теб основния проблем ти е че връзката : "причина-следствие" или не съществува ,или е в доста неправилна форма :idea: Учудвам се как изобщо практикуваш професията си :lol: При теб би трябвало всяко едно решение и изказване да произхожда от тази максима :!:

Когато успееш реално и ПРАВИЛНО да разтълкуваш казуса "Тошко и заобикалящия го свят" ( което включва и тематикатана този форум) сигурно ще разбереш как и къде си загубил "контакта" с материята :idea:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Tzenko » 14 Окт 2009, 12:06

Toшко, неспасяем си :!:

Гласувам ЗА :idea:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 12:08

Manta2005 написа:
Toshko написа:...............


Тоше, аз едно само немога да разбера (нече всичко друго ми е ясно, но поне знам отговора който винаги е 42) защо аджеба все искаш да помагаш на хората за щялко и нещяло в тунинг средите.
Като искаш да се развиваш в тази насока (все пак казваш че ти е хоби нали си имаш друга професия като повечето от нас) защо не си пазиш знанията и вътрешните прежбивявания за себе си, и евентуално за хора които са на твойта вълна, а ги изтъкваш навред.

Аз лично като получа "факс" или като "сънувам" нещо първото нещо на другия ден е да го усмисля добре да си изчистя насоките които не ги разбирам и тогава с един два телефонни разговора (някой хора знаят по колко време говоря) със ВЕРНИТЕ хора нещата се изясняват и този проблем или каквото и да е друго вече е осветено за мен, НО това не означава че веднага ще тръгна да го споделям наляво и надясно на всеки на който му нужно или не или така му е хрумнало, само за да покажа колко много знам...

мисля че проблемна при теб ( с който основно дразниш хората) е че нямаш тази вътрешна спирачка а се изтъкваш наляво и надясно.
Аз лично имам доста по различно менние за Лукан от теб (изградено пак на базата на няколко телефонни разговора) и не смятам че трябва да га нападаш по този начин, както съм сигурен че неговата реакция за тази тема е породена преди всичко от начина ти на изразяване в стил "навсяка манджа мирудия".

П.С. нищо лично към теб :) това е мойто виждане на ситуацията
П.С.2. И форума и фората вътре не се измерват кой каво и кога е написал, а с това на кого можеш и как да помогнеш КОГАТО се налага, все пак идеята е да можем да разчитаме един на друг а не да се конфронтираме ( изчел съм мението ти че се защитаваш подобаващо и затова стават тези драми)


Аз мисля, че точно ти знаеш колко споделям и колко НЕ споделям.

Мисля и че на всеки би трябвало да му е ясно до какво имам достъп... Най-малко подхода ми е достатъчно красноречив.

Какво имам предвид ли?

Това, което пиша и споделям обикновенно от моя гледна точка са крайно конвенционални и очевидни неща :wink: а ги пиша, защото смятам, че нивото трябва да е по-високо и да се правят нови и оригинални неща.

Ако пишех и споделях максимума, който знам и който мога, това щеше да е крайно глупаво... Не случайно прописах за ХЕ при това неща, които не са тайна за света едва, когато пенсионирахме състезателното ХЕ...

Ако обаче нещата, които пиша на някого се струват авангардни, високотехнологични и едва ли не фукане със знания и възможности :lol: това би трябвало да е обезспокоително... за самият него.

Всъщност аз знам че изглежда именно така... харесва ми да е така всъщност... Неспособните се дразнят от способните. Завиждат им и ги мразят искрено, силно е необяснимо. Не е нещо ново или изненадващо.

Аз не съм написал нещо за да се самоизтъквам, не съм ходил по темите да обяснявам, как нещо си и аз го знам ама по-добре. - Нали? Не съм написал и как се прави топла вода обаче. Всъщност съм писал само неща, които ме вълнуват и по теми по които имам интерес - и практически и научен.

Абе с две думи не ми дреме!

Зор ми беше да вляза - факт, ако ми беше зор на всяка цена и с цената на преглъщане да остана, повярвай ми знам как да се скатавам, но понеже не искам да се скатавам и не искам да имам форумно съществуване, докато над главата ми висят и дебнат Лукат и Постман направих проверка за разбиране и толерантност - имам свидетели :lol:

Навсякъде съм спазвал правилата, а тази анкета е безобразие, което ще запомня!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Manta2005 » 14 Окт 2009, 12:15

Toshko написа:......и не искам да имам форумно съществуване, докато над главата ми висят и дебнат Лукан и Постман направих проверка за разбиране и толерантност - имам свидетели :lol:
.........


явно работата е отишла подяволите .....
ама като си ги почнал с чисто сърце сложи и Бачи в групата на дебнещите че и оня е един.....

П.С. никой тука не съществува форумно обикновенно хората са реални и живи....
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 12:19

Lukan написа::lol: :lol: :lol: Tошко не е нужно да скимтиш в жалък опит за ......и аз незанм как да го нарека ....защита или поредно доказателство за липса на представа за реалноста.
На теб основния проблем ти е че връзката : "причина-следствие" или не съществува ,или е в доста неправилна форма :idea: Учудвам се как изобщо практикуваш професията си :lol: При теб би трябвало всяко едно решение и изказване да произхожда от тази максима :!:

Когато успееш реално и ПРАВИЛНО да разтълкуваш казуса "Тошко и заобикалящия го свят" ( което включва и тематикатана този форум) сигурно ще разбереш как и къде си загубил "контакта" с материята :idea:


Я не си внушавай, че не си се изложил!

Причинно-следствени връзки :lol: работата ми не е свързана с причинно-следствените връзки, а с криво и право. Ако тук правилата се спазваха еднакво и от всички и се прилагаха както са написани нямаше да си пишем тези неща.

Клишетата за самоизтъкване са просто вървежни и се възприемат добре от хора, които нямат друго обяснение.

Компромиси правя само с някои неща, с други както виждаш НЕ!

Напомням ти - изгонването ми или оставането няма да промени нито един факт от тези на които се основават изводитеми и твърденията ми ще продължат да са верни.

Жалък опит е в твоите очи. няма да ми кажеш за бас рефлексите, нито Постман ще ми каже за интерациите... Нали?

Ко има да говорим повече? Вие ще си останете непросветени и убедени, че се самоизтъквам, аз ще продължа да съм си пич, утре чурките ще са си с днешните размери и точка.

Даже Лукане,

От нас двамата ти си този, който се е намърдал в удобно форумно общество, което го възприема и отразява както на него му харесва... Аз ходя където си искам, а ти си лошия :wink:

Вярвай ми ако исках да съм форумна звезда щях да го направя, дори ти щеше да си нещастно влюбен в мен :wink: - не си го и помисляй!

Понеже очевидно не вдяваш щи го разясня - от преди малко съм те залупал с лопатата по главата, а ти гледаш резултатите от анкетата... - погледни в собствените си гащи ко има... ко е криво няма да се изправи...

Важното е всеки да си мисли, че е прав и всички да са щастливи...

Ако ще ме гоните направете го без основание и без да ми се навирате да се подигравам с вас и да ви правя на пет стотинки - запазете достойнство, не се обосновавайте и просто го направете с анкетата. Щом имате право да гласувате за каквото си искате гласувайте си, но не ме карайте да ви помагам или да ви оправдавам!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 12:24

Тошко :D........ май още едно нещо ти е убягнало в този форум :idea: Тук не сме се събрали да си мерим........разни мъжки атрибути и да си доказваме кой къде се намира в теоритичната,практична и общо културна подготовка ,а да си бъдем полезни един на друг със СОБСТВЕН ОПИТ и ИНФОРМАЦИЯ която КОГАТО Е ПРАВИЛНО ИНТЕРПРЕТИРАНА би могла да бъде полезна и за другите участници в този форум :idea:

Всички знаем КОЙ КЪДЕ СЕ НАМИРА и това обикновенно получава своето потвърждение или развенчаване в РЕАЛНИЯ СВЯТ и затова си функциунираме чудесно :wink:

Така че може би стремежа ти да "натриеш носа" :lol: :lol: :lol: на хора които имат инжинерно образование ( Постман ) и са доказали че това образование не е етикет а РЕАЛНОСТ ......е меко казано ЖАЛЪК :idea:
А за мен кво да ти кажа......ами че аз съм един Очен лекар :lol: .....и съвсем не се изживявам като "енджинер" :lol: :lol: :lol: .....квот кажеш за мен може и да е така ...... :lol: :lol: :lol:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 12:31

Toshko написа:
Причинно-следствени връзки :lol: работата ми не е свързана с причинно-следствените връзки, а с криво и право.


:lol: :lol: :lol: Въз основа на кое тогава решаваш кое е криво и кое право бе Тодоре :lol: или ЗВЕЗДИТЕ ТИ ГОВОРЯТ :lol: :lol: :lol:

Ясно е на всички че и юридическата ти кариера корелира правопропорционално с форумните ти изяви :lol: :lol: :lol:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Cordoba16vt » 14 Окт 2009, 12:39

Lukan написа:Тошко :D........ май още едно нещо ти е убягнало в този форум :idea: Тук не сме се събрали да си мерим........разни мъжки атрибути и да си доказваме кой къде се намира в теоритичната,практична и общо културна подготовка ,а да си бъдем полезни един на друг със СОБСТВЕН ОПИТ и ИНФОРМАЦИЯ която КОГАТО Е ПРАВИЛНО ИНТЕРПРЕТИРАНА би могла да бъде полезна и за другите участници в този форум :idea:



туй добре, ама виж какви ги писа в темата на ИЦИ , което не ти прави чест :wink:

( гласувах с НЕ за Тодор - спора с Шопов е субективен фактор, за неговото изгонване )
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 12:44

Cordoba16vt написа:
Lukan написа:Тошко :D........ май още едно нещо ти е убягнало в този форум :idea: Тук не сме се събрали да си мерим........разни мъжки атрибути и да си доказваме кой къде се намира в теоритичната,практична и общо културна подготовка ,а да си бъдем полезни един на друг със СОБСТВЕН ОПИТ и ИНФОРМАЦИЯ която КОГАТО Е ПРАВИЛНО ИНТЕРПРЕТИРАНА би могла да бъде полезна и за другите участници в този форум :idea:



туй добре, ама виж какви ги писа в темата на ИЦИ , което не ти прави чест :wink:

( гласувах с НЕ за Тодор - спора с Шопов е субективен фактор, за неговото изгонване )


Разбирам ,че по няква причина съм засегнал и твоето самолюбие и не схващам какво общо има това с въпросната анкета :?: Освен това в темата на ИЦИ казуса е леко "подобен" и ако не си вникнал в този факт ,не е лошо да препрочетеш написаното ,защото за да се стигне до определени постове от моя страна очевидно е имало ЗАЩО :idea:
А когато човек не е в час с даден спор мисля е по-добре да запази мълчание ,за да не се получава ситуация " видяла жабата че подковават коня и тя взела че вдигнала крак " :!:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Cordoba16vt » 14 Окт 2009, 12:50

прав текст - аршина ти е различен !


и какъв е казуса на ИЦИ - че не си прави колата по твоите стандарти ли ?

на теб какво ти пука , кой как си прави колата , и защо си мислиш , че имаш право да обиждаш които и да било в този форум??? визирам мен , в случая ?
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 13:00

И с какво те обидих :idea:? Това че се намесваш абсолютно безхаберно в "спор" или дискусия третираща съвсем различна тема?
Защо не изрази МНЕНИЕТО си по въпроса в темата на ИЦИ :?: или там си силно неподготвен и по-добре да си замълчиш :?:

Аз стандарти за сглобяване на Ланчия нямам ....имам ДОСТА опит ,който обикновенно излиза верен и надежден.....това се доказва във времето.А в темата на ИЦИ ,на ОТКРИТО са казани доста неща ,който всички останали си "криете" за ваште колици и един достатъчно подготвен човек би могъл да си направи ДОСТА надежден сетъп "фор фрее" под форма на ноу-хау :idea: Така ,че "спора" там си е между мен и Ици и съответно ми се струва ,че нито тук е мястото ,нито темата да се намесваш :idea:

Да аршина е различен ,защото срещу мен седи различен човек Ици е едно ( доста по-различен от Тошко - най-малкото си прави сам нещата и си върви по собствен път,което е достойно за уважение :idea: ) А Тошко си живее в един измислен свят лишен от приложение в реалноста :idea: Аз незнам да има проект който Тошко да е направил и да е показал някъв резултат в движение :idea:

Да седиш около някой и да носиш сандвичи и кафета и да браштолевиш врели некипели е едно а да направиш нещо със собствени ръце е коренно различно :idea:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Cordoba16vt » 14 Окт 2009, 13:18

Lukan написа:И с какво те обидих :idea:? Това че се намесваш абсолютно безхаберно в "спор" или дискусия третираща съвсем различна тема?
Защо не изрази МНЕНИЕТО си по въпроса в темата на ИЦИ :?: или там си силно неподготвен и по-добре да си замълчиш :?:

Аз стандарти за сглобяване на Ланчия нямам ....имам ДОСТА опит ,който обикновенно излиза верен и надежден.....това се доказва във времето.А в темата на ИЦИ ,на ОТКРИТО са казани доста неща ,който всички останали си "криете" за ваште колици и един достатъчно подготвен човек би могъл да си направи ДОСТА надежден сетъп "фор фрее" под форма на ноу-хау :idea: Така ,че "спора" там си е между мен и Ици и съответно ми се струва ,че нито тук е мястото ,нито темата да се намесваш :idea:

Да аршина е различен ,защото срещу мен седи различен човек Ици е едно ( доста по-различен от Тошко - най-малкото си прави сам нещата и си върви по собствен път,което е достойно за уважение :idea: ) А Тошко си живее в един измислен свят лишен от приложение в реалноста :idea: Аз незнам да има проект който Тошко да е направил и да е показал някъв резултат в движение :idea:

Да седиш около някой и да носиш сандвичи и кафета и да браштолевиш врели некипели е едно а да направиш нещо със собствени ръце е коренно различно :idea:


забрави че съм се обадил , изобщо. спора е безмислен .

:roll:
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron