Време ли е Тошко да напусне форума?

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Време ли е Тошко да напусне форума

ДА
43
84%
НЕ
8
16%
 
Общо гласове : 51

Мнениеот Alfons » 15 Окт 2009, 18:15

Не бе Тоше...............ти си ТЪП :idea: и си жалък,и много слаб,и не искам да продължавам :!:
Обидите нали знаеш,че са признак на нещо :wink:
Последното нещо,което ще напиша за теб е един съвет - Лукан не е хапка за твойта уста :idea: :wink:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 18:33

Alfons написа:Не бе Тоше...............ти си ТЪП :idea: и си жалък,и много слаб,и не искам да продължавам :!:
Обидите нали знаеш,че са признак на нещо :wink:
Последното нещо,което ще напиша за теб е един съвет - Лукан не е хапка за твойта уста :idea: :wink:


Тия заклинания май са единственото нещо дето го повтаряте.

"Неадекватен" - говори ли ти нещо?

Развилнели се форумни маймуни. Лукан бил пич, Лукан бил голям залък. Лукан не е ли с цветовете на дъгата и с вентилатор да му стърчи от гъза?

На всички трябва да е ясно, че Шопов е в ръководството АДАС и от както е там с него не може да се говори. Като от две години чете форума и знае за него от още по-отдавна, защо чак сега тръгва да влиза? Щото сега на такова място за него вратите трябва да са отворени. Кой щял да стане лицензиран заварчик, кой на кого правел колата...

Естествено, че на майстори и специалисти, които се занимават с правене и поддръжка на състезателни коли ще им изстръпнат крайниците пред възможността това надуто самозабравено същество да тръгне да си отмъщава, да хленчи и да плете интриги.
Тоя си мисли, че целия свят го обича и всеки ден по няколко пъти си пише името в гугъл ахххахахаха :lol: - това не е шега...

Аз пък от своя страна нямам нищо против или почти нищо (колкото повече, толкова повече) да съм изгонен, ама да съм си казал - нали?

Някой друг самодоволен мракобес щеше да си намери някаква друга причина да пусне такава анкета при всички положения...

Лукан естествено се почувства длъжен да се натегне първи, като същевременно си направи кефа...

Е и аз искам да си направя кефа и си го правя... пуснал съм пръскачката и едновременно, докато децата се къпят гледам да ГО намамя на колкото се може повече места.
Гост
 

Мнениеот Alfons » 15 Окт 2009, 18:45

Неадекватен дали ми говори нещо? Ами как да не ми говори.......ТИ :idea:
Стига си се излагал,приятелски ти го казвам :wink:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 18:45

И за да не обяснявам на всички по-отделно. - Кой разбрал, разбрал, кой не разбрал - ми не знам бе :lol:

Не ме занимавайте повече с глупости и не ме карайте повече да ви отговарям, щото явно се комплексирате от тая работа...
Гост
 

Мнениеот maggkrabar » 15 Окт 2009, 18:54

Anonymous написа:Обаче съм изключително доволен, че успях да си кажа всичко що ме мъчи за сега...
теб те мъчат толкова много неща, че няма как да ги кажеш всичките. то е ясно, че интернета спирачки няма - ама не се ли усещаш кога трябва да спреш?
maggkrabar
 

Мнениеот integrale2 » 15 Окт 2009, 20:05

Здравейте, на всички колеги в този форум повечето ме познават за тези който не ме познават казвам се Александьр Димитров-с черното интеграле правено от ЛУКАН МИШЕВ И АЛЕКСАСНЬР ХРИСТОВ.По вьпроса за колите които е направи очния лекар Лукан ми само да ти кажа смешко-Тодоре те са толкова много ,че нямаш толкова акьл да ги преброиш, защото ти си един страшен клоун които забавлява хората по форумите с невероятните си и Инженерни мнения,а само за информациа моята ланча правена от Лукан е втората по сила ланча след звездната ланча на Даниел ,която всички знаем колко пари струва, така че вземи се скрий или покажи наи -сетне някоя твоя звездна кола като невероятния ти сенатор ако пак смяташ че имаш толкова силна кола заповядаи на стар с моята ланча да ти покажа какво може да прави доктора ще ти направя такава космическа снимка,че ще ти трябва бинокал да сметнеш разликата между мен и теб господин ИНЖЕНЕР.Само това мога да кажа като не знаеш с кого да си мериш пишката не го прави,но пак като се замисля ти сигурно нямаш пишка така че не се учудвам. Пьрво виж всички мнения на доктора и споровето му с Келеша и останалите виж как се аргументира за всичко и тогава отправяи критики,а инче си забавен много ни забавляваш с тьпите ти постове браво продалжавай в сьщия дух. :D :D :D :lol:
integrale2
 

Мнениеот Lukan » 15 Окт 2009, 22:15

Тошко :lol: стига скимтя бе господин форумен авторитет ,стига мрънка ......имай поне достойнство да осъзнаеш ,че сам си си виновен за това че нестига че влезна тук по снизхождение ,продължи да проповядваш "твоите" виждания без да се замислиш дали на някой те са полезни и дали някой е длъжен да ги приема ,ами чак си и повярва че би могъл да бъдеш полезен на някой тук с тези си разсъждения, ами и накрая започна и да раздаваш право кой крив ,кой прав ,сякаш имаш нужното уважение и авторитет ,че околните да се съобразят с теб :idea: Ами сърди се сам на себе си :wink:

п.с. Явно аз лично по някаква причина съм ти особенно "приятен" :wink: виждам доста често споменаваш името ми :lol: ,но........вземи стъпи на земята,зашото РЕАЛНИЯ ЖИВОТ не е това което можеш да напишеш като КЛАВИАТУРЕН РАЦЕР ,а това което ПРАВИШ И СИ НАПРАВИЛ ДОСЕГА :idea:
Иска ми се поне 1/10 от това което казваш че си направил и ще направиш да изпълниш :idea: ,за да може избщо някой да погледне на теб с друго око :!: Дотогава си оставаш все същия ИЗМИСЛЕН ГЕРОЙ :idea:
Последна промяна Lukan на 15 Окт 2009, 22:17, променена общо 1 път
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 22:16

Abe, Lukaviq Lukan sam ne moje li da se zashtitava?

Kolega, az znam che oftalmologa e pravil mnogo koli, obache ti znai, che kogato toi pravi smukatel nakraq vse izliza bas reflex!

Osven tova zashtitavash chovek, koito e predizvikal kritika sus svoe deistvie.

Sigurno ti pravi vpechatlenie, che Lukan si sluji s epiteti, a az komentiram fakti... Setupite mu sa bez sumnenie avtorski... na drugi hora!
Гост
 

Мнениеот Lukan » 15 Окт 2009, 22:22

Anonymous написа:Abe, Lukaviq Lukan sam ne moje li da se zashtitava?

Kolega, az znam che oftalmologa e pravil mnogo koli, obache ti znai, che kogato toi pravi smukatel nakraq vse izliza bas reflex!

Osven tova zashtitavash chovek, koito e predizvikal kritika sus svoe deistvie.

Sigurno ti pravi vpechatlenie, che Lukan si sluji s epiteti, a az komentiram fakti... Setupite mu sa bez sumnenie avtorski... na drugi hora!


Абе господин фантом ,я да ми разкажеш за някой от "мойте" сетъпи ,които пък не са мой ами на други хора :lol: ? Кога пък ти има изобщо достъп до нещо в което аз съм имал пръст :lol: :lol: :lol:

п.с. Шматко Бас рефлекса е примерна илюстрация на резонатора на Хелмхолц ......ама що ли ти обяснявам.....фани прочети някоя статия на проф.Блеър........ама кой ли беше този професор...... :roll: ?
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lukan » 15 Окт 2009, 22:25

Каква критика ,за какво действие ,че нещо не схващам :lol: :lol: :lol:
Виж вота :lol: :lol: :lol: ако действието ми беше неправилно и не на място очевидно вота нямаше да е такъв :idea:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 23:04

Shmatko,
Vsichkiq vot e vinagi takuv stiga da e pokazana posokata.

I osven tova shmatko, az sum si zapisal temata, kudeto ti obqsnqvash che imalo povdigane s 5 decibela...

Decibel e velichina ne na potok, a na vulna... Ako beshe kazal che vulnenieto se povdiga s 5 bala shteshe da e sushtata glupost!

Helmholz ima obshto sus sistemata smukatel-cilindur za da smetnesh akustichnite prujini, koito vliaqt na POTOKA... Daje to si e tok, naslagvaneto na vulni vodi do qvlenieto stoqshti vulni v zatvoreno prostranstvo-mejdu plenuma i klapana, no mnogo po-vajno e kak pulsira cilindura.

Ne se opravdavai! Kakto vijdash az ne go pravq, a ti obqsnqvam kolko i zashto si dolen!

Znam mnogo dobre kak se vliza i kak se izliza...
Гост
 

Мнениеот 75 turbodelta » 15 Окт 2009, 23:06

все си мисля че 42/8 в полза на тошко е достатъчен резултат за заключване на тая клоака ....безмислено е да си обесняваме ся кои кои е ...кои па бил инженер или кои къв е :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 15 Окт 2009, 23:09

Koito iska da nauchi poveche, da si pusne tema v tuning.bg.
Гост
 

Мнениеот 75 turbodelta » 15 Окт 2009, 23:17

Anonymous написа:Koito iska da nauchi poveche, da si pusne tema v tuning.bg.

точно това имах предвид :wink:

и ся имаики по незнаини причини модераторски права тук мисля да заключа вече това място и да фърля ключа на дъното на дунава :idea:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron