Иван Шопов

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
37
71%
Не
15
29%
 
Общо гласове : 52

Мнениеот Гост » 12 Окт 2009, 18:44

Toshko написа:......

Прочетох какво си ми отговорил.
Гост
 

Мнениеот Postman » 12 Окт 2009, 18:46

Anonymous написа:
Toshko написа:......

Прочетох какво си ми отговорил.

Аз :oops:
____________
//__/l__o\___\___
;----- \__|--:O/-o-\O
_(o))-o-)_(o))-o-(o))
Postman
 
Мнения: 523
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:51

Мнениеот 75 turbodelta » 12 Окт 2009, 20:24

И ся кво праим ? Иван Шопов е сърдит щото Тошко му скочи със всички сили и средства придобити в един друг популярен бг авто фроум.........а Тошко пък пристъпи всички възможни правила и си изля всичката злоба и ненавист към Иван Шопов и при това използва какви ли не епитети и обиди .....мисля че като е влизал тук са му убегнали и не е прочел доста от правилата :idea: ся аз мисля че иван мястото му е вътре било то сам или с помощ е факт че има сериозна кола и доста добро представяне в шампионата ..... :!: Тошко ....тои си имал саморъчно сметнат и сглобен сенатор с единствения на балканите извънземен еди какъв си кулер ...ма видиш ли никои не го е чувал тва на живо ....инак дар слово има спор няма ама маи отново доказа че мястото му не е тука :idea: :!: наи малкото е че не си сдържа емоциите и любовта към ближния та викам да направим тая анкета : ИМА ЛИ ТОШКО МЯСТО ТУКА ИЛИ НЕ :!: А на Иван Шопов пуснеме нова без искрено и лично в нея :idea:
п.с. лично мнение не ангажирам никому 8)
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот COSWORTH-2 » 12 Окт 2009, 20:39

Само кажете и мога да го направя и аз с нова анкета :wink:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 12 Окт 2009, 21:14

Mad Max написа:Аз ако съм на админа на местото щех да ги банна от пистата :lol:


шъ са разчуи, грубо ш'са получи ...
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот maggkrabar » 12 Окт 2009, 21:49

аз не прочетох постовете по три педи дълги, и не мисля, че тук е редно да има постове с подобно съдържание. разбира се, всеки има право да се защити, когато е нападнат по какъвто и да било начин. но е грозно когато на някой му се налага да се защитава от подобни неща.

тошко. не ме интересува какво пишеш и какво мислиш. това, което правиш е грозно и гротеско, без значение колко чиста истина и колко лични чувства и мисли има в него. грозното си е грозно както и да го погледнеш. мъж с достойнство не бива да си позволява такива неща, не е редно.
maggkrabar
 

Мнениеот Toshko » 12 Окт 2009, 22:25

Иван Шопов написа:Аз ще кажа само едно...
След толкова реплики и дивотии Тоше не смяташ ли, че като голям мъжкар е редно да ми ги кажеш в очите?


Понеже много нерви хвърлих и аз, приех предизвикателството отидох, поговорихме. Оказа се че не съм чак такъв страхливец...

Аз заставайки зад думите си предложих да разпечатаме темата и да подпиша всяка страница с три имена, дата и час...

В крайна сметка не можахме да се разберем.

Извинявам се на всички, не че това ще помогне на тези на които им е станало гадно от сценката. Поне съм директен и можеби това е по-лошата част от характера ми.

Краси, прав си! Но поне така съм си казал каквото имам да казвам и нямам какво да добавям, така и за в бъдеще няма да има недоразумения и вътре във форума и ще се спазват правилата. Знам, че сигурно по не деликатен човек от мен няма, но пък както се казва аз тия мнения дето съм ги написал съм си ги изстрадал...

Постмане, благодаря, че си прочел отговора ми, оценявам го!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот anastas83 » 12 Окт 2009, 22:57

Ся тръгна една реклама по БТВ която гласи " на всеки 30 минути някои в българия получавал инфаркт " тъпа е ама някой хора неразбират по друг начин
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Иван Шопов » 12 Окт 2009, 23:07

Мдам...
Вярно е, че дойде.Е, не повтори някои "термини", не вилня и не скача, но какво пък...
Нямам намерение отново да добавям пропуснатите неща, все пак ореола трудно се намества на "правилното" място. След съвета ми да се извиниш публично за да покажеш малко мъжко поведение последва "Извинявам се на всички". Съмнявам се,че визираш и мен в това число, но след потвърждението, че си дошъл "за да си запазиш имиджа във форума,а не за да се разберем", след думите "колко много ти дължим всички", след довода какви силни козове ще си запазиш "ако продължа темата" не смятам, че искам да съм в този списък.
И Тошко... Личното ми мнение е, че нямаш качества да ми бъдеш приятел. Това е лично мнение и не ангажирам никого. Все пак ще ти дам приятелски съвет - спри се, защото понякога вентилатора хвърля прекалено надалеч. Предлагам да спреш със словоизлиянията, а ако случайно ти хрумне да изопачаваш отново фактите... Извинявай, но разговора не беше просто на 4 очи. Оставям на теб да се сетиш защо.:P
Както и да е. Извинявам се на всички за многословието в определени постове. Лека вечер и успех!
Иван Шопов
 

Мнениеот maggkrabar » 12 Окт 2009, 23:14

Toshko написа:Краси, прав си! Но поне така съм си казал каквото имам да казвам и нямам какво да добавям

всъщност думата е пълен комплексар. не е до това което е казано, а за начинът по който е казанои къде е казано. ти брачед нищо не успя да кажеш. остави егото си да ти се изсере на репутацията. сам се осмърди за пореден път.

да си тактичен е нужно да имаш дисциплина и самоконтрол над себе си. тва дето ти е на акъла да го манипулираш в своя изгода. ти отдавна си се изтървал. не можеш и на кутрето на въпросният шопов да стъпиш - демек ти просто му направи душевна чикия, като се осра вместо него.

евалата тоше.
maggkrabar
 

Мнениеот Toshko » 12 Окт 2009, 23:15

Puskai zapisa togava!
Mnogo dobre znam kude ti e kamerata, za mikrofona ne sum siguren...

Pak ti izopachavash!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот INTEGRALE » 12 Окт 2009, 23:33

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Тука играта хептен загрубява-щом се използват шпионски камери при разговор на 4 очи.
Тва некакси не ми допада изобщо(мое лично мнение) :vom: :vom: :vom: :vom:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот Иван Шопов » 12 Окт 2009, 23:47

Саше,
Ти поне ме познаваш...Недей...
Хайде стига, а?
Омръзна ми по задължение да чета словоизлияния.
Ти си умният, правият, готиният и въобще по-по-най Тоше.
Просто замълчи, че вече ми се повдига...
Иван Шопов
 

Мнениеот maggkrabar » 13 Окт 2009, 00:03

Иван Шопов написа:Просто замълчи, че вече ми се повдига...
единият подава газ и им се повдига. другият почва с приказките и им се повдига. баси тъпите анкети :D
maggkrabar
 

Мнениеот ludiagsm » 13 Окт 2009, 08:35

писна ми да 4ета на то6ко глупостите ,Иван се е доказал и според мен дори няма нужда от анкета ами направо да си се регистрира :wink:
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот MaXo » 13 Окт 2009, 10:27

Да бе прав е Лудия, че за него не е нужна анкета ...
MaXo
 

Мнениеот Lukan » 14 Окт 2009, 09:45

Аз мисля също ,че е КРАИНО време да спрем тази анкета и Иван да се регистрира :!: Кой кво казал ,кой какъв е .....факт е че в този форум присъстват доста "души" които дори не ги знеам кои какво прави или е направил ....а се припираме за човек ,който си има своите положителни ,както и отрицателни черти ,но е човек дал доста от себе си в името на спорта :!: Според мен той има място във форума
Аз съм ЗА :!:


п.с. Тук е мястото да кажа че ми писна от БЕЗКРАИНИТЕ И БЕЗМИСЛЕНИ ,КОМПЛЕКСАРСКИ постове на Тошко и ще му пусна анкета за изгонване от форума :!:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот INTEGRALE » 14 Окт 2009, 10:16

+1 Подкрепям Док напълно :wink: :wink: :wink:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 14 Окт 2009, 10:20

Аз пък чакам регистрация, ако не се е отказал вече, както и спомена вече, че няма желание (разбираемо)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Toshko » 14 Окт 2009, 11:29

Lukan написа:Аз мисля също ,че е КРАИНО време да спрем тази анкета и Иван да се регистрира :!: Кой кво казал ,кой какъв е .....факт е че в този форум присъстват доста "души" които дори не ги знеам кои какво прави или е направил ....а се припираме за човек ,който си има своите положителни ,както и отрицателни черти ,но е човек дал доста от себе си в името на спорта :!: Според мен той има място във форума
Аз съм ЗА :!:


п.с. Тук е мястото да кажа че ми писна от БЕЗКРАИНИТЕ И БЕЗМИСЛЕНИ ,КОМПЛЕКСАРСКИ постове на Тошко и ще му пусна анкета за изгонване от форума :!:


Лукане, ако съм те комплексирал извинявай. Ако обаче намериш и едно изречение от изписаното от мен, което да не е вярно ще те подкрепя в мнението ти за мен!

От самото начало злобееш и си търсиш повод.

Всъщност предвид така стеклите се обстоятелства... Вие давате ли си сметка, че тая състезателна кола е излязла през носа на всички познати на Иван? Знаете ли какво значи цяла астра целокупно и болт по болт да ти излезе през носа??? Да си мълча? По добре да се гръмна! Червей и долен? Не сте уцелили само адреса по който да хвърляте тия определения.

Като толкова обичам да се самоизтъквам ЩО не скачам на един крак и да разправям колко съм помогнал и къф приятел ми е Шопов? Има и такива ама аз не съм от тях!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот hf hpe » 14 Окт 2009, 13:38

Toshko написа:Всъщност предвид така стеклите се обстоятелства... Вие давате ли си сметка, че тая състезателна кола е излязла през носа на всички познати на Иван? Знаете ли какво значи цяла астра целокупно и болт по болт да ти излезе през носа??? Да си мълча? По добре да се гръмна! Червей и долен? Не сте уцелили само адреса по който да хвърляте тия определения.

Тошка, ти верно си свъркан.
Не вярвам г-н Иван Шопов да е заставил, някого с пистолет в ръка, да му работи по колата.
Така, че всеки по една или друга причина за момента се е включил и помагал.
Твоята позиция по въпроса е ясно. Но защо намесваш други хора?
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот Татко Ви » 14 Окт 2009, 14:59

Редактирах си мнението и като го пуснах вече имах БАН

Сашко, Наздраве! - това е продължението на мнението ми - прочети го и се почерпи! (има един извод, който не съм направил, но е очевиден...)

И като си такъв голям мъж защо псуеше толкова по адрес на Сашо (Интеграле)? Що не му го каза в очите, както аз ДОЙДОХ ПРИ ТЕБ И ТИ КАЗАХ ВСИЧКО В ОЧИТЕ? Що трябваше да се казва, че ролбара е правен при Дунев?

Мълчах ли си по въпроса до преди 5 секунди? Да. Ама сега вече не.

Няма човек дето да е имал нещо общо с теб и да не си говорил зад гърба му, няма не напсуван и не омаскарен. Купил си масло на твой колега състезател и още хленчиш. Страшен МЪЖ си нямам думи!

Сигурен съм, че винаги си хвърлял вината за авариите върху майсторите нали? Мъж такъв! Лагерите му били стари... Ми като не си купил нови ще са стари бе! Каквото си си купил, това е имало в двигателя ти!

Ама тука във форума има подмятания "не ходете пак при същия човек" нали? Това е щото сигурно те е срам да си признаеш, че парите от спонсорите по-малко от половината отиват за колата и останалото се муфти и се хленчи. Ти никога не можеш да видиш вината у себеси!

А мене ме мразиш по същите причини по които го правят и Постман и Лукан - не проумяваш къф към, от къде съм се взел и защо подяволите имам повече акъл в главата от теб.

Супер! Това за мен е най-големия комплимент!!! - Не се шегувам и на никого не се цупя! Щастлив съм от този факт и тази тема ме прави още по-щастлив!
Татко Ви
 

Мнениеот anastas83 » 14 Окт 2009, 15:41

Тоше ще ми липсваш брат , аз съм си честен харесвам "идиотизма"
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот paco » 14 Окт 2009, 16:16

Lukan написа: .....факт е че в този форум присъстват доста "души" които дори не ги знеам кои какво прави или е направил ....


Едно време предлагах да се направи някакъв срок от време в който новодошлите да се представят с проект или нещо в което са участвали за да се спре с "мъртви души". Идеята ми е да остане макар и малка следа в форума от тях а не да цъкнеш и да видиш три мненя в профила като две са "благодаря на всички" а третото е от секция продава. :? 3месеца срок...после ако не е активен се маха от списъка с потребители докато не се обади от някъде.

РАСО
Последна промяна paco на 14 Окт 2009, 16:58, променена общо 1 път
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Mad Max » 14 Окт 2009, 16:31

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron