Иван Шопов

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
37
71%
Не
15
29%
 
Общо гласове : 52

Иван Шопов

Мнениеот chill » 09 Окт 2009, 17:40

Пускам кандидатура на Иван. Другото той сам да си каже :D
Аватар
chill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 22 Мар 2007, 18:31
Местоположение: София

Мнениеот Иван Шопов » 09 Окт 2009, 17:53

Здравейте,
Не смятам да се впускам в дълги размисли и страсти, както и в отегчителни обяснения.
Накратко - от София, извън ежедневните занимания се заплесвам и с автомобилен спорт. За статистиката - в момента карам Opel Astra F с двигател от Honda S2000 Honda и скоростна кутия от Acura RSX Type S. Все още комбинацията между този двигател от автомобил със задно предаване и трансмисията от такъв с предно е единствена в света. Ако някой го интересуват повече данни за кочинката ето ви ЛИНК към тях.
Бърза минутка за РЕКЛАМА за старото канче Opel Corsa A с C20XE двигател и отегчителен КЛИП на Астрата със същият двигател през миналата година.
Причини и поводи да се появя тук - бол, но се надявам с времето сами да изпъкнат на преден план.
И те така... Вие сте на ход.:-)
Иван Шопов
 

Мнениеот Mad Max » 09 Окт 2009, 18:02

За :wink:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот Toshko » 09 Окт 2009, 18:15

Колкото и да ми е неприятно съм твърдо против и ако се появи анкета ще гласувам с НЕ.

Поради ред причини.

1. Не прави нищо или почти нищо по колата си сам.

2. Не разбира от коли изобщо - това е по неговите собствени думи, а и не иска да разбира от коли - това е пак по неговите думи.

3. И Корсата от момента на попадането на ХЕ-то в нея и Астрата с ХЕ след това и накрая същата Астра с хондовият мотор са правени от Косьо със съвсем скромна, но не незначителна подкрепа от мен... даже бих казал, че да висим с Косьо до 4 часа сутринта или до изгрев слънце не е съвсем незначително... (държа да отбележа, че с хондовия мотор нямам нищо общо)

4. Шопов не споменава кой му е правил колата и защо иска да влезе. Което според мен не е коректно, защото колата е с Окачване преправяно при Дунев, ролбар мисля пак от там и всичко останало, ама абсолютно всичко от голи ламарини с тръби до състезателна кола е Косьо, слагането на хондовия мотор е пак той.

Тоест проекта просто не е правен от него, той му е собственик и се състезава с тази кола.

Другото ми съображение "против" са характеровите особености на кандидата. Държи се наистина безобразно и неадекватно, обижда, не проявява колегиалност или каквато и да било форма на признателност.
тоест се държи с познатите и приятелите си враждебно и по-зле отколкото с непознати или случайни клиенти в гумаджийницата му.

Не е коректен в много отношения...

За да съм обективен ще отбележа, че съм скаран с Шопов по негова вина, но всичко, което съм написал е така.

Едит: Ауууу и си продава колата! :? Сигурно ще иска да си прави нова... :lol: :lol: :lol:
Последна промяна Toshko на 09 Окт 2009, 20:46, променена общо 1 път
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот drigata » 09 Окт 2009, 18:29

тошко,пак ти пролича .........ако обичаш може ли да се обосновеш с цитати къде те е обидил човека,или искаш с твоето мнение да наведеш везните,ако имате некви лични драми си е друга бира. :?:

нека човека да каже кое къде и кой го е правил,ако обича..... :lol:
Аватар
drigata
 
Мнения: 336
Регистриран на: 05 Фев 2009, 12:44

Мнениеот anastas83 » 09 Окт 2009, 18:36

Toshko написа:Едит: Ауууу и си продава колата! :? Сигурно ще иска да си прави нова... :lol: :lol: :lol:

бате Тошка кефиш ма :P ако не се бе изказал щях да съм в заблуда
.....що я продаваш :?:
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Toshko » 09 Окт 2009, 18:42

Точно от цитати се въздържам... Всеки който познава Иван, знае как общува той.

Лични драми нямам никакви, но ако някой ще влиза с първата в света комбинация между Астра и Хонда, при това с първата в света скоростна кутия за предно закачена с уникален фланец :lol: за двигател за задно, това определено не трябва да е Шопов.

Единствения принос на Шопов е да пречи, да създава истерии и да вдига скандали.

И гледам, че в обявата пак се е оплакал от ауспусите :lol: със сигурност не била 240 коня... На тоя и 300 коня атмосферка да му дадеш пак ще успее да я префорсира, да изкърти скоростите, да кара с почупени бутала до финала, като преди това е отровил уайдбанда с тулол на дебело, накрая да се разплаче и да се тръшка.

Също така по известни на мен и лесни за отгатване от останалите причини :wink: ми прави впечатление, че в обявата е написал че "труда Е платен" с с главно "Е", което сигурно го е написал, когато и ако това най-после е станало :!:

Който го познава знае че е точно такъв! Който не го познава ще прочете моето мнение и сигурно мненията на други които го познават и ще прецени.

Предполагам, че сега ще иска да си прави нова кола и е решил да събира мъдрост във форума... От тази гледна точка ще е забавно, пък и плодотворно, защото със сигурност ще я кара докато я унищожи... Ще ми бъде забавно да наблюдавам сценката вече като страничен наблюдател... но определено съм ПРОТИВ.
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 09 Окт 2009, 21:58

Тошко извинявай, а ти кой беше? Адвоката за когото си мисля ли?:-)
Нека да уточня нещо. Не съм се появил тук за да КРАДА чужди идеи или да експлоатирам някого или нещо.
Не виждам някъде да съм споменал, че авторски съм правил всичко от А до Я, а относно коментара, че не разбирам от автомобили ще се въздържа.
Искрено се извинявам, че съм собственик на първият такъв автомобил. Съдба, какво да правиш.:-)
Относно автомобилите ми - извинявай, ако държиш ще ти кажа кое и къде е правено, но много МОЛЯ да не публикуваш невярна информация. От всичко казано по-горе съм съгласен с едно - Косьо е главният "виновник" този автомобил да съществува, както и че е помагал десетки пъти!
Всичките дивотии за тулол, бутала и прочее ще се направя, че не съм ги прочел. Но онзи чупещият и потрошващ всичко за втора година е Шампион на България, та може би цената на бутала и части си е струвала. Благодаря за комплимента - стигането до финала със потрошен автомобил за мен е повод за гордост, а не принизяване.
Ето ти и потвърждение, че дори с помощта на пряк конкурент и броня в броня това продължава да се случва.
Между другото не знаех, че "изгонен от сервиза на Иван Шопов" е синоним на "скаран".:-)
Все пак още имаш възможността ако и когато пожелаеш да потвърдиш думите си с факти, а сипването с голямата лъжица надявам се да го умееш и очи в очи.
В повече обяснения какво представлява нескромната ми особа не смятам да влизам. Всеки има глава на раменете и може да си създаде своя собствена преценка.
anastas83,
Автомобила се продава, защото има нови идеи за друга концепция.
drigata,
Ако държиш ще го опиша дали в тази тема, дали за в бъдеще.
И понеже пропуснах да дам линкове към профили и прочее, всеки заинтересуван (и ти Тошко) може да потърси мнения и факти в "Рали Клуб България" или "Опел Клуб България". Държа да уточня, че в първият влизам доста рядко вече, а вторият не го посещавам от година и нещо.
Благодаря за мненията и вниманието.:-)
Гост
 

Мнениеот INTEGRALE » 09 Окт 2009, 22:03

Тошоооо ще получа инсулт от смех бре. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Между другото винаги съм бил коректен с Ванката ,но това лято чух от доста места че е говорил кофти неща за Мен и работата Ми БЕЗ никакво основание,което ме подразни страшно :evil: :evil: :evil: :evil: .
Също така чух от колеги пилоти че откакто е в управителния съвет на АДАС трудно се говори с него(не съм говорил лично с него). :roll: :roll: :roll:

Е бати и тона като за кандидат в форума в последния пост :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот anastas83 » 09 Окт 2009, 22:48

Каква ти е новата концепция ако не е таина
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Иван Шопов » 09 Окт 2009, 22:55

Много моля да подкрепяте "чух" с факти.
За АДАС ли искаш да говорим? Нямам против и смятам, че нито аз, нито тона ми, нито колегите ми са се променили.
За теб и работата ти - ако си човека, за когото те мисля (Саше) нямам спомен да съм казал нещо негативно, но... не искам да звучи като оправдание и затова няма да го обсъждам. Имаш ми телефонният номер, ако желаеш - ползвай го, винаги си добре дошъл.
Колкото до тона не смятам, че имам причини да губя самоуважение, когато говоря с когото и да било, а особено ако бъда преднамерено, некоректно и несправедливо оплют. Предполагах, че този форум не е поле на изява за лични пристрастия или обсъждане на междуличностни конфликти. Мисля, че тук влизат и пишат големи хора, а не учители и ученици. Дано съм бил прав.:-)
Както и да е. от този момент нататък ще отговарям единствено на въпроси зададени в прав текст.
anastas83,
Тайни от този тип никога не съм имал. Вариантите са два - или развитие на F20A от S2000 до около 260-280 к.с. и старото купе или ще ползвам ново купе от Honda Civic IV генерация с въпросителни за старият F20A или нов B18C6, за когото се предвижда развитие от обичайните 190к.с. до завидните 230-240 атмосферни коня. И в двата случая има предизвикателства, но във вторият основният проблем е, че при тези Хонди скоростите са разположени обратно на европейските автомобили, а кошът е доста ограничен като пространство.
Иван Шопов
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 09 Окт 2009, 23:07

На мен нищо не ми е направил другарят Шопов, освен, че е грозен...

ЗА!
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот COSWORTH-2 » 09 Окт 2009, 23:09

И нека не забравяме, че тука не всички, когато сме влизали и кандидатствали сме били пресвети тунингисти. Има доста хора тук, които си плащат, или ползват услуги на приятели за проектите, което не ги прави по-малко достойни за тук.
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот 75 turbodelta » 10 Окт 2009, 00:19

не го познавам лично но ясно си личи че е фен и винаги има конкурентна кола и го доказва постоянно по трасетата :!:
колкото до конфликта му с тошко или някои ...всеки тук си има неприятни личностти и част от идеята на тоя форум бе те да се загърбят в името на спорта!!!! така че реално погледнато по скоро тошко няма място тука щото никои не го знае че диша дори и ако някои от двама им постоянно е забъркан в някакви драми и дълбоки лирични отклонения то това тошко си ти :idea: а и които си е позволил да се прави на батка тука е излетял по бързата процедура ....админчето е доста строго така че : твърдо ЗА :!:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот INTEGRALE » 10 Окт 2009, 01:25

Ванка споко бре човек,просто казвам кво съм чул-какви факти кви 5 лева,следващия път като ми каже някой нещо за тебе ще му искам звукозапис за да имам доказателство :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:.
Сега сериозно,Ванката според мен е от нашата кръв щото през последните 5 години трудно ще намериме стартов списък на планинско или писта без участието на Иван Шопов :wink: .Който е карал цял сезон двата шампионата знае колко труд,нерви,финанси,и жертви в семейството и бизнеса коства това нещо :roll: :roll: .Особено в неговия случай както след всяко състезание (понякога и в състезание)се правеше мотор(техническите му проблеми са предмет на друга мноооого дълга тема).Предполагам че този Хлопел на Ванката му струва колкото Лансер Ево 9 от ТОП РЪН :roll: :roll: :roll: Но това нямаше значение, Шопски на следващото състезание отново е на старта.
Човек с много състезателни км. зад гърба си.

От мене има ЗА
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот drigata » 10 Окт 2009, 09:58

много ме радва как се защитава и какъв хъс има :lol:

от мен ЗА
Аватар
drigata
 
Мнения: 336
Регистриран на: 05 Фев 2009, 12:44

Мнениеот Toshko » 10 Окт 2009, 10:36

Иване,
Точно с "А ти кой беше?" потвърждаваш, че си точно такъв какъвто съм те описал... А с "Изгонен от сервиз Иван Шопов" :lol: потвърждаваш, че си готов да изопачаваш до безкрайност само и само да се покажеш в по-добра светлина.

Случката е много проста, но достатъчна АЗ да взема решение да прекратя отношенията си с Шопов. - Зима, първи голям сняг, аз съм с Гуд Иър Игъл Ф1 на 3 сезона... Едвам се замъкнах до там, като си нося 4 джанти със зимните гуми, паркирам в дъното и отивам да му се обадя, обаче по пътя изскачат момчетата отзад от клетката с подемника, които в този момент нямат работа защото не сменят гуми, като разбраха, че съм с гуми на джантите директно тръгнаха да изкарват, колата, която просто беше паркирана вътре заради неимоверната блъсканица по паркинга. Шопов вече в истерия от поне 3 часа. Въпреки това аз отидох и му съобщих, че който е много на зор и не държи на баланс а си носи гуми с джанти може да сменя отзад при момчетата в сервиза, като понеже аз съм се сетил първи смятам да мина пръв.

При което Шопов се усети, че може да се спаси от част от натоварването и моментално обяви, че следващият на ред, който е с 4 гуми на джанти минава от там... тоест аз трябва да чакам. Понеже не ми се чакаше си тръгнах. Точно давам заден и гледам че Шопов ми дава знаци да се върна напред, а момчетата от клетката с подемника директно ме вкараха вътре, за 2 минути ми свалиха летните джанти и започнаха да ми завинтват зимните. В тоя момент влита Шопов крещейки, накара ги да ми свалят зимните гуми, да ми върнат летните и да ме свалят от подемника!!!

Понеже нямаше как да изляза веднага се разигра една сцена, която е трудна за описване между мен, Шопов и съдружника му... Който има въображение ще си я представи... аз съм директен човек и смятам, че нещата трябва да се казват в очите! Това, че пиша тук тези неща го доказва... Забележката на Шопов, че се съмнява, че бих му говорил така очи в очи е напълно неуместна предвид нещата, който му говорех тогава не очи в очи, а нос в нос...

Факта, че ходи с пистолет навсякъде, дори на пистата е една от причините поради които проведохме само разговор! Защо ходи с пистолет за мен е необяснимо.

Турбоделта75,
Никога не съм бил забъркан в нищо, няма никакъв смисъл да ме нападаш. Просто си казвам каквото имам в правилния момент. Приел съм правилата и мисля, че във форума ги спазвам без никакви отклонения.
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Postman » 10 Окт 2009, 12:04

Тошко, казваш "аз съм директен човек и смятам, че нещата трябва да се казват в очите!". Ето ти нещо директно - хайде поовладей малко безочието си и си спомни как попадна тук молейки се като лигав червей и на другия ден се намъкна в ролята на ментор на микро общността. А на по-следващия пък си вече фактор за приемане тук... Ти осъзнаваш ли изобщо инфантилното си виртуално поведение?!? Който изобщо ти е дал права да гласуваш и модерираш сигурно трябва бързо да се замисли какъв Франкенщайн на свободното слово е създал, защото шизофреничните ти прояви (без връзка с конкретната тема) се набиват в очите на всички и ти посрамваш идеята за този форум, която верочтно дори и не припознаваш като своя.
Не познавам лично Иван Шопов и не пиша в негова подкрепа или отрицание, но пък темата ми подейства освобождаващо да ти кажа какво мисля за теб - директно, както ти обичаш :). Като тръгнеш да ми отговарям моля те слагай по-често празни редове за да го четем по-лесно и не се притеснявай да ме изпържиш в собствен сос ;). Давай, ти си!
____________
//__/l__o\___\___
;----- \__|--:O/-o-\O
_(o))-o-)_(o))-o-(o))
Postman
 
Мнения: 523
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:51

Мнениеот maggkrabar » 10 Окт 2009, 14:05

по спомени в тоя форум личните конфликти са забранени - т.е. тошко нарушава правилата на форума. тука сме заради колите, а не заради "искрено и лично".
maggkrabar
 

Мнениеот Иван Шопов » 10 Окт 2009, 15:52

Тошко,
Както споменах нямам намерение да обсъждам личните ти драми.
Като нямаш уважение към мен, най-малкото защото спрях съдружника ми да не те набие в "онази ситуация", имай уважение към себе си и спри с глупостите. Как ходя, имам ли оръжие, какви са ми намеренията и т.н. - извинявай, но ето ти в прав текст - не е твоя работа, камо ли приоритет. В момента, в който реша да си присадя трето око обещавам, че първо на теб ще се обадя.
Колкото до темата - честно казано продължат ли подобни словоизлияния аз лично ще се откажа да посещавам този форум, което и вероятно целиш. Не за друго, а защото не смятам да си губя времето оборвайки виртуални мозъчни напъни в стил "Искрено и лично", какво остава за "Здрасти!" да чета явни лъжи и измислици от човек, който явно е сметнал тази общност за група последователи на параноичните му изблици. Мисля, че отдавна съм надраснал тези години, та моля те... спри с дребните провокации.
Благодаря!

P.S. Тоше, само на една Личност е позволено да се изживява като "Аз съм и Пътя, и Истината, и Живота!"... Осъзнай се.:P
Иван Шопов
 

Мнениеот LordDigital » 10 Окт 2009, 18:05

Тоз па ме кефи ,Опелджия чул за S2000 и набързо напраил "УНИКАЛНА" маневра за превъртане на мотора на 90 градуса ,което го прави от Надлъжен - ТРАBЕСТИТЕН :wink: ,но понеже хората из свето не са си помисляли за подобно безумие понеже ОНИ знаят ,че има К20 мотори - Астрата стааа жив уникат :shock:
TOYOTA YAMAHA CAPITAL ALLIANCE
Аватар
LordDigital
 
Мнения: 950
Регистриран на: 10 Яну 2006, 03:56
Местоположение: СелУ Chicag0

Мнениеот Sachko » 10 Окт 2009, 20:16

Toshko написа:Колкото и да ми е неприятно съм твърдо против и ако се появи анкета ще гласувам с НЕ.

Поради ред причини.

1. Не прави нищо или почти нищо по колата си сам.



Тошка а ти кат правиш нещо по колата си сам и даваш толко савети на ората що не извади един крик и не си размени летните гуми със зимните САМ след като са ти били на джанти и не си държал на баланс , ми отиде да досаждаш да ти ги менят на подемника а :roll: и аз да бех и аз щеше а те изгона :wink:
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот anastas83 » 10 Окт 2009, 22:03

само ми кажи къв е тоя мотор ф20а в с2000 :shock: тоя мотор не се вкарва в еса и е 155 коня кви 200++++
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот anastas83 » 10 Окт 2009, 22:09

и какво значение има каде е мотора ....на колите които съм имал коша е почти симетричен що си вкарваш драми че е толкова трудно ....
знаеш ли нещо повече за двете генерации на сивика демек защо едната е по подходяща :?:
със уважение ....
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Иван Шопов » 10 Окт 2009, 22:10

Прав си - извинявам се за правописната грешка. Двигателят е F20C. Ако те интересуват подробности има ето -ТУК.
Грешката е изцяло моя.
Иван Шопов
 

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron