Кандидатура на поредния сектант

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Прием

За
23
100%
Против
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 23

Кандидатура на поредния сектант

Мнениеот COSWORTH-2 » 23 Авг 2009, 18:34

Такаааа, след като отнесох една част от русенското коси, една част пък от моето и една част пак от русенското отиде във Варненското :lol: :lol: (Само каква сага) :lol: Та..... от ескорта на Мартин остана само корубата, или по модерно му-купето(беше качено на един варел отзад и един дънер отпред) :lol: Та спазарихме го ние и вчера дойдохме са папамобила на сектата, а именно буса на Бачкаторс лемурс в РусИ :D За два часа му метнахме преден и заден мост с всичко по тях, турихме го на гуми и джанти и си го отнесохме в София :D Новият собственик на чурука е Драган, мой приятел, който е познат с това, че има РС2000 с предница на коси и задница на CL #-o #-o #-o За задницата няма да му простя никога 8-[ Както и да е, от половин година, някъде, събираме части из България, купихме сиера ХР4 4х4, изхвърлихме купето, изхвърлихме и матора и останаха мостовете, скоростите, кардани, раздадки и шенкели и тн... и тн... Ревизирахме ги...... Преди това отнесохме и един цял пресвети агрегат, който го очаква малко козметика. От моя страна колата ще получи всичко необходимо, като софтуер и хардуер, както и пълен супорт, за да стане максимално манияшка. Паркирахме я при бояджията и се започва с минимални ремонти по купето(оказа се, че си е почти перфектно, нормално-не е било ралиджийка :lol: ).
По принцип очаквам точно този евтомобил да стане най-голямата мания в България, с оглед на това, че Драго е ужасен педант и педал :lol: Просто купето дойде в най-правилния човек в Бг. и координатор на проекта ще бъде още по-правилен :lol:
Та пускам кандидатурата на Драган, според мен това ще бъде уникален проект с уникален резултат, вярно ще се разтегли във времето, защото хубавите неща стават бавно :D Смятам, че доста хора ще се зарадват да видят червената легенда да се завръща в пълния си блясък, е верно с по-малка мощност, но пък ще се постараем дружно да я направим максимално манияшка, тя го заслужава......
Тук искам да благодаря на Марто за добрата цена на купето и супорта, който ни оказа за всичко, личи си, че, все още, не е бивш сектант, а още по-запален такъв :lol:

Рапорт даден, един вид :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Mad Max » 23 Авг 2009, 19:33

За :D
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот Bad_Dog » 23 Авг 2009, 20:36

за
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот paco » 23 Авг 2009, 21:39

Батка..с този трети "пернат" проект нема ли да ти дойде изнанагорно :) Смисъл..ще можеш ли да насмогваш с карането им :lol: или направо от сега събираш авто парка за школата си :shock:

ЗА :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Alfons » 23 Авг 2009, 21:54

:D
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот COSWORTH-2 » 23 Авг 2009, 22:06

paco написа:Батка..с този трети "пернат" проект нема ли да ти дойде изнанагорно :) Смисъл..ще можеш ли да насмогваш с карането им :lol: или направо от сега събираш авто парка за школата си :shock:

ЗА :!:
Ама не е така бе, тая си е на Драган, от мен само частите, които липсват, тамън да поразчистя малко :D И ноу-хауто де :D
Иначе за школата.......... Като излезнат фокуси 4х4 :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот nikolai_cosworth » 24 Авг 2009, 11:13

за :lol:
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Бах_маа_му » 24 Авг 2009, 11:37

Па той и бачкатора бил човек?! :shock:
Бах_маа_му
 

Мнениеот Toshko » 24 Авг 2009, 14:25

ЗА, а сега ми кажете за кого гласувах :lol:

Да не е тоя Драго, дето прави много красивите изпускатели?
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот COSWORTH-2 » 24 Авг 2009, 21:35

Toshko написа:ЗА, а сега ми кажете за кого гласувах :lol:

Да не е тоя Драго, дето прави много красивите изпускатели?
Не е Драго-тръбата, друг Драго е :wink:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот COSWORTH-2 » 24 Авг 2009, 21:36

Бах_маа_му написа:Па той и бачкатора бил човек?! :shock:
Е как бе, бах мааму :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 24 Авг 2009, 21:38

Toshko написа:ЗА, а сега ми кажете за кого гласувах :lol:

Да не е тоя Драго, дето прави много красивите изпускатели?
Не,аз съм друг Драго :wink: Мисля, че сега е момента да благодаря на всички,които гласуваха за мене, независимо че половината незнаят за кого са гласували и на Бачи за хубавото представяне с изключение на това за педала(колкото и да му се иска :lol: )Ша замоля Живко да ме регистрира ,ако резултата е задоволителен разбирасе.Пратил съм искане за регистрация COSWORTH-3 :roll:
Гост
 

Мнениеот j1v » 24 Авг 2009, 22:32

Anonymous написа:
Toshko написа:ЗА, а сега ми кажете за кого гласувах :lol:

Да не е тоя Драго, дето прави много красивите изпускатели?
Не,аз съм друг Драго :wink: Мисля, че сега е момента да благодаря на всички,които гласуваха за мене, независимо че половината незнаят за кого са гласували и на Бачи за хубавото представяне с изключение на това за педала(колкото и да му се иска :lol: )Ша замоля Живко да ме регистрира ,ако резултата е задоволителен разбирасе.Пратил съм искане за регистрация COSWORTH-3 :roll:


Да те регистрирам трудно, ама можеш да се регистрираш сам вече и да те активирам .
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 24 Авг 2009, 23:17

j1v написа:
Anonymous написа:
Toshko написа:ЗА, а сега ми кажете за кого гласувах :lol:

Да не е тоя Драго, дето прави много красивите изпускатели?
Не,аз съм друг Драго :wink: Мисля, че сега е момента да благодаря на всички,които гласуваха за мене, независимо че половината незнаят за кого са гласували и на Бачи за хубавото представяне с изключение на това за педала(колкото и да му се иска :lol: )Ша замоля Живко да ме регистрира ,ако резултата е задоволителен разбирасе.Пратил съм искане за регистрация COSWORTH-3 :roll:


Да те регистрирам трудно, ама можеш да се регистрираш сам вече и да те активирам .
Ми аз се регистрирах още снощи :roll:
Гост
 

Мнениеот j1v » 24 Авг 2009, 23:21

готов си
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 24 Авг 2009, 23:32

Мноо благодарско и голям да пораснеш :wink:
Гост
 

Мнениеот Toshko » 25 Авг 2009, 19:13

Добре дошъл!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод Кремиковци не сме придирчиви!
on tошко не ги разбира :-$ он ги е измислил и живее сред тях Изображение
кво се пулиш ве?
Аватар
Toshko
 
Мнения: 184
Регистриран на: 02 Юни 2009, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Авг 2009, 19:43

закъсняло ЗА от нос калиакра :lol: някак си намерих wi-fi :D
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron