Опит за кандидатура -p4446pp

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

влиза ли :

да
3
12%
не
22
88%
 
Общо гласове : 25

Мнениеот rabotnika » 13 Авг 2009, 19:16

Тошко според мен даунпайпа му е най малкия проблем в момента и е последното нещо което трябва да оправи по "кола"та си
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот 75 turbodelta » 14 Авг 2009, 00:32

първо трябва да започне да уважава околните които е факт че могат повече и знаят повече от него самия !!! и колкото и да им е тъжно на него брат му и сие дружбенски якудзи това са фактите пожелавам им много тунинг успехи и след време ако покажат нещо повече от скраб и надменно държане току виж някои ги взел на сериозно :D
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Alexander_Burdin » 18 Авг 2009, 13:46

Аз пък тия снимки изобщо не ги видях. Колата я знам, правил я е един приятел но откакто я даде не съм я виждал на кво прилича преди беше пълен СКРАП .Това отношение не ми харесва като за новопристигнал :? . Не мисли че ства само с кинти трябва и акъл да ги изкарваш та чак тогава да ги влагаш :wink: .
Аватар
Alexander_Burdin
 
Мнения: 246
Регистриран на: 20 Апр 2009, 21:24
Местоположение: Исперих

кйгкакдкнклф

Мнениеот 3000GT » 12 Сеп 2009, 14:11

Имам едно запитване не целя да се заяждам с никого но все пак
Тази е30-ка преди беше битурбо и ходих да й купувам турбините но някой ме беше изпреварил колата беше с повече липси от колкото части(имам предвид, че всичко беше на части в 2 гаража ) искам да пожелая успех на момчето,което се занимава с нея.
Видяло се е,че няма да те приемат пич понеже тука по симпатия май се избира.
Бардин-на тебе евала ти давам найстина мн ми харесва как караш ама все пак приятелю не си виждаш твойте коли а коментираш другите,имаш тенджера за кутия за филтъра,погледни под капака на е30-ката си,сигурен съм че бая акъл ти е трябвало без никакъв лев за да го земеш тоя готовия турбо мотор.
Делта-С тебе сме почти набори ама може ли 98% от постовете ти да са някакви абсолютно празни.Бяхте пуснали снимки как пръскате нисана със спрей,преди да го земеш беше доста огрухан и бая си прилича с това е30.
Извинявам се на модераторите,с тоя пост нямам за цел да се дракам с никой
3000GT
 

Re: кйгкакдкнклф

Мнениеот Slavianko » 15 Сеп 2009, 16:16

3000GT написа:Бяхте пуснали снимки как пръскате нисана със спрей,преди да го земеш беше доста огрухан и бая си прилича с това е30.
Извинявам се на модераторите,с тоя пост нямам за цел да се дракам с никой
Баце ти май наистина не си виждал нисана. Също не е правен с кой знае какви пари. Не съм следил всичо съвсем отблизо но горе долу знам как стоят нещата. И ще ти кажа че тая кола се кара ама се кара както си трябва. Тая година присъствах на 99% от мероприятията и нисана все беше там и се караше както си му е реда. Извинявай ама ако си ходил да караш или поне да гледаш ще знаеш че няма как да не се очука за един сезон и затова играе спрея.
Отностно кандидатурата не мога да гласувам но ако можех бих гласувал ЗА. Никой не се е родил научен. На кандидата ще кажа само че аз като чух че тая кола се кара толкова време без грам електроника и не можах да повярвам. Наистина ли е толкова трудно да се дадат 200лв за едно умряло смт6. Нито настройките му нито монтажа му ковстват кой знае колко. И моята кола не е върхът на технологиите но се старая и мисля че се получават нещата. Като кажа на познати че до преди 2г си нямах и капка представа от ДВГ а да не говорим за Тунининг и ме гледат като объл камък.
Аватар
Slavianko
 
Мнения: 638
Регистриран на: 04 Яну 2009, 22:57
Местоположение: Русе

Мнениеот 75 turbodelta » 15 Сеп 2009, 16:24

славяне впуснал си се в губене на време тея образи не те четат дори те си знаят тяхното :lol: за това са и на тоя хал ....с години вече са целите умрели :D па нека моите мнения да са детински или там каквито им харесва ... 8)
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron