t3d0 и fox

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
4
18%
Не
18
82%
 
Общо гласове : 22

t3d0 и fox

Мнениеот CynepMEH » 27 Фев 2009, 00:57

Пичовете не ги познавам. Пишем си чат-пат в скайпа, но ме помолиха и затова пускам темата. От известно време правят едно БМВ е30 и са вече попривършили. Ето линк към БМВ форума - оставям на вас да прецените.

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=130683
По-бързите Мицубишита в България

6 bolts, 5 speed, 4 cylinder, 3 diamonds, 2 liter, 1 turbo, 0 static wheels... DSM or nothing!

Турбото е болест, която те полазва и трови кръвта във вените ти с нейния бензинов дъх, излизащ измежду металните устни на 100-октановата й усмивка! Маай прешъссссс пшсссс
Аватар
CynepMEH
 
Мнения: 298
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:11
Местоположение: София

Re: t3d0 и fox

Мнениеот Гост » 27 Фев 2009, 01:09

Здравеите на всички !!! . От известно време с един приятел правим едно бмв е30 мотор м10б18 . Аз съм Тедо и съм на 16 а колегата с който го правим се казва Марио и той е колкото мен . Много от нещата които сме направили по колата са описани в линка по горе в темата .Ще се радваме да сме част от този форум.Двигателя е почти готов да го качим остава само смукателния колектор да се полира и го качваме .Утре ще кача снимки по проекта . :wink:
Гост
 

Мнениеот Monster Performance » 27 Фев 2009, 04:20

ееем май е станало модерно да се пускат теми за скрапери...
от мен НЕ..
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Фев 2009, 11:51

set16v написа:ееем май е станало модерно да се пускат теми за скрапери...
от мен НЕ..

и от мен НЕ :idea:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 27 Фев 2009, 22:31

75 turbodelta написа:
set16v написа:ееем май е станало модерно да се пускат теми за скрапери...
от мен НЕ..

и от мен НЕ :idea:




То се е видяло че няма да ни приемете поради незнаино за мен причина но ето обещаните снимки


http://img26.imageshack.us/my.php?image=37690780.jpg
http://img124.imageshack.us/my.php?image=36229845.jpg
http://img16.imageshack.us/my.php?image=42977340.jpg
http://img147.imageshack.us/my.php?imag ... 008769.jpg
http://img17.imageshack.us/my.php?image=37008728.jpg
http://img24.imageshack.us/my.php?image=51727851.jpg
Гост
 

Мнениеот Гост » 16 Мар 2009, 19:51

75 turbodelta написа:
set16v написа:ееем май е станало модерно да се пускат теми за скрапери...
от мен НЕ..

и от мен НЕ :idea:


Обосновавайте се поне! Дошъл е човека тука тропа ви на вратата показва си изделията, готов е да обяснява...

Скрапери??? Че форума е пълен със скрапери, населението на държавата не е съставено от шейхове и обикновенни милионери!

Всяко голо купе е скрапер... И изобщо ли нямате уважение към хората?

Момчетата ще ги посъветвам да си пуснат подробно проекта в Тунинг.бг - има голяма аудитория, може 99% само да четат и да цъкат с език, но има много хора които разбират и са готови да дават съвети и да обсъждат!
Гост
 

Мнениеот 75 turbodelta » 16 Мар 2009, 21:44

Anonymous написа:
75 turbodelta написа:
set16v написа:ееем май е станало модерно да се пускат теми за скрапери...
от мен НЕ..

и от мен НЕ :idea:


Обосновавайте се поне! Дошъл е човека тука тропа ви на вратата показва си изделията, готов е да обяснява...

Скрапери??? Че форума е пълен със скрапери, населението на държавата не е съставено от шейхове и обикновенни милионери!

Всяко голо купе е скрапер... И изобщо ли нямате уважение към хората?

Момчетата ще ги посъветвам да си пуснат подробно проекта в Тунинг.бг - има голяма аудитория, може 99% само да четат и да цъкат с език, но има много хора които разбират и са готови да дават съвети и да обсъждат!

а ти си му адвоката на човека с изделията и готовността да обеснява така ли да те разбирам ? момчетата си имат глави на раменете да си вземат решения де да си пускат проекти та с твоя или без твоя съвет ....нещата няма се променят :idea: а и така като гледам момчетата ще минат без нашето уважение към техния труд като могат да се отблагодарят на 'адвоката' си за жалкия му опит за защитата :!:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 17 Мар 2009, 01:27

zashtita ima v proces...

Tuk izrazih neodobrenie. Za kakvo shte lepite etiketi ili pone kato si protiv ne obijdai.

Uvajenieto ne se dulji samo pod strah ot posledstviq, to e povedenie na horata koito imat sebeuvajenie!
Гост
 

Мнениеот Monster Performance » 17 Мар 2009, 04:47

Anonymous написа:zashtita ima v proces...

Tuk izrazih neodobrenie. Za kakvo shte lepite etiketi ili pone kato si protiv ne obijdai.

Uvajenieto ne se dulji samo pod strah ot posledstviq, to e povedenie na horata koito imat sebeuvajenie!


хората уважаващи писменноста си пишат на Български а не на маймуница..........
п.п.съжалявам че се обиждаш на СКРАПЕР :lol: :lol:
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот Гост » 17 Мар 2009, 12:10

set16v написа:
Anonymous написа:zashtita ima v proces...

Tuk izrazih neodobrenie. Za kakvo shte lepite etiketi ili pone kato si protiv ne obijdai.

Uvajenieto ne se dulji samo pod strah ot posledstviq, to e povedenie na horata koito imat sebeuvajenie!


хората уважаващи писменноста си пишат на Български а не на маймуница..........
п.п.съжалявам че се обиждаш на СКРАПЕР :lol: :lol:


От телефон пиша на латиница, не че ми е приятно...

Не съжалявай! Ама се обиждам на скрапер, защото лепите етикет на всяка по-стара кола че е скрапер :evil: а всъщност всички са имали стари коли! И даже съм сигурен че тайно си обичате старите коли повече от новите!
Гост
 

Мнениеот Founder » 17 Мар 2009, 13:56

Тоше, обръщаш прекалено голямо внимание на детайли , които са с нулева важност.

Научи се да четеш м/у редовете и ще ти е по лесно :wink:

No Limit Performance - ЧАСТИ ЗА СИЛОВ ТУНИНГ - Нови и втора употреба!

www.Facebook.com/NoLimitPerformanceBg

Web: www.NoLimit.bg
Skype: NoLimit-bg

моб.:088888 76 75
моб.:0894 538 770

* възможност за ДОСТАВКИ НА СТОКИ ОТ АНГЛИЯ И САЩ!!!
Аватар
Founder
 
Мнения: 349
Регистриран на: 31 Авг 2008, 13:16
Местоположение: Ямбол

Мнениеот Гост » 17 Мар 2009, 16:02

Founder написа:Тоше, обръщаш прекалено голямо внимание на детайли , които са с нулева важност.

Научи се да четеш м/у редовете и ще ти е по лесно :wink:


Еми хем е така хем не е така...

Поразгледах... вярно е малко скраперска работа, но важното е че се работи и се мисли!

И ако е вярно че децата са на по 16 :shock: - определено се развиват по бързо дори от... мен :roll:

Стимулирайте ги - що не ги приемете - ще им наливате акъл и ще им се кефите, аз винаги бих помогнал ако мога, трябва да се поощряват!

Вече няма ДОСО (Държавна организация за съдействие на отбраната - чийто възпитаник съм аз... - това са всички кръжоци, картинг клубове, авиомоделизъм и т.н. и т.н. та чак до млад техник и комплектите Електроник от 1 до 6) тоест младите технически таланти нямат подкрепата на държавата...
Гост
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron