Пускам му кандидатура ..... Тошо Цунамито

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
28
88%
Не
4
13%
 
Общо гласове : 32

Относно Тодор

Мнениеот HPS motorsport » 09 Фев 2009, 00:22

Въпреки многото различни мнения на колегите , мисля ,че все пак Тодор с времето доста се е променил и е помогнал на доста хора некомерсиално и от сърце . Примери няма да давам на този етап , но мисля , че той е един от първите , които направиха интересен драгрейсинга. С цената на много труд и тестове постепенно стигна до добри резултати при собствените си проекти , както и при доста клиентски автомобили , и нека не се коментира цената на тунинга в различните сервизи , както Келеша писа , защото собствените ни проекти обикновено са доказателство за това , а за клиентските автомобили освен за тунинг компонентите се плаща и за труд .
Дано ме разберете , аз подкрепям кандидатурата и сьм
ЗА Тошо
Аватар
HPS motorsport
 
Мнения: 31
Регистриран на: 22 Окт 2008, 21:22
Местоположение: Sofia

Мнениеот Гост » 09 Фев 2009, 02:10

Lukane,
Ustata ti e po-burza ot akula! I ti si veshtica - forumen terorist i drebnavec!

Sega az nikogo ne obijdam, no tona e takuv i go spazvam.

Kriteriq trqbva da bude kachestven a ne kolichestven! Ako imashe anketa sred pilotite dali Shumaher da bude na pistata, nikoga nqmashe da go pusnat!

V tozi red na misli shte vi napomnq che horata haresvat sebepodobnite si, osobeno silno tova vaji za posredstvenite hora! - seshtaite se!

Zatova obiknoveno precenkata e poverena na avtoriteti a ne na plebsa... Kogato nekoi leji na plebsa a e avtoritet znachi si mie rucete!

Hubavite, dostoini i pravilni resheniq sa privilegiq na silnite i mojeshtite!!! - Jivko, prai mu smetka!
Гост
 

Мнениеот INTEGRALE » 09 Фев 2009, 02:55

Нещо не те разбрахме ти кой си.И какъв си ти че даваш оценка за Лукан.
Засега си някакъв МИШОК която се КРИЕ зад монитора и не застава зад думите си с името си-въшкарска работа.
Все още остава БЕЗ отговор въпроса защо всички напъвате да влезнете в нашия(по ваши думи) задръстен форум.Щом не ви харесва-не влизайте, не четете ,не се кандидатирайте и толкова. Ебати и хората.
Сори за спама ,ама не се здържах.Усрахме хептен анкетата на Цунамито.Заеби.
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот Monster Performance » 09 Фев 2009, 03:47

аз съм ЗА :D ,Тошката е познат на пойчито от нас и не виждам защо найстина му тряа тая анкета /сорка сега я виждам ,нямах възможност за влизам за известно време :oops: /че е страшен вироглавец е ясно също :lol: но кой ли от нас е по-различен,че има по-различни виждания за тунинга от някой от нас не може в никой случай да го окачестви като КОФТИ или Добър майстор,аз лично не съм видял лошо от Тошо и ми е казвал винаги когато съм попитал :lol: :lol:
не виждам защо е нужно точно тук да се вкарват лични отношения и вражди,аз не харесвам също няколко юзера тука,даже ме отвращават с долните си постъпки но не ми пречат да имам отношения тук :lol:
този форум ни събира само и единственно от мерак за обменн на знания и някакъв опит /нека бъдем обективни :wink:
Тош има доста опит и в трошенето и в рекордите,на мен лично ще ми е интересно отношението му към нас тук /щот знам че и той е 50/50 за нашето към него,аз го уважавам и не ми пука кво е имал даване с некви клиенти и тн.и тн..на всякъде има недоволни :shock: и разбира се супер доволни /не се вслушвам отдавна в приказките на околните :lol: :lol: аз го познавам добре и винаги ми е било забавно с него,смея да твърдя че тези които не го познават остават с кофти мнение от писаниците във форумите от Тош :) ама в реалноста той си е Пич...
п.п.Жииивко пускай Тошката-яката баница :lol: да видим ко ни е сготвил..
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот Гост » 09 Фев 2009, 11:16

Anonymous написа: plebsa... plebsa

!
Какво значи тая думичка :shock:
Гост
 

Мнениеот j1v » 09 Фев 2009, 11:19

set16v написа:...

Батко, не мога аз при така развилите се обстоятелства да го пусна Тодор, защото това ще си е чиста проба подигравка със гласувалите против.

Единственото, което мисля да направя повече, като изключение в случая е да опиша текущия резултат до момента - 18 ДА срещу 12 НЕ ... да затрия анкетата и да пусна нова, за да видим ще има ли друго разпределение, след вдигането на шум или напротив.

П.П.: Забравих да кажа, аз пак съм ЗА, но и в случай, че влезе, при първи спор на лична основа пускам веднага другата анкета :)
Последна промяна j1v на 09 Фев 2009, 11:34, променена общо 1 път
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Joreto » 09 Фев 2009, 11:31

аз продължавам да съм ЗА. Според мен Тошката трябваше да влезе без анкета .
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Re: Относно Тодор

Мнениеот Тодор_Василев » 09 Фев 2009, 11:33

HPS motorsport написа:Въпреки многото различни мнения на колегите , мисля ,че все пак Тодор с времето доста се е променил и е помогнал на доста хора некомерсиално и от сърце . Примери няма да давам на този етап , но мисля , че той е един от първите , които направиха интересен драгрейсинга. С цената на много труд и тестове постепенно стигна до добри резултати при собствените си проекти , както и при доста клиентски автомобили , и нека не се коментира цената на тунинга в различните сервизи , както Келеша писа , защото собствените ни проекти обикновено са доказателство за това , а за клиентските автомобили освен за тунинг компонентите се плаща и за труд .
Дано ме разберете , аз подкрепям кандидатурата и сьм
ЗА Тошо
Не съм се променил винаги съм бил това което съм.Когато се държат с мене човешки и аз съм човек :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот Tzenko » 09 Фев 2009, 11:33

ludiagsm написа:кой е по нисък от тревата бе жмел последия път у хеед те видех и кво мишок 4ак не иска6е да гледаме насраната сиера кво 6те даде на диното буклук заради тоя кокошарник не остана време да си настроя колата за драга деба мишока ти деба другия път като ме видиш направо да се по4ваме ако искаш да ти разбия 33 годишната мутра пове4е нема д ати отговарям казах квот имам за казване от тук нататъка квот стане еби се у газа


Ще те помоля, за напред да се въздържаш от подобни изцепки, в този
форум :!: Личното ти отношение към Тошо си го изразявай на лични, или
очи в очи :!: Много добре знаеш, че тук такива писаници не се допускат;)
Благодаря :wink:

П.С ЗА :idea:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Гост » 09 Фев 2009, 11:37

j1v написа:
set16v написа:...

Батко, не мога аз при така развилите се обстоятелства да го пусна Тодор, защото това ще си е чиста проба подигравка със гласувалите против.

Единственото, което мисля да направя повече, като изключение в случая е да опиша текущия резултат до момента - 18 ДА срещу 12 НЕ ... да затрия анкетата и да пусна нова, за да видим ще има ли друго разпределение, след вдигането на шум или напротив.

П.П.: Забравих да кажа, аз пак съм ЗА, но и в случай, че влезе, при първи спор на лична основа пускам веднага другата анкета :)
Демек саега ще има балотаж :lol:
Гост
 

Мнениеот Тодор_Василев » 09 Фев 2009, 11:44

Joreto написа:аз продължавам да съм ЗА. Според мен Тошката трябваше да влезе без анкета .
Аз искам да ме приемат като нормален (не като специален) , никога не съм бил подмолен и винаги съм посрещал бурията с отворени очи (въпреки че тая бурия е в чаша вода).
Това гласуване се прервърна в лов на вещици ма караи да върви.
Тодор_Василев
 

Мнениеот j1v » 09 Фев 2009, 11:44

Anonymous написа:
j1v написа:
set16v написа:...

Батко, не мога аз при така развилите се обстоятелства да го пусна Тодор, защото това ще си е чиста проба подигравка със гласувалите против.

Единственото, което мисля да направя повече, като изключение в случая е да опиша текущия резултат до момента - 18 ДА срещу 12 НЕ ... да затрия анкетата и да пусна нова, за да видим ще има ли друго разпределение, след вдигането на шум или напротив.

П.П.: Забравих да кажа, аз пак съм ЗА, но и в случай, че влезе, при първи спор на лична основа пускам веднага другата анкета :)
Демек саега ще има балотаж :lol:


Балотажа върви вече, разчитам на теб при положителен за теб изход да не разочароваш хората, които взеха тука специално участие заради теб, че и си възобновиха членството във вотинг групата. Също така при отрицателен, да си го приемеш с достойнство, в което не се съмнявам. И както каза Цене ... за личните вражди има телефони, отворени форуми и боксови рингове ако щеш. Тук не им е мястото.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Тодор_Василев » 09 Фев 2009, 11:56

j1v написа:
Anonymous написа:
j1v написа:
set16v написа:...

Батко, не мога аз при така развилите се обстоятелства да го пусна Тодор, защото това ще си е чиста проба подигравка със гласувалите против.

Единственото, което мисля да направя повече, като изключение в случая е да опиша текущия резултат до момента - 18 ДА срещу 12 НЕ ... да затрия анкетата и да пусна нова, за да видим ще има ли друго разпределение, след вдигането на шум или напротив.

П.П.: Забравих да кажа, аз пак съм ЗА, но и в случай, че влезе, при първи спор на лична основа пускам веднага другата анкета :)
Демек саега ще има балотаж :lol:


Балотажа върви вече, разчитам на теб при положителен за теб изход да не разочароваш хората, които взеха тука специално участие заради теб, че и си възобновиха членството във вотинг групата. Също така при отрицателен, да си го приемеш с достойнство, в което не се съмнявам. И както каза Цене ... за личните вражди има телефони, отворени форуми и боксови рингове ако щеш. Тук не им е мястото.
Няколко пъти написах че държанието ми ще е прилично , ако никои не ме псува и аз няма да псувам то е повече от ясно. Не разбрах само дали за да ме приемете гласуването трябва да е единодушно :shock:
Тодор_Василев
 

Относно вота

Мнениеот HPS motorsport » 09 Фев 2009, 11:56

Без много излишни приказки запазвам мнението си, просто времето винаги показва истината , а омразата е лош помошник.
Пак съм ЗА
Аватар
HPS motorsport
 
Мнения: 31
Регистриран на: 22 Окт 2008, 21:22
Местоположение: Sofia

Мнениеот j1v » 09 Фев 2009, 12:03

Anonymous написа:Няколко пъти написах че държанието ми ще е прилично , ако никои не ме псува и аз няма да псувам то е повече от ясно. Не разбрах само дали за да ме приемете гласуването трябва да е единодушно :shock:


Както сам пожела, ще влезеш при нормално гласуване според правилата или иначе казано 2/3 положителни гласа, при 2/3 кворум от бройката на гласуващите (която към момента се променя особенно активно, благодарение на теб :lol: :lol: :lol:, но към момента са 48 човека )

П.П.: Единодушно досега май са приемани не повече от 5-6 човека, включително и на кандидатурата на MX5 от преди няма и седмица имаше някой против, за което аз все още нямам никво обяснение :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот 75 turbodelta » 09 Фев 2009, 12:32

отново ЗА :!: всеки тук прави компромиси с определени елементи така че
това е несериозен довод за недопускането му тук :idea: също така всички знаете че ако земе да запсува било то предизвикан или не ще си иде наи безславно така че не виждам причина да не е допуснат още :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Mad Max » 09 Фев 2009, 12:36

Аз също съм ЗА :!:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот ludiagsm » 09 Фев 2009, 12:45

Ей голяма агитация бе тоШ тоя месец сметката за гсм ще ти е по-висока от предишния :lol: цитат :''ало бате пусни един глас за мене ако може '' :lol:


Гласувам с "НЕ" :!:
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 09 Фев 2009, 12:50

To stana jasno koi kakvo misli po vaprosa :!:

Mislja che tozi fars trjabva da se prekrati ,obiden e i za nas i za Todor .

Puskaite go :!:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Тодор_Василев » 09 Фев 2009, 12:51

ludiagsm написа:Ей голяма агитация бе тоШ тоя месец сметката за гсм ще ти е по-висока от предишния :lol: цитат :''ало бате пусни един глас за мене ако може ''


Гласувам с НЕ
Ей ше ти се пукне жлъчката :lol: Сметката няма да се промени :wink: И наи хубавото е че не аитирам никои :arrow:
Тодор_Василев
 

Мнениеот Misho 605 SVti » 09 Фев 2009, 12:55

j1v написа:П.П.: Забравих да кажа, аз пак съм ЗА, но и в случай, че влезе, при първи спор на лична основа пускам веднага другата анкета :)


Напълно съм съгласен. И аз съм ЗА, защото не виждам причина да не бъде вътре във форума. Ако реши да бърка помии, Живко сам си каза, че ще му пусне друга анкета, която също бих подкрепил със ЗА.

Аз спокойно може да се причисля към онези "шматки", за които спомена Тони преди няколко дена, и моят "проект" наистина е все още проект, защото даже не си е стъпил на 4-те колелета, а само на 2. Обстоятелствата не позволяват да влизам често тук, поради което и посещавам този форум инцидентно. Но съм във форума! И вярвам, че Тодор има с какво да допринесе а общото благо на всички членове на този форум.... времето ще покаже дали съм бил прав.

Споделям мнението на всички, които са на мнение, че личните взаимоотношения трябва да си останат лични, и да го карат на "лични".
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот ludiagsm » 09 Фев 2009, 12:55

С нетърпение чакам някой дет не му е приятел да го попита нещо конкретно и да видим после какво ще отговори !
За четенето е ясно че може да чете когат си поиска некой от лакеите му винаги ще си даде акаунта ама в няква дискусия нема как да пише ;)
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Misho 605 SVti » 09 Фев 2009, 12:59

Луд, аз не го познавам! Виждал съм го само един път, когато ми обади баснословна цена за тунинга на пежото ми. Но кучето рипа според тоягата, така че се отказах и потърсих алтернатива.

Без да сме го пуснали няма да можем да го попитаме. :wink: Нека да му дадем шанс.
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот ludiagsm » 09 Фев 2009, 14:05

Misho 605 SVti написа:Луд, аз не го познавам! Виждал съм го само един път, когато ми обади баснословна цена за тунинга на пежото ми. Но кучето рипа според тоягата, така че се отказах и потърсих алтернатива.

Без да сме го пуснали няма да можем да го попитаме. :wink: Нека да му дадем шанс.


той си е вътре вече ,а честито !
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот paco » 09 Фев 2009, 14:20

Дано все видим и проект покрай тая дандания.
За!

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron