Пускам му кандидатура ..... Тошо Цунамито

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
28
88%
Не
4
13%
 
Общо гласове : 32

Мнениеот MaXo » 06 Фев 2009, 15:20

А бе стига нерви ... водете малко по-спокоен живот ... все едно кой знае какво имате да делите ... а тва за гледането на проектите ... то, който има желание винаги ще си намери начин да погледне кой кво писал в тоя форум ... някой може ли да го отрече? :) Нима някой смята, че Тодор не е чел теми от форума ... или, ако е имал желание да чете не е намерил начин? Аз гласувах със ЗА ... щото Тодор е един от хората направили по-шарен тунинг живота в Бг ... както и ти Луд ... и смятам, че няма какво да делите ... няма и как всички да се харесват в този форум. И евала на Бачкатора, че и той е гласувал със ЗА въпреки скандалите между тях! Аз не бих гласувал с против за човек, който ме е карал толкова пъти да ходя на Божурище само щото ще извади 1-2 коли да дават времена ... понякога се е случвало много от нас да ходим там само щото Тодор ще ходи да бори някой рекорд. И още от Кадетчето с нитро, което биеше М3ката съм го запомнил като човек, който винаги ще направи по-интересен деня на Божурище с присъствието си. Така е от няколко години насам и с колите на Драг Повер, с участието на Келеша и Миро ... и с тези на Проспийд... макар, че те леко се дръпнаха от драга последните години и явно не се занимават с драг клиентски проекти.
MaXo
 

Мнениеот kelesha » 06 Фев 2009, 20:30

Cordoba16vt написа: ако визираш мен ..........

Въобще не визирах теб, но изглежда ти се самовизира в това което написах :lol:

Cordoba16vt написа:И хич, ама хич не ме ебе какво мислият Големите в бранша ( добър ден дай 20 000лв - аре нема нужда ).

Няма големи в "бранша" на тунинга има неща които стават и неща които просто не стават, аз тези вторите за по кратко ги наричам цигании :lol: Та ако някой ти е поискал 20000лв за нещо и ако ти си мислиш че същото това нещо ще го направиш за 5000лв даже и за 10000, мнооооого си се объркал ама толкова много че чак свят да ти се завие, също така ако си мислиш че "големите в бранша" изкарват луди пари от това с което се занимават също си в голяма грешка :!: И в крайна сметка всички се мъчат да се докопат до някой от "големите в бранша" като им оближат гъза или им станат "приятели" само и само да получат нещо без пари от хора които "уж" знаят за кво стаа въпрос.........така че май без "големите в бранша" не стаа работата, така че сам влизаш в противоречие със себе си, чрез собствения си сърказъм ;)
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот rango » 06 Фев 2009, 21:27

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=109058

тука маи за тебе се говори брадьре.
Ето аз не те познавам лично но попадам на тая обясняваща всичко тема ,как да го гласувам тва ДА
Аватар
rango
 
Мнения: 66
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:31
Местоположение: Асеновград

Мнениеот VGZ » 06 Фев 2009, 21:31

rango написа:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=109058

òóêà ìàè çà òåáå ñå ãîâîðè áðàäüðå.
Åòî àç íå òå ïîçíàâàì ëè÷íî íî ïîïàäàì íà òàÿ îáÿñíÿâàùà âñè÷êî òåìà ,êàê äà ãî ãëàñóâàì òâà ÄÀ

êâîòî ñå ñëó÷âà âúí îòòóê å ïî-äîáðå äà ñè îñòàíå òàì .. íàäÿâàì ñå äà íå ïðåíàñÿìå ïðîñòîòèÿòà è òóê :wink:
"îò êàêòî ìúæåòå ñâàëèõà ìå÷îâåòå îò êðúñòà ñè, ñâåòà èçïåäåðàñòÿ! "
"There are no easy answers to complex problems"
"All you know is all you are"
Аватар
VGZ
 
Мнения: 881
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:55

Мнениеот hf hpe » 06 Фев 2009, 23:46

rango написа:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=109058

тука маи за тебе се говори брадьре.
Ето аз не те познавам лично но попадам на тая обясняваща всичко тема ,как да го гласувам тва ДА

точно в тази тема истината е доста изопачена
Последна промяна hf hpe на 06 Фев 2009, 23:55, променена общо 1 път
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 06 Фев 2009, 23:52

rango написа:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=109058

тука маи за тебе се говори брадьре.
Ето аз не те познавам лично но попадам на тая обясняваща всичко тема ,как да го гласувам тва ДА
Това дето си го прочел в тая тема Брадъре е пълна простотия написана от комплексиран шизофреник.В тунинг БГ всеки гламар може да напише каквото си поиска без НИКОИ ПО НИКЪКЪВ НАЧИН да му потърси някъква сметка .Ако искаш даи некви дани за тебе и аз мога да напиша каквото си поискам и да те изкарам какъвто си поискам :wink:Ако нещата бяха така както ги представя тоя хомо бандит нямаше в сервиза ми да останат части (негова собственост) които аз продадох за около 4000 лв. :wink: :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 07 Фев 2009, 00:00

ludiagsm написа:
Anonymous написа:
anastas83 написа:баси и патардията сега се сещам що ти викат цунами :D Струваш ми се малко закачлив даже и повреме на анкетата представям си ако се поровиш в някои от проектите на хората които имат лично отношиние към теб ако ти доставя удоволствие ок в тунинг.бг е твоето място
Са ще го напиша ясно .Аз съм на 33 години и в съзнателния ми живот съм навеждал глава само пред Баща ми :wink: Така че някои ако очаква да облизвам задника му ще остане силно разочарован .Особено инфантилни палячовци като лудия телефонист които ме кълне по форумите и като ме види на живо става по нисък от тревата. Каквото повикало такова се обадило .


кой е по нисък от тревата бе жмел последия път у хеед те видех и кво мишок 4ак не иска6е да гледаме насраната сиера кво 6те даде на диното буклук заради тоя кокошарник не остана време да си настроя колата за драга деба мишока ти деба другия път като ме видиш направо да се по4ваме ако искаш да ти разбия 33 годишната мутра пове4е нема д ати отговарям казах квот имам за казване от тук нататъка квот стане еби се у газа
Абе въшкар я се осъзнаи :-k
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 07 Фев 2009, 00:19

Може ли да запитам това гласуване до кога ще продължи :shock: Щото спонтаното ми желание да стана потрбител на този форум се изпарява (ПРОЕКТА дето исках да представя тук ще го приключа докато ме приемете :lol:)
.Желанието ми да стана птребител е пряко свързано с мисълта ми че в тоз форум с 170 потрбители поне 80% са разумни хора но като гледам как върви гласуването ще излезе че нещата са 50 /50 :D :lol:
Тодор_Василев
 

Мнениеот j1v » 07 Фев 2009, 00:46

накратко казано ... трябват ти минимум 22 положителни гласа, при условие, че никой повече не гласува против
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот j1v » 07 Фев 2009, 00:48

с тия проценти и т.н. само обиждаш огромната част от свестните хора, които просто не желаят да се занимават с гласувания по една или друга причина. Гласуващите са има няма 30 от 174 потребителя

П.П.: Всеки има право да влезе във гласуващите, ако пожелае, да не са объркаш нещо в тая насока сега :lol:

П.П.П: Тия дни определено задвижи активността в групата и одобрих има няма 4-5 нови заявки за включване към гласуващите :shock:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот maggkrabar » 07 Фев 2009, 01:14

като заиграят процентите и боговете мълчат :D
maggkrabar
 

Мнениеот Тодор_Василев » 07 Фев 2009, 11:15

j1v написа:с тия проценти и т.н. само обиждаш огромната част от свестните хора, които просто не желаят да се занимават с гласувания по една или друга причина. Гласуващите са има няма 30 от 174 потребителя

П.П.: Всеки има право да влезе във гласуващите, ако пожелае, да не са объркаш нещо в тая насока сега :lol:

П.П.П: Тия дни определено задвижи активността в групата и одобрих има няма 4-5 нови заявки за включване към гласуващите :shock:


Някъде по нагоре беше напсано че всеки потрбител може да гласува и при това положение с темповете с които се гласува ще остарея :lol: До тука единствения (човек) които съм искал да засегна е тоз плазмодии телефониста.
Както написа максо аз винаги съм раздвижвал нещата надявам се и тука да ги раздвижа :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 07 Фев 2009, 11:31

MaXo написа:А бе стига нерви ... водете малко по-спокоен живот ... все едно кой знае какво имате да делите ... а тва за гледането на проектите ... то, който има желание винаги ще си намери начин да погледне кой кво писал в тоя форум ... някой може ли да го отрече? :) Нима някой смята, че Тодор не е чел теми от форума ... или, ако е имал желание да чете не е намерил начин? Аз гласувах със ЗА ... щото Тодор е един от хората направили по-шарен тунинг живота в Бг ... както и ти Луд ... и смятам, че няма какво да делите ... няма и как всички да се харесват в този форум. И евала на Бачкатора, че и той е гласувал със ЗА въпреки скандалите между тях! Аз не бих гласувал с против за човек, който ме е карал толкова пъти да ходя на Божурище само щото ще извади 1-2 коли да дават времена ... понякога се е случвало много от нас да ходим там само щото Тодор ще ходи да бори някой рекорд. И още от Кадетчето с нитро, което биеше М3ката съм го запомнил като човек, който винаги ще направи по-интересен деня на Божурище с присъствието си. Така е от няколко години насам и с колите на Драг Повер, с участието на Келеша и Миро ... и с тези на Проспийд... макар, че те леко се дръпнаха от драга последните години и явно не се занимават с драг клиентски проекти.
Максо ако всичи вникнат в това което си написал (или разсъждаваха като тебе) до сега щеше да е приключило гласуването и против щяха да са само хората които ме познават лично и се държат като ущипани моми :lol:
Тодор_Василев
 

Мнениеот rosen.kolarov » 07 Фев 2009, 13:30

Anonymous написа:Както написа максо аз винаги съм раздвижвал нещата надявам се и тука да ги раздвижа :wink:


Да си кажа чесно - раздвижи ги, но не мисля, че в твоя полза!
Първо да кажа, че нямам права да гласувам, а и не смятам да си ги
активирам. Но мисля, че начина ти на изказ не е правилния и това
предполагам е подразнило повечето хора. Примерно с изказването ти
че не се кланяш пред никого ... тук никой не иска да му се кланяш
просто хората искат другите да ги уважават и да се държат почтенно
с тях, а при теб това качество явно е закърняло или си го изхвърлил
с първата счупена турбина или бутало.
Сам каза, че желаеш да влезнеш във форума и заяви че няма да се
държиш и да пишеш като по другите форуми, но лично аз не забелязвам
това да е факт. Само изчака някой да каже нещо на страни и се
почна ... нали знаеш онази приказка за вълка и козината.
Не се познаваме лично поради което смятам, че нямам право да взимам
страна в гласуването, но споделям мнение на страничен наблюдател.
Изображение
Аватар
rosen.kolarov
 
Мнения: 206
Регистриран на: 24 Май 2007, 16:28

Мнениеот SENNA » 07 Фев 2009, 16:55

ЗА
www.commonrail.bg
Аватар
SENNA
 
Мнения: 148
Регистриран на: 06 Фев 2006, 13:18
Местоположение: VIDIN

Мнениеот paco » 07 Фев 2009, 20:34

Anonymous написа:... и против щяха да са само хората които ме познават лично и се държат като ущипани моми :lol:


Това идея си нямам защо го написа , но явно си прав.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 07 Фев 2009, 21:43

rosen.kolarov написа:
Anonymous написа:Както написа максо аз винаги съм раздвижвал нещата надявам се и тука да ги раздвижа :wink:


Да си кажа чесно - раздвижи ги, но не мисля, че в твоя полза!
Първо да кажа, че нямам права да гласувам, а и не смятам да си ги
активирам. Но мисля, че начина ти на изказ не е правилния и това
предполагам е подразнило повечето хора. Примерно с изказването ти
че не се кланяш пред никого ... тук никой не иска да му се кланяш
просто хората искат другите да ги уважават и да се държат почтенно
с тях, а при теб това качество явно е закърняло или си го изхвърлил
с първата счупена турбина или бутало.
Сам каза, че желаеш да влезнеш във форума и заяви че няма да се
държиш и да пишеш като по другите форуми, но лично аз не забелязвам
това да е факт. Само изчака някой да каже нещо на страни и се
почна ... нали знаеш онази приказка за вълка и козината.
Не се познаваме лично поради което смятам, че нямам право да взимам
страна в гласуването, но споделям мнение на страничен наблюдател.
Не търся никаква полза , точно тука всеки се обърква мислеики че търся изгода и сега е момента да ми се покаже че трябва да съм послушен. С кого видя да се държа не уважително. Държа се почтено и оважително до момента в които някои започне да ме кълне :wink: и смятам да е така . Аз съм болезнено честен . Не се ебавам с никого преди да са ми дали повод за това.Но няма да си мълча дори ебаващия се с мене да е модератор . Ако нещо от написаното ти се струва неправилно кажи.
Тодор_Василев
 

Мнениеот vankata545ti » 07 Фев 2009, 23:55

Аз съм ЗА. Познавам го добре и мисля, че ще е от полза на всички.
Аватар
vankata545ti
 
Мнения: 77
Регистриран на: 31 Мар 2006, 00:46
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Гост » 08 Фев 2009, 16:35

Abe, kakvo mnozinstvo ste ugovorili?

I kakvi sa tezi prosta6ki izkazvaniq?

Vasilev,
V tuninga ima edin katil pri tova sus suvest i 6to gode realiziran kato chovek, tuka vsichki sa katili! Dokazatelstvo e Ludiq...

Lukan naprimer se qvqva kato mentor i guru na katilarnika...

Tova tuka e podigravka nqkakva! Vse edno Shumaher da ne go vzemat v nemskoto SBA...

P.S.- mnogo sum prost no za smetka na tova i tup
Гост
 

Мнениеот maggkrabar » 08 Фев 2009, 16:50

Anonymous написа:Abe, kakvo mnozinstvo ste ugovorili?

I kakvi sa tezi prosta6ki izkazvaniq?

Vasilev,
V tuninga ima edin katil pri tova sus suvest i 6to gode realiziran kato chovek, tuka vsichki sa katili! Dokazatelstvo e Ludiq...

Lukan naprimer se qvqva kato mentor i guru na katilarnika...

Tova tuka e podigravka nqkakva! Vse edno Shumaher da ne go vzemat v nemskoto SBA...
P.S.- mnogo sum prost no za smetka na tova i tup

луд, за теб говорят някакви неща и то не много авторитетни :D

чудно ми е кой е авторът на мнението, забравил е да се представи на катиларникът :D
maggkrabar
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 08 Фев 2009, 17:52

Anonymous написа:Abe, kakvo mnozinstvo ste ugovorili?

I kakvi sa tezi prosta6ki izkazvaniq?

Vasilev,
V tuninga ima edin katil pri tova sus suvest i 6to gode realiziran kato chovek, tuka vsichki sa katili! Dokazatelstvo e Ludiq...

Lukan naprimer se qvqva kato mentor i guru na katilarnika...

Tova tuka e podigravka nqkakva! Vse edno Shumaher da ne go vzemat v nemskoto SBA...
P.S.- mnogo sum prost no za smetka na tova i tup
Ква подигравка бе аноним??? Поне се представи кой си, скирт зад екрана е лесно :lol: Плюс това тука е комунизъм, за нас правила и норми не важат, правим каквото си искаме и колкото повече шматки като теб дразним-толкова по-добре :D И все пак- ти кой беше???
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот paco » 08 Фев 2009, 18:27

Ето му името: gprs-nat.mtel.net
А че е прост то е ясно щот един кирилизатор не може да си качи на покета :lol: маймуницата му се отдава най-много :wink:

Сори ти кой беше :vom:

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 08 Фев 2009, 18:59

Anonymous написа:Abe, kakvo mnozinstvo ste ugovorili?

I kakvi sa tezi prosta6ki izkazvaniq?

Vasilev,
V tuninga ima edin katil pri tova sus suvest i 6to gode realiziran kato chovek, tuka vsichki sa katili! Dokazatelstvo e Ludiq...

Lukan naprimer se qvqva kato mentor i guru na katilarnika...

Tova tuka e podigravka nqkakva! Vse edno Shumaher da ne go vzemat v nemskoto SBA...

P.S.- mnogo sum prost no za smetka na tova i tup




Кой си ти бе смешко ? чак такава шушумига ли си че пишеш като анонимна жалейка . Еми катили сме явно ,но както каза Бачи колкото повече комплексарчета кат теб дразним ,толко по-добре. Не разбирам кат сме толко низши особи ,защо постоянно гледате в наща скромна обител ,чиито гуру съм аз ???

п.с. сори за офа ,но не мисля че тези дебати са в полза на кандидатурата и май по-добре да се прекратят :!:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот OSRacing » 08 Фев 2009, 21:56

Лично Аз смятам, че трябвя да му се даде шанс! Не го познавам лично, но бих искал да зная повече неща за него. Въпроса е, че трябва малко да си оправи форумния език за да има нормални отношения, от друга страна обаче, доста от вас изсипаха такива храни, че не знам какво си мислят хората дето ей така са решили да влязат и да прочетат форума :(
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 08 Фев 2009, 23:59

OSRacing написа:Лично Аз смятам, че трябвя да му се даде шанс! Не го познавам лично, но бих искал да зная повече неща за него. Въпроса е, че трябва малко да си оправи форумния език за да има нормални отношения, от друга страна обаче, доста от вас изсипаха такива храни, че не знам какво си мислят хората дето ей така са решили да влязат и да прочетат форума :(


И ти ся кво каза ? Дали сам се разбираш кво искаш да кажеш ? В първата част ок горе долу ,ама към края нещо ставаш неясен или по-скоро объркан.....всеки който чете тук ,не влиза ей така ,а със съвсем ясна цел и очаквания.....жалко че не си го разбрал още :!:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron