Пускам му кандидатура ..... Тошо Цунамито

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
28
88%
Не
4
13%
 
Общо гласове : 32

Пускам му кандидатура ..... Тошо Цунамито

Мнениеот Mad Max » 03 Фев 2009, 16:46

Мисля че няма какво да ви го представям :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот j1v » 03 Фев 2009, 18:02

Обсъждан е много отдавна и го знаеш. На повечето хора тогава мнението (включително и моето) беше, че е редно да влиза без анкета, както влезнаха и някой други хора. Не е като да нямаше и такива твърдо против, ама мисля, че им е минало вече :)
Тогава някой (не знам дали не беше ти) каза, че той така или иначе не изявява желание, така че няма смисъл да го обсъждаме повече :). Да разбирам ли, че щом пускаш тази тема, това се е променило ?

Не променям на анкета засега, именно поради това, което написах горе. Ако има някой твърдо против, да започва да пее, ако не направо мисля да активирам
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Mad Max » 03 Фев 2009, 18:12

Ми той сам изяви желание да стане член на форума :!:
Няма нет в момента и затова му секретарствам(а и колата ми е при него :lol: )
Ако искаш пусни и анкета :D
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот Mad Max » 03 Фев 2009, 18:13

Mad Max написа:Ми той сам изяви желание да стане член на форума :!:
Няма нет в момента и затова му секретарствам(а и колата ми е при него :lol: )
Ако искаш пусни и анкета :D
Да не вземе да се надуе :lol:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 305
Регистриран на: 11 Яну 2006, 01:09

Мнениеот j1v » 03 Фев 2009, 18:25

Mad Max написа:Ми той сам изяви желание да стане член на форума :!:
Няма нет в момента и затова му секретарствам(а и колата ми е при него :lol: )
Ако искаш пусни и анкета :D


Че и гласувах ... след като така искате :) ... ЗА
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Tzenko » 03 Фев 2009, 18:52

За :D
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Joreto » 03 Фев 2009, 18:54

Ако бях в групата на гласуващите веднага щях да сложа едно ЗА :wink:
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот COSWORTH-2 » 03 Фев 2009, 20:13

За, ше го еба в миндила :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот 75 turbodelta » 03 Фев 2009, 20:32

безгласно ДА :wink:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот paco » 04 Фев 2009, 00:04

Гласно НЕ :)

Никога не ми е харесвал подхода му...не само за тунинга а изобщо за всичко.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 04 Фев 2009, 14:31

Здравеите . Аз съм Тодор Василев (Цунамито) както написа моя приятел Пърцифеи познат ви като MAD MAX имам желание да стана потребител на този форум. Мисля че всички от които зависи приемането на кандидатурата ми знаят кои съм и за това не се представям . Ако има хора които ме познават само от форумите(където писанията ми винаги са били не сериозни и за развлечение) , нека питат каквото ги интересува ще отговоря на всеки.
Тодор_Василев
 

Мнениеот Lukan » 04 Фев 2009, 15:18

НЕ :wink:
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Cordoba16vt » 04 Фев 2009, 16:32

Anonymous написа:Здравеите . Аз съм Тодор Василев (Цунамито) както написа моя приятел Пърцифеи познат ви като MAD MAX имам желание да стана потребител на този форум. Мисля че всички от които зависи приемането на кандидатурата ми знаят кои съм и за това не се представям . Ако има хора които ме познават само от форумите(където писанията ми винаги са били не сериозни и за развлечение) , нека питат каквото ги интересува ще отговоря на всеки.


Здравей

Тъй като доста от нас те познават само като рекордьора от 2006г. - мисля че е редно да споделиш с какво би могъл да бъдеш полезен за форума и неговите потребители?

Също така , имаш ли собствен проект или поне нагласа за такъв или се занимаваш чисто с клиентски коли ?

( интересувам се , без от това да зависи гласуването , тъй като нямам право на глас в този форум )





:arrow:
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот itni » 04 Фев 2009, 18:11

Cordoba16vt написа:
Anonymous написа:Здравеите . Аз съм Тодор Василев (Цунамито) както написа моя приятел Пърцифеи познат ви като MAD MAX имам желание да стана потребител на този форум. Мисля че всички от които зависи приемането на кандидатурата ми знаят кои съм и за това не се представям . Ако има хора които ме познават само от форумите(където писанията ми винаги са били не сериозни и за развлечение) , нека питат каквото ги интересува ще отговоря на всеки.


Здравей

Тъй като доста от нас те познават само като рекордьора от 2006г. - мисля че е редно да споделиш с какво би могъл да бъдеш полезен за форума и неговите потребители?

Също така , имаш ли собствен проект или поне нагласа за такъв или се занимаваш чисто с клиентски коли ?

( интересувам се , без от това да зависи гласуването , тъй като нямам право на глас в този форум )





:arrow:


Подкрепям! :arrow:
Аватар
itni
 
Мнения: 73
Регистриран на: 20 Юни 2008, 11:32
Местоположение: Sofia, BG

Мнениеот Тодор_Василев » 04 Фев 2009, 22:16

Cordoba16vt написа:
Anonymous написа:Здравеите . Аз съм Тодор Василев (Цунамито) както написа моя приятел Пърцифеи познат ви като MAD MAX имам желание да стана потребител на този форум. Мисля че всички от които зависи приемането на кандидатурата ми знаят кои съм и за това не се представям . Ако има хора които ме познават само от форумите(където писанията ми винаги са били не сериозни и за развлечение) , нека питат каквото ги интересува ще отговоря на всеки.


Здравей

Тъй като доста от нас те познават само като рекордьора от 2006г. - мисля че е редно да споделиш с какво би могъл да бъдеш полезен за форума и неговите потребители?

Също така , имаш ли собствен проект или поне нагласа за такъв или се занимаваш чисто с клиентски коли ?

( интересувам се , без от това да зависи гласуването , тъй като нямам право на глас в този форум )





:arrow:
През 2006 г. станах републикански шампион с кола създадена от мен .Фактът че три години по късно времената дадени от мен с кола тунингована пак от мене са в трите наи добри времена давани въобще ,говори сам по себе си :wink: Всички коли подготвяни от мене и участвали в драг реисинг състезанията винаги са давали времена в троиката.Та в този ред на мисли не виждам какво значение има далии имам собствена кола (тунинг проект).Всички коли тунинговани в цунами са мои тунинг проект :shock: Ако е необходимо да имам тунинг проект, да имам , и ако ме приемат в форума обещавам да качвам снимки и да обяснявам какво мисля да направя .
Тодор_Василев
 

Мнениеот INTEGRALE » 04 Фев 2009, 22:16

Нямам право на глас ,ама не ми се четят негови постове всички ние колко сме заухави и нищо не разбираме ,а той колко е велик.Айде нема нужда.
Аватар
INTEGRALE
 
Мнения: 359
Регистриран на: 10 Мар 2007, 14:08
Местоположение: София

Мнениеот anastas83 » 05 Фев 2009, 00:01

INTEGRALE написа:Нямам право на глас ,ама не ми се четят негови постове всички ние колко сме заухави и нищо не разбираме ,а той колко е велик.Айде нема нужда.

не го познавам ама форумчито е много аиляшко не ми се четът простотии и заяждания не че после нможете да го изритате де :lol:
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот ludiagsm » 05 Фев 2009, 02:38

От мен едно стимулиращо НЕ :D
Последна промяна ludiagsm на 05 Фев 2009, 10:16, променена общо 1 път
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот maggkrabar » 05 Фев 2009, 02:54

баси цирка :D има един куп гласували с НЕ. няма значение кой е ЗА и ПРОТИВ и кой може да гласува. това е цунамито все пак. ако не бъде приет слагаме лоша цензура. нека да бъде изключение и гласуването да е само за протокола и демокрацията :D
maggkrabar
 

Мнениеот Cordoba16vt » 05 Фев 2009, 10:56

Anonymous написа: :arrow:
През 2006 г. станах републикански шампион с кола създадена от мен .Фактът че три години по късно времената дадени от мен с кола тунингована пак от мене са в трите наи добри времена давани въобще ,говори сам по себе си :wink: Всички коли подготвяни от мене и участвали в драг реисинг състезанията винаги са давали времена в троиката.Та в този ред на мисли не виждам какво значение има далии имам собствена кола (тунинг проект).Всички коли тунинговани в цунами са мои тунинг проект :shock: Ако е необходимо да имам тунинг проект, да имам , и ако ме приемат в форума обещавам да качвам снимки и да обяснявам какво мисля да направя .[/quote]


не ме разбирай погрешно - аз поне съм безпристрастен , щото нямам право на глас
:lol:

тука всеки чопли нещо собствено и мисли да го кара, затова ти зададох този въпрос :)

също така нормално е според мен, както мъчат тука боговете някой неизвестен с проект да покаже, така би трябвало и известен да има основание да бъде приет, иначе няма смисъл от тази анкета .
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот paco » 05 Фев 2009, 11:04

На кое слагаме цензура и какво точно от проектите си смяташ , че ще покаже?!?! Всеки изложи собственото си мнение а по-голям цирк щеше да стане ако диркно го логнете... при положение , че 50% юзерите за против за какво иде реч :roll:

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Alfons » 05 Фев 2009, 12:09

Аз също съм против!А и според мен ще стане като с Жорковците :wink:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 05 Фев 2009, 12:31

Cordoba16vt написа:тука всеки чопли нещо собствено и мисли да го кара, затова ти зададох този въпрос :)


Що говориш наизуст не мога да разбера, тука има поне 30 човека без никакъв проект, и всеки един от тях, също като Тодор има пълното право да е във форума, защото непряко за омешани в маса проекти.

Друг е въпроса, че Тодор не е като да не е създавал конфилкти, и явно Пацо е прав, че щеше да стане по-голямо мазало иначе. Но да му обясним, че не влиза, щото виждаш ли нямал "проект" е малко смешно ;)

Всичките тука според мен карате по инерция, всички забравихте много бързо с каква цел създадохме форума, а именно да оставим личните дразги и интриги на входа, и вътре да си говорим като пичове за темата, на която сме болни - колите.

Тодор изисква по негово желание да има гласуване, а не да влиза през задния вход, завявява като пич, че това което е писано по други форуми, не е това, което ще прави тука.

Стигнахме дотам, че Бачкатора, дето имаше най-силната лична драма с Тодор, загърбва старите простотии и казва ДА и въпреки това се намират близо 50% отрицателни гласа, които им е трудно да спазят това, за което създадохме форума !

За мен това е ЦИРК, съжалявам, че ви го казвам.

След като се знаете един друг, че не се обичате, и можете да си го кажете пряко, тука в темата, не виждам какъв проблем ви е да дадете на Тодор да покаже, дали му е тука мястото, а по-късно, ако се окаже, че е било грешка да му пуснете един импийчмънт :)

Ай със здраве :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Cordoba16vt » 05 Фев 2009, 12:42

j1v написа:....



хопс , чети между редовете , моля

аз нямам нито глас, нито воля да изгоня или да поканя който и да било .
беше ми интересно да го питам ( без значение дали е вътре или не )
има ли намерения да прави нещо за себе си. Къде видя че му искам проект , на него точно , за да бъде допуснат :)

и пак твърдя че едно е да правиш клиентски коли друго е да правиш мания за себе си :)
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот fixxer » 05 Фев 2009, 12:51

За
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron