Пускам му кандидатура ..... Тошо Цунамито

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
28
88%
Не
4
13%
 
Общо гласове : 32

zabraviam da se regna :)

Мнениеот Joreto lamavia » 05 Фев 2009, 12:51

Cordoba16vt написа:
j1v написа:....



хопс , чети между редовете , моля

аз нямам нито глас, нито воля да изгоня или да поканя който и да било .
беше ми интересно да го питам ( без значение дали е вътре или не )
има ли намерения да прави нещо за себе си. Къде видя че му искам проект , на него точно , за да бъде допуснат :)

и пак твърдя че едно е да правиш клиентски коли друго е да правиш мания за себе си :)

прав си, като правиш спбствена кола може да експериментираш и да чупиш колкото искаш но клиентските трябва да карат поне един 50 000, 100000 хил/км ;)
Joreto lamavia
 

Мнениеот j1v » 05 Фев 2009, 12:52

Cordoba16vt написа:
j1v написа:....


Ами така го разбрах, сори ако е било погрешно. И стига с това "нямам право" да гласувам ... знаете, че всеки един има право да гласува, стига да изяви желание и да щракне един бутон "поискай присъединяване към групата" или както беше там

Изказването на мнение си е чисто гласуване за мен, нз гласно, безгласно, стимулиращо или фитки майни :) защото най-малкото оказва влияние на вота

Манияшко е да си имаш собствен проект да, ама ако нямаш дай да гоним :)

Започвам наред - доктора остана без кучки, на келявия вектрата отиде в небитието и двамата доколкото знам вече се занимават основно с "чужди проекти". Постмана все още няма време да започне своя, от Волен, Киро и сие има няма отдавна не сме видяли нищо писано по конкретен проект. VGZ няма изгледи скоро да покаже каквото и да било собствено, ама никой не е страдал, като взима участие по каквато и да била тема, защото обикновенно просто няма какво да се добави :idea: !

И к'во, почваме ли с импийчмънтите им, щото хората нямат собствен "проект" :lol: :lol: :lol:

Айде по-сериозно

П.П.: Извинявам се на горните, че ги замесих с конкретика, ама понякога е нужна дискусия извън общите приказки, за да се изяснят нещата :oops:
Последна промяна j1v на 05 Фев 2009, 12:54, променена общо 1 път
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 13:26

Много добре. В тунинг форума спрях да пиша по прстата причина че личното отношение на модераторът Бат Гого мина вякъкви граници . Но явно и тук нещата не са много по различни което е доста глупаво . Не мога да разбера тези дето са гласували против мен какво точно са имали на идея :shock: ЧЕ приемаики ме във форума ще почна да чета и ще ми се махнат кюфтетата от очите или кво . Факт е че лудия gsm го разобличих в лъжа (и спрях участието му в драгреисинга с кото се гордея) което показва лично отношение
:wink: Лукан и него съм го настъпвал по мазола и тои показва лично отношение. Другите просто не ги знам кои са . Ако членството ми в този форум изисква да се подмазвам и угоднича на всеки член на форума се отказвам още сега :!: Мисля си че тук е важно кои колко знае и с каво може да бъде полезен на другите . Аз си мисля че всички в този форум има какво да научат от мене както и Аз от тях.
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 13:34

paco написа:На кое слагаме цензура и какво точно от проектите си смяташ , че ще покаже?!?! Всеки изложи собственото си мнение а по-голям цирк щеше да стане ако диркно го логнете... при положение , че 50% юзерите за против за какво иде реч :roll:

РАСО
Нокои от гласувалите против не е изложил причините поради които е гласувал с НЕ :wink: Може ти примерно да напишеш какво точно не си съгласен . Или просто не те кефя :lol:
Тодор_Василев
 

Re: zabraviam da se regna :)

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 13:39

Joreto lamavia написа:
Cordoba16vt написа:
j1v написа:....



хопс , чети между редовете , моля

аз нямам нито глас, нито воля да изгоня или да поканя който и да било .
беше ми интересно да го питам ( без значение дали е вътре или не )
има ли намерения да прави нещо за себе си. Къде видя че му искам проект , на него точно , за да бъде допуснат :)

и пак твърдя че едно е да правиш клиентски коли друго е да правиш мания за себе си :)

прав си, като правиш спбствена кола може да експериментираш и да чупиш колкото искаш но клиентските трябва да карат поне един 50 000, 100000 хил/км ;)
Не мога да разбера какво искаш да кажеш с тези 50 00 - 100 000 км.
Тодор_Василев
 

Мнениеот paco » 05 Фев 2009, 13:51

Anonymous написа:
paco написа:....
РАСО
....


Не сме се събрали да се харесваме и обичаме а да си чешем крастата на спокойствие. Кифтетата ако не са ти се машнали от очите до сега ...късно е, но предполагам нямаш такъв проблем. Неможеш да отрчеш, че имаш склоност към конфликти както не веднъж се е случвало в тунинг форума а аз просто нямам желание да ги чета та камоли да участвам в тях. Не ме разбирай погешно..няма нищо лично към теб а само към това което се случва около теб. Отделен е въпроса как се отнес преди години като наминах към гаража ти да питам за поръчка на едни бутала ....2004-2005 да е било, но това е стара манджа и съм отдавна над тези неща.
На мен това, че ще се появи още някой да ни чете не ме притеснява сига да се спазват правилата на форума защото те са различни от тези в другите форуми.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 14:40

paco написа:
Anonymous написа:
paco написа:....
РАСО
....


Не сме се събрали да се харесваме и обичаме а да си чешем крастата на спокойствие. Кифтетата ако не са ти се машнали от очите до сега ...късно е, но предполагам нямаш такъв проблем. Неможеш да отрчеш, че имаш склоност към конфликти както не веднъж се е случвало в тунинг форума а аз просто нямам желание да ги чета та камоли да участвам в тях. Не ме разбирай погешно..няма нищо лично към теб а само към това което се случва около теб. Отделен е въпроса как се отнес преди години като наминах към гаража ти да питам за поръчка на едни бутала ....2004-2005 да е било, но това е стара манджа и съм отдавна над тези неща.
На мен това, че ще се появи още някой да ни чете не ме притеснява сига да се спазват правилата на форума защото те са различни от тези в другите форуми.

РАСО
Ето че пак става въпрос за лично отношение към мене .Не си спомням за какви бутала иде реч . Но ако съм те засегнал с това че не си получил специално отношение не се сърди защото при мене никои клиен не плучава специално отношение. Аз не съм оберкелнер или аниматор :idea: в цунами специално отношение получават само колите :wink:
В тунинг БГ форума каквото почукало такова се обадило, тук се надявам да не ми се налага да използвам лош тон :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 05 Фев 2009, 14:55

Бай Тош е с циганско-люлинска жилка(и Банишорска) :lol: Нормално е да дразни, аз също дразня, и аз съм от оня край, оставете личните ви доводи, майната им :D Става въпрос, че на мен оня ден ми махна едни много големи кюфтета от очите, при положение, че няма никакъв интерес от това, даже напротив :D А трима около мен са знаели, че имам елементарно решение на проблема, но са си мълчали :lol: Що трябваше Тодор да ме открехва??? А щеше да изкара пари, предоволно! Когато съм имал нужда от части съм ги получавал от него на смешни пари, въпреки, че тогава бяхме се "обтегнали". Аз също съм му давал части. Пиша това, за да разберете, че Тодор е серт, но, преди всичко, е открит за повечето неща и си е типичен пример "живот за спорта" :D Това, че има нестандартно мислене не е довод да не се приема. Както виждате аз съм ЗА влизането във форума. Стига с тия разделения, честно ви казвам, продължаваме ли така ще загубим, в никакъв случай няма да е обратното. Напоследък в който и сервиз да влезна всеки псува другия, добре че си правя сам колата и искрено се радвам, че нямам работа с никой. Не може да продължава така, едните омаловажават другите, докато другите псуват третите, а третите ебат първите......................В тия среди постоянно има подигравки и убиди към всички наоколо, не ми се влиза в подробности, но в никакъв случай не са по-назад в приказките един от друг :D Дерзайте, Тошо става само за ебане :weedman:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 05 Фев 2009, 15:04

COSWORTH-2 написа:Бай Тош е с циганско-люлинска жилка(и Банишорска) :lol: Нормално е да дразни, аз също дразня, и аз съм от оня край, оставете личните ви доводи, майната им :D Става въпрос, че на мен оня ден ми махна едни много големи кюфтета от очите, при положение, че няма никакъв интерес от това, даже напротив :D А трима около мен са знаели, че имам елементарно решение на проблема, но са си мълчали :lol: Що трябваше Тодор да ме открехва??? А щеше да изкара пари, предоволно! Когато съм имал нужда от части съм ги получавал от него на смешни пари, въпреки, че тогава бяхме се "обтегнали". Аз също съм му давал части. Пиша това, за да разберете, че Тодор е серт, но, преди всичко, е открит за повечето неща и си е типичен пример "живот за спорта" :D Това, че има нестандартно мислене не е довод да не се приема. Както виждате аз съм ЗА влизането във форума. Стига с тия разделения, честно ви казвам, продължаваме ли така ще загубим, в никакъв случай няма да е обратното. Напоследък в който и сервиз да влезна всеки псува другия, добре че си правя сам колата и искрено се радвам, че нямам работа с никой. Не може да продължава така, едните омаловажават другите, докато другите псуват третите, а третите ебат първите......................В тия среди постоянно има подигравки и убиди към всички наоколо, не ми се влиза в подробности, но в никакъв случай не са по-назад в приказките един от друг :D Дерзайте, Тошо става само за ебане :weedman:
Нямам и една капка циганска кръв камо ли жилка . Фен съм на хитлер и мразя циганите :wink: иначе с другото съм съгласен.
Гост
 

Re: zabraviam da se regna :)

Мнениеот Joreto » 05 Фев 2009, 15:05

Anonymous написа:
Joreto lamavia написа:
Cordoba16vt написа:
j1v написа:....



хопс , чети между редовете , моля

аз нямам нито глас, нито воля да изгоня или да поканя който и да било .
беше ми интересно да го питам ( без значение дали е вътре или не )
има ли намерения да прави нещо за себе си. Къде видя че му искам проект , на него точно , за да бъде допуснат :)

и пак твърдя че едно е да правиш клиентски коли друго е да правиш мания за себе си :)

прав си, като правиш спбствена кола може да експериментираш и да чупиш колкото искаш но клиентските трябва да карат поне един 50 000, 100000 хил/км ;)
Не мога да разбера какво искаш да кажеш с тези 50 00 - 100 000 км.


Искам да каже ,че да се правят коли на клиенти е доста по-отговорно от това да си правиш кола за себе си като хоби ... поне според мен.

COSWORTH-2 написа:Напоследък в който и сервиз да влезна всеки псува другия, добре че си правя сам колата и искрено се радвам, че нямам работа с никой. Не може да продължава така, едните омаловажават другите, докато другите псуват третите, а третите ебат първите......................В тия среди постоянно има подигравки и убиди към всички наоколо, не ми се влиза в подробности, но в никакъв случай не са по-назад в приказките един от друг :D Дерзайте, Тошо става само за ебане :weedman:


Това е типично Българска черта и за съжаление я има навсякъде а не само в тия среди.
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот Lukan » 05 Фев 2009, 15:25

Anonymous написа:Много добре. В тунинг форума спрях да пиша по прстата причина че личното отношение на модераторът Бат Гого мина вякъкви граници . Но явно и тук нещата не са много по различни което е доста глупаво . Не мога да разбера тези дето са гласували против мен какво точно са имали на идея :shock: ЧЕ приемаики ме във форума ще почна да чета и ще ми се махнат кюфтетата от очите или кво . Факт е че лудия gsm го разобличих в лъжа (и спрях участието му в драгреисинга с кото се гордея) което показва лично отношение
:wink: Лукан и него съм го настъпвал по мазола и тои показва лично отношение. Другите просто не ги знам кои са . Ако членството ми в този форум изисква да се подмазвам и угоднича на всеки член на форума се отказвам още сега :!: Мисля си че тук е важно кои колко знае и с каво може да бъде полезен на другите . Аз си мисля че всички в този форум има какво да научат от мене както и Аз от тях.


Правилно си схванал че отношението е лично ,нямам нищо против твоите знания и умения , а към твоите личностни качества!!! Не си ме настъпвал по мазола както се изкаваш ,а си бил неприемливо и нагло некоректен ,затова моя вот е НЕ !!!
Не казвай хоп , преди да скочиш
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот paco » 05 Фев 2009, 15:28

Anonymous написа:
paco написа:
Anonymous написа:
paco написа:....
РАСО
....


.... Не ме разбирай погешно..няма нищо лично към теб а само към това което се случва около теб. Отделен е въпроса как се отнес преди години като наминах към гаража ти да питам за поръчка на едни бутала ....2004-2005 да е било, но това е стара манджа и съм отдавна над тези неща.
....

РАСО
Ето че пак става въпрос за лично отношение към мене ....


Точно тов ти казвам , че не е лично въпреки стари работи. :)
Ако приемем, че тона се спазва няма причина да съм против....
Мисля вече всички положения се изясниха...."пастора" на тукашното стадо ако реши да те пуска, но щеше да е грешка без да се обсъди регването.:wink:

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 15:52

Lukan написа:
Anonymous написа:Много добре. В тунинг форума спрях да пиша по прстата причина че личното отношение на модераторът Бат Гого мина вякъкви граници . Но явно и тук нещата не са много по различни което е доста глупаво . Не мога да разбера тези дето са гласували против мен какво точно са имали на идея :shock: ЧЕ приемаики ме във форума ще почна да чета и ще ми се махнат кюфтетата от очите или кво . Факт е че лудия gsm го разобличих в лъжа (и спрях участието му в драгреисинга с кото се гордея) което показва лично отношение
:wink: Лукан и него съм го настъпвал по мазола и тои показва лично отношение. Другите просто не ги знам кои са . Ако членството ми в този форум изисква да се подмазвам и угоднича на всеки член на форума се отказвам още сега :!: Мисля си че тук е важно кои колко знае и с каво може да бъде полезен на другите . Аз си мисля че всички в този форум има какво да научат от мене както и Аз от тях.


Правилно си схванал че отношението е лично ,нямам нищо против твоите знания и умения , а към твоите личностни качества!!! Не си ме настъпвал по мазола както се изкаваш ,а си бил неприемливо и нагло некоректен ,затова моя вот е НЕ !!!
За да бъда некоректен е необходимо да имам вземане даване с някои . С тебе съм бил един единствен път некоректен , когато те забавих с диференциала . Ако не ти го бях върнал тогава щеше да имаш право да си толкова зле настроен .Сега обаче показваш дребнавост която ме учудва , освен ако няма нещо друго за което не се сещам.
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 15:55

paco написа:
Anonymous написа:
paco написа:
Anonymous написа:
paco написа:....
РАСО
....


.... Не ме разбирай погешно..няма нищо лично към теб а само към това което се случва около теб. Отделен е въпроса как се отнес преди години като наминах към гаража ти да питам за поръчка на едни бутала ....2004-2005 да е било, но това е стара манджа и съм отдавна над тези неща.
....

РАСО
Ето че пак става въпрос за лично отношение към мене ....


Точно тов ти казвам , че не е лично въпреки стари работи. :)
Ако приемем, че тона се спазва няма причина да съм против....
Мисля вече всички положения се изясниха...."пастора" на тукашното стадо ако реши да те пуска, но щеше да е грешка без да се обсъди регването.:wink:

РАСО
Добре . Ама я кажи за кви стари работи става въпрос :shock:
Тодор_Василев
 

Мнениеот Cordoba16vt » 05 Фев 2009, 16:18

j1v написа:...


ок разбрахме се питах от любопитство само.

да влиза на мен не ми пука особено - аз съм като отворен софт :)
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот LordDigital » 05 Фев 2009, 16:25

Щом като Бачи каза ЗА и аз съм ЗА:)
TOYOTA YAMAHA CAPITAL ALLIANCE
Аватар
LordDigital
 
Мнения: 950
Регистриран на: 10 Яну 2006, 03:56
Местоположение: СелУ Chicag0

Мнениеот ludiagsm » 05 Фев 2009, 18:26

[quote="Anonymous"] Факт е че лудия gsm го разобличих в лъжа (и спрях участието му в драгреисинга с кото се гордея) което показва лично отношение
[quote]


Факт е че тогава умре от яд как 1500кила кола с интериор и 1000вата музика без азот наказа кокошарника на цунами факт е 4е карах още 10 000 км на 2,3 бара цело лето без грижи факт е 4е на следващия драг на ис-а му заминаха биелните лагери и факт е факт 4е си мноу прост да се гордееш с нещо което не си постигнал ,щото аз си участвам на драга когато ми скимне :lol:


пп: Защо хората дет гласуват да не показват лично отношение да те еба в пробития мозък аз имам 3 мои лични проекти изложени тука които лично съм развивал във времето те са лично мои набил съм вътре мои лични пари време и усилия и предпочитам да не ги зяпаш ;) затова гласувах с НЕ
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 05 Фев 2009, 20:23

ludiagsm написа:
Anonymous написа: Факт е че лудия gsm го разобличих в лъжа (и спрях участието му в драгреисинга с кото се гордея) което показва лично отношение


Факт е че тогава умре от яд как 1500кила кола с интериор и 1000вата музика без азот наказа кокошарника на цунами факт е 4е карах още 10 000 км на 2,3 бара цело лето без грижи факт е 4е на следващия драг на ис-а му заминаха биелните лагери и факт е факт 4е си мноу прост да се гордееш с нещо което не си постигнал ,щото аз си участвам на драга когато ми скимне :lol:


пп: Защо хората дет гласуват да не показват лично отношение да те еба в пробития мозък аз имам 3 мои лични проекти изложени тука които лично съм развивал във времето те са лично мои набил съм вътре мои лични пари време и усилия и предпочитам да не ги зяпаш ;) затова гласувах с НЕ
Ти си безподобен палячо и тунингите ти са подобни :wink: Така че не е необходимо да ги зяпам . Още повече че твоите велики тунинг говна ги има в доста форуми където се опитваш да изпъкнеш :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот anastas83 » 05 Фев 2009, 22:04

баси и патардията сега се сещам що ти викат цунами :D Струваш ми се малко закачлив даже и повреме на анкетата представям си ако се поровиш в някои от проектите на хората които имат лично отношиние към теб ако ти доставя удоволствие ок в тунинг.бг е твоето място
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот kelesha » 06 Фев 2009, 00:38

Аз само не моа разбера как при наличието на толкова мноо шматки в тоз форум дето някои даже и не сме ги виждали на живо, още са пазарите за Тошо :?: Тва кой какъв проект имал и незнам си кви глупости.......тва че някой има "проект" колкото и тъпо да ми звучи тва название, нищо не значи, кел файда да имаш "проект" и да го проектираш т.е да го правиш без да можеш да го караш или пък да го караш 1 час и после пак половин година да го "проектираш" и това само поради липса на знания и умения на "проектанта".......такъв тип проекти в този форум има доста, има и доста олигофренски и налудничеви проектански решения но това не пречи на проектантите да са си във форума необезпокоявани от никой, а Тошката прави коли на клиенти и не му липсва успех, който се противопостави на това мнение значи най малко не е честен със себе си, така че за мен тази дискусия ЗА или Против е супер ненужна, щом Тошо е заявил желание да пише и чете този форум той тряя си влезе по дефаут и това не трябва да подлежи на никво обсъждане..........така мисля аз.
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот ludiagsm » 06 Фев 2009, 10:53

ако тоя плъх по няква причина влезе тука аз изчезвам
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Cordoba16vt » 06 Фев 2009, 11:22

kelesha написа:Аз само не моа разбера как при наличието на толкова мноо шматки в тоз форум дето някои даже и не сме ги виждали на живо, още са пазарите за Тошо :?: Тва кой какъв проект имал и незнам си кви глупости.......тва че някой има "проект" колкото и тъпо да ми звучи тва название, нищо не значи, кел файда да имаш "проект" и да го проектираш т.е да го правиш без да можеш да го караш или пък да го караш 1 час и после пак половин година да го "проектираш" и това само поради липса на знания и умения на "проектанта".......такъв тип проекти в този форум има доста, има и доста олигофренски и налудничеви проектански решения но това не пречи на проектантите да са си във форума необезпокоявани от никой, а Тошката прави коли на клиенти и не му липсва успех, който се противопостави на това мнение значи най малко не е честен със себе си, така че за мен тази дискусия ЗА или Против е супер ненужна, щом Тошо е заявил желание да пише и чете този форум той тряя си влезе по дефаут и това не трябва да подлежи на никво обсъждане..........така мисля аз.



ако визираш мен - пак казвам питах от чисто любопитство, мен хич не ме ебе кои какво прави и какво кара или колко велик тунер най-страшен е. Причината поради която съм тук е защото ме кефят пичовете с лесните решения , с многото труд, и ръчната изработка, доста от тях познавам лично , други оттук, трети познавам чрез други хора. Уважавам манията и труда им върху нещо собствено дори и да се троши .

И хич, ама хич не ме ебе какво мислият Големите в бранша ( добър ден дай 20 000лв - аре нема нужда ).
Интересно ми беше за ЧАК сега го каните и защитавате , какво се е променило? що не е поканен преди, когато беше най-най в драга ?

Безрезервно не ми пука какво и кой ще чете и прави в този форум в рамките на добрия тон, тука не се занимаваме с атомна физика че да има нещо топ секретно.
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот Тодор_Василев » 06 Фев 2009, 12:01

anastas83 написа:баси и патардията сега се сещам що ти викат цунами :D Струваш ми се малко закачлив даже и повреме на анкетата представям си ако се поровиш в някои от проектите на хората които имат лично отношиние към теб ако ти доставя удоволствие ок в тунинг.бг е твоето място
Са ще го напиша ясно .Аз съм на 33 години и в съзнателния ми живот съм навеждал глава само пред Баща ми :wink: Така че някои ако очаква да облизвам задника му ще остане силно разочарован .Особено инфантилни палячовци като лудия телефонист които ме кълне по форумите и като ме види на живо става по нисък от тревата. Каквото повикало такова се обадило .
Тодор_Василев
 

Мнениеот Тодор_Василев » 06 Фев 2009, 12:26

Cordoba16vt написа:
kelesha написа:





И хич, ама хич не ме ебе какво мислият Големите в бранша ( добър ден дай 20 000лв - аре нема нужда ).
Интересно ми беше за ЧАК сега го каните и защитавате , какво се е променило? що не е поканен преди, когато беше най-най в драга ?

Безрезервно не ми пука какво и кой ще чете и прави в този форум в рамките на добрия тон, тука не се занимаваме с атомна физика че да има нещо топ секретно.
Аз мога да правя хляб(винаги става уникален) и този хляб ми излиза около 5 лв. матерял и ми отнема окло 3 часа време да го направя . Ако ме накараш да ти омеся питка колко пари си мислиш че ще ти поискам :idea: А хлябът по магазините е 1-2 лева :wink: Това значи ли че съм скъпчиа :shock: Обаче ти ако месиш питка и тя става като летяща чиния (и прасето не я яде) ако ми покажеш как я правиш Аз мога да ти кажа къде бъркаш и питката да втаса :wink:
Тодор_Василев
 

Мнениеот ludiagsm » 06 Фев 2009, 14:29

Anonymous написа:
anastas83 написа:баси и патардията сега се сещам що ти викат цунами :D Струваш ми се малко закачлив даже и повреме на анкетата представям си ако се поровиш в някои от проектите на хората които имат лично отношиние към теб ако ти доставя удоволствие ок в тунинг.бг е твоето място
Са ще го напиша ясно .Аз съм на 33 години и в съзнателния ми живот съм навеждал глава само пред Баща ми :wink: Така че някои ако очаква да облизвам задника му ще остане силно разочарован .Особено инфантилни палячовци като лудия телефонист които ме кълне по форумите и като ме види на живо става по нисък от тревата. Каквото повикало такова се обадило .


кой е по нисък от тревата бе жмел последия път у хеед те видех и кво мишок 4ак не иска6е да гледаме насраната сиера кво 6те даде на диното буклук заради тоя кокошарник не остана време да си настроя колата за драга деба мишока ти деба другия път като ме видиш направо да се по4ваме ако искаш да ти разбия 33 годишната мутра пове4е нема д ати отговарям казах квот имам за казване от тук нататъка квот стане еби се у газа
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron