leonardo_vd

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Анкетата свършва на 26 Яну 2009, 15:39

ДА
19
90%
НЕ
2
10%
 
Общо гласове : 21

Мнениеот Гост » 11 Яну 2009, 19:39

LIMITED_EDITION написа:
j1v написа:
Anonymous написа:
Cordoba16vt написа: много тача леки и бързи коли , не много скъпи :)
Хм.. ако мога да попитам, за сега само с цел разузнаване, какво ти/ви е мнението за Саксо големия VTS stock-ов/база за тунинг. Много ма кефи тая кола обаче чета/чувам толкова противоречиви мнения, че вече нямам идея какво мисля. Знам че в Англия ужасно много го тачат, което никак не е за пренебрегване пък си е и рали машина (там колко е стоков е обществена тайна де, ма.. :D ). Има гаден интериор, ама тва остава в главата ми в раздел "глезя се" :lol: . Като цяло който има някви впечатления от тая "френска любов" нека сподели :wink:


Добра е въшката много за каране (баланс, хендлинг) и на технични трасета си е бърза. Откъм подръжка нямам идея, ама вероятно е като всичко френско :lol: , няма да уточнявам.


Нещо за френските автомобили ли чувам :lol: ! Перфектен автомобил е това за развитие много части има в нета за нея :wink: С една дума не му мисли а зимай и карай :lol:
Абе май на там ше отидат нещата.. само да не мине котка де. j1v мен тва най ме кефи, че е страшно завиваща и може да сипе на сериозни коли по пистите. Па нека е с предно :lol: Благодаря за мненията, дано се пофаля и аз с нещо такова :wink:
Гост
 

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron