RANGO - ПРИЕТ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
17
74%
Не
6
26%
 
Общо гласове : 23

Мнениеот rango » 27 Дек 2008, 16:30

от чисто любопитство питам,колко време продьлжава една анкета и какьв брои гласове трябва да се отразят :roll:
rango
 

Мнениеот ludiagsm » 28 Дек 2008, 01:05

има ли развитие на проекта празниците :lol: ?
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот rango » 28 Дек 2008, 18:04

ами да ти кажа празниците малко пречат на работата :lol: ,ем ся след като позиционирахме мотора и скоростите,картера е готов кормилния прьт се обработи лекинко,моста и тои и ся доиде ред на новите колектори, мислехме сьс старите фланци,но след кат ги резнахме стана ясно че са в гьзь,та за тва ся ще се правят осем броя нови нерьждавеикови,в общи линии повечето работа ще е по генерацията и жиците.бензинови,водни и спирачни пьтища има ма те са една седмица работа(в смисал след 17ч по 2-3ч).И според мен до края на януари ако всичко мине добре ще му се чуе гласа :) ,освен ко Бат ти живко ми покаже среден прьс :lol: ,и иде някаде за 5-6 месеца да кара ски
rango
 

Мнениеот ludiagsm » 28 Дек 2008, 21:03

rango написа:ами да ти кажа празниците малко пречат на работата :lol: ,ем ся след като позиционирахме мотора и скоростите,картера е готов кормилния прьт се обработи лекинко,моста и тои и ся доиде ред на новите колектори, мислехме сьс старите фланци,но след кат ги резнахме стана ясно че са в гьзь,та за тва ся ще се правят осем броя нови нерьждавеикови,в общи линии повечето работа ще е по генерацията и жиците.бензинови,водни и спирачни пьтища има ма те са една седмица работа(в смисал след 17ч по 2-3ч).И според мен до края на януари ако всичко мине добре ще му се чуе гласа :) ,освен ко Бат ти живко ми покаже среден прьс :lol: ,и иде някаде за 5-6 месеца да кара ски
ок като гласите нещата предвидете масто и за две малки охлюв4ета 4е знае ли човек :)
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот rango » 28 Дек 2008, 21:52

http://www.youtube.com/watch?v=idkFpJ54 ... re=related

лично на мен по ще ме изкефи това,отколкото турбо,в смисьл че на тоз матор ще му легне кат прасе в кочина,това сьм го предвидил, просто ще е вьпрос на време да се сьберат левове,а и да покарам година с сток мотор :)
rango
 


Мнениеот rango » 01 Яну 2009, 19:19

горните ще са много скьпи,ма този маи ще прецака ски сезона за 2009-а на живко :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=bX3lM8OMDEM
rango
 

Мнениеот ludiagsm » 01 Яну 2009, 22:49

Гледай да си повече време покрай колата от колкото пред компа , да не стане и твоя вечния проект :lol:
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 02 Яну 2009, 00:27

вярваи приятел само дето не спа в сервиза,жена ми ш м гони от нас вече :lol: ,не ходя и на работа сьс седмици(всьщност 3-те седмици дет се работеше по колата) от утре-другиден кат почнем,пак няма да ходя сигурно до 10-ти,може би за тва и ми вьрви работата по колата,а и сьбрах пари преди да я почнем,та да няма компромиси,всичко се зима на момента......а ПРИКАЗКАТА ЗА ВЕЧНИЯ ПРОЕКТ сьм я слушал мноо пьти,хвьрлят колите долу не идват по един месец......''тряа да купим тва''ем след месец кат зема заплата,после ''тряа да се купуват еди кви си хави'' ем много бе тряа два месеца да сьбирам,''гарнитура кометик ,за да стане кат хората'' ееее не мое ли сандвич за 50лв няам кинта,после два пьти газ и хуишш,пьк за разплащането да не говорим...и после кво стана маина тая кола сто години седи тука,ми ш седи....Живко,Кирцата и Добри са като маика тереза на всеки помагат с квот могат но никои не е благодарен,лично аз си правя коли при Кутомана от 8 години и повярваи няма един пьт в които да е имало проблеми от какьвто и да било характер.

малко се отплеснах ама погледнете ситуациите малко и от другата страна :wink:
Гост
 

Мнениеот Tzenko » 03 Яну 2009, 01:12

ЗА :D
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот rango » 14 Яну 2009, 18:59

ни м забравяите ве хора вьв вас ми е надеждата :)
rango
 

Мнениеот j1v » 14 Яну 2009, 19:54

rango написа:ни м забравяите ве хора вьв вас ми е надеждата :)


не съм бе ... цел следобед ви чертая тука фланците, вече ма боли тиквата :lol: :P
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот rango » 14 Яну 2009, 20:18

ее сериозно ли,мноо са радвам :) ,утре след работа ш мина на долу да видим ко стаа
rango
 

Мнениеот j1v » 14 Яну 2009, 20:55

rango написа:ее сериозно ли,мноо са радвам :) ,утре след работа ш мина на долу да видим ко стаа


Сигурен ли си, че искаш да си причиниш тая болка да си видиш колата паркирана у раково отделение :P
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот bib4o » 15 Яну 2009, 11:38

Бацка, нали преди два месеца щеше да караш след един месец. Ма кат ти казвам аз че съм чувал разни работи за твойти маЙсторе ти ни щеше да ми вярваш. Всичките майстори са Азис.
bib4o
 
Мнения: 36
Регистриран на: 21 Авг 2007, 12:32

Мнениеот j1v » 15 Яну 2009, 11:49

bib4o написа:Бацка, нали преди два месеца щеше да караш след един месец. Ма кат ти казвам аз че съм чувал разни работи за твойти маЙсторе ти ни щеше да ми вярваш. Всичките майстори са Азис.


Че то минали един месец бе :P 8)

Междудругото, ти нямаше ли и ти да караш след един месец, раздуй с тоа тенекеджия к'ва хава
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот bib4o » 15 Яну 2009, 13:28

Бе да не спамим на многострадалеца-БМВдривер темата, ма както вече написах ВСИЧКИ МАЙСТОРИ СА АЗИС (демек братя от боята с по нежни уклони)
bib4o
 
Мнения: 36
Регистриран на: 21 Авг 2007, 12:32

Мнениеот nikolai_cosworth » 15 Яну 2009, 15:14

bib4o написа:Бе да не спамим на многострадалеца-БМВдривер темата, ма както вече написах ВСИЧКИ МАЙСТОРИ СА АЗИС (демек братя от боята с по нежни уклони)
:oops: :? коречи [-X
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот rango » 15 Яну 2009, 18:27

Биб4о тва че мина месец и не карам се дьлжи на компромиси от моя страна,а и се чакат фланци и се издирва серво,реално по колата ми е бачкано 3 седмици по 5 часа на ден,пьк и аз не страдам да ти кажа,вече ако влене март тогава мое да се разплача :lol:
rango
 

Мнениеот j1v » 15 Яну 2009, 18:54

rango написа:Биб4о тва че мина месец и не карам се дьлжи на компромиси от моя страна,а и се чакат фланци и се издирва серво,реално по колата ми е бачкано 3 седмици по 5 часа на ден,пьк и аз не страдам да ти кажа,вече ако влене март тогава мое да се разплача :lol:


Добрееее бееееееее бах теа фланци аз дето ги чакате :)

Междудругото, понеделник ги чакам всичките да са при мен и тогава да видим к'во ще се чака :D
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот 75 turbodelta » 15 Яну 2009, 21:02

все нещо друго ще изникне за чакане споко :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот rango » 15 Яну 2009, 21:25

j1v написа:
Добрееее бееееееее бах теа фланци аз дето ги чакате :)

Междудругото, понеделник ги чакам всичките да са при мен и тогава да видим к'во ще се чака :D


Живко не го натяквам мноо добре знаеш,просто обяснявам на колегата що така става,пьк на мен ми е през к... че ми се забавила колата с една две или три седмици и немога да разбера него кво го притеснява :) тва че не сте му оставили добри спомени покраи прокта мен кво ме чука, та всеки пат кат има шанс да ми намила че сте били несериозни :lol:
rango
 

Мнениеот j1v » 15 Яну 2009, 21:41

rango написа:
j1v написа:
Добрееее бееееееее бах теа фланци аз дето ги чакате :)

Междудругото, понеделник ги чакам всичките да са при мен и тогава да видим к'во ще се чака :D


Живко не го натяквам мноо добре знаеш,просто обяснявам на колегата що така става,пьк на мен ми е през к... че ми се забавила колата с една две или три седмици и немога да разбера него кво го притеснява :) тва че не сте му оставили добри спомени покраи прокта мен кво ме чука, та всеки пат кат има шанс да ми намила че сте били несериозни :lol:


Чакай бре, мен де ма пишеш у несериозните, аз съм най-сериозния :wink:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот rango » 15 Яну 2009, 21:48

еееее баси, пишман ставам с тая кандидатура.Много добре знаеш кьде та пиша,пьк и другите двама....пьк и в края на краищата кво тряаше да се обяснявам незнам :wink:
rango
 

Мнениеот 75 turbodelta » 15 Яну 2009, 21:59

аве тоя до кога ше го бавите аи да влиза и да си чака развоя фланците и приятелите на азис да си свършат раота :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron