RANGO - ПРИЕТ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
17
74%
Не
6
26%
 
Общо гласове : 23

RANGO - ПРИЕТ

Мнениеот j1v » 09 Дек 2008, 23:23

RANGO написа:Бат Jiv ш ми пуснеш ли една анкета :roll: ,ко тряа щи пратя и снимки от V8-ка


Ми ко да та права, кат си рекъл :D

Пускай манията, па к'вото сабя покаже ;)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 11 Дек 2008, 09:21

малко като по шаблон но...,здравеите казвам се Рангел от Асеновград сьм на 25г и макар и смешно да звучи от мальк сьм фен на ''различните'' коли демек тунингованите, с високо вдигната глава мога да кажа че страста ми е БМВ,но това не означава че не се вьзхищавам на всяка бегачка с друга емблема.Не сьм механик или нещо такова напротив работя в сферата на строителството.
Кандидатствам тук с цел да научавам все повече и повече номера в сферата на тунинга,няам претенции че сьм някьв разбирач а напротив ,и сьм сигурен че няма да сьм ви полезен с знания,но за сметка на тва ще науча много от вас :lol: .

относно тва кьде сьм писал
http://www.bmwpower-bg.net/forums/

а отскоро и тук http://tuningpowerbg.s2.bizhat.com/ тьи като(не целя да обидя някои конкретно, и не казвам че няма изключения) напоследьк бмв-форум стана пьлен кенеф и абсолютен чат на непросветени лапетии.Тук имам тема в подфорум силов-тунинг които има желание може да и хвьрли едно око,но маи дата.бг имали неква профилактика ли кво и снимките не се отварят затва ще споделя и тук

колата ми е е36 купе беше 2.0л 150,сега и слагам(не лично аз :) ) мотор пак от бмв обаче е39-ка(тва са 5-ците от 96-03г) 4.4л V8 286кс 420нм,процедурата е много сложна и с хиляди преправяния,но ако ме приемете естествено ще има много подробна тема :) ,сьжелявам но имам проблем с качването на снимките тук,и засега немога да кача снимки,надявам се това да не повлияе на гласуването :)


п.с:може да звучи глупаво но така го чувствам
Гост
 

Мнениеот RANGO » 11 Дек 2008, 09:23

забравих да споделя че ник-а с които се регистрирам абсолютно навсякьде е този RANGO
RANGO
 

Мнениеот paco » 11 Дек 2008, 11:36

Моля прочетете преди да кандидатствате
http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=156

Anonymous написа:Кандидатствам тук с цел да научавам все повече и повече номера в сферата на тунинга,няам претенции че сьм някьв разбирач а напротив ,и сьм сигурен че няма да сьм ви полезен с знания,но за сметка на тва ще науча много от вас .
....


:o

PACO
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 11 Дек 2008, 12:15

paco написа:Моля прочетете преди да кандидатствате
http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=156

Anonymous написа:Кандидатствам тук с цел да научавам все повече и повече номера в сферата на тунинга,няам претенции че сьм някьв разбирач а напротив ,и сьм сигурен че няма да сьм ви полезен с знания,но за сметка на тва ще науча много от вас .
....


:o

PACO


Форума :) написа:Този форум, поне засега не е и за хора, които искат да научат нещо ново просто ей така от любопитство. Повечето хора във форума имат конкретни проекти, и този форум е създаден с тази цел - обмяна на опит и информация за по-лесното им довършване, както и реализация на нови.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 12 Дек 2008, 09:07

j1v написа:
Форума :) написа:Този форум, поне засега не е и за хора, които искат да научат нещо ново просто ей така от любопитство. Повечето хора във форума имат конкретни проекти, и този форум е създаден с тази цел - обмяна на опит и информация за по-лесното им довършване, както и реализация на нови.


исках да кажа че слагането на v8 вече ми е проект,и мисля че мога да намирам инфо именно за него,а не просто да си запьлвам времето в този форум,не ме разбираите грешно
ето и малко фото,все още не сме я подкарали но до месец и тва ще стане :)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317771
Гост
 

Мнениеот bib4o » 12 Дек 2008, 20:06

Баце, при това което съм чувал за майсторите които ти я правят, ако е готова до МЕСЕЦ, черпенето е от мен. При това голямо. Вервай ми!!!
bib4o
 
Мнения: 36
Регистриран на: 21 Авг 2007, 12:32

Мнениеот j1v » 12 Дек 2008, 20:14

bib4o написа:Баце, при това което съм чувал за майсторите които ти я правят, ако е готова до МЕСЕЦ, черпенето е от мен. При това голямо. Вервай ми!!!


Мълчи, че тия както са я почнали, наистина ша вземат да я направат до месец и топката отива у моя двор и ша требе посредата на ски сезона жици да връзвам, дето не виждам как ша са случи :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот j1v » 12 Дек 2008, 20:16

Anonymous написа:
j1v написа:
Форума :) написа:Този форум, поне засега не е и за хора, които искат да научат нещо ново просто ей така от любопитство. Повечето хора във форума имат конкретни проекти, и този форум е създаден с тази цел - обмяна на опит и информация за по-лесното им довършване, както и реализация на нови.


исках да кажа че слагането на v8 вече ми е проект,и мисля че мога да намирам инфо именно за него,а не просто да си запьлвам времето в този форум,не ме разбираите грешно
ето и малко фото,все още не сме я подкарали но до месец и тва ще стане :)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317771


Това го бех пейстнал за Пацо, в смисъл, че не си заради любопитството тука ... ;)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот VGZ » 12 Дек 2008, 20:49

òîé è äà íå âëåçå íÿìà êàê äà ñå ñúðäè ùîòî íÿà ìó ñúáåðåì êîëàòà :lol:
"îò êàêòî ìúæåòå ñâàëèõà ìå÷îâåòå îò êðúñòà ñè, ñâåòà èçïåäåðàñòÿ! "
"There are no easy answers to complex problems"
"All you know is all you are"
Аватар
VGZ
 
Мнения: 881
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:55

Мнениеот Гост » 12 Дек 2008, 21:47

bib4o написа:Баце, при това което съм чувал за майсторите които ти я правят, ако е готова до МЕСЕЦ, черпенето е от мен. При това голямо. Вервай ми!!!


брадьре,хич не ти се учудвам на приказките то тва си е традиция на всеки които му излезне колата от сервиза,кат гледам маи само аз ще сьм на друго мнение :lol:
Гост
 

Мнениеот Гост » 12 Дек 2008, 21:53

j1v написа: топката отива у моя двор и ша требе посредата на ски сезона жици да връзвам, дето не виждам как ша са случи :lol:


заради тебе сьм готов целия плац пред сервиза да го отрупам с сняг от Пампорово :lol:
Гост
 

Мнениеот ludiagsm » 12 Дек 2008, 22:03

za :yawinkle:
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот RANG0 » 12 Дек 2008, 22:09

VGZ написа:той и да не влезе няма как да се сърди щото няа му съберем колата :lol:


то тука място за сьрдене няма
RANG0
 

Мнениеот Sachko » 12 Дек 2008, 23:41

j1v написа:
bib4o написа:Баце, при това което съм чувал за майсторите които ти я правят, ако е готова до МЕСЕЦ, черпенето е от мен. При това голямо. Вервай ми!!!


Мълчи, че тия както са я почнали, наистина ша вземат да я направат до месец и топката отива у моя двор и ша требе посредата на ски сезона жици да връзвам, дето не виждам как ша са случи :lol:

E tebe puk kfo te burka ski sezona ne moa se seta :-({|= #-o
Da ne si po4nal da se ponau4va6 da kara6
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот paco » 12 Дек 2008, 23:48

Не ве той лъзга само с алфетката ама тя у друг двор сега и си търси нова тръпка до кат дойде.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 13 Дек 2008, 02:36

Sachko написа:
j1v написа:
bib4o написа:Баце, при това което съм чувал за майсторите които ти я правят, ако е готова до МЕСЕЦ, черпенето е от мен. При това голямо. Вервай ми!!!


Мълчи, че тия както са я почнали, наистина ша вземат да я направат до месец и топката отива у моя двор и ша требе посредата на ски сезона жици да връзвам, дето не виждам как ша са случи :lol:

E tebe puk kfo te burka ski sezona ne moa se seta :-({|= #-o
Da ne si po4nal da se ponau4va6 da kara6


не ве, оправдания си търса само :D
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 14 Дек 2008, 19:10

дьбок :prayer: :prayer: :prayer: поклон от мен пред човека дет сглоби това тенекиеното
http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... id=9394981

скоро и фото на колекторите-мечта :)
Гост
 

gost 2

Мнениеот koutomanov » 16 Дек 2008, 20:09

abe bib4o kaji kvo si chuval za toia serviz i za tia maistori,shtot i az sum chuval razni raboti za tiax? :lol:
koutomanov
 
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Яну 2006, 23:56

Re: gost 2

Мнениеот bib4o » 17 Дек 2008, 12:49

koutomanov написа:abe bib4o kaji kvo si chuval za toia serviz i za tia maistori,shtot i az sum chuval razni raboti za tiax? :lol:


Ти пък не можеш ли да ми са обадиш ся та трябва тука, пред целия форум....
bib4o
 
Мнения: 36
Регистриран на: 21 Авг 2007, 12:32

Re: gost 2

Мнениеот nikolai_cosworth » 17 Дек 2008, 13:10

bib4o написа:
koutomanov написа:abe bib4o kaji kvo si chuval za toia serviz i za tia maistori,shtot i az sum chuval razni raboti za tiax? :lol:


Ти пък не можеш ли да ми са обадиш ся та трябва тука, пред целия форум....
:lol: море от любов ряпа да яде :heart: :rolleyes:
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот j1v » 17 Дек 2008, 14:58

И теб ща любим ако искаш :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот nikolai_cosworth » 17 Дек 2008, 16:56

j1v написа:И теб ща любим ако искаш :lol: :lol:
:lol: не ще пропусна :lol:
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот rango » 20 Дек 2008, 19:28

гласуваите на кратьк номер ''ДА'' за да остана в кьщата на Big Jiv

или на кратьк номер ''НЕ'' за да напусна кьщата на Big Jiv завинаги :lol: :D :rock:
rango
 

Мнениеот rango » 25 Дек 2008, 13:20

весела коледа на всички колеги :partyman:
rango
 

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron