има ли почва у ВАШИА форум още ЕДНО ПУНТО - ПРИЕТ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

има ли почва у ВАШИА форум още ЕДНО ПУНТО - ПРИЕТ

Мнениеот ROSHAUDI 2 » 13 Фев 2006, 17:34

право да си вътре ВЗИМА ЛИ СЕ ИЛИ СЕ ДАВА :D ВЗИМА СЕ ама след някой месец :D ДАВА СЕ ама след два месеца :shock: начи истината е една че СЕ ВЗИМА АКО МИ ГО ДАДЕТЕ-а след тиа два месеца отварят пистите и на дали ще си седя пред компютъра като мога да гледам кво се случва на бойното поле
ROSHAUDI 2
 

Мнениеот vassil.velichkov » 14 Фев 2006, 03:45

Боже, колко мъка има по този свят... :roll:
vassil.velichkov
 
Мнения: 80
Регистриран на: 14 Яну 2006, 03:01
Местоположение: София

Re: има ли почва у ВАШИА форум още ЕДНО ПУНТО

Мнениеот Гост » 14 Фев 2006, 09:42

jorko написа:
ROSHAUDI 2 написа:право да си вътре ВЗИМА ЛИ СЕ ИЛИ СЕ ДАВА :D ВЗИМА СЕ ама след някой месец :D ДАВА СЕ ама след два месеца :shock: начи истината е една че СЕ ВЗИМА АКО МИ ГО ДАДЕТЕ-а след тиа два месеца отварят пистите и на дали ще си седя пред компютъра като мога да гледам кво се случва на бойното поле

Дава се , адаш :? , първо си поискваш , ако ти дадат - добре , ако ли не още по-добре , ама да искаш пак - това не го разбирам :roll:
ти едно не разбра -темата тунинг ме е обвзела яко а в тази форум има кво да се научи но няма значение-ще се уча от чуждите издания що е тунинг и от хората около мен
Гост
 

Re: има ли почва у ВАШИА форум още ЕДНО ПУНТО

Мнениеот roshaudi » 14 Фев 2006, 09:43

jorko написа:
ROSHAUDI 2 написа:право да си вътре ВЗИМА ЛИ СЕ ИЛИ СЕ ДАВА :D ВЗИМА СЕ ама след някой месец :D ДАВА СЕ ама след два месеца :shock: начи истината е една че СЕ ВЗИМА АКО МИ ГО ДАДЕТЕ-а след тиа два месеца отварят пистите и на дали ще си седя пред компютъра като мога да гледам кво се случва на бойното поле

Дава се , адаш :? , първо си поискваш , ако ти дадат - добре , ако ли не още по-добре , ама да искаш пак - това не го разбирам :roll:
ти едно не разбра -темата тунинг ме е обвзела яко а в тази форум има кво да се научи но няма значение-ще се уча от чуждите издания що е тунинг и от хората около мен
roshaudi
 

Мнениеот roshaudi » 14 Фев 2006, 09:45

vassil.velichkov написа:Боже, колко мъка има по този свят... :roll:
Васко ласкае ме твойта намеса в темата
roshaudi
 

Мнениеот j1v » 15 Фев 2006, 23:02

Добре дошъл :!:

П.П.:
Няма такъв потребител


Регистрирай се наново, за да ти активирам потребителското име
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта