Toshkо

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
9
16%
Не
49
84%
 
Общо гласове : 58

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 17:49

Anonymous написа:Освен да приключим с едно Яж Ми Кура...

Нямам друго обяснение защо се давите в злоба толкова освен, че ви настъпвам по мазола :wink: тоест поведението ми от моя гледна точка е близко до съвършенното спрямо вас и смятам това да продължи :lol:

А да се мъчите толкова упорито да си създавате врагове - явно сте зациклили и така или иначе няма смисъл от вас!

Другото нещо което вече наистина не проумявам е как може мъже повечето над или около 30, които бършат бебешки гъзове, работят нормална работа и си дават всичките пари за коли да са до такава степен изкукали че да говорят само за лайна и чужди проблеми???

Вие сте някаква последна степен на деградация - аз че си правя ташак с вас и ви гледам как се гърчите - добре но до време - после ми става жал!!!

Представям си мъж (мекотело без достойнство) как стои у тях сред незавършен ремонт (щото нема пари заради колата), с кухненска престилка, жена му гледа сериал, детето плаче и той стои и псува някакъв пич дето го мрази :lol: - още не сте си измили ръцете ама пипате клавиатурите :lol: , а мразиме пича щото е непричом на сялата тунинг пародия и просто е бил моментно обхванат от любопитство, което е достатъчно голямо за да е по-осведомен от повечето от деградиралите махленци които го плюят...

Ай сиктир че верно сте жалки!!!

(който не се чувства засегнат - значи не е... :wink: )
Бай тош що си мислиш, че ние не се ебаваме с теб? Е тва ми разясни :lol: Как можеш да си представиш, че некой те взема на сериозно като се правиш на идиот, защото принципно си полуидиот, но всячески се мъчиш да станеш цял идиот :D Кво викаш за ремонта в къщи? Аз , ако трябва да стигна до ремонт в къщи ще се самоубия, обикновенно го продавам и си купувам нов имот :D Даже като се изцапа малко пак го сменям.... :D За пари нема си говорим, защото ще фукнеш греда, при това с глава ще я фукнеш :D :D :D Ти не ни мисли, тука социално слаби няма, спок. И деградация няма даже, ама хич, само ти си в деградация и самоунищожение, натиснал си кофти бутон и си в период на саморазпад. Кофти е, че всичко е започнало от мозъка :D
Като маймуна с граната си :D

Обичам те, все пак това е факт :o
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 17:51

Anonymous написа:...


Кажи чесно, отбягваха ли те много като малък :lol: :lol: :lol:

Не губи надежда, поправимо е, един ден ще намериш верни дружки, които ще те разберат. Ако и те не проявят разбиране, чичо доктор ще ви увеличи дозата и накрая мирно и тихо ще си играете на не се сърди човече на фона на успокояваща музичка :lol: :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Cordoba16vt » 01 Окт 2008, 18:02

добре де защо не го оставите на мира ?
колкото повече пишете и обиждате , толкова повече ще ви отговаря.

Никой досега не даде обосновано мнение защо не желае да го приеме или отхвърли , давате за мерилка "тунинго" форумчето смешно, където ГТР 35 е култ.

а за обидите , подхвърлени към когото и да било , съм твърдо против, не че защитавам Тодор конкретно, а е просто невъзпитано.

:arrow:
Fünfzylinder-20Ventil-Turbo-Reihen-Ottomotor
Аватар
Cordoba16vt
 
Мнения: 1037
Регистриран на: 08 Яну 2007, 10:37
Местоположение: София

Мнениеот ј1v u serviza :) » 01 Окт 2008, 18:17

http://tuning.bg/forum/memberlist.php?m ... ile&u=1206

eto ti 1473 prichini :)

ako trugne niakoj da se opravdava che tova tam e "tuning.bg" .... po-gore ima link s oshte 29 takiva :)
ј1v u serviza :)
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 19:14

Cordoba16vt написа:добре де защо не го оставите на мира ?
колкото повече пишете и обиждате , толкова повече ще ви отговаря.

Никой досега не даде обосновано мнение защо не желае да го приеме или отхвърли , давате за мерилка "тунинго" форумчето смешно, където ГТР 35 е култ.

а за обидите , подхвърлени към когото и да било , съм твърдо против, не че защитавам Тодор конкретно, а е просто невъзпитано.

:arrow:
Не го приемай толкова сериозно :wink: Ако си мислиш, че бай Тош го приема- много се лъжеш, той просто е ненаситен мазохист :D Не е чак толкова невъзпитано, каквото почукало -такова се обадило, чука идиот-отговаря идиот :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 19:15

Тошка, явно си извадил лопатата от дупето, защото по необясними за мен причини, след като гласувах с НЕ, се оказа, че вече имаш "кворум" от 5 гласа ЗА :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот ifcho » 01 Окт 2008, 19:52

те тия дет са гласували ЗА са 100% сеирджии като мен, дет не искат да свършва сериала :lol: :lol: :lol:
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот Alfons » 01 Окт 2008, 20:08

Аз да просветля само малко,значи тошка скъпа,ние тука си въртиме боклуци викаш :?: Ся да ти кажа най-големия боклук дето го въртиме и то не само У форума е майка ти :idea:
А и да ти дам един съвет,значи твоа параход ще тръгне като светкавица,само слагаш един вентилатор на покрива по ЯК,най-добре изработен от теб и надуваш платната,немое те стигнеме с години :wink: :goodman:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот hf hpe » 01 Окт 2008, 20:42

убеди ме и мен да гласувам с НЕ
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот 75 turbodelta » 01 Окт 2008, 21:10

hf hpe написа:убеди ме и мен да гласувам с НЕ

мухахаха тошка щом и бат еньо стигна до краино решение ...доста си убедителен :lol:
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот VGZ » 01 Окт 2008, 21:22

ifcho написа:òå òèÿ äåò ñà ãëàñóâàëè ÇÀ ñà 100% ñåèðäæèè êàòî ìåí, äåò íå èñêàò äà ñâúðøâà ñåðèàëà :lol: :lol: :lol:

:lol: :o
"îò êàêòî ìúæåòå ñâàëèõà ìå÷îâåòå îò êðúñòà ñè, ñâåòà èçïåäåðàñòÿ! "
"There are no easy answers to complex problems"
"All you know is all you are"
Аватар
VGZ
 
Мнения: 881
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:55

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 22:21

VGZ написа:
ifcho написа:те тия дет са гласували ЗА са 100% сеирджии като мен, дет не искат да свършва сериала :lol: :lol: :lol:

:lol: :o


Пендел и ти ли гласува за сеира :finga:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот OSRacing » 01 Окт 2008, 22:21

"...И кажи сега, кой ти вкара гола? - ПОТЕН ВОЛ ОТ ВЕКА НА РОК ЕНД РОЛА!..." Аз не мога да се съсредоточа в анкетата защото сълзи ми текат и падам от стола през 3 секунди :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Andrei » 01 Окт 2008, 22:54

само простотийй еййй! и то на 'домашен' терен! иначе съм против, шот Тодор ме напсува на 'пи'! Па съм злопаметен!
муткер фускер!
Andrei
 
Мнения: 570
Регистриран на: 17 Дек 2007, 01:12
Местоположение: София

Мнениеот VGZ » 01 Окт 2008, 23:04

j1v написа:
VGZ написа:
ifcho написа:òå òèÿ äåò ñà ãëàñóâàëè ÇÀ ñà 100% ñåèðäæèè êàòî ìåí, äåò íå èñêàò äà ñâúðøâà ñåðèàëà :lol: :lol: :lol:

:lol: :o


Ïåíäåë è òè ëè ãëàñóâà çà ñåèðà :finga:

èÿÿÿ íàòþðëèõ .... äàñ èñ ôàíòàñòèøå :lol:
ñàìî â àíêåòàòà ñòàíà áàõòè ñåèðà ïðåäñòààì ñè êâî ùåøå äà å âúòðå ... :o
"îò êàêòî ìúæåòå ñâàëèõà ìå÷îâåòå îò êðúñòà ñè, ñâåòà èçïåäåðàñòÿ! "
"There are no easy answers to complex problems"
"All you know is all you are"
Аватар
VGZ
 
Мнения: 881
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:55

Мнениеот Тошко2 » 01 Окт 2008, 23:36

COSWORTH-2 написа:Аааа, стига, не, не ,ненененеененееееее, ти брато си странен, меко казано. Само едно ми обясни- защо изпитваш остра нужда да бъдеш олигофрен, верно е-не си тъп, ама си прост :D

А ти защо?
Тошко2
 

Мнениеот Тошко2 » 01 Окт 2008, 23:41

COSWORTH-2 написа: Кво викаш за ремонта в къщи? Аз , ако трябва да стигна до ремонт в къщи ще се самоубия, обикновенно го продавам и си купувам нов имот :D Даже като се изцапа малко пак го сменям.... :D За пари нема си говорим


Иначе кой ще плаща на чистачка, майстори. Ми то по-ефтино така. К'фо ми се праиш на богаташ ве мисир :?:
Тошко2
 

Мнениеот maggkrabar » 01 Окт 2008, 23:59

аз гласувах със ЗА. нямаме право да сме строги с ощетените. а тошето явно е тотална щета :D
maggkrabar
 

Мнениеот RS-MAD » 02 Окт 2008, 00:34

Kam koi da se oburna za pravata za seriala :D :D :D :D
GT3076R INSIDE
Аватар
RS-MAD
 
Мнения: 302
Регистриран на: 09 Яну 2006, 00:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот 4oko » 02 Окт 2008, 00:36

Тошко написа:
Manta2005 написа:подкрепям Мишо напълно...
обаче Тоше имам един въпрос. След като толкова усърдно рекламираш сенатора (жалко защото заради юзери като теб малко ме срам да казвам че имам една гора стари опели, и че опел са били доста велика фирма) мое ли да ми кажеш КОГА ТОЧНО ТВОЯ СЕНАТОР СЕ Е ДВИЖИЛ ЗА ПОСЛЕДНО? КОГА ГО ТУРБИНИРА УСПЕШНО? защото аз се сещам за един период от преди 12 години (1996-та) когато ВЕЧЕ имаше турбиниран Ц30НЕ и си вървеше прилично, грехота е да обясняваш колко си велик а за 13 години да не турбнираш нещото... грехота е да се мъчиш да турбинираш ЧУГУНЕНАТА глава (просто неможеш да я охладиш адекватно но това щеше да го разбереш ако си беше оцапал ръцете поне малко и го беше подкарал). но стига толкова, а относно форума мога само да ти кажа че 2/3-ти да не са и повече от юзерите НЯМАТ сервизи за тунинг. разликата между тях и теб е че когато ми трябва някакъв КОМПЕТЕНТЕН съвет аз просто ще звъна на някой бил той Явор(Postman) или на доктора (Lukan) или друг и той ще ми каже всичко което знае по въпроса и ако в нещо не е сигурен ще ми каже чче не е в час с тази материя а няма да ми вади от девет кладенеца вода колко е велик.. и да ми говори глупости в детайли.

бахти колко нещо изписах заради тебе


1. Владо Дръгела е турбинирал колата с оригиналните чугунени изпускатели

2. Дръгела е ползвал турбина от 2.5 тди

3. Дръгела е ползвал апаратче за кръвно за да мери буст

4. Същия е дообогатявал с бутон на таблото като чуе детонациите!

5. Няма повече от 50 километра пропътивуни с едни и същи бутала

6. общо е потрошил около 30 броя бутала преди да се откаже

7. Дообогатявал е с две дюзи по 190сс

- ако това е успешен опит аз ще се застрелям!!!

п.п. - даже след като си парвавих основен ремонт още навремето здравите ми бутала които бяха останали заминаха за дръгела :lol:

момчета - аре да не се излагаме и да не се обиждаме!!!

Чугунената глава вади 280 коня на колелата със заводските бутала, но с интеркулер и хубава електроника и дюзи... :idea:

И верно не ми отговаряте :lol:
тодаре радвам се 4е даваш
за мойта кола инфо което аз нямам и за благодарност щте ти добавя още нещо та да си съвсем на ясно
маслено охлаждане на буталата , спраит система с 3 а не 2 дюзи и не
по 180 а по 215сс. интеркулер 2,5 л и доста други фатки които сигурен съм
ти си ги знаеш .. :D та вси4ко това през 1996 :?: тази кола покарах
5 години и над 100000км с колко бутала ти ше кажеш щтот нали от
тебе съм ги зимал :shock: целото това обяснение ти давам с молба
и тайна надежда да ми сметнеш по то4но конските сили 4е аз за толко
време не можах :wink: :wink: :wink: :wink:
мойте уважения; към теб и към 12годишният ти велик проект
Изображение
Аватар
4oko
 
Мнения: 26
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:39
Местоположение: sofia

Мнениеот 4oko » 02 Окт 2008, 01:52

извинявам се 4е пропуснах да поблагодаря и на другата миш4ица
която бълва информация за мойта кола пове4е от колкото аз самия
имам за нея :lol:
Изображение
Аватар
4oko
 
Мнения: 26
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:39
Местоположение: sofia

Мнениеот 4oko » 02 Окт 2008, 02:35

Тошко написа:




4. Същия е дообогатявал с бутон на таблото като чуе детонациите!

5. Няма повече от 50 километра пропътивуни с едни и същи бутала

6. общо е потрошил около 30 броя бутала преди да се откаже

7. Дообогатявал е с две дюзи по 190сс

- ако това е успешен опит аз ще се застрелям!!!

[/quote]

ще те по4ерпя още безплатна информация :wink: по то4ка 7 и 4
идеалната среда за детонационно горене е;
висока температура, голямо налягане и БОГАТА смес :idea:


вярно е за 4години аз имах няколко неуспешни опита и 100000км но ти
за12 имаш само едно добро на4ало


а старите ти здрави бутала сигурно са се спънали некъде по пътя
щот при мене не са идвали :D







с огромно уважение: Владо дръгела (ПРЕСТЪПНИК ВЕРОЛОМЕН)
Изображение
Аватар
4oko
 
Мнения: 26
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:39
Местоположение: sofia

Мнениеот COSWORTH-2 » 02 Окт 2008, 09:20

Тошко2 написа:
COSWORTH-2 написа: Кво викаш за ремонта в къщи? Аз , ако трябва да стигна до ремонт в къщи ще се самоубия, обикновенно го продавам и си купувам нов имот :D Даже като се изцапа малко пак го сменям.... :D За пари нема си говорим


Иначе кой ще плаща на чистачка, майстори. Ми то по-ефтино така. К'фо ми се праиш на богаташ ве мисир :?:
Тошка аз не се правя , а съм :lol: Не бъркай двете неща :lol:

П.П.- пак с лопатата в гъзъ си... Еййй това адвокатчетата какви шматки са :D Мисир, немисир ти си знаеш, нека съм мисир, а ти си бъди пълен лузър :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 02 Окт 2008, 09:47

maggkrabar написа:аз гласувах със ЗА. нямаме право да сме строги с ощетените. а тошето явно е тотална щета :D


VGZ написа:
j1v написа:
VGZ написа:
ifcho написа:те тия дет са гласували ЗА са 100% сеирджии като мен, дет не искат да свършва сериала :lol: :lol: :lol:

:lol: :o


Пендел и ти ли гласува за сеира :finga:

ияяя натюрлих .... дас ис фантастише :lol:
само в анкетата стана бахти сеира предстаам си кво щеше да е вътре ... :o


Ми хубу праите, да са съберат още 80--ина гласа за него и да го вкарваме направо ;)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот 4oko » 02 Окт 2008, 10:36

добре де ако тоя ИЗКУКУРИГАЛ ПЕТЕЛ е адвокат как подяволите си изкарва ляба :?: :?:
Изображение
Аватар
4oko
 
Мнения: 26
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:39
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron