Toshkо

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
9
16%
Не
49
84%
 
Общо гласове : 58

Мнениеот Alfons » 01 Окт 2008, 16:11

Явно си тъп :!: Това е най-сигурното ша знаиш :wink: Като си толкова устат ходи при циганите да ти напълнят озоновата дупка,тоест големата ти уста да спреш да говориш само глупости :idea:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 16:14

Alfons написа:Явно си тъп :!: Това е най-сигурното ша знаиш :wink: Като си толкова устат ходи при циганите да ти напълнят озоновата дупка,тоест големата ти уста да спреш да говориш само глупости :idea:


С недоклатени неграмотници не разговарям - това е последният път в който ти отговарям!

Такива дето освен знания нямат и кола да си пишат помежду си!
Гост
 

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 16:26

Тошко, кой стои зад ника Манта2005 ?! Че аз съм за кратко тук и съм отдалече ...
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот Manta2005 » 01 Окт 2008, 16:35

Misho 605 SVti написа:Тошко, кой стои зад ника Манта2005 ?! Че аз съм за кратко тук и съм отдалече ...


много добре знаеш кой та не се прави...
Тошо мисля че прекалено много общуваш със Косьо и това много сериозен проблем... почваш да ми приличаш на него а това не е хубаво :)
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Manta2005 » 01 Окт 2008, 16:39

а и да допълня НЯМАШ НИКАКВО ПРАВО ДА ГОВОРИШ за Владо (ако че вече е уведомен за твойто хубаво описание на неговия хубав мотор) по простатат причина, че нещата, за които говориш, са правени далечната 1995-96, че някоi от тях и по рано, а тогавa някакво инфо по въпросите за ДВГ-татa НЯМАШЕ НИКАКВО и това много добре го знаеш... така че спри да говориш глупости; всичкото постигнато от Владо през онези години е плод на чиста проба грешка. и в последния си вариaнт не съм съгласен `е колата не вървеше.

а като се замисля ТВОЯ СЕНАТОР ДВИЖИ ЛИ СЕ ?
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 16:40

Manta2005 написа:
Misho 605 SVti написа:Тошко, кой стои зад ника Манта2005 ?! Че аз съм за кратко тук и съм отдалече ...


много добре знаеш кой та не се прави...
Тошо мисля че прекалено много общуваш със Косьо и това много сериозен проблем... почваш да ми приличаш на него а това не е хубаво :)


Да ама и такава кола за каквато говориш не съществува!!!

Има една хубава 2.2 черна турбо Манта която обаче много-много не върви...

Апропо на първата страница споменах че ми трябва известна помощ... - отпада - днес ми се обадиха, че всичко е готово :lol: - тоест имам само да сглобявам...

Да не намесваме хора които не пишат тук!
Това за турбо 6 цилиндровата манта е така за съжаление...
Гост
 

Мнениеот Alfons » 01 Окт 2008, 16:41

Anonymous написа:
Alfons написа:Явно си тъп :!: Това е най-сигурното ша знаиш :wink: Като си толкова устат ходи при циганите да ти напълнят озоновата дупка,тоест големата ти уста да спреш да говориш само глупости :idea:


С недоклатени неграмотници не разговарям - това е последният път в който ти отговарям!

Такива дето освен знания нямат и кола да си пишат помежду си!

ХАХАХАХА паляк,ти се опита да ми кажеш нещо или пак се изсра,че не стана ясно :?: :!: :?: Кво викаш даже и кола нямам :?: Ами продадох ги всичките,уплаших се,че тея от тоя форум ще ми продадат някой боклук :D Много си тъп,наистина :wink: аааа забравих,абе дебелак на теб и орела ти малеел,верно ли :?:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Manta2005 » 01 Окт 2008, 16:48

Anonymous написа:Има една хубава 2.2 черна турбо Манта която обаче много-много не върви...


ново инфо за теб от 2-3!!!!!!!! години мотора на 2.2-то го няма в мантата :)

а въпроси за червената? или за бившата оранжева аскона ........?
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 16:52

Anonymous написа:... Да ама и такава кола за каквато говориш не съществува!!!

Има една хубава 2.2 черна турбо Манта която обаче много-много не върви......

Ники, тази чернате НЕвървящата Манта да не е е тази, с която Владо дойде преди няколко дена при мен да си вземе коланите?!
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 16:53

Manta2005 написа:
Anonymous написа:Има една хубава 2.2 черна турбо Манта която обаче много-много не върви...


ново инфо за теб от 2-3!!!!!!!! години мотора на 2.2-то го няма в мантата :)

а въпроси за червената? или за бившата оранжева аскона ........?


При положение че си фен на стари опели не би следвало да се надприказваме - и без друго никой не им разбира, освен много малко хора... колкото и прости да изглеждат са такава отживелица, че просто няма майстори за тях... колкото до тунинг - сигурно ще съм първият сполучил с турбо на такава кола...
Гост
 

Мнениеот Sachko » 01 Окт 2008, 17:03

Тошко Педераса на моя Х*И украса написа:
колкото до тунинг - сигурно ще съм първият сполучил с турбо на такава кола...

А пък според мен ще си поредния несполу4ил с турбо на такава "кола"
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 17:06

Sachko написа:Тошко Педераса на моя Х*И украса написа:
колкото до тунинг - сигурно ще съм първият сполучил с турбо на такава кола...

А пък според мен ще си поредния несполу4ил с турбо на такава "кола"


С Т4 и ковани бутала, 6Х450сс и чардж кулер всичко се постига :wink:
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 17:06

Блаженство написа:На всички е ясно че въртите алъш вериш тука и тошко само ще ви пречи!

И продължавате да се занимавате с грандоманията му - момчето просто си има самочувствие, което е и с доста голямо теоретично покритие.

Не зная кой е неадекватен, но когато той ви говори за това как бламирате хората и как се изкарвате най-велики вие му отговаряте с пазарски подмятания достойни за циганския събор на Павликени! Кой е неадекватен? Той ви говори за конкретни неща вие му поставяте диагнози!

Отдавна сте ясни на всички какви треперливи парцаланковци сте, но понеже той е малко по-външен човек на него му се струва някакво откритие и го казва гласно а вие го обиждате сякаш е някаква тайна замисъла на форума ви или ващо съществуване в тунинг средите на какво се дължи? На търгашество и тарикатлъци!

Само сляп човек няма да забележи че най-големите раздели тук са купува и продава - вие сте изкопаемите, които правят тунинг като преди 15 години!
Абе господин НИКОЙ, я поне се представи кой си, защото си много тарикат да си мишуваш анонимно и тогава пак сядай да пишеш, или просто си Тошко, който е решил да се самозащити с друг ник :D Такива като тебе ги има много. Аз, примерно, мога да вляза като гост и да ти го туря подобаващо, ама не го правя, НАЛИ? Изкопаеми, неизкопаеми, не си ти гнидата, която ще каже това, защото просто въобще нямаш право да ни категоризираш, още повече, че си анонимен шматка :idea: :D В купува-продава има пет обяви на кръст , спрямо проектите във форума, ама как да разбереш като просто нямаш правомощията да влизаш и четеш.
Покажи си малката душичка кой си, строй ни в две редици и ни обясни какви сме парцаланковци. Форумен терорист с перка на гъзъъъ :D

А дали забраих да подчертая, че имаш лопата в гъзъ :?:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Sachko » 01 Окт 2008, 17:08

Anonymous написа:
Sachko написа:Тошко Педераса на моя Х*И украса написа:
колкото до тунинг - сигурно ще съм първият сполучил с турбо на такава кола...

А пък според мен ще си поредния несполу4ил с турбо на такава "кола"


С Т4 и ковани бутала, 6Х450сс и чардж кулер всичко се постига :wink:


Не и когато 4ленуваш в кръжока "Пре4ът ми ръцете"
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 17:13

COSWORTH-2 написа:
Блаженство написа:На всички е ясно че въртите алъш вериш тука и тошко само ще ви пречи!

И продължавате да се занимавате с грандоманията му - момчето просто си има самочувствие, което е и с доста голямо теоретично покритие.

Не зная кой е неадекватен, но когато той ви говори за това как бламирате хората и как се изкарвате най-велики вие му отговаряте с пазарски подмятания достойни за циганския събор на Павликени! Кой е неадекватен? Той ви говори за конкретни неща вие му поставяте диагнози!

Отдавна сте ясни на всички какви треперливи парцаланковци сте, но понеже той е малко по-външен човек на него му се струва някакво откритие и го казва гласно а вие го обиждате сякаш е някаква тайна замисъла на форума ви или ващо съществуване в тунинг средите на какво се дължи? На търгашество и тарикатлъци!

Само сляп човек няма да забележи че най-големите раздели тук са купува и продава - вие сте изкопаемите, които правят тунинг като преди 15 години!
Абе господин НИКОЙ, я поне се представи кой си, защото си много тарикат да си мишуваш анонимно и тогава пак сядай да пишеш, или просто си Тошко, който е решил да се самозащити с друг ник :D

Ей така, стана ми интересно:

Тошко:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

Блаженният:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

.............................

Тоше Тошеееееее ..................... престани да ставаш за резил, поне си признай достойно ... Блаженният Тошко!
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 17:14

тошко гейчето написа:..тралалалалаа, тралаллалала, аз съм много прост, но за сметка на това съм сдухан оплетрафикант.
Бай Тош не ти ли писна ма :D Абе пали орлето и идвай да показваш и разказваш колко си умен. Само така ще ни затвориш устата, за сега се справяш отлично с определението дървен философ- мазохист :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот gad3n » 01 Окт 2008, 17:14

уахахаххахаа жалко е направо
PuntoPower :)

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Аватар
gad3n
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2006, 22:38

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 17:20

Misho 605 SVti написа:Ей така, стана ми интересно:

Тошко:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

Блаженният:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

.............................

Тоше Тошеееееее ..................... престани да ставаш за резил, поне си признай достойно ... Блаженният Тошко!
Мишо аз съм последовател на Фройд, спок, и без да проверявам айпитата ми стана ясно, че е същият лузър :lol:
Честно казано няма как да мразя Тошката, няма, винаги съм го уважавал, ама просто си е дебил :D Пълен психопат :D И да ти кажа ми писна да се заяждам, ама тоя е ебати мазохиста. Кефи ме да го анализирам, до два месеца ще излезне учебник , озаглавен- "Тошката и неговите патогенни и шизофренични форми на общуване"- Анализи и опити с индивида част 1 :D

П.П.- забрайх да питам адвокатчето с многото телесна маса дали си е проверил лопатата в ануса как е разположена- напреки , или по ивицата между бузите :D :?:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 17:23

Misho 605 SVti написа:Ей така, стана ми интересно:

Тошко:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

Блаженният:
IP адрес за това мнение
212.36.16.66 [ 29 Мнения ]

.............................

Тоше Тошеееееее ..................... престани да ставаш за резил, поне си признай достойно ... Блаженният Тошко!


МУХАХАХААХАХААХАХААХАХАХААХААХАХ

Тодорееееееееееееееееее тодоре ти к'во си лайно жалко недоизсрано, комплексар малоумен, казах ти го още в тунинга, ама чак толкова не съм предполагал хахахха ша са насера от смях.

Честно казано, досега си мислех, че само са праиш на тъп за да дразниш, ама ти май наистина си мега малоумно и безмозъчно мекотело.

Евала на Мишо, напоследък блея нещо, и щех да го пропусна това
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 17:26

Мазохистите сте вие!

А бачкатора е някакво лепкаво заяждащо се леке! - да и щи го кажа в очите при първа възможност! - въпреки че и аз те обичам...

Сигурен бях че се дебне и за ай-пи-та :lol:

Не ми е ясно само как така уж сте сериозни а подкарахте кандидатурата на никъде от самото начало :wink: - щото сте дребни душици - само лайна и ануси са ви в главите :idea:

Незнам защо още не е заключена темата - аз още на втора страница ви казах колко ми е притрябвал вашият форум :idea: - заключете го целия и се скрийте и повече недейте да изпълзявате от тая дупка...
Гост
 

Мнениеот gad3n » 01 Окт 2008, 17:31

като не ти е притрябвал форума защо изобщо се започна всичко ... ти кажи ?
PuntoPower :)

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Аватар
gad3n
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2006, 22:38

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 17:31

Anonymous написа:Незнам защо още не е заключена темата


Е как що бе тоше, мозъчни донори съм го гледал към 1000 пъти, От глупав по-глупав ми стана тъп още на 10-ия ... изпитвам остър недостиг на тъпи до безкрай комедии, дето ги гледаш докрая само и само да разбереш докъде може да стигне безумието на сценариста

Давай африкански, цяла българия в момента гледа, сцената е твоя ;)
Прикачени файлове
.jpg
.jpg (69.84 KiB) Прегледано 37652 пъти
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 01 Окт 2008, 17:43

Освен да приключим с едно Яж Ми Кура...

Нямам друго обяснение защо се давите в злоба толкова освен, че ви настъпвам по мазола :wink: тоест поведението ми от моя гледна точка е близко до съвършенното спрямо вас и смятам това да продължи :lol:

А да се мъчите толкова упорито да си създавате врагове - явно сте зациклили и така или иначе няма смисъл от вас!

Другото нещо което вече наистина не проумявам е как може мъже повечето над или около 30, които бършат бебешки гъзове, работят нормална работа и си дават всичките пари за коли да са до такава степен изкукали че да говорят само за лайна и чужди проблеми???

Вие сте някаква последна степен на деградация - аз че си правя ташак с вас и ви гледам как се гърчите - добре но до време - после ми става жал!!!

Представям си мъж (мекотело без достойнство) как стои у тях сред незавършен ремонт (щото нема пари заради колата), с кухненска престилка, жена му гледа сериал, детето плаче и той стои и псува някакъв пич дето го мрази :lol: - още не сте си измили ръцете ама пипате клавиатурите :lol: , а мразиме пича щото е непричом на сялата тунинг пародия и просто е бил моментно обхванат от любопитство, което е достатъчно голямо за да е по-осведомен от повечето от деградиралите махленци които го плюят...

Ай сиктир че верно сте жалки!!!

(който не се чувства засегнат - значи не е... :wink: )
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 17:43

Anonymous написа:Мазохистите сте вие!

А бачкатора е някакво лепкаво заяждащо се леке! - да и щи го кажа в очите при първа възможност! - въпреки че и аз те обичам...

Сигурен бях че се дебне и за ай-пи-та :lol:

Не ми е ясно само как така уж сте сериозни а подкарахте кандидатурата на никъде от самото начало :wink: - щото сте дребни душици - само лайна и ануси са ви в главите :idea:

Незнам защо още не е заключена темата - аз още на втора страница ви казах колко ми е притрябвал вашият форум :idea: - заключете го целия и се скрийте и повече недейте да изпълзявате от тая дупка...
Аааа, стига, не, не ,ненененеененееееее, ти брато си странен, меко казано. Само едно ми обясни- защо изпитваш остра нужда да бъдеш олигофрен, верно е-не си тъп, ама си прост :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 17:48

j1v написа:... Евала на Мишо, напоследък блея нещо, и щех да го пропусна това
Не бе, той Любо даде тон за песен, и на мен ми стана интересно, проверих с надеждава ВСЕ ПАК да се е намерил някой негов защитник .... уви, останах разочарован, цяло пакетче с носни кърпички изхабих за последния половин час :cry: .... Тоше, дължиш ми едни такива салфетки ..... не :idea: ... цял стек с 10 ... защото тепърва има да рева от смях докато чета тази тема напред!!!
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron