Toshkо

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
9
16%
Не
49
84%
 
Общо гласове : 58

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:40

Тошко написа:
dido написа:Изображение


Е те тва си могат :lol: - незнам що и аз още ги изследвам - по органо лептичния* метод


* опипом - лепваш си струбускопа на шайбата на некой и обследваш тракта... пардон симптоматиката на проблема и след това превиш трактовка като му скачаш по колата докато стане на тетдардка :lol:


Защо имам само 15 гласа?

Аре само 13 посерковци ли има? - мноо малко :lol:
Добре бе педал ела ми скочи на колата, ела ми прегледай анала и си тръгни с три лопати напреки в гъза и с разцепена куха тиква :D Мноо си смел :D И да кажеш на доктора, че няма розови витамини!!! Да спре с психотропните таблетки, че са почнали да увреждат трайно птичия ти мозък :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:41

Гласовете си стоят 13 :lol: - начи това са деятелите...
А аз съм невъзможно разгонен педераст
Критично малко сте нещо...

Тошка целта на тия теми е точно да сме малко ... а и да няма такива като теб ...
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:44

Anonymous написа:Гласовете си стоят 13 :lol: - начи това са деятелите...

Критично малко сте нещо...
Мухъл аз не съм гласувал, даже и не знам кво става с гласовете, не ми се занимава да си правя труда да гласувам :D За теб преди малко си направих труда да се изпърдя мощно и с тва приключих :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:46

COSWORTH-2 написа:
Anonymous написа:Гласовете си стоят 13 :lol: - начи това са деятелите...

Критично малко сте нещо...
Мухъл аз не съм гласувал, даже и не знам кво става с гласовете, не ми се занимава да си правя труда да гласувам :D За теб преди малко си направих труда да се изпърдя мощно и с тва приключих :D


Де да ми се повръщаше - ама нейсе!
Гост
 

Мнениеот Alfons » 30 Сеп 2008, 22:46

Абе керкенез ти кво си направил бе философ??Некъв орел който никога не е тръгнал,що ли :?: щото си тъп да дрънкаш като празна кофа :idea:
С обидите няма да стигнеш далеч,и недей се обяснява като девственица кой бил почнал,то тебе като те почнат мангалите от Столипиново не трябва да те спират докато мърдаш :idea: нали и без това си призна,че си гръмнала роза в гъза,тоест разпорен долен педераст,да ти обясня шот си ПРОЗД :wink:
Радвай се че си толкова изостанал и никой няма се занимава с утрепка като теб,макар че и това си има граници,а ти повярвай ми всячески се опитваш да ги минеш,и тогава може да се усетиш любовтта на всички отрепки и тн.
Когато поне ти запали колата,тогава може да пробваш да говориш с някого от Живко Бачи и тн.А поне се чудиш що са само 12 против,просто повечето хора от този форум няма да си изцапат мишките за да гласуват против :wink:
Последно взех,че написах в уикепдиа/ тъп заради теб на БГ да може да разчетеш/тъпо копеле и познайте ............ излезе снимката на Тошката познанието :lol:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Тошко2 » 30 Сеп 2008, 23:13

COSWORTH-2 написа:
Ххахахахахах, виж бай тошо-стругарка, абе аз не ода по кръчми, а си почивам у нас. За тва ти отговарям, защото ми е забавно. Аз не съм каобой, а доста разумен, смел, красив и изключително ерудиран чиляк, който му е забавно писането и дразненето :D Дразненето......то най-вече :D Виж са незнам дали ти е ясно, ама оня ден станах трети в генералното и в класа си на писта София :D :D :D Са не те знам ти къв си, ама аз си имам моите заслуги, помишувай да видиш напоследък как се представям в шампионата(калояново втори в генералното втори в класа си, стара загора пак), отиди до гардероба, удари си от един до тридесет и пет пъти тиквата в него и седай пак да ми викаш лузер.Колата си я направих абсолютно сам, и роубар, и окачване, и спирачки и двигател и скорости и и и ии ..........всичко. Кефим ли те къв съм самохвалко????ААаааай?Та да ти кажа ли, че моят умствен капацитет на тема коли е на 50%по-малко от повечето "отрепки" тук?


Ти си ебати лъжеца гнусен :lol: Няяя изпадам в подробности, само ше кажа че си пълен простак иииии нищо по твойкта кола не си правил ти :lol:
Тошко2
 

Мнениеот Тошко2 » 30 Сеп 2008, 23:18

COSWORTH-2 написа:Добре бе педал ела ми скочи на колата, ела ми прегледай анала и си тръгни с три лопати напреки в гъза и с разцепена куха тиква :D Мноо си смел :D И да кажеш на доктора, че няма розови витамини!!! Да спре с психотропните таблетки, че са почнали да увреждат трайно птичия ти мозък :D


Къде ти е колата? :wink:
Тошко2
 

Мнениеот Bad_Dog » 01 Окт 2008, 09:48

Тошко,

предай на майка си, че не е успяла да се справи с възпитанието на сина си. По нищо не личи дори да е опитвала.

За теб лично ще добавя, че шумното демонстриране на самочуствие, просташкия език, празните псевдомутренски заплахи и прочие ясно говорят за класически комплекс за малоценност и желание да се харесаш на околните. За голямо съжаление предвид възрастта ти вече е малко късно тези проблеми да бъдат поправени. Затова защо просто не спреш да цапаш тук и не си отидеш. Тук не си добре дошъл и не си забавен (we are not amused).

Остани си със здраве и сбогом!
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 09:56

Тошко2 написа:
Ти си ебати лъжеца гнусен :lol: Няяя изпадам в подробности, само ше кажа че си пълен простак иииии нищо по твойкта кола не си правил ти :lol:
Аааа, ти ме уби :lol: Ти бай плъх въобще неможеш да имаш инфо от кухнята, а щом ме наричаш лъжец, че не си правя сам колата показва колко си неосведомен :D А забравих ли да ти спомена че си пълен клитур :?: :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Окт 2008, 09:58

Тошко2 написа:
COSWORTH-2 написа:Добре бе педал ела ми скочи на колата, ела ми прегледай анала и си тръгни с три лопати напреки в гъза и с разцепена куха тиква :D Мноо си смел :D И да кажеш на доктора, че няма розови витамини!!! Да спре с психотропните таблетки, че са почнали да увреждат трайно птичия ти мозък :D


Къде ти е колата? :wink:
Пред блока на трупчета, двигателят е на терасата и чака да дойдеш да го сглобиш вече десет години :D Ако си голяма мутра ми кажи да ти кажа наистина къде е, да дойдеш и да скочиш няколко пъти върху нея да те видя що за ербап си :lol: Ще ти направя клипче как си я купуваш с лопата в ануса :D :D :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 14:31

Специално за Тошката, понеже съм му голям фен си позволявам трето изключение ... след като стана ясно, че гласуващите не го щат да видим аджеба дали па останалата част на форума го иска :)

В анкетата могат да гласуват абсолютно всички регистрирани потребители ;)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Тодор » 01 Окт 2008, 14:50

Абе олигофрени - не виждате ли че почнаха да се ебават с вас и други потребители???

Бачкатора е долен подлец и дори сам да си е правил колата нищо не е изобретил или подобрил - тая кола още не е стигнала стойностите на заводския пистов вариант който с рестрикции е 500 коня :idea:


Апропо - днес ми се обадиха, че и последния детайл за колата ми е готов :wink: - тоест... ще трябва да си затваряте устите... още повече, че колата ми е ставала готова вече два пъти - това ще и е трети :lol: - да се надяваме че когато най-после хвана турбината няма да изметна и тия изпускатели :idea:

Вие много лаете, но не ми отговаряте на въпросите от предната страница - защо?

- Сега ми стана ясно защо така серяхте по темите преди време - за да съсипете оня форум за да е по-уникален този...

п.п. бачи - ти още ли си с оригиналната електроника дето прави смес 10.5?

Толкова се надпреварвате да ми отговаряте и да ме обиждате, че не виждате как тихичко ви ачкам та тиквите кухи :wink:

А тука със заплахите как ще ударите на камък просто си немате на идея - дайте си сметка, че сте си намерили мястото и сте едни отегчени домакини чието единствено спасение от скуката са ръждивите кошове които така и не постигат нищо от плануваното...

Повечето сте дърти мъже с жени и деца и изтрещявате по форуми и си харчите стинките за боклуци които си препродавате непрекъснато...

Да не говорим, че действително хора като мен ви смущават живуркането като отварят очите на клиентелата - няма да спра... - харесва ми!

Живко мама - ти си мазохист бе бате! - в чии очи си мислиш че си готин? излагате се тука като махленски клюкарки всичките наскачахте като ожилени да не дойда да ви объркам живуркането :lol: - страхливци и интриганти сте се събрали - един през друг ми вменявате собствените си мисловни недъзи и изливате някаква фекална пумия - не забравяйте, че първия който бива полян сте вие още докато пишете!!!
Тодор
 

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 15:00

Изображение
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 15:05

Върнах се години назад, когато се смеех на воля в Тунинг.БГ, сега се посмях и тук ... отдавна не бях влизал, но Живко ми подобри настроението, като ми даде линк към темата.

Тоше, нямам нищо против теб, но ти го казаха още в началото на темата - подходът ти е неправилен, начинът, по който спориш с останалите, е грешен! Спориш за неща, за които знаеш, че не си прав, но въпреки това продължаваш да се заяждаш. А тук това не се толерира. Само виж как ескалират мненията на Живко и Любо и се опитай да отгатнеш причината - а тя се крие в теб.

toshko1 написа:... Ето още една тема която е с мое участие и съм сигурен, че ще ви хареса - http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=101669

Повечето нови форуми с такава тематика обикновенно ме канят още при създаването...

И все си мисля, че от мен ще има повече полза отколкото аз от вас.

.......

- В тунинга 90% от мненията съдържащи някаква информация, като отчетев Вагман и още един двама ентусиасти са мои :idea: .....

Е тук вече издави рибата, честна дума!!! Тоше, на това аз му викам Г Р А Н Д О М А Н И Я ! ! ! ! - извинявам се, нямаше по-голям шрифт. Казах ти какво е моето мнение - грешен подход. Е, с това си изказване успя да разлаеш кучетата, повярвай ми.

toshko1 написа:... Е Живко да ми каже защо има такова отношение към мен! - Ето тук си на своя територия - кажи си! ...

Ама той няма какво да ти казва - той си го е казал отдавна, когато трябва. Сега го караш само да се повтаря. Как да те убедим, че си провокативна личност, целяща само и единствено създаването на дразги в дадена среда?!?! Моите уважения, но си сбъркал адреса на който си пуснал молбата си.

От мен НЕ
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот Блаженство » 01 Окт 2008, 15:12

На всички е ясно че въртите алъш вериш тука и тошко само ще ви пречи!

И продължавате да се занимавате с грандоманията му - момчето просто си има самочувствие, което е и с доста голямо теоретично покритие.

Не зная кой е неадекватен, но когато той ви говори за това как бламирате хората и как се изкарвате най-велики вие му отговаряте с пазарски подмятания достойни за циганския събор на Павликени! Кой е неадекватен? Той ви говори за конкретни неща вие му поставяте диагнози!

Отдавна сте ясни на всички какви треперливи парцаланковци сте, но понеже той е малко по-външен човек на него му се струва някакво откритие и го казва гласно а вие го обиждате сякаш е някаква тайна замисъла на форума ви или ващо съществуване в тунинг средите на какво се дължи? На търгашество и тарикатлъци!

Само сляп човек няма да забележи че най-големите раздели тук са купува и продава - вие сте изкопаемите, които правят тунинг като преди 15 години!
Блаженство
 

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 15:18

Блаженство написа:На всички е ясно че въртите алъш вериш тука и тошко само ще ви пречи!

И продължавате да се занимавате с грандоманията му - момчето просто си има самочувствие, което е и с доста голямо теоретично покритие.

Не зная кой е неадекватен, но когато той ви говори за това как бламирате хората и как се изкарвате най-велики вие му отговаряте с пазарски подмятания достойни за циганския събор на Павликени! Кой е неадекватен? Той ви говори за конкретни неща вие му поставяте диагнози!

Отдавна сте ясни на всички какви треперливи парцаланковци сте, но понеже той е малко по-външен човек на него му се струва някакво откритие и го казва гласно а вие го обиждате сякаш е някаква тайна замисъла на форума ви или ващо съществуване в тунинг средите на какво се дължи? На търгашество и тарикатлъци!

Само сляп човек няма да забележи че най-големите раздели тук са купува и продава - вие сте изкопаемите, които правят тунинг като преди 15 години!
Блаженният, защо не кажеш кой си, нали си безстрашен? И като ми се представиш, ела да видиш какво имам под капака и тогава ми говори за технологии отпреди 15 години.

Самочувстие е много меко казано за Тошко, не знам откъде ти дойде на акъла да го кажеш.

Ние не се изкарваме велики - ние СМЕ ВЕЛИКИ!!!! И сега като дойде един по-велик от нас Тошко, и ние тук ще се покрием вдън земя, защото ни е много страх да не ни засрами ... аз вече съм навел глава до земята, и то толкова съм се навел, че ако някой ме изчатка отзад, ще ми излезне през очните ябълки ....

Ами супер - гледаме да си продаваме 'убавите неща един на друг, че току виж някой гений ни го дръпне изпод носа, ще го модифицира до степен на космическа совалка, и ние за пореден път ще наведем глави ....

А бе, блаженния, аз да съм обиждал някого?!?!
Последна промяна Misho 605 SVti на 01 Окт 2008, 15:19, променена общо 1 път
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 15:18

Ужас ... и адвокат на адвоката са появи :) ... става все по-лошо мухахахахаха :)

Какво да очакваме още да ни налази ? Икономическа полиция ли :shock:

Я ходи си глей блаженството някъде другаде, разрешение за сране ала тунинг.бг има само и едиствено тошката в тая тема, за да си покаже в пълна степен циганията, правилата продължават да си важат все още за всички останали , така че бегай у лево ;)
Последна промяна j1v на 01 Окт 2008, 15:22, променена общо 2 пъти
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Manta2005 » 01 Окт 2008, 15:18

подкрепям Мишо напълно...
обаче Тоше имам един въпрос. След като толкова усърдно рекламираш сенатора (жалко защото заради юзери като теб малко ме срам да казвам че имам една гора стари опели, и че опел са били доста велика фирма) мое ли да ми кажеш КОГА ТОЧНО ТВОЯ СЕНАТОР СЕ Е ДВИЖИЛ ЗА ПОСЛЕДНО? КОГА ГО ТУРБИНИРА УСПЕШНО? защото аз се сещам за един период от преди 12 години (1996-та) когато ВЕЧЕ имаше турбиниран Ц30НЕ и си вървеше прилично, грехота е да обясняваш колко си велик а за 13 години да не турбнираш нещото... грехота е да се мъчиш да турбинираш ЧУГУНЕНАТА глава (просто неможеш да я охладиш адекватно но това щеше да го разбереш ако си беше оцапал ръцете поне малко и го беше подкарал). но стига толкова, а относно форума мога само да ти кажа че 2/3-ти да не са и повече от юзерите НЯМАТ сервизи за тунинг. разликата между тях и теб е че когато ми трябва някакъв КОМПЕТЕНТЕН съвет аз просто ще звъна на някой бил той Явор(Postman) или на доктора (Lukan) или друг и той ще ми каже всичко което знае по въпроса и ако в нещо не е сигурен ще ми каже чче не е в час с тази материя а няма да ми вади от девет кладенеца вода колко е велик.. и да ми говори глупости в детайли.

бахти колко нещо изписах заради тебе
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Misho 605 SVti » 01 Окт 2008, 15:22

Manta2005 написа:... разликата между тях и теб е че когато ми трябва някакъв КОМПЕТЕНТЕН съвет аз просто ще звъна на някой бил той Явор(Postman) или на доктора (Lukan) или друг и той ще ми каже всичко което знае по въпроса и ако в нещо не е сигурен ще ми каже чче не е в час с тази материя а няма да ми вади от девет кладенеца вода колко е велик.. и да ми говори глупости в детайли.

бахти колко нещо изписах заради тебе

Баф маа му, точно го убедих колко сме велики, и ти ме срина със земята ... ей, Николайчо, да не дойда до Търново и да ти наредя всичките дървени кубчета в купето на Мантата, че ще натежи и Сенаторът ще те резне като спрял!!!
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот Тошко » 01 Окт 2008, 15:29

Manta2005 написа:подкрепям Мишо напълно...
обаче Тоше имам един въпрос. След като толкова усърдно рекламираш сенатора (жалко защото заради юзери като теб малко ме срам да казвам че имам една гора стари опели, и че опел са били доста велика фирма) мое ли да ми кажеш КОГА ТОЧНО ТВОЯ СЕНАТОР СЕ Е ДВИЖИЛ ЗА ПОСЛЕДНО? КОГА ГО ТУРБИНИРА УСПЕШНО? защото аз се сещам за един период от преди 12 години (1996-та) когато ВЕЧЕ имаше турбиниран Ц30НЕ и си вървеше прилично, грехота е да обясняваш колко си велик а за 13 години да не турбнираш нещото... грехота е да се мъчиш да турбинираш ЧУГУНЕНАТА глава (просто неможеш да я охладиш адекватно но това щеше да го разбереш ако си беше оцапал ръцете поне малко и го беше подкарал). но стига толкова, а относно форума мога само да ти кажа че 2/3-ти да не са и повече от юзерите НЯМАТ сервизи за тунинг. разликата между тях и теб е че когато ми трябва някакъв КОМПЕТЕНТЕН съвет аз просто ще звъна на някой бил той Явор(Postman) или на доктора (Lukan) или друг и той ще ми каже всичко което знае по въпроса и ако в нещо не е сигурен ще ми каже чче не е в час с тази материя а няма да ми вади от девет кладенеца вода колко е велик.. и да ми говори глупости в детайли.

бахти колко нещо изписах заради тебе


1. Владо Дръгела е турбинирал колата с оригиналните чугунени изпускатели

2. Дръгела е ползвал турбина от 2.5 тди

3. Дръгела е ползвал апаратче за кръвно за да мери буст

4. Същия е дообогатявал с бутон на таблото като чуе детонациите!

5. Няма повече от 50 километра пропътивуни с едни и същи бутала

6. общо е потрошил около 30 броя бутала преди да се откаже

7. Дообогатявал е с две дюзи по 190сс

- ако това е успешен опит аз ще се застрелям!!!

п.п. - даже след като си парвавих основен ремонт още навремето здравите ми бутала които бяха останали заминаха за дръгела :lol:

момчета - аре да не се излагаме и да не се обиждаме!!!

Чугунената глава вади 280 коня на колелата със заводските бутала, но с интеркулер и хубава електроника и дюзи... :idea:

И верно не ми отговаряте :lol:
Тошко
 

Мнениеот mds » 01 Окт 2008, 15:40

Момчета от одавна не е имало такова единодушие в гласуването :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тоше със секундите се уверявам, че майка ти и баща ти са братя ;)
mds
 

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 15:49

mds написа:Момчета от одавна не е имало такова единодушие в гласуването :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тоше със секундите се уверявам, че майка ти и баща ти са братя ;)


Готин, не та знам кой си, кефиш ма, че си на правилната страна (the dark side както каза тошката ) , ама и за теб важи т'ва по-горе ;)

Темата е на маймунко африкански и регистрираните потребители останалото модерирам наред вече, без предупреждение :)

Иначе е въпрос на много малко време всичкото тунингист да са изръси тука да изкаже мнение :) :) :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Alfons » 01 Окт 2008, 16:00

Абе моугли ти Господ ли си :?: :?: Ти на всеки колата я знаеш в детайли,пък теб никой те не знае :shock: Гледаш отгоре,шушомига,и само ни са смееш нали :?:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Мнениеот Т » 01 Окт 2008, 16:06

Alfons написа:Абе моугли ти Господ ли си :?: :?: Ти на всеки колата я знаеш в детайли,пък теб никой те не знае :shock: Гледаш отгоре,шушомига,и само ни са смееш нали :?:


Ми явно да?

Нека Владо мантата (дръгела си го е заслужил по други поводи, но ми харесва) да каже дали нещо от написаното за колата му не е вярно!!!

Този ако го гепят от Опел ще го спукат от съд, а може да го линчуват направо и без съд!!!

Това е престъпник спрямо 3.0Е мотора!!! - не бяха останали бутала от него в цяла София!!!

Най-здрави се оказаха буталата на 3.0 LE - разредения 156 коньов вариант... - изкарали са към месец :lol: - повече от 220-240 коня не е вадил дори на най-свирепиге детонации!

И наистина не ви разбирам защо още се разправяте с мен - гледам линкове си пускате, вълнувате се... защо си вкарахте таралеж в гащите да спорите с по-устат от вас незнам, но ще продължа докато ви харесва :wink:

За търговийката верно нищо не казвате - нищо - темата я прочетоха вече доста хора :wink:
Т
 

Мнениеот j1v » 01 Окт 2008, 16:09

Тодоре, доскуча нещо, къв е тоя тон, к'ви са тея постове

дай нещо по-така в твой стил :idea:

Изображение
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron