Toshkо

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
9
16%
Не
49
84%
 
Общо гласове : 58

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 20:30

Anonymous написа:
Лайнарчета сте се събрали тук - то е ясно :lol:
Добре бе тошка, що си толкова голям олигофрен, кажи ми сега? Ти си ебати гадният дразнител , а искаш сега и тука да обърнеш всичко на опаки. Лайнарчета, незнам си кви, абе пич ти си абсолютен кретен, най-много някой ден с голямата си уста да поемеш някой юмрук :lol:
От Бачо ти Либен :wink:


Едит- яж ми куро
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 20:43

COSWORTH-2 написа:
Anonymous написа:
Лайнарчета сте се събрали тук - то е ясно :lol:
Добре бе тошка, що си толкова голям олигофрен, кажи ми сега? Ти си ебати гадният дразнител , а искаш сега и тука да обърнеш всичко на опаки. Лайнарчета, незнам си кви, абе пич ти си абсолютен кретен, най-много някой ден с голямата си уста да поемеш някой юмрук :lol:
От Бачо ти Либен :wink:


Едит- яж ми куро


Не става! - не е възможно! :wink: искам да кажа, че няма как да стане това с юмрука :wink: - сещаш ли се?

Аз почнах с добро - така ли е? - Така е!

Вие само ме чакате за да си обърнете всичко наопаки, опс. - тоест то си стои наопаки и ме чакате за да го забележите...

Не виждате ли че тука по нищо не се различавате от вип проектите в тунинга?

Бедни са ви темите, правите си евалата - а понеже на мене пък ми дреме на куро си ядеш куро сам - нема ти прайм компания йога такава хърбава :lol:

Епитети кой употреби първи? Не ви карам да ме обичате - обаче осъзнайте се - нарцисите сте вие :lol: - ще ви строя в две редици и ще се разхождам пред вас и никой няма да мръдне :!: :!: :!:

От обиди минахме на юмруци - вие чувате ли се? - Явно верно не сте ме виждали щото това може да го измисли само психично болен мазохист :idea:

Вече ме карате да се гавря с вас - не ми се връзвайте, а факта че засирам форума на Живко ме прави особено щастлив :lol:
Гост
 

Мнениеот fixxer » 30 Сеп 2008, 20:58

Батка теб когато и да те гръмне някой ще е твърде късно ... а отрепка можеш да викаш на сина на майка ти. Даже незнам защо си изгубих времето да прочета поредните ти постове, които са лишени от съдържание, но за сметка на това обемисти като преразказ, или иначе казано - въздух под налягане
Аватар
fixxer
 
Мнения: 489
Регистриран на: 28 Дек 2007, 18:32

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 20:58

Мухахаха, ела ме строй в две редици :D За юмрука няма да говориш, щото говоря по принцип, а , ако се наложи могат да станат няколко, това че си двуметров плужек не означва, че неможеш да припаднеш и от шамар :D :D :D И за хърба прочетох, абе оли ти въобще виждал ли си ме? Ебати психопата :D

Нарциси ли?Това е частен форум, тука е комунизъм бай хуй, разииш ли??? Ако искам мога веднага да заключа темата, мога всичко, но ти не, щом неможеш аз съм изкефен максимално, защото знам, че докато четеш това тропваш гневно с краче, насълзяват ти се очичките и беснееш :D Ходи на психиатър, ако не ти изпише нищо го прати и него на психиатър :D

Сетих се, мое спокойно да ни строиш в две редици и да ни направиш по едно фелацио, може да ни поемеш и анално, лъолъо :D Абе пълен мазохист, ама пълен, то с болен мозък е нормално де
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 21:04

COSWORTH-2 написа: Сетих се, мое спокойно да ни строиш в две редици и да ни направиш по едно фелацио, може да ни поемеш и анално, лъолъо :D Абе пълен мазохист, ама пълен, то с болен мозък е нормално де


Нецензурни вмешателства в мненията ми :lol: :D
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 21:08

И пак немога да събера повече от 12 гласа против - то толко тъпунгери се бяхте събрали и в тунинг.бг - слава богу, че се разкарахте та се очовечи форума без ваще идиотщини и тарикатлъци...

Добре че ни оставихте балъците да си пишем нормално щото докато серяхте фундаменталното си отрицание повсеместно беше невъзможно - проверете сами без вас неможем дори да се скараме :idea:

Никой от вас нямаше стойностни мнения там - опровергайте ме с цитати и сега си затворихте неграмотното откривателство тука...


Направих грешка като поисках членство - отказвам да си пиша със злобни неграмотници!

П.С.- забравих ли да подчертая, че искам да ви духам на всички???
Гост
 

Мнениеот OSRacing » 30 Сеп 2008, 21:24

Колега, тъй като имам право на глас във тея подфоруми, и като цяло не знам за вашите отношения с другите юзъри, Исках да попитам дали всичо за плазмодии нещасници, утрепки, боклуци, траверси, льоловци и прочее трябва да го приема и за себе си, или просто вие от обич така си говорите. Бих се зарадвал на мотивация и разяснения, за да мога да гласувам ЗА, в момента съм ПАС.

Благодаря за вниманието.
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот ifcho » 30 Сеп 2008, 21:32

COSWORTH-2 написа:Мухахаха, ела ме строй в две редици :D За юмрука няма да говориш, щото говоря по принцип, а , ако се наложи могат да станат няколко, това че си двуметров плужек не означва, че неможеш да припаднеш и от шамар :D :D :D И за хърба прочетох, абе оли ти въобще виждал ли си ме? Ебати психопата :D

Нарциси ли?Това е частен форум, тука е комунизъм бай хуй, разииш ли??? Ако искам мога веднага да заключа темата, мога всичко, но ти не, щом неможеш аз съм изкефен максимално, защото знам, че докато четеш това тропваш гневно с краче, насълзяват ти се очичките и беснееш :D Ходи на психиатър, ако не ти изпише нищо го прати и него на психиатър :D

Сетих се, мое спокойно да ни строиш в две редици и да ни направиш по едно фелацио, може да ни поемеш и анално, лъолъо :D Абе пълен мазохист, ама пълен, то с болен мозък е нормално де


хахах, отдавна не се бях смял така :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
ifcho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 24 Юни 2009, 13:00

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 21:37

OSRacing написа:Колега, тъй като имам право на глас във тея подфоруми, и като цяло не знам за вашите отношения с другите юзъри, Исках да попитам дали всичо за плазмодии нещасници, утрепки, боклуци, траверси, льоловци и прочее трябва да го приема и за себе си, или просто вие от обич така си говорите. Бих се зарадвал на мотивация и разяснения, за да мога да гласувам ЗА, в момента съм ПАС.

Благодаря за вниманието.

Щом не се чувстваш засегнат значи не се отнася за теб...

Тия гласове против са ми от хора от тунинг.бг които винаги са се чувствали лично засегнати когато аз давам технически мнения които са конкретни и аргументирани...

Имаше един период в който почти ме бяха отказали, защото примерно някой пита какво може компресор Т3-50 трим и аз отговарям, че 250 коня при ~70% ефективност и 300 при доста по-малко, давам килограмите въздух и температурите, обяснявам накрая колко А/R какъм дебит има с СФМ, обяснявам кубичен фут изгорели газове на колко коня се равнява, какъв бек прешър да очакват и каква степен на сгъстяване с какви валове са необходими...

И накрая се появява ВГЗ, Ники, Живко или Бачкатора примерно и пишат нещо от сорта:

"Ти си олигофрен! - не го слушайте той е луд, нищо не разбира" :lol:


Моя е един от първите проекти на турбо конверсия въобще - от 2000 година насам...

Проблема винаги е бил грамотния потребител/клиент, това е бил проблем и на Келеша и на други майстори и ентусиасти които си продават и препродават скрап помежду си или на външни балъци и правят коли с части от моргата или гледат къде да си пръждосат боклуците които примерно не стават...

И примерно някой зарибен от тях в действителността пусне тема в тунинг.бг и пита нещо колко коня става или дадена част за какво служи или какво прави и аз без да познавам нито него нито някой друг с когото е имал уговорки му обяснявам - като правя това за удоволствие, тръгва темата за буст контролер примерно, обяснявам аз че ремапа на съвременно ЕКУ на турбо кола поглъща и нуждата от такъв контролер и от небето падат трима дето в тоя момент продават контролери и ми теглят по една путка майта що отварям очите на жертвите - това примерно...

Или просто се дразнят от хора които могат да се изразяват и познават добре теорията на ДВГ...

много повече от 12 отрицателни глага на дали ще събера - явно са толкова и наистина слава богу че се разкараха от другия форум - сега е много по-добре!

Гласувай както искаш!
Гост
 

Мнениеот gad3n » 30 Сеп 2008, 21:49

тц .. и мисля че е ясно защо ...
PuntoPower :)

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Аватар
gad3n
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2006, 22:38

Мнениеот dido » 30 Сеп 2008, 21:51

Гледай сега приятелю - ей затова гласувах против. Щото още преди да почнат глупостите ми беше ясно, че без тях няма да мине. Аз лично нямам нищо против тебе, даже много често ми е било да интересно да ти чета постовете (по-кратките, че другите обикновено ме домързява) - винаги е полезно още едно мнение по който и да е въпрос. Обаче това тука наистина си е един вид затворено общество. Приеми го така, а не като ВИП форум. Щото никой тука не е ВИП, просто са все свои хора. Сред които явно нямаш място - просто не те харесват. В правилата на форума всичко това си е ясно написано - целта не е развиване на хай-хуй-НАСА технологии, а просто хората да могат спокойно да си споделят проблемите без да се притесняват, че някой ще им се прави на интересен. Тебе нямам никакво намерение да те категоризирам по никакъв начин, приемай ми поста както искаш. Просто очевидно кандидатурата ти е обречена.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 21:59

gad3n написа:тц .. и мисля че е ясно защо ...


Ми не, не е ясно!

Ако някой си мисли че ще му се размине или ще си мълча има грешка, а че някой в сравнение с мен е като безсловесен е отделен въпрос...

Аз откъде да знам, че тука са се събрали най-големите катили и по този начин ми правят услуга?

И Дидо съвсем ме разкандардиса - мене не ми е зор да гледам ръждиви кошници на по 100 години, аз се интересувам единствено от опит и знания - след като не от едно място научавам, че тука няма нито едното нито другото освен чисто конкретен без капка теория - мене кво ме интересува?

Четете ми първия пост по темата просто исках да прочета да се огледам и къдато мога да съм полезен на някой нормален човек ако мога...

На катили въобще и нямам желание да съм полезен - да си чувам мненията преразказани и с мен да спорят хора които са чули нещо от някой който ме е чел вече ми е писнало...

Жике мама да не счупиш някой плобъ сига че къде щи търсим зъбор посред нощ :lol: - в тая тъмна провинция :lol:
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:08

Айде мутра да си лягаш душичке, ти на живо си пълен селтак, така че тука не минаваш с мутреене, ай ше те еба в отворкото изсипан :D Немало да ни се размине, кой си ти бе охлюх недоправен??? КООООЙй :?: :?: :?: Откъде се пръкна и реши , че си много вървежен??? Комплексар сдухан :D

П.С.- глей да не заключа целия фрии форум, защото ще се пръснеш от яд :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:15

COSWORTH-2 написа:Айде мутра да си лягаш душичке, ти на живо си пълен селтак, така че тука не минаваш с мутреене, ай ше те еба в отворкото изсипан :D Немало да ни се размине, кой си ти бе охлюх недоправен??? КООООЙй :?: :?: :?: Откъде се пръкна и реши , че си много вървежен??? Комплексар сдухан :D


Ама не спираш да ми отговаряш нали?

Нема ти се размине без караница бе каубой посран!

Ти па що си мислиш че трябва да ти мълча?

Я си признай колко теми сте съсипали с умишлено започване на караници?

На тебе ти се иска да мутрееш ама не ти стига вътъка :lol:

Как не се намери па един да не е преписвач и нагаждач, един с фантазия да направи нещо читаво и ново - сичката ви работа или е старт от скрапа или е преписване на проекти на по 15-20 години на колхозно ниво!!!

На повечето колите са правени като се вземе за основа нещо до 130 коня (бигачка за градове с население под 10.000 човека) и се съсипят 4-5 много по-мощни коли от същата или подобни марки за да се сбере един скрапер дето накрая ти се отблагодарява с пълен полу разпад след 2.000 километра...

Щото не се знае и не се мисли!

Айде кажи ми колко хубави спортни коли са останали и са бракувани с много леки дефекти за да се правят курници...
Гост
 

Мнениеот j1v » 30 Сеп 2008, 22:21

Тошка, шматко небесна недоклатена, специално за теб тая вечер пърформанс-а става тунинг.бг, покажи си всичките магарии как си можеш ;)

Кажи ся кое няма ни са размине, че не схванах ?
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:23

тошка що критикуваш коли дето и идея си нямаш кви са пък колко скъп скрап са още повече ... дали се разпадат на 2000км също няма как да знаеш ... а май всички знаят твоя проект дето си е баш скрапер ... и причината да пишеш още е единствено че правиш смях на всички !!!

ufff zabraih se logna .. gad3n
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:25

Anonymous написа:
COSWORTH-2 написа:Айде мутра да си лягаш душичке, ти на живо си пълен селтак, така че тука не минаваш с мутреене, ай ше те еба в отворкото изсипан :D Немало да ни се размине, кой си ти бе охлюх недоправен??? КООООЙй :?: :?: :?: Откъде се пръкна и реши , че си много вървежен??? Комплексар сдухан :D


Ама не спираш да ми отговаряш нали?

Нема ти се размине без караница бе каубой посран!

Ти па що си мислиш че трябва да ти мълча?

Я си признай колко теми сте съсипали с умишлено започване на караници?

На тебе ти се иска да мутрееш ама не ти стига вътъка :lol:

Как не се намери па един да не е преписвач и нагаждач, един с фантазия да направи нещо читаво и ново - сичката ви работа или е старт от скрапа или е преписване на проекти на по 15-20 години на колхозно ниво!!!

На повечето колите са правени като се вземе за основа нещо до 130 коня (бигачка за градове с население под 10.000 човека) и се съсипят 4-5 много по-мощни коли от същата или подобни марки за да се сбере един скрапер дето накрая ти се отблагодарява с пълен полу разпад след 2.000 километра...

Щото не се знае и не се мисли!

Айде кажи ми колко хубави спортни коли са останали и са бракувани с много леки дефекти за да се правят курници...
Ххахахахахах, виж бай тошо-стругарка, абе аз не ода по кръчми, а си почивам у нас. За тва ти отговарям, защото ми е забавно. Аз не съм каобой, а доста разумен, смел, красив и изключително ерудиран чиляк, който му е забавно писането и дразненето :D Дразненето......то най-вече :D Виж са незнам дали ти е ясно, ама оня ден станах трети в генералното и в класа си на писта София :D :D :D Са не те знам ти къв си, ама аз си имам моите заслуги, помишувай да видиш напоследък как се представям в шампионата(калояново втори в генералното втори в класа си, стара загора пак), отиди до гардероба, удари си от един до тридесет и пет пъти тиквата в него и седай пак да ми викаш лузер.Колата си я направих абсолютно сам, и роубар, и окачване, и спирачки и двигател и скорости и и и ии ..........всичко. Кефим ли те къв съм самохвалко????ААаааай?Та да ти кажа ли, че моят умствен капацитет на тема коли е на 50%по-малко от повечето "отрепки" тук?
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:25

j1v написа:Тошка, шматко небесна недоклатена, специално за теб тая вечер пърформанс-а става тунинг.бг, покажи си всичките магарии как си можеш ;)

Кажи ся кое няма ни са размине, че не схванах ?


Кат прочетеш предишното мнение ще схванеш!

Още нямам обяснение защо навремето срахте толкова по мои теми и такива в които съм писал...

И накрая ме оттървахте от себеси и аз да взема да се натреса право при мойте любовници или по-точно кандидат любовници...

Ма не стига че сте педери, ми сте и извратени - групово... айде аз ще донеса камерата и ще съм оператор вие се чукайте - то сигурно в заключените раздели които са два-три :lol: - щото имате много съдържание :lol: си качвате снимки на еднополов секс между висшите и нисшите слоеве на сектата - т.е. един вид между расов секс - негри с чернилки се чукат :lol:
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:27

COSWORTH-2 написа:
Anonymous написа:
COSWORTH-2 написа:Айде мутра да си лягаш душичке, ти на живо си пълен селтак, така че тука не минаваш с мутреене, ай ше те еба в отворкото изсипан :D Немало да ни се размине, кой си ти бе охлюх недоправен??? КООООЙй :?: :?: :?: Откъде се пръкна и реши , че си много вървежен??? Комплексар сдухан :D


Ама не спираш да ми отговаряш нали?

Нема ти се размине без караница бе каубой посран!

Ти па що си мислиш че трябва да ти мълча?

Я си признай колко теми сте съсипали с умишлено започване на караници?

На тебе ти се иска да мутрееш ама не ти стига вътъка :lol:

Как не се намери па един да не е преписвач и нагаждач, един с фантазия да направи нещо читаво и ново - сичката ви работа или е старт от скрапа или е преписване на проекти на по 15-20 години на колхозно ниво!!!

На повечето колите са правени като се вземе за основа нещо до 130 коня (бигачка за градове с население под 10.000 човека) и се съсипят 4-5 много по-мощни коли от същата или подобни марки за да се сбере един скрапер дето накрая ти се отблагодарява с пълен полу разпад след 2.000 километра...

Щото не се знае и не се мисли!

Айде кажи ми колко хубави спортни коли са останали и са бракувани с много леки дефекти за да се правят курници...
Ххахахахахах, виж бай тошо-стругарка, абе аз не ода по кръчми, а си почивам у нас. За тва ти отговарям, защото ми е забавно. Аз не съм каобой, а доста разумен, смел, красив и изключително ерудиран чиляк, който му е забавно писането и дразненето :D Дразненето......то най-вече :D Виж са незнам дали ти е ясно, ама оня ден станах трети в генералното и в класа си на писта София :D :D :D Са не те знам ти къв си, ама аз си имам моите заслуги, помишувай да видиш напоследък как се представям в шампионата(калояново втори в генералното втори в класа си, стара загора пак), отиди до гардероба, удари си от един до тридесет и пет пъти тиквата в него и седай пак да ми викаш лузер.Колата си я направих абсолютно сам, и роубар, и окачване, и спирачки и двигател и скорости и и и ии ..........всичко. Кефим ли те къв съм самохвалко????ААаааай?Та да ти кажа ли, че моят умствен капацитет на тема коли е на 50%по-малко от повечето "отрепки" тук?


Ми похвали се още нещо де!
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:29

Anonymous написа:
Ми похвали се още нещо де!
Ми аз го направих, време е ти да го направиш, нали си по-отворен от нас, покажи ни, че е така, а не си балон с лайна :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 30 Сеп 2008, 22:34

COSWORTH-2 написа:
Anonymous написа:
Ми похвали се още нещо де!
Ми аз го направих, време е ти да го направиш, нали си по-отворен от нас, покажи ни, че е така, а не си балон с лайна :D


Ми понеже вие сте балони с лайна нищо няма да ви кажа!

Ма ти си много неадекватен - не разбра ли че вече се пцуваме?

Кажи ми как да се похваля на теб или на Живко или на ВГЗ - аз трябва да съм малоумен :idea:
Гост
 

Мнениеот dido » 30 Сеп 2008, 22:34

Изображение
П.П. Жалко че нема човече дето чопли семки :?
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Тошко » 30 Сеп 2008, 22:37

dido написа:Изображение


Е те тва си могат :lol: - незнам що и аз още ги изследвам - по органо лептичния* метод


* опипом - лепваш си струбускопа на шайбата на некой и обследваш тракта... пардон симптоматиката на проблема и след това превиш трактовка като му скачаш по колата докато стане на тетдардка :lol:


Защо имам само 15 гласа?

Аре само 13 посерковци ли има? - мноо малко :lol:
Тошко
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Сеп 2008, 22:37

Anonymous написа:
COSWORTH-2 написа:
Anonymous написа:
Ми похвали се още нещо де!
Ми аз го направих, време е ти да го направиш, нали си по-отворен от нас, покажи ни, че е така, а не си балон с лайна :D


Ми понеже вие сте балони с лайна нищо няма да ви кажа!

Ма ти си много неадекватен - не разбра ли че вече се пцуваме?

Кажи ми как да се похваля на теб или на Живко или на ВГЗ - аз трябва да съм малоумен :idea:
Ти няма кво да ми се пофалиш, в това е разликата. И щом аз съм отрепка, начи ти си някакво мнооого нисшо едноклетъчно, при това тъпо :lol:

Тошка чичо ти Фройд, ако беше жив, щеше да напише нов учебник след изследване на обърканата ти личност :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот gad3n » 30 Сеп 2008, 22:38

има бе .. как ша няма ... тошката е тука :)
PuntoPower :)

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Аватар
gad3n
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2006, 22:38

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron