LIMITED_EDITION - ПРИЕТ

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

ДА
24
92%
НЕ
2
8%
 
Общо гласове : 26

LIMITED_EDITION - ПРИЕТ

Мнениеот LIMITED_EDITION. » 13 Яну 2008, 21:57

Здр казвам се Георги (жоро) на 19 години съм и съм от София 8) Уча в Софийския университет -Физика (задночно)! Работя в Рея мп (вебасто ) предполагам,че повечето знаят с какво точно се занимава фирмата :wink: !
Историята ми почва така завърших училище миналата година и реших с един приятел да си купим кола на партия :shock: Търсихме дълго време и накрая намерихме една Форд сиерра ХР4 2.8 в6 механичен инжекцион :? и от там започна всичко :roll: След месец каране разбрахме,че няма как колата да бъде на двама човека и откупих другата част,за да може да си направа някой подобрения 8) Колата на пръв поглед беше супер за свойте годинки :?
Изображение
Но и се оказа,че найстина много са се грижили за автомобила нищо не тропаше нямаше ръжда по външната часто на купето абе идеална :) Исках да подобря окачването,спирачките на първо време защото те са много важни за мен :roll: И в този момент искам да благодаря на Mr.G който ми предложи да ми продаде пълен комплект конита регулируеми с Косфортски прожини които на първо време щяха да ми свършат работа !!! Също така дискове апарати и т.н. ... и накрая се разбрахме направо за старото му купе което имаше всичко по окаването стаб. щанги дискове шенкели и т.н. !! Почнах да чета да меря и се оказа,че има 283 мм дискове с 4-тири бутални апарати който са най-големите монтирани на косситата сток и 273 мм задни :D А мойте стоковите са 260 мм и отзад барабан :twisted: ! Предната стаб. щанга 26 мм не най-голямата но по голяма от стоковата ми която е 24мм! Задната се оказа на Хр-а 11 мм :shock: :? но пък на митко е била 14 мм :D ! Също взех естествено и шенкели носачи и т.н. повечето неща нямаха много общо с мойте старите :roll: И така тръгнах да права един не лош сетуп за първа кола 8) !! Частите ги имаше но гараж и канала НЕ и никакъв опит в тия неща :? добрече беше един приятел ника му е косси и той кара сиерра та да ми помогне !! От там почнаха големите мъки по качването всичко се правеше на крик в дъждове ветрове абе ужассс :cry: !!
Трябваха джанти и пак МР.г ми продаде джантите от една сиерра гр.А но те бяха с фланец и поръчвах нови шпилки Изображение
Имаше и раздувки,капак,решетка,седалки,волан косфорт 8) Споилер също намерих и броня :lol: !! Благодарение на бачи който ми продаде шпер колата почна да хапе завойчетата 8)
Това е в общи линий малко разбъркано го написах,но .... не всичко по колата още е качено, но има време :roll: Проекта в момента е малко застоял защото не ми стигат парите и в момента събирам за ролбар,боя и прожини :wink: С няколко думи като нямаш пари за косси направи си го :D Ето и малко снимки
url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/333/83239_333.JPG] Изображение[/url]
Изображение
LIMITED_EDITION.
 

Мнениеот dido » 13 Яну 2008, 23:15

Добавих анкета. Успех! От мен имаш един глас :)
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

!

Мнениеот Sachko » 13 Яну 2008, 23:29

от мене за :idea:
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Mr. G » 13 Яну 2008, 23:34

Познавам Жорко от 1-2 години. Според мен има голям потенциал момчето. Яко го е ударила съчмата и като гледам скоро няма да се оправи :lol: . Много бързо навлиза в материята и действа с голямо желание. От скоро има и Пежо 106 рали. За него също поръчва окачване и разни други леки модове. Абе с 2 думи мисля, че ще има какво да сподели.
Mr. G
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 13 Яну 2008, 23:34

От мен е ясно , че е ЗА, макар, че с тия толкова емоцийки можеше и зруго да е :D понеже се разбрахме да пишем кой, кой познава това е доста надъхано момче, работещо при мен. И не знам що показва тоя скрап, като ще правим тунинг на другата му кола Пежо 106 рали :D Очакват я вал, изпускателен колектор, генерация, ейр бокс и още няколко неща, за които още се събират пари. Иначе сиерницата е единствената XR4 в света с изцяло косуърт ходова част(отпред и отзад напълно), спирачки, диф и тн..........Не си мислете, че е проста монтажна работа, щот и той така си мислеше :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот ludiagsm » 14 Яну 2008, 00:03

Още един сектант ;), ''ЗА'' и от мен
Изображение
LUDIAGSM PERFORMANCE TUNING
ludiagsm
 
Мнения: 1019
Регистриран на: 10 Яну 2006, 04:00
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 14 Яну 2008, 00:05

За и от мен :wink: от тез сектанти отърване няма :D
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот j1v » 14 Яну 2008, 00:59

:) за ... само ако обещае да не проповядва сектанството в чужди теми :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот landikar » 14 Яну 2008, 01:06

В мои теми може да проповядва....(щом иска да се излага нема да пречим) :lol: ЗААААА
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот street_force » 14 Яну 2008, 01:48

за супер пич е и е много точен
street_force
 

Мнениеот Joreto » 14 Яну 2008, 10:27

С риск пак да стане някоя интрига аз искам да питам къде в цялия проект е силовоя тунинг ? Отхвърлихме 2 момчета които все пак бях правили нещо (с Лада и орела) а тук не виждам с какво точно момчето е по напред от тях но повечето са за, т.е. да разбирам ли ,че най-важното предимство за влизане в този форум е кой кой познава ?
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот Celica » 14 Яну 2008, 18:56

ffffffffffffffffffff
Аз си мислех че си мембър отдавна... а то...
имаш едно за и от мен :+)
Аватар
Celica
 
Мнения: 104
Регистриран на: 07 Май 2006, 01:28
Местоположение: Варна, морето...

......

Мнениеот audi200avant » 14 Яну 2008, 21:38

И аз съм за , при тая зараза дето лъха от Бачи........ :lol:
Аватар
audi200avant
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Юни 2006, 18:42
Местоположение: Sofia

Мнениеот COSWORTH-2 » 14 Яну 2008, 21:46

Joreto написа:С риск пак да стане някоя интрига аз искам да питам къде в цялия проект е силовоя тунинг ? Отхвърлихме 2 момчета които все пак бях правили нещо (с Лада и орела) а тук не виждам с какво точно момчето е по напред от тях но повечето са за, т.е. да разбирам ли ,че най-важното предимство за влизане в този форум е кой кой познава ?
Прав си, така е, за сега няма тунинг по двг. Няма и как да има, след като Жорката се набута с едни 2000 лева за ъпгрейд на цялото окачване с полуоските, дифове и тн.... Чака ме и мен да си поръчам нещо от рали дизайн, за да можем да си делим шипинга.Пежото го очакват вал, ремап, еърбокс, даунпайп и изпускателен колектор. Както и да е, до някъде си прав, но не забравяй, че до тук гласувалите го познават лично и нямат притеснение от него. А , ако ме попиташ с какво може да е полезен...Ми... незнам, евентуално може ти тури окачване на мерцедеса от Ифа, примерно, много е добър :DА за сиерата лека-полека се сглобява косуърт ДВГ. За сега е коминг суун, защото бачкаме усилено по моята кола :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Joreto » 14 Яну 2008, 22:09

Бачи, въпроса е ,че се получава различна марка за различните хора които кандидатстват което е малко тъпо...поне според мен ;) . Иначе и аз съм ЗА , но е хубаво да се направят правилата за приемане еднакви за всички иначе се получава нещо като по Татово време ;) .
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот COSWORTH-2 » 14 Яну 2008, 22:18

Joreto написа:Бачи, въпроса е ,че се получава различна марка за различните хора които кандидатстват което е малко тъпо...поне според мен ;) . Иначе и аз съм ЗА , но е хубаво да се направят правилата за приемане еднакви за всички иначе се получава нещо като по Татово време ;) .
Еми аз не мога да съм достатъчно обективен, защото е ясно защо. Но повечето кандидати се отхвърлят на последък поради това, че никой не ги познава и другите не са съгласни. Аз нямам нищо против непознати, ама някък си гледам с едно око, откакто се помъчиха да се набутат със снимки от нета. А Жорката ми помага доста и на мен, много бързо се учи, има акъл......Може да се каже, че е част от моя проект също :wink:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 14 Яну 2008, 22:20

Joreto написа:Бачи, въпроса е ,че се получава различна марка за различните хора които кандидатстват което е малко тъпо...поне според мен ;) . Иначе и аз съм ЗА , но е хубаво да се направят правилата за приемане еднакви за всички иначе се получава нещо като по Татово време ;) .


По татово си беше утопия, на книга всички са равни па реално не са. Тука си го пише в правилата, че не всички са равни :)

http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=156

Този форум е създаден за удобство на един кръг от хора, които имат нужда да обменят информация на спокойствие и без притеснение. И споделят неща със други лични познати, а не с анонимни никове от Интернет.


Мислили сме го и сме го писали преди маса време (поста е от 15 Яну 2006) и всички са се съгласили. Аз лично нямах нищо против последните няколко кандидатури, но въпреки това гласувах ПРОТИВ за да няма още теми със драчения вътре във форума :idea:

За мен лично, от тук насетне във форума някой като влиза, се знае кой познат го е вкарвал, и после на него ще праим мечка :lol: :lol: :lol:

В случая, ша шибаме Бачи, ако Жоро (LIMITED_EDITION) стъпи накриво заслепен от сектантски мисли :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Lukan » 14 Яну 2008, 22:22

Ми принципно се оказва май ,че трябва да си процедираме баш като през татово време :wink: Защото като гледам в последните 6 месеца какви кандидатури наприехме ,а и като гледам приноса им за форума май и схемата с демокрацията и либералния избор не е меродавна.
Затова нека сме си комуняги ,ама да си влизат наши момчета във форума ,че после да си се сърдим сами на себе си. А и ако нещо не ме изкефи ( мен лично) човека който съм препоръчал,аз лично ще си го изгоня оттук. Мисля ,че по-скоро всеки един който сметне за нужно да препоръча даден кандидат да стане потребител,би трябвало да се обвърже с отговорноста по приемането ,поведението или евентуалното изгонване на този потребител,дори и веднъж да е приет успешно. Така никой няма да се тормози да следи кой крив ,кой прав ,всеки си наглежда "подопечните" и нещата може и да станат :lol:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lukan » 14 Яну 2008, 22:24

Брей какъв мисловен синхрон извадихме с Живко :lol:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Joreto » 14 Яну 2008, 22:27

С две думи най-важното за влизане в този форум е кой, кой познава ...това исках да се изясни ;)
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот paco » 14 Яну 2008, 22:33

Гласувам с ЗА само сащото вявам в това другите дето са писали иначе от написаното си клони към поредния тййиин :lol: бът май дето викте си е сектантче..та за туй :weedman:

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 14 Яну 2008, 22:37

Lukan написа:Брей какъв мисловен синхрон извадихме с Живко :lol:


май ни е за пъррви път откак се знаем :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот j1v » 15 Яну 2008, 00:30

а тука да вметна, че едни 10 гласа са губят откъде са дошли :idea: :idea: :idea:

http://www.performance-bg.org/forum/vie ... php?t=2282
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот j1v » 15 Яну 2008, 00:49

Отдавна не ми са беше налагало с голямата метла да мета ... даже за момент си бях помислил, че няма да ми са налага повече.

Тука някой ако има да казва нещо за Жорката, другите неща пред била по прашки ;-)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот |CL|NIKI » 15 Яну 2008, 20:20

За и от мен.
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron