PPL - Приет

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

PPL - Приет

Мнениеот PPL-Samokov » 01 Фев 2006, 16:44

Ако ви е кеф ме приемете - пък с каквото мога ще помагам - ако ли не -живи жаби за мезе гущери :wink: :wink: :wink:
PPL-Samokov
 

Мнениеот hf hpe » 01 Фев 2006, 17:51

еее Пламене и ти едно представяне направи не е истина
смятам ти е ясно че тук не е тунинг.бг

иначе за Пламен мога само хубави неща да кажа, и си мисля че ще има полза от него във форума
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 01 Фев 2006, 17:58

hf hpe написа:еее Пламене и ти едно представяне направи не е истина
смятам ти е ясно че тук не е тунинг.бг

иначе за Пламен мога само хубави неща да кажа, и си мисля че ще има полза от него във форума


еми не е зле да ги кажеш, защото повечето го знаем покрай сагата с Ортиз ... а реално какво кара, какво прави и т.н. си нямам представа поне аз.

А и той не е зле да каже какви са му намеренията
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

re

Мнениеот PPL-Samokov » 01 Фев 2006, 18:26

j1v написа:
hf hpe написа:еее Пламене и ти едно представяне направи не е истина
смятам ти е ясно че тук не е тунинг.бг

иначе за Пламен мога само хубави неща да кажа, и си мисля че ще има полза от него във форума


еми не е зле да ги кажеш, защото повечето го знаем покрай сагата с Ортиз ... а реално какво кара, какво прави и т.н. си нямам представа поне аз.

А и той не е зле да каже какви са му намеренията


Ортиза си го заработи сам!!! - по тая тема няма НИКОГА да си променя мнението! Просто не обичам простаците,но ударят ли ме си връщам
Карам Фиат Крома,Ланча Каппа,Тойота Селика и една Мазда наскоро придобита.
Намеренията са ми просто комуникация между колеги.Мразя молбите заради това не съм писал МОЛБА!Нещата или стават или НЕ.Интересите ми са основно в енджин мениджмънта, съпроводен със железариите (силовия тунинг) за които си имам механик - обичам да работя с главата си, не с ръцете - не че не мога но увъртян с масло е далеч от представата ми за приятно прекарване.Това е :wink:
PPL-Samokov
 

Re: re

Мнениеот j1v » 01 Фев 2006, 18:38

PPL-Samokov написа:Ортиза си го заработи сам!!! - по тая тема няма НИКОГА да си променя мнението! Просто не обичам простаците,но ударят ли ме си връщам

Взаимоотношенията с други хора тука се опитваме да се правим, че нямат значение, засега успяваме и си говорим основно за това, което се съдържа в името на форума.

PPL-Samokov написа:Мразя молбите заради това не съм писал МОЛБА!Нещата или стават или НЕ.


Не е и необходимо, някакси стана, че някой написа "Молба" и от там нататък хората, четат старите представяния, и преписват "Молба"-та ... Мен лично, "Молба" също ме дразни, и представяне ми харесва много повече, дано следващите, които искат да влезат в този форум, прочетат това мнение ;-)

PPL-Samokov написа:Интересите ми са основно в енджин мениджмънта, съпроводен със железариите (силовия тунинг) за които си имам механик - обичам да работя с главата си, не с ръцете - не че не мога но увъртян с масло е далеч от представата ми за приятно прекарване.Това е :wink:


Стигнахме и до същественото, което ни събира тука ;-) Мисля, че едно кратко описание на проекта/ите, с които си се захванал в момента, ще ти е от най-голяма позла, както и за тези, които преценяват кандидатурите. Няма нищо срамно в това, ако те е срам да споделяш по-скоро няма и вътре във форума да ти е интересно.

Няма как да се познаваме всички, затова ти гониш ;-)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот PPL Samokov » 01 Фев 2006, 18:48

Пежо 205 1,4 моно - на божура даде 16.2
Пежо 205 1,6 GTI подготвено за участие в Планинския шампионат но не само от мен - сменени много работи по него моята заслуга беше горивния процес
Фиат Крома 2,0Т 8в към 16в плюс доработка на геарбокса вдигна на магистралата преди Варна 260км - в момента на трупчета :oops:
Около 100тина сток щайги с мои чипове в ецеутата им
PPL Samokov
 

Мнениеот PPL Samokov » 01 Фев 2006, 18:50

Последния проект го пазя в тайна засега но не е със стандартен двигател
PPL Samokov
 

Мнениеот j1v » 01 Фев 2006, 18:53

PPL Samokov написа:Последния проект го пазя в тайна засега но не е със стандартен двигател


Е някой ден, когато вече не е тайна, ще споделиш вероятно. :shock: :shock: :shock:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот PPL - Samokov » 01 Фев 2006, 18:57

j1v написа:
PPL Samokov написа:Последния проект го пазя в тайна засега но не е със стандартен двигател


Е някой ден, когато вече не е тайна, ще споделиш вероятно. :shock: :shock: :shock:


Разбира се че ще споделя - това е смисъла на форума, но това ще стане след като успея или го потроша напълно.Идеята е да куплирам първия триротерен мотор в бг.Трудностите са много за това няма да се изхвърлям
PPL - Samokov
 

Мнениеот Гост » 01 Фев 2006, 18:59

Чао за сега - имам рожден ден днес - отивам да празнувам :lol:
Гост
 

Мнениеот j1v » 01 Фев 2006, 20:30

Еми честит рожден ден и добре дошъл :roll:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот PPL-Samokov » 02 Фев 2006, 15:46

Благодаря - мното ми е приятно да бъда един от вас :D
PPL-Samokov
 

Мнениеот PPL-Samokov » 02 Фев 2006, 17:30

хубаво съм приет ама кога ще ми активирате акаунта :oops:
PPL-Samokov
 

Мнениеот j1v » 02 Фев 2006, 17:41

PPL-Samokov написа:хубаво съм приет ама кога ще ми активирате акаунта :oops:


бля... трябва да е активиран бре, сега ще проверя


П.П.: Готово вече:

Потребителят ви е активиран.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта