FEAR - ОТХВЪРЛЕН

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Кандидатура

Да
6
30%
Не
14
70%
 
Общо гласове : 20

FEAR - ОТХВЪРЛЕН

Мнениеот FEAR » 07 Яну 2008, 10:45

Здравейте,
Казвам се Кирил Енчев от Стара Загора на 25 години.
Колата която карам е 1995 Астра GSI 16V С20ХЕ Мортроник 2,8.
Нещата които са барани по нея: Олекотен махвик, Права изпускателна система на Ф60 , Катализатора е заменен със средно гърне, Дюзи с дебит 260 сс от Ауди, Чип, Окачването е заменено с червени прожини Елбач и амортисъори Билщайн, Спирачките са дискове Брембо и накладки Феродо, таблото е заменено с дигитално от Вектра.
За оптичен тунинг няма да споменавам :)
За вбъдеще предвиждам: Порт на главата, Валове с по-агресивни тайминги, Всмукателен колектор и Мега Скуирит. Като цяло мисля да я развивам за атмосверка въреки че имам и големи мераци за турбо канверсия но за сега ги потискам :)
Областа в която мисля да се развирам е автоелектрониката но няма да излъжа ако кажа че имам още за учене.
Снимки на колата нямам защото е много замръзнало навън :( и няма как да стигна до гаража.
Надявам се да бъда допуснат до това общество и да си бъдем взаимно полезни завбъдеще.
FEAR
 

Мнениеот |CL|NIKI » 07 Яну 2008, 11:23

Слагам ти една анкетка.
От какво Ауди по точно са тея дюзи?
И очакваме снимки :wink:
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

Мнениеот j1v » 07 Яну 2008, 12:31

Аз да вметна, че повече не гласувам за никой, докато не се появят поне 2-3 потребители от форума, които да познават лично човека и да го подкрепят. Мисля, че за всички останали ще е добре, ако се процедира така, за да се се стига до теми като таз на Гената/Пацо ... ;-)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Monster Performance » 07 Яну 2008, 13:44

демек сетъпа на секо 2 ГСИ в Бг..аз нз. дали има останала някоя сток
астра вече.. 8)
от мен НЕ...
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот |CL|NIKI » 07 Яну 2008, 14:36

j1v написа:Аз да вметна, че повече не гласувам за никой, докато не се появят поне 2-3 потребители от форума, които да познават лично човека и да го подкрепят. Мисля, че за всички останали ще е добре, ако се процедира така, за да се се стига до теми като таз на Гената/Пацо ... ;-)

Ok.
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

Мнениеот Гост » 07 Яну 2008, 16:19

set16v написа:демек сетъпа на секо 2 ГСИ в Бг..аз нз. дали има останала някоя сток
астра вече.. 8)


Има ли проблем в това?
Щом вече формулата е налучкана незнам защо трябва да се сърдим.
Съжалявам че нямам възможноста да хвана една ГСИ-ка и да я изчекна до дъно и да слагам нови турбини на всеки три месеца.
Имам ентусязъм, имам желание и плам. Трудно спа вечер като ми хрумне нещо но незнам защо ме осъждате.
А относно ижекционите не съм сигурен от какво точно Ауди са съжалявам за което мои пропуск само знам че дибита им е 260 че за високоомни и че са чистени на ултразвук преди да ги сложа.
За познати ще потърся дано намеря някои.
Снимки обещавам още тази вечер. Само да си стигна до колата. Защото снощи като ходих на периодичната среща на опел форума в Стара Загора се подхлъзнах за смотаният лед и си навехнах кракът и ми е трудно предвижването днес.
Поздрави
Гост
 

Мнениеот Joreto » 07 Яну 2008, 16:36

Струва ми се ,че много почвате да вдигате летвата и забравяте ,че и вие сте били едно време на това ниво т.е. почвате да се самозабравяте :wink: . То по тая логика има много турбо Аудита, Алфи, Косита, Орли и т.н. и какво правим....май трябва да остана само аз в форума тъй като надали има друг кат моя кофтор в БГ в момента :roll:
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот j1v » 07 Яну 2008, 16:51

Joreto написа:Струва ми се ,че много почвате да вдигате летвата и забравяте ,че и вие сте били едно време на това ниво т.е. почвате да се самозабравяте :wink: . То по тая логика има много турбо Аудита, Алфи, Косита, Орли и т.н. и какво правим....май трябва да остана само аз в форума тъй като надали има друг кат моя кофтор в БГ в момента :roll:


Опа .... и като моя неон няма никой :lol: :lol: :lol: :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Lukan » 07 Яну 2008, 16:59

j1v написа:Аз да вметна, че повече не гласувам за никой, докато не се появят поне 2-3 потребители от форума, които да познават лично човека и да го подкрепят. Мисля, че за всички останали ще е добре, ако се процедира така, за да се се стига до теми като таз на Гената/Пацо ... ;-)

Това е съвсем разумна позиция и мисля ,че точно така трябва да се процедира.
Нищо лично към кандидата FEAR ,просто кандидатурата му се появи в такъв момент.
За това и аз ще се въздържа от глас,до момента в който не се появи "вътрешно " инфо за дадения човек.
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Изповед

Мнениеот FEAR » 07 Яну 2008, 23:48

Благодаря на колегата Joreto че се застъпва за мен.
Относно "вътрешно" инфо работя по въпроса но нека ви дам малко по-подробно "външно" дано помогне.

Както казах казвам се Кирил. От Стара Загора на 25 години, неженен. Више техническо образование от ТУ "Габрово" специалност "Индустриален Мениджмънт" преди това електро техникум специалност "Автоматизация на производството". Работя като конструктор в "Мебел" АД Стара Загора (конструирам мебели). Издържах успешно изпита за водачи на МПС през 2001 без нито една грешка. В началото карах старата Жигула на татко. През 2005 си купих първата кола 1996 Опел Вектра Х16ХЕL. По нея също не съм правил кой знае какви сериозни подобрения: Чип, Спортен филтър, Спортно гърне дори катализатора и стои, леко оптичен тунинг но лекичко. Просто бях студент и нямах кой знае какви доходи :( Преди месец и там някаде си купих втора кола въпросната Астра. При положение че Вектрата стои. Купих колата от момче на име Емил (има малко магазинче за авточасти в София) много готин пич, ентусиаст и така. Всичко по колата е правено от Косъо Мантата (ЛЕДМАН) (има сервиз някаде из София как не я научих и аз незнам) също много готин човек просто много ги чувства нещата.
Така плановете ми за Астрата са да си я направя кола за удоволствия не да ходя на работа с нея, а само да си джиткам за кеф с нея. Да се натискам по светофарите, да ходя на гонките вечер и да се заяждам с голфаджиите. Еи за тва ми е. Много обичам безлюдни планински пътищя. Така или иначе съм я взел с цел "хоби кола" да си я сглабям разглабям и така.
Сега за поведението ми по другите форуми (ТунингБГ, Опел Клуб и други ). Като цяло съм човек който не обича да спори давам мнения само ако съм сигурен в това което ще кажа. Не се заяждам. Преди да питам първо ползвам търсачката. Уважавам хората с по-голям опит от мен в дадена област.
Очакванията ми за този форум са: Източника на специализирана информация, Запознанства с хора със сходни на моите интереси, Липса на елементарни прериодически повтарящи се дразнещи теми като "Колко коня дига спортният филтър" Без излишни напрежения.

Като цяло съм сериозен и отговорен млад мъж с итереси в силовият тунинг. Бяз завидни знания но със стремеж за развитие. Не съм 16 годишен пубер който де дърви на новият брой на Макси Тунинг.
Ще бъда щаслив ако сметнете че съм достоен да бъда част от вавето общество.

Това съм аз.
Поздрави

п.с. Горният "Гост" също съм аз
FEAR
 

Re: Изповед

Мнениеот |CL|NIKI » 08 Яну 2008, 00:02

FEAR написа:Благодаря на колегата Joreto че се застъпва за мен.
Относно "вътрешно" инфо работя по въпроса но нека ви дам малко по-подробно "външно" дано помогне.

Както казах казвам се Кирил. От Стара Загора на 25 години, неженен. Више техническо образование от ТУ "Габрово" специалност "Индустриален Мениджмънт" преди това електро техникум специалност "Автоматизация на производството". Работя като конструктор в "Мебел" АД Стара Загора (конструирам мебели). Издържах успешно изпита за водачи на МПС през 2001 без нито една грешка. В началото карах старата Жигула на татко. През 2005 си купих първата кола 1996 Опел Вектра Х16ХЕL. По нея също не съм правил кой знае какви сериозни подобрения: Чип, Спортен филтър, Спортно гърне дори катализатора и стои, леко оптичен тунинг но лекичко. Просто бях студент и нямах кой знае какви доходи :( Преди месец и там някаде си купих втора кола въпросната Астра. При положение че Вектрата стои. Купих колата от момче на име Емил (има малко магазинче за авточасти в София) много готин пич, ентусиаст и така. Всичко по колата е правено от Косъо Мантата (ЛЕДМАН) (има сервиз някаде из София как не я научих и аз незнам) също много готин човек просто много ги чувства нещата.
Така плановете ми за Астрата са да си я направя кола за удоволствия не да ходя на работа с нея, а само да си джиткам за кеф с нея. Да се натискам по светофарите, да ходя на гонките вечер и да се заяждам с голфаджиите. Еи за тва ми е. Много обичам безлюдни планински пътищя. Така или иначе съм я взел с цел "хоби кола" да си я сглабям разглабям и така.
Сега за поведението ми по другите форуми (ТунингБГ, Опел Клуб и други ). Като цяло съм човек който не обича да спори давам мнения само ако съм сигурен в това което ще кажа. Не се заяждам. Преди да питам първо ползвам търсачката. Уважавам хората с по-голям опит от мен в дадена област.
Очакванията ми за този форум са: Източника на специализирана информация, Запознанства с хора със сходни на моите интереси, Липса на елементарни прериодически повтарящи се дразнещи теми като "Колко коня дига спортният филтър" Без излишни напрежения.

Като цяло съм сериозен и отговорен млад мъж с итереси в силовият тунинг. Бяз завидни знания но със стремеж за развитие. Не съм 16 годишен пубер който де дърви на новият брой на Макси Тунинг.
Ще бъда щаслив ако сметнете че съм достоен да бъда част от вавето общество.

Това съм аз.
Поздрави

п.с. Горният "Гост" също съм аз

Знеш ли какво ще стане тука - ще излезеш колега даже познат - "ИТ" от Габрово съм и аз:), бех в Баждар:):)
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

..........

Мнениеот audi200avant » 08 Яну 2008, 20:03

Против съм .
Аватар
audi200avant
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Юни 2006, 18:42
Местоположение: Sofia

Мнениеот hf hpe » 08 Яну 2008, 20:33

ЗА
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Re: Изповед

Мнениеот Гост » 08 Яну 2008, 20:36

|CL|NIKI написа:Знеш ли какво ще стане тука - ще излезеш колега даже познат - "ИТ" от Габрово съм и аз:), бех в Баждар:):)


Ами кажи как се казваш и кой випуск. Аз бях в меката на тунинга в ТУ "Габрово": Сирмани :)
Може и да се познаваме. Не може да не си виждал поне колата по баирите. Една резидава Вектра Б.

Поздрави.
Гост
 

Re: Изповед

Мнениеот |CL|NIKI » 10 Яну 2008, 14:04

Anonymous написа:
|CL|NIKI написа:Знеш ли какво ще стане тука - ще излезеш колега даже познат - "ИТ" от Габрово съм и аз:), бех в Баждар:):)


Ами кажи как се казваш и кой випуск. Аз бях в меката на тунинга в ТУ "Габрово": Сирмани :)
Може и да се познаваме. Не може да не си виждал поне колата по баирите. Една резидава Вектра Б.

Поздрави.

Как се казвам си пише, но за Вектрата - не не се сещам. Но си в грешка за Сирмани - там беха само "оптични измами":), и "друговерци" с "натокани" разпадащи се голфове и опели.
Конкретно твоята кола.....
Пиши на ЛС може и да се сетя нещо.:)
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

Re: Изповед

Мнениеот The_Machine » 11 Яну 2008, 20:37

FEAR написа:Всичко по колата е правено от Косъо Мантата (ЛЕДМАН) (има сервиз някаде из София как не я научих и аз незнам) също много готин човек просто много ги чувства нещата.


A ти какво си правил по колата си? :roll:
Бордюр racing team!
Аватар
The_Machine
 
Мнения: 78
Регистриран на: 09 Окт 2006, 00:24
Местоположение: София/Слатина

Re: Изповед

Мнениеот Гост » 12 Яну 2008, 08:52

The_Machine написа:A ти какво си правил по колата си? :roll:


До момента по Астрата не много неща. Повечето свързани с обслужването и въвеждането и в преличен вид. В момента подготвям първото и отваряне от моя страна защото нещо ми пуши. Така че мисля да я отворя и да погледна главата защото мисля че е от там (засега се надявам да не слизам надоло но ако се наложи ). Говоря че ще си изцапам ръцете с масло яма да ходя по сервизи поне докато мога де :)
Освен това смятам скоро да и слагам Мега Скуирит и така ...

Понеже виждам че нещата отиват към отхвърляне искам да кажа на всички че не се сърдя ни най малко. Разбирам че изкате да запазите общноста си чиста. Надявам се след време да се пробвам пак но тогава ще се подготвя по-добре:) А до тогава ще следя отворените проекти и тунинг.бг :)

Със Здраве
Гост
 

Re: Изповед

Мнениеот FEAR » 12 Яну 2008, 08:54

The_Machine написа:A ти какво си правил по колата си? :roll:


До момента по Астрата не много неща. Повечето свързани с обслужването и въвеждането и в преличен вид. В момента подготвям първото и отваряне от моя страна защото нещо ми пуши. Така че мисля да я отворя и да погледна главата защото мисля че е от там (засега се надявам да не слизам надоло но ако се наложи ). Говоря че ще си изцапам ръцете с масло яма да ходя по сервизи поне докато мога де :)
Освен това смятам скоро да и слагам Мега Скуирит и така ...

Понеже виждам че нещата отиват към отхвърляне искам да кажа на всички че не се сърдя ни най малко. Разбирам че изкате да запазите общноста си чиста. Надявам се след време да се пробвам пак но тогава ще се подготвя по-добре:) А до тогава ще следя отворените проекти и тунинг.бг :)

Със Здраве
FEAR
 

Re: Изповед

Мнениеот j1v » 12 Яну 2008, 11:33

FEAR написа:Понеже виждам че нещата отиват към отхвърляне искам да кажа на всички че не се сърдя ни най малко. Разбирам че изкате да запазите общноста си чиста. Надявам се след време да се пробвам пак но тогава ще се подготвя по-добре:) А до тогава ще следя отворените проекти и тунинг.бг :)

Със Здраве


Такава приказка, отдавна не се беше чувала в тоз под форум. Аз лично съм ти благодарен за проявеното разбиране ;-)

Успех с колата !
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron