Sherman - ОТХВЪРЛЕН

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
20
71%
Не
8
29%
 
Общо гласове : 28

Sherman - ОТХВЪРЛЕН

Мнениеот Sherman » 02 Яну 2008, 21:43

Здравейте
казам се Никола на 21 години съм от София...принципно съм студент в Техническия ама съм прекъснал за 1 година...работя в автосервиз в момнента и се занимавам главно с реглажи :)
Сега за настоящия ми проект....имам едно Ниссан-че 200SX S13 с CA18DET мотор. Взех го преди почти 1 година и от тогава съм му врътнал не повече от 700-800км, повечето последните 10 дена...взех го с идеята да го засилвам и малко след като го купих му отворих мотора за ревизия...имаше неприятна изненада, че 1 бутало беше счупено и другите 3 много наядени и бяха надрали много блока....почнах да поръчвам ковани бутала Wiseco 1mm oversize, турбина Т3/Т4 китайка :lol:, изпускателен колектор, bov-че, кулер, метална гарнитура и тн....само който не е поръчвал не знае колко трябва да се чака....в крайна сметка буталата дойдоха последни през септември...колата я подкарах преди 10-тина дена...има още бая неща за оправяне по мотора и най-вече по окачването. Сега разработвам и чакам да ми дойде Innovate сонда :) ще сложа дебитомер от 300ZX twin turbo и 440сс инжектори от Супра, които ме чакат в едно шкафче ;) В скоро бъдеще мисля да взема як съединител, цял кит тампони за окачването и койловъри...друго за в бъдеще не знам :) то само ще си покаже
Предишната ми кола беше Астра ГСИ c C20XE мотор...края на 2006 дадох на Божура 15.3 със стандартни гуми, неолекотен, без валове и без нитро и 45мм генерация заради един тъп ауспухджия :oops: Предполагам, че със 63мм генерация, която сложих в последствие и яко олекотяване, щах да видя някоя висока 14-ка :wink:

тук има малко снимки на Nissana :)
http://s223.photobucket.com/albums/dd10 ... G/?start=0
Sherman
 

Мнениеот rabotnika » 02 Яну 2008, 21:58

Пуснах анкета! от мене имаш ЗА астрата ти беше в нашенско и бях приятно изненадан от вървенето и начина по които беше направена
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот MaXo » 03 Яну 2008, 14:46

Шърман-Ники ми е съсед и приятел ... почти като брат ... щото си нямам брат ... та какво мога да кажа за него ... много смотан с дебел гъз и много разбутан... шегувам се. :D Значи купи моята Астра и я направи доста силничка... като за Астра със сток валчета.... според мен стана 14 секундна на Божура след като смени генерацията ... с едно олекотяване леко и сликове ... от 15.3 щеше да влезе в 14ката със сигурност.Евала му правя за това, че в тия студове седи пред блока и работи по колата ... аз не познавам друг като него ... ескимос страшен. :D Сега работи в Друмник и се справя отлично с реглажите на стенда и не само!!!Дава си и последните пари за колата ... седи с часове и чете в чуждите форуми и обмисля следващи сетъпи ... изтегли заем за да стартира проекта ... малко са по-голямите ентусясти от него!!!А е запален от около 2 години ... за 2 години е натрупал страшно много знания и опит ... пък и сръчност. Да не казвам, че една от основните причини да прекъсне техническия университет е това да спечели повечко лев за да има за колата.

Пацо ЧНГ и да си по-отворен към хората през новата година...
MaXo
 

Мнениеот Monster Performance » 03 Яну 2008, 18:37

ми ок.де прехвали го :shock: ама с какво може да ни е полезен???
от мен НЕ...
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот MaXo » 03 Яну 2008, 19:02

Еми бързаш да отговориш не преди да прецениш човека и тук бъркаш... Може да помогне много на хора с Ниссани като моя ... щото е чел мнооо ... сега, че тук повечето правят евро бегачки е друг въпрос.Ако смяташ, че знанията са му прекалено посредствени ... бъркаш.Сам си е направил колата и тя ще покаже силни резултати бъди сигурен...
Английския му е перфектен и определено за 2 години е научил много благодарение на това ... и чете всяка вечер след работа.
Ти може и да не се заиграваш с геометрията на колата си, но има други за които това е доста важно и той би им бил полезен... щото в другите сервизи като им обясняваш кво искаш гледат тъпо и те мислят за луд и квото и да си им казал те на финала правят всичко в норма и те пускат да плаваш. :D
MaXo
 

Мнениеот Sherman » 03 Яну 2008, 22:50

set16v:
от каква помощ се нуждаеш в момента? Сега ще проуча нещата за S3-ки спешъл фор ю :lol:
Sherman
 

Мнениеот Bad_Dog » 04 Яну 2008, 09:47

Аз познавам бегло Sherman, но мога да кажа само добра дума. Трябваше ми някаква част от 200SX и човека предложи да ми го даде като дори и пари не пожела. По стечение на обстоятелствата си реших проблема по друг начин и не го потърсих, но мисля че е важен жеста и нагласата. Т.е. на въпроса с какво би бил полезен - еми като има нагласата да помогне ще помогне...
Bad_Dog
 
Мнения: 451
Регистриран на: 09 Яну 2006, 11:46

Мнениеот landikar » 04 Яну 2008, 10:18

set16v написа:ми ок.де прехвали го :shock: ама с какво може да ни е полезен???
от мен НЕ...

Що бре :?: Щот е минал на японско ли?Ай стига :lol:
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот Monster Performance » 04 Яну 2008, 13:37

landikar написа:
set16v написа:ми ок.де прехвали го :shock: ама с какво може да ни е полезен???
от мен НЕ...

Що бре :?: Щот е минал на японско ли?Ай стига :lol:


глупости :? щото продъжавам да си мисля че целия форум беше създаден с друга цел..........нищо лично към който и да е било кандидат.......
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот Monster Performance » 04 Яну 2008, 13:40

Sherman написа:set16v:
от каква помощ се нуждаеш в момента? Сега ще проуча нещата за S3-ки спешъл фор ю :lol:


мисля че не е нужно да си правиш труда........
не мисля че се нуждая от помощ,особенно със ВАГОВЕТЕ...
такиа уйове съм изял че нищо неможе да ме изнерви камо ли да ми се опъне :lol: :lol:
Моnster performance

ти и ти покара, заееби ... :-/
Monster Performance
 
Мнения: 508
Регистриран на: 15 Яну 2006, 01:05

Мнениеот street_force » 05 Яну 2008, 02:21

от мене ШЪрмъна се оказа голям пич и винаги бих му помогнал точно момче има акъл в главата и е доста земен човек


ЗА
street_force
 

Мнениеот |CL|NIKI » 05 Яну 2008, 13:50

ЗА за :) адаша:)
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна

Мнениеот j1v » 11 Яну 2008, 20:40

:idea: само 23-ма ли са тез дето гласуват ?
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 00:54

току що гласувах против, много си нагъл, ама много :D Иначе разбрах, че идваш от наса и слагаш тиква пред блока на студено по прашки :D

Честно..............много си неприятен и имаш късем, че Живко ти изтри постовете в темата на Жоро , защото щеше да получиш още 23 гласа, ама против :D Честито, още не си приет
Гост
 

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 00:56

твой вечен другар бат ти Либен написа:току що гласувах против, много си нагъл, ама много :D Иначе разбрах, че идваш от наса и слагаш тиква пред блока на студено по прашки :D

Честно..............много си неприятен и имаш късем, че Живко ти изтри постовете в темата на Жоро , защото щеше да получиш още 23 гласа, ама против :D Честито, още не си приет
Гост
 

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 01:10

Anonymous написа:току що гласувах против, много си нагъл, ама много :D Иначе разбрах, че идваш от наса и слагаш тиква пред блока на студено по прашки :D

Честно..............много си неприятен и имаш късем, че Живко ти изтри постовете в темата на Жоро , защото щеше да получиш още 23 гласа, ама против :D Честито, още не си приет


Абе батце, знаеш ли как ми дреме на гъза кво мислиш ти....
ае киселей си в сервизчето и се прави там на тарикат...защото има хора дето са много по тарикати от тебе и не им знае толко устата.
За какво да да съм нагъл...че ме нападаш и след това аз съм бил нагъл...Ае нема нужда
А ти смяташ ли се за много приятен?? :lol: :lol:
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 15 Яну 2008, 01:14

Гост написа:
Anonymous написа:току що гласувах против, много си нагъл, ама много :D Иначе разбрах, че идваш от наса и слагаш тиква пред блока на студено по прашки :D

Честно..............много си неприятен и имаш късем, че Живко ти изтри постовете в темата на Жоро , защото щеше да получиш още 23 гласа, ама против :D Честито, още не си приет


Абе батце, знаеш ли как ми дреме на гъза кво мислиш ти....
ае киселей си в сервизчето и се прави там на тарикат...защото има хора дето са много по тарикати от тебе и не им знае толко устата.
За какво да да съм нагъл...че ме нападаш и след това аз съм бил нагъл...Ае нема нужда
А ти смяташ ли се за много приятен?? :lol: :lol:
немам сервизче, объркал си се нещо, а и батенце така както си пишем що не додеш да ми говориш така тарикатски на четири очички :D И да ти кажа нема да вирееш тука, ай махай се нахален олигофрен :D БАтЦЕ много си смел, обичам те, ще ти задам неколко въпроса някой ден :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот ICI » 15 Яну 2008, 01:15

j1v написа::idea: само 23-ма ли са тез дето гласуват ?

мен може да ме отпишеш от групата за гласуване, нещо вече не ме кефи :?
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 01:28

COSWORTH-2 написа:
немам сервизче, объркал си се нещо, а и батенце така както си пишем що не додеш да ми говориш така тарикатски на четири очички :D И да ти кажа нема да вирееш тука, ай махай се нахален олигофрен :D БАтЦЕ много си смел, обичам те, ще ти задам неколко въпроса някой ден :D[/quote]

Защо реши, че трябва да ти се козирува...баш ти не ме респектираш по никакъв начин
Принципно нямам голяма и спешна нужда да вирея в този форум
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 15 Яну 2008, 01:34

Anonymous написа:
Защо реши, че трябва да ти се козирува...баш ти не ме респектираш по никакъв начин
Принципно нямам голяма и спешна нужда да вирея в този форум
Погледни се колко си смотан , един цитат не можеш да направиш като хората, а бил мноо добър монтьор :D И да, за какво да се респектираш от мен, като на мен това, ако ми беше целта до са да си с червен врат, гъз и алени бузки, без да разбереш от де ти е дошло :D



Едит -като ти дреме на пишленцето за тоя форум какво седиш и скимнитш още на вратата :?: Я намери да натопиш още някой, защото си лузър и нема кой да те приеме вече един месец
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 01:40

ти защо винаги се правиш на голяма битка...Всеки спор, който водиш по форумите го превръщаш в саморазправа...Осъзнай се, пич!! Че имаш физика на Ракиши, не те прави биткаждия....
Леле как ме нахрани с цитата :lol: :lol:
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 15 Яну 2008, 01:52

Anonymous написа:ти защо винаги се правиш на голяма битка...Всеки спор, който водиш по форумите го превръщаш в саморазправа...Осъзнай се, пич!! Че имаш физика на Ракиши, не те прави биткаждия....
Леле как ме нахрани с цитата :lol: :lol:
Не те заплашвам, както виждаш от горния пост ти казвам, че не целя това, само че имам един принцип- когато пишеш нещо е редно да можеш да го споделиш на опонента си в очите, със същите думи, със същия стил!!!
Аз те познавам и съм 100% сигурен, че това не би се случило. Но аз ще ти кажа всичко това в лицето!

Както и да е............Не беше мястото в темата на Жоро да злобееш. Той е в нашата секта, много хора го познават, и както казах нямат нищо против него, даже напротив. Колкото и да те дразни това, то си е писано в правирата на форума!
Започваш да ми опонираш като баш-тарикат като ми пишеш за разни майки, разни сервизи и колко си работя по колата, при положение, че хич си нямаш и идея.......... Пишеш за шпилки, пишеш със злоба, ти кво искаш, ти извъртя един минет ли?Трупаш голям негатив към себе си по този начин.Приеми, че каквото почукало-такова се обадило и пак върни лентата от къде тръгва всичко. Много селска изцепка направи, но явно не си правиш изводи. Аз нямах нищо против теб, докато не направи тази простотия. Вече не си ми приятен :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 15 Яну 2008, 02:28

За съжаление Живко изтри постовете от теманта на Жоро...
Пич, ти започна със злобеенето и заплахите...изтрично в първия ми пост написах, че нямам нищо против момчето...Целта не ми беше да му прееба кандидатурата, или да изтъкна мойта по някакъв начин, или въобще да ти се харесам на тебе...изразих недоумление как човек без проект се пирема за 1 ден, а други с готови и добри проекти се отхвърлят или се приемат след дълго чакане...ама ти не ме разбра или не се опита да ме разбереш и излобя, защото Жоро е от "твойта секта"...това с кандидатурите и сектите ми изглежда като кметките избори по селата...не е важно кой ще е кмета само да е от БКП-то
Ако искате ме приемайте, ако не искате не ме приемайте...не ми е толко зор...както вицдаш спокойно си чаках 20-тия положителен глас...обаче приемането на кандидати куца много на тоя форум
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 15 Яну 2008, 09:51

Anonymous написа:За съжаление Живко изтри постовете от теманта на Жоро...
Пич, ти започна със злобеенето и заплахите...изтрично в първия ми пост написах, че нямам нищо против момчето...Целта не ми беше да му прееба кандидатурата, или да изтъкна мойта по някакъв начин, или въобще да ти се харесам на тебе...изразих недоумление как човек без проект се пирема за 1 ден, а други с готови и добри проекти се отхвърлят или се приемат след дълго чакане...ама ти не ме разбра или не се опита да ме разбереш и излобя, защото Жоро е от "твойта секта"...това с кандидатурите и сектите ми изглежда като кметките избори по селата...не е важно кой ще е кмета само да е от БКП-то
Ако искате ме приемайте, ако не искате не ме приемайте...не ми е толко зор...както вицдаш спокойно си чаках 20-тия положителен глас...обаче приемането на кандидати куца много на тоя форум
Виж бе, ама ти верно си много наъгл бе, в този форум има правила, които гласят, че се ДОПУСКА да влизат хора даже и без гласуване :idea: И понеже Жоро е от моята секта, ама поне не съм толкова нагъл като теб.......С Живко са се разбрали да си пусне кандидатура. И престани да пишеш персонално и в частност дали си ми се харесал на мен. Не, нагляр като тебе няма как да ми се понрави. Ще постна твоя първи пост, ако не е изтрит безвъзвратно да видиш къв селски бег си в оная тема!!! Това не го мисля само аз, а още доста сериозни хора тук, които обаче рядко спадат до нивото на опонента си и му пишат, така-както ти пиша аз.Мен не ми пречи, обичам да отвръщам подобаващо, но явно си свикнал като пръднеш да не ти отговаря никой.......Но.....Аз съм на среща хитрецо :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Joreto » 15 Яну 2008, 09:57

ICI написа:
j1v написа::idea: само 23-ма ли са тез дето гласуват ?

мен може да ме отпишеш от групата за гласуване, нещо вече не ме кефи :?


И аз поради същата причина вече се отписах от групата за гласуване ;)
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron