Sherman - ОТХВЪРЛЕН

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
20
71%
Не
8
29%
 
Общо гласове : 28

Мнениеот Joreto » 15 Яну 2008, 09:58

Joreto написа:
ICI написа:
j1v написа::idea: само 23-ма ли са тез дето гласуват ?

мен може да ме отпишеш от групата за гласуване, нещо вече не ме кефи :?


И аз поради същата причина вече се отписах от групата за гласуване ;)


П.П. и от модераторите също т.е. ставам си съвсем редовен потребите :-D
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот Lukan » 15 Яну 2008, 10:12

За мен тоз обект Щурман или както и да е вече е "кауза пердута"! След като си позволи по-най простия и селски начин да потърси дивиденти за себе си ,като написа някви самоизтъкващи се злобно насочени глупости ,в темата на Жорко,сам си отряза клончето.Виждам и в какъв тон продължава,което доказва неговата дребна душица :!:
За мен трябва да му се прекрати кандидатурата и да приключва тая селска трагедия.

Да тук приема става чрез препоръка от човек и да това си е официално правило на този форум :idea:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот MaXo » 15 Яну 2008, 10:34

Дивиденти бил търсил ... когато написа този пост вече реши, че няма да се регва в този форум!!!Да с препоръка става ... еми препоръчан беше и подкрепен от няколко човека ... освен, че е препоръчан ... има и 2 проекта и то последния си е бая сериозен!!! До 1 година по колата му ще има повече перформънс от 90% от колите в този форум.
MaXo
 

Мнениеот OSRacing » 15 Яну 2008, 10:38

Тоя форум ще започне да прилича на яма, не знам Шърмъна какво е писал и как и къде, ма ако има такиа обтегнати отношения няма да стане на добре работЪта. :cry:
П.С. За МаХо - Колега, разбирам мнението ти за човека, и на мен ми се вижда сериозен, но ако ще космически кораб да построи, ако са такива отношенията помежду ни(говоря за цялата съвкупност) няма да е на добре. Лично аз предлагам да се успокоят нещата малко, ако е засегнал някого, редно е да се извини и след някво време да си пусне кандидатурата както трябва снимки трето пето дванайсто. Щото аз примерно не се познавам с повечето от този форум лично, камо ли да им знам проектите, как аз ще разбера за какво гласувам, ОСОБЕНО като чета някви псувни тука намеци за телесни повреди между хората и прочее. Трябва да има някакъв етикет дет се спазва, и мен ми иде някой като ме издразни да го нахраня като изрод, ма не става така, пък и няма смисъл. Къде е лулата на мира?
Последна промяна OSRacing на 15 Яну 2008, 10:43, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Lukan » 15 Яну 2008, 10:38

Ако това което ти Максо ,написа като препоръка ,ти се струва адекватно то тогава спокойно можеш да потърсиш вината за този отрицателен резултат в себе си :!: На каквото си му послал на това си е легнал,с две думи :idea:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот MaXo » 15 Яну 2008, 10:39

Е какво лошо съм написал в препоръката ще ме светнеш ли?
MaXo
 

Мнениеот MaXo » 15 Яну 2008, 10:46

Живко най-добре махни тая тема...
MaXo
 

Мнениеот paco » 15 Яну 2008, 11:08

От мене НЕ!
Нарочно изчаках да видя какво ще стане с тая кандидатура и нещата лека полека си отидоха до предела :? Свестен ми се видя колегата ама с това отношение няма да стане.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот j1v » 15 Яну 2008, 11:36

MaXo написа:Живко най-добре махни тая тема...


Не нямам намерение да я махам.

Моя глас "ЗА" междудругото държа да се брои "ПРОТИВ" след целия тоз цирк. Никога не съм обичал, хора, които гледат в на другия чинията. Всичко хубаво и с астрата и с нисанчето, и с целия ентусиазъм, но останалото леко не се вписва тук според мен !
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Tzenko » 15 Яну 2008, 11:37

За да не изпадаме в излишни скандали, заключвам тая тема. А Максо ако има нещо да кажеш, пусни тема и ще го обсъдиме !
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron