Кандидатура на shopaza

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

ДА
2
17%
НЕ
10
83%
 
Общо гласове : 12

Кандидатура на shopaza

Мнениеот shopaza » 06 Дек 2007, 19:20

Здравеите на всички значи на 17 години почти 18 занимавам си се с перформънс на коли или поне се опитвам.Иначе си рециклирам мойта кочинка
Ето линк към темата ми в Тунинг форум-а
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=64398
Регистрирам се тук за да науча нещо повече за перформънс тунинг-а 8) И ако мога да бъда с нещо полезен ще се радвам. :wink:
shopaza
 

Мнениеот dido » 06 Дек 2007, 19:23

Пускам анкета. Успех!

Проектът само реставрация ли е или имаш и други планове?
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 06 Дек 2007, 19:31

dido написа:Пускам анкета. Успех!

Проектът само реставрация ли е или имаш и други планове?
За сега е рециклиране и като го завърша този или другия месец ще мине през кат за регистрация.Иначе съм замислил да сложа 3000 кубика бензин от пежо има едни стари такива мотори от 74-а 75-а година но това по нататъка.За сега ще си е автентично сичко оригинално.Иначе замислям да изпробвам с турбо на този дизелов агрегат как ще е защото буталата съвпадат на едни малко по нови пежа(405) турбо дизел и от такова пежо ще гледам да пробвам как ще стане но за сега са планове нямам частите.Иначе имам един почти оборудван такъв двигател на него сигорно ще изпробвам как ще стане
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Дек 2007, 19:33

Извинете ме много нещо нета ми се прецака и съм напускал няколко различнимнения. :oops:
Гост
 

Мнениеот dido » 06 Дек 2007, 19:42

Няма проблем, поизтрих ги.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 06 Дек 2007, 19:46

Мерси много.Сега искам да поизпипам и мерцедесатой и той е дизеляк 3000 кубика ма имам една идея за турбо но почти за това се регистрирах тука защото несъм запознат кои знае колко с турбинирането на дизелите иизобщо с турбините.Повече по атмосверните двигатели съм по ми се отдават те
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Дек 2007, 23:56

Забравих да отбележа че сичката работа освен боядисването съм я правил собственоръчно с малка помощ от баща ми от време на време.Сега търся да сменя предните спирачки със дискови от поновите модели на 404 .Също така искам да кажа че неможе да се каже че работя но съм постоянно с човека който кара АХ-а на божурище които се състезава от него черпя вдъхновение.Иначе има един опел кадет Д зад гърбът ми които имах пръст в слаганото и монтирането и запалването на двигателя моторът не е кои знае какво 115 коня 1.8 Е е но......после направих с едно момче преди 3-4 месеца един кадет Е от 1.4 на 2.0 8 клапана 129 коня от омега мотор го преобразихме на ГСИ но него го сполетя зла участ и 1 месец след като завъършиме сичко момчето катастрофира.Сега с едно друго момче правиме корса А със Ц20ХЕ бая пипан мотор.Валове бутала,восне,маховик,олекотен,портната глава дюзи от турбо мех повдигачи и тнт.Колата ще се олекотява много и ще се пуска само на драг.Сега наскоро се зглоби едуг ситроен които аз подавах по 1 рамо.Дано супях малко да ви запозная какво съм правил и горе долу какво мога да правя.Ако някой има нещо към мене да ме пита ще се постарая да отговоря 8) :)
Гост
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron