Кандидатура

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
27
100%
Не
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 27

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 12:32

Вечния проблем гумите .... пропускал съм и генерално заради тях, и съм се увъртал идотски. Рално погледнато цял сезон нямам нито едно каране с читав комплект гуми, вечно някви галоши отзад, и нещо що годе читаво отпред.

Изображение
Изображение
Последна промяна j1v на 30 Ное 2007, 12:35, променена общо 1 път
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 12:35

Anonymous написа:Догодина ще има битка. :lol:



Некои пилоти като мен няма да могат да карат на "италианско преследване" ако това не става официално същестанието същото пилоти с лиценс нямат право да карат по любителски састесаниета и некои пилоти ще преминават в некои от републикански чампионати (писта и планинско)
Гост
 

Мнениеот anastas83 » 30 Ное 2007, 12:36

не е по темата ама какъв бизнес си развивал ако не е таина че два пъти са те прецакали :? иначе голфа е як :!:
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 12:44

j1v написа:Вечния проблем гумите .... пропускал съм и генерално заради тях, и съм се увъртал идотски. Рално погледнато цял сезон нямам нито едно каране с читав комплект гуми, вечно някви галоши отзад, и нещо що годе читаво отпред.

Изображение
Изображение


da, naistina e mnogo goliam problem s gumite, oshte po goliam ako ti trebva nekav razmer koito nikoi ne kara.

Az sega karah s 225, no imaike predvid che kolata ne e olekoten i mnogo moshten mi trebvashe 245 razmer slikove, no nikoi ne kara takiva za da gi namera pone 2-to upotrebva. Novi slikove za strashno skipi, 18" na Michelin za okolo 350 Euro za 1 broi, snatchi komplet e 1400 Evro !!!!

Losha rabota naistina s tezi gumi koito naistina prechi 100% na mnogo hora da si predstavat po dobri. Tova mi napomni ot edin USA forum kadeto za pisali: "I 1000 konia ne ti pomagat ako niamash podhodiashti gumi", tolko e pravilno tova.

Slika v gornia snimki mi izgleshda che beshe napompeno prekaleno mnogo shtom se razkisa v sredata.
Гост
 

Мнениеот landikar » 30 Ное 2007, 12:50

И аз се прецаквах бая пъти точно заради гумите.Въртял съм се не един и два пъти.Даже и в стената се треснах заради тях.....
Иначе Алекс, и аз вероятно догодина ще карам в пистовият шампионат.Ако намеря вариант къде да ми се поддържа колата.Сега го обмислям.Но все пак по Италианските ми харесва, а и не е толкова натоварващо.
Личо. :lol:
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 12:52

Anonymous написа:Slika v gornia snimki mi izgleshda che beshe napompeno prekaleno mnogo shtom se razkisa v sredata.


Да, беше толкова износен вече, че едно минимално блокиране на гумите (за първи път тогава карах без АБС) прокъса гумата ... и после от каране разкъсаното стана това, което се вижда на снимката
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот landikar » 30 Ное 2007, 12:55

Аз пък на това последното състезание гумите ги направих на зарчета :lol:
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 13:12

anastas83 написа:не е по темата ама какъв бизнес си развивал ако не е таина че два пъти са те прецакали :? иначе голфа е як :!:


ох, по принцип гледам да не си спомнам много тези неща, хахахаха.

Ами последното беше една таксиметрова фирма, купих 30 чисто нови коли рено клио на леасинг. Моментално заради началната подобрение на услугата сехме монопола в смолян и пампорово.
Но не след скоро почваха крашбите, манипулирани апарати, продадоха наш горива на половин цена на конкуренци, лични разговори за 1000 левове от диспечерски телефон, небрешно позвъне на колите от сорт "rally на снег", "симе савой с ричната" и подобни, след неколко месеца от 30 коли само 12 беха в движение. Снаех принципно с какви проблеми ще се близкам но мислих че след когато персонала е на процент от оборот които никак не беше зле няма да се получават крашби и такова безотговорна каране и отношение към колите. Никога няма да разбера с мойто вишдане как хора не усещат че остават не след дълго без работа и без пари. Здрави и живее да за, на мен това ми беше крайния урок в никакв слутчеи поветче да нямам business и слушители от българия. Имаше и други проблеми с оффициални лица които си искаха от време на време пари (община, ДАЙ и такива) а не съм загласен да давам "рушвет" когато сички е редовно и в позва на целия регион тук.

Други слутчеи беше с имоти, имаше секакви врътки които нискам да обясна тук да не дам материал и идеии на други измамници, ама ушазна работа общо всето.

Както казвах ветче, но business в българия за мен е почти табу и хора които в момента работа за мен за от САЩ, Australia, Германия, Холандия и така нататък, плащам им мнoгoкратно каквото ми би струвало в БГ, но нека да си плащам поветче и да си спа спокойно, голям кеф е да снаеш че работа е свършено като требва. Мога да имам само жал за сички българи които си изкарат на бърсо некав лев без да искат да работат, некав ден ще се забъдат и ветче нямат на къде и до там им беше. Също се зажелавам че има и, макар че малко, много талантливи и работни българи които заради другите нетчестни или падат на лоши работодатели или нямат chance да се развиват.

Това е кратка версия, да опиша сички проблеми които срещнах сигурно ще напълни 10 тома, хахаха
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 13:15

landikar написа:Иначе Алекс, и аз вероятно догодина ще карам в пистовият шампионат.Ако намеря вариант къде да ми се поддържа колата.Сега го обмислям.Но все пак по Италианските ми харесва, а и не е толкова натоварващо.
Личо. :lol:


Dai boshe da namerish variant, mnogo shte se radvam ako karame zaedno na pista, pone shte snaeme che nie dvamata niama da se butame i bliskame, hahahaha.

Da, italiansko e gotino, shte go karam 100% pak ako stava oficialno do godina, inatche prosto niama kak da go karash ako imash license....
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 13:16

landikar написа:Аз пък на това последното състезание гумите ги направих на зарчета :lol:


Ami kakvo ochakvashe da se slutchi s "intermediates" na suho??? :roll:
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 13:57

Нямам право на глас, но познавам момчето и действително е болен :lol: .Това че, подхвана да прави драгаджийка от тая кола лично на мен също не ми се нрави, но това си е изцяло негова работа в края на краищата.Всеки си има разбирания.Аз пожелавам успех оттук нататък с проектите и по-безаварийно ако може. :lol:
Гост
 

Мнениеот Kozunak » 30 Ное 2007, 14:03

Офффф тва отгоре бях аз.Нещо не съм бил логнат.
Kozunak
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Юли 2007, 01:24
Местоположение: София

Мнениеот Manta2005 » 30 Ное 2007, 15:52

а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....
Manta2005
 
Мнения: 526
Регистриран на: 27 Апр 2006, 16:03
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот COSWORTH-2 » 30 Ное 2007, 21:31

Manta2005 написа:а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....
Аз мисля, че хората, които са гласували са най-важните в този форум и е време Алекс да се регва.............. :D




П.С.-Алекс,.......просто не знаеш как да се оправяш с български служители :wink: Само следене и як контрол, да знаят, че БИГ Брадър вижда всичко и бие шута при първата простотия :lol: моят принцип от година е такъв и всичко е на ред, нулева толерантност, никакви лични отношения, дори и косвени и много лош поглед :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 21:58

COSWORTH-2 написа:
Manta2005 написа:а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....
Аз мисля, че хората, които са гласували са най-важните в този форум и е време Алекс да се регва.............. :D



И аз съм на това мнение, а и е крайно време май да се поизчисти вотинга.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 22:07

Manta2005 написа:а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....


същност колко за нушни за вота?
Гост
 

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 22:08

Anonymous написа:
Manta2005 написа:а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....


същност колко за нушни за вота?



27 към момента
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 22:10

COSWORTH-2 написа:[П.С.-Алекс,.......просто не знаеш как да се оправяш с български служители :wink: Само следене и як контрол, да знаят, че БИГ Брадър вижда всичко и бие шута при първата простотия :lol: моят принцип от година е такъв и всичко е на ред, нулева толерантност, никакви лични отношения, дори и косвени и много лош поглед :lol:


Не, този вид работа не пазва с мойто вишдане.

Например говорих с един друг такси-бос, оня има радиостанци и в спълната и в тоалетната, но аз така нискам да живее нито имам нушда да живее така.
Чудесно си работа с група други хора в чушбина, така че просто не вишдам смисъл също да се развала живота, да ставам половин спионин, половин разбойник, половин диктатор и да почвам да се замявам в всеки дали ще ме прецаква. Оооо, не, не с мен, чудесно ми е живота без тези неща, хахаха
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 22:11

j1v написа:
COSWORTH-2 написа:
Manta2005 написа:а къде са хората от войтинг групата??
баси още 10 гласа му трябват аре бре....
Аз мисля, че хората, които са гласували са най-важните в този форум и е време Алекс да се регва.............. :D



И аз съм на това мнение, а и е крайно време май да се поизчисти вотинга.


ухммм, да се регистрирам ли? Не разбрах дали е време или да чакам още?!
Гост
 

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 22:18

Регистрирай се :)

И на по-малко гласове сме пускали хора, като се види, че няма и един глас против се приема, че просто хората дето гласуват ги е хванала липсата :D
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот landikar » 01 Дек 2007, 01:34

Ааааа, хванала ги липсата викаш.Ми що се натискат да са в управата тогава.Я им пусни по една анкетка и на тях да ги баннем набързо докато ги няма. :lol:
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот Гост » 01 Дек 2007, 05:54

j1v написа:Регистрирай се :)

И на по-малко гласове сме пускали хора, като се види, че няма и един глас против се приема, че просто хората дето гласуват ги е хванала липсата :D


Ok, mersi mnogo. Registrirah se, imeto e kato v drugite forumi "GTI-8V" makar che kolata ot vtchera ne sashtesvuva vetche :cry:
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 01 Дек 2007, 09:50

landikar написа:Ааааа, хванала ги липсата викаш.Ми що се натискат да са в управата тогава.Я им пусни по една анкетка и на тях да ги баннем набързо докато ги няма. :lol:
Ххахахаха :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Sachko » 01 Дек 2007, 11:30

Anonymous написа:
j1v написа:Регистрирай се :)

И на по-малко гласове сме пускали хора, като се види, че няма и един глас против се приема, че просто хората дето гласуват ги е хванала липсата :D


Ok, mersi mnogo. Registrirah se, imeto e kato v drugite forumi "GTI-8V" makar che kolata ot vtchera ne sashtesvuva vetche :cry:


Коя кола не съществува ве4е ? Голф-а ли ?
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот GTI-8V » 01 Дек 2007, 13:53

Sachko написа:Коя кола не съществува ве4е ? Голф-а ли ?


Golf 3-kata, prigotvah edin Golf GTI 2.0 8V za pista, no iavno nemojahme da izkarame dostatachno kone ot kolata, verveshe mnogo dobre, no ne dostatachno dobre i za tova spreh tozi 3-ti mi project. Razvasovah mu go izcelo, tezi dni. Shte im mnogo tchazti za prodan ot nego skoro.

A nekoi tchazti shte vlizat v 2-kata, celia most, schenkeli, spirachki, regulatora za spiratchki, 6 stepena skorostna kutia i nekoi drugi neshta.

Mnogo mi e jal za 3-kata sashtoto s neia sitchko pochvashe i beshe parvata kola s koite se sastesavah nekak si... :cry:
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 669
Регистриран на: 01 Дек 2007, 05:52
Местоположение: Smolian

ПредишнаСледваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron