Кандидатура

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
27
100%
Не
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 27

Кандидатура

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 03:23

Казвам се Александер Бох, на 37 години сам, живее в град Смолян, по принцип съм германец (баварец :-) ) но от неколко години българин.

Не снаех за този форум, един приятел ми е предложил да канидацвам и както го разгледах малко ми се струва доста интересен и полесен.

Пиша в момента в форумите: тунинг.бг, rally-club.net, ввцлуб-бг.org с ник name "ГТИ-8В"
Пиша също в САЩ Мицубиши Форумите норалево.net и от време на време в соцалево.net с ник name: "бохалех"

Разгледах малко другите кандидатури и видях че е нушнао да обясна какво сам правил върху колите ми. Малко ми е не удобно но добре, щом требва:

Мицубиши Ланцер Evolution IX:
Семенени Чазти:
- Турбо
- Окачване
- Спирачки
- Бутала и Биели
- Изпускателна Система
- Вмускателна Система
- Интеркоолер
- Радиатор
- електроника
- портван глава
и куп други неща. Промените по колата за направени в проспеед, да не мисла некои да се похвала с чудесна работа които за извършили там по колата ми

ВВ Голф 2 Турбо:
- Турбо
- електроника
- изпускателна система
- агресивно олекотяване
- окачване
- вълове
и куп други неща.

Мицубишито си приготвам за пищов чампионата а волксважена за драг racing и евентуално планинско.

Уфффф, какво друго да каша и да пиша? Миналта седмица направих рекорд в любителски чампионата на италианско преследване с Мицубишито с време 58.43 на тръцето които си беше с 2 шикани.
Твърдо сам решил да карам по републиканския пищов чампионът и за това подължавам да развивам Ево-то.

Ако има допълнителни вапрози към мен с удоволствие ще отговарам на всеки мислен вапроз ;-)

Моля да бъде извинен за лошия правопис които е resultat от кирилисатора и моите важмосности като чуденец :-)))))
Гост
 

Re: Кандидатура

Мнениеот j1v » 29 Ное 2007, 03:33

Anonymous написа:Не снаех за този форум, един приятел ми е предложил да канидацвам и както го разгледах малко ми се струва доста интересен и полесен.


Признавам си без бой, аз бях :D :lol:

От мен едно за, от наще е човека, много болен :twisted:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот LordDigital » 29 Ное 2007, 03:36

Щом като е болен - подкрепям :wink:
TOYOTA YAMAHA CAPITAL ALLIANCE
Аватар
LordDigital
 
Мнения: 950
Регистриран на: 10 Яну 2006, 03:56
Местоположение: СелУ Chicag0

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 04:05

щом има и голф , и от нем едно за :)
Гост
 

Мнениеот KILLER GTI » 29 Ное 2007, 04:06

тва маи бях аз
KILLER GTI
 
Мнения: 245
Регистриран на: 30 Яну 2006, 01:38

Мнениеот 93TSIAWD » 29 Ное 2007, 04:09

Като за немец от няколко години в Б-я Българският ти е прекрасен!

Ако не е тайна, защо предпочете България пред Германия? :)

(извинете за ОТ)
2013 Mustang GT Premium + GT Track Package

няма вече 2003 530i

бивш проект:
93 Eagle Talon TSI AWD: 12.66@110.8mph с истински състезател зад волана
Аватар
93TSIAWD
 
Мнения: 140
Регистриран на: 05 Авг 2007, 15:35
Местоположение: NJ, USA

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 12:19

93TSIAWD написа:Като за немец от няколко години в Б-я Българският ти е прекрасен!

Ако не е тайна, защо предпочете България пред Германия? :)

(извинете за ОТ)


Заради различни причини, откровено ти брой неколко:

направих си сметка че тук живее с същите пари неколко пати по добре от колкото в германия. Също така сам с по свободни мислени и не вишдам също требва да живее цел живот там където съм се родил. Друг Фактор беше по ниския данък, също така голям роля играеше и факта че има изклутчително хубови жени, хихихи, Самата държава тогава ми харесваше също. Друг фактор си беше че имаше и евтина работна ръка, но това се зажелавам ветче че ми причине 2 пъти тотален фалит заради крашби, неотговорност и нелоялност в фирмите. Няма никога пак да права БГ фирма с поветче от 2-ма чувека personal, зажелавам ако некои се обишдат сега но това ми е суровия опит.

P.S.: Говора на всички на ТИ, така че спокойно ми говори на Ти ;-)
Гост
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 29 Ное 2007, 15:01

Anonymous написа:
93TSIAWD написа:Като за немец от няколко години в Б-я Българският ти е прекрасен!

Ако не е тайна, защо предпочете България пред Германия? :)

(извинете за ОТ)


Заради различни причини, откровено ти брой неколко:

направих си сметка че тук живее с същите пари неколко пати по добре от колкото в германия. Също така сам с по свободни мислени и не вишдам също требва да живее цел живот там където съм се родил. Друг Фактор беше по ниския данък, също така голям роля играеше и факта че има изклутчително хубови жени, хихихи, Самата държава тогава ми харесваше също. Друг фактор си беше че имаше и евтина работна ръка, но това се зажелавам ветче че ми причине 2 пъти тотален фалит заради крашби, неотговорност и нелоялност в фирмите. Няма никога пак да права БГ фирма с поветче от 2-ма чувека personal, зажелавам ако некои се обишдат сега но това ми е суровия опит.

P.S.: Говора на всички на ТИ, така че спокойно ми говори на Ти ;-)
Хяхяхях, аме е това е, да чуя от чужденец моите тегоби в сервиза :D ние тука си ги знаеме тези български черти с кражбите и нелоялността и предприемаме мерки, явно притеб е било шокиращо всичко това и са те провалили, вече си наясно как трябва да действаш с български работници-ПОД СТРОЙ, Зиг хайл Хитлеррр, мирно :D
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот COSWORTH-2 » 29 Ное 2007, 15:02

По темата-ТВЪРДО ЗА!!!
Евото ме очарова на живо във всички аспекти :)
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот street_force » 29 Ное 2007, 16:39

твърдо ЗА и от мене :!: :!: :!:
street_force
 

Мнениеот paco » 29 Ное 2007, 21:36

Само незнам защо съсипа хубавя голф дето взе от Росен :? Освен олекотяването нищо друго не си правил по него или греша.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 23:10

paco написа:Само незнам защо съсипа хубавя голф дето взе от Росен :? Освен олекотяването нищо друго не си правил по него или греша.

РАСО



Ами wish, почнах едновремено да права 3 коли:
Мицубишито
Голф 3-ката
Голф 2-ката

АКО бехе Голф-а на Росен в Ред с двигатела и електроня щехме да го олекотим и веднага да му даваме некав хубов външан вид. НО след когато срещахме около 38 гравиращи проблеми по двигатели които НЕ позволават да го караме нормално дури се концентрирахме върху двигатела да е готов поне за последния кръг на босчурище, Сливен изпуснахме. Сега ми каши какво да права? Снатчи купа кола с чисти састесателни цели, двигатела иска много работа, колата треба да се олекотява от изличен баласт и всеки ми вика също не съм работил по външния вид? Ами извинаве, но само с хубов табло и нова тапецерия не се движи колата. Сичко има приоритети и примерно дупките от махната задна броня не за вашни в момента.
И пак повтарам, НЕ може (с некакви много малко изклутчение) да имаш много красива кола коит адски върви в драг. А колата е купено имено за драг от началото, най вероатно ще карам и некои планински састесаниета с него и с това му слошиме в момента нови скорости ( 6 степен ), ани вероатно по голям турбо, ново окачване на КВ Вариант 3 СПЕЦИАЛНО направено за теглото на този Голф. Ами Брато, това ли да права в малкото време които имам или да гледам че Антената стои малко криво??
Зажелавам, но колата требва да дава супер времена, като за начало 12.900 на Босчурище, но такива неща не стават с Баскъса в багашника, хахаха.

Но спокойно, имам много готина идея за външния и ватрашня вид за този голф, но както казах ветче, права нещата по вашност а не по личните вашдане на хора.

Надявам се че бех достатъчно изчерпателен с обяснението, или?

P.С.: Други хора за цел живот не успеват да си прават колата, СЪЩО секи ми тормози след когато едвам от 2 месеца сам собственик на този автомобил?? Няма ли право на време да приготва и довърша полека лека каквото сам проиектирал????
Гост
 

Мнениеот nikolai_cosworth » 29 Ное 2007, 23:14

за :wink:
Аватар
nikolai_cosworth
 
Мнения: 428
Регистриран на: 22 Ное 2006, 21:05
Местоположение: plovdiv

Мнениеот nikif1 » 29 Ное 2007, 23:23

Без да имам право на глас....от мене ЗА :wink:
MEGANE MAXI
Аватар
nikif1
 
Мнения: 116
Регистриран на: 03 Ное 2007, 21:49
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 23:41

чак сега когато го чета отново го вишдам какво си ми писал, ушаз!!!

paco написа:Само незнам защо съсипа хубавя голф дето взе от Росен :?


Сaщо засипал? Права састесателна кола, първи тест показва 12.900 на 400 meter, не баш зле за първия опит и не бих казал че това се нарича засипване!!!

paco написа:Освен олекотяването нищо друго не си правил по него или греша.


Тук направо побеснявам колега

a.)
Когато купих колата беше с спъкнат изпускателен колектор които върлеше огън, ремонтирахме го, но probleme си остана, че се спука. Прост ставаше червен за нула време и се спукаше

b.)
колата имаше на високи обороти 6 !!!! искри, вместо 4 !!

c.)
една от причините според мен че изпускателния колектор се цепише напрекисното беше "страната" конфигурация на изпускателна система, имено след Турбо 20 см треба с 76мм, след това до некаде 70мм, след това 63мм и така, това е семено изцело с права требва от 76мм от пред на зад!!!


d.)
Друга причина з спукане на изпускателна система е според наз че си беше с оригинални PL вълове, които по проста логика няма как да за подходящи за допълнително турбиниран голф. 215 градус вълове за сменени с 250 градус вълове които много помага да няма поветче този начален проблем с изпускателен колектор.

e.)
При тестове на Дъно се установи че дусите НЕ за идеални същото работиха на 100%, сменихме 440ccm дусите с 750ccm дуси които сега с лекот си свършат работа

f.)
Решихме да разглобяваме турбото и за наш кизмет видяхме че е за ремонт, върлеше много масло, имаше много луфт, бловофф клапана с чук !!! не можахме да отвориме и беше постояно отворено с околко 3мм. Това е ремонтирано изцело. Допълнително е слошен ръчен boost цонтролер за да се промени налегенето които не беше важмосно по друг начин!

g.)
Седенитела се развали веднага след когато купихме колата без да беше много товарено, това също е сменено

h.)
сменихме веднага чантите и гумите. При подаване на много газ колата вервеше на всекаде само не на право, беше изклутчително опасно да се кара и изпреварва така и неколко пати на козам ми се размина да не влизам под некав камион по време на разко изпреварване!!!

i.)
неколко други по дребни неща по двигатела които беха нушни

j.)
точно в момента монтираме нова скоростна кутия, 6 скорости на quaife, сашс racing седенител, 50/50 спер, друг скоростен лост, олекотен маховик, в голф-а

k.)
предишното окачване се смени в момента. ФК койовери се сменат с КВ Вариант 3 специално направени за теглото за тази кола.

L.)
също така се опитваме да преместиме целия Most, полуоски, сченкели, спирачки от 3-ката в 2-ката

m.)
сменихме фаровите, че с старите се вишдаше около < 5м напред през ноща

n.)
в момента се монтира също регулатор за спирачките че естествено при олекотяване се промени баланца на спирачките.

o.)
Слошен е нов специален акумулатор, които олекотява колата с около 15кг

p.)
работи се по идея да се сменат турбото с по голям, буталата, биелите и колянови вал, но крайно решени не е всето все още.


Сега каши ми честно, това САМО олекотяване ли е?

Аз лично бих казал че е доста работа за 2 месеца само да се има предвид че работим по още 2 коли
Гост
 

Мнениеот MaXo » 30 Ное 2007, 00:14

Браво... за 2 месеца си свършил толкова работа колкота, някои вършат за 2 години. :wink: Аз 1 месец избирам съединител ... после поръчвам и още повече от месеца не мога да си получа съединителя... :lol: Поздравления за рекорда ...
MaXo
 

Мнениеот maggkrabar » 30 Ное 2007, 00:59

мицубиша е много лош :D
maggkrabar
 

Мнениеот landikar » 30 Ное 2007, 01:00

Здрасти батко Алекс. :lol:
Happy boosting!!! :D
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот maggkrabar » 30 Ное 2007, 01:01

пацо, а и като чета какво са намерили по голфа, думите хубав голф хич не са на място :D
maggkrabar
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 02:48

landikar написа:Здрасти батко Алекс. :lol:


ах, какво правиш тук бе Личо?
Сaщо си крил този форум от мен до сега??? хахахаха.
Бъзикам се малко ;-)
Радвам се да те вида ;-))
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 02:50

maggkrabar написа:пацо, а и като чета какво са намерили по голфа, думите хубав голф хич не са на място :D


ами голф-а си беше хубов външен и вътрешен некак си, но както обясних, за мен техниката и машината е на първо място, след това такива екстри като 2-та седалка и мукет, хахаха
Гост
 

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 10:11

Искам да ви кажа че Алекс ме запали да подхождам съвсем сериозно към състезанията.Стига вече с тия терлици 2-ра употреба.Колата за Калояново трябва да е като неговото Ево - с много як мотор, с много яки спирачки и най-вече с нови гуми.Ние се мъчим две години вече, а той дойде и веднага почна да прави рекорди.Догодина ще има битка. :lol:
Гост
 

Мнениеот MaXo » 30 Ное 2007, 11:11

Стига сте гостували бе .. :D
MaXo
 

Мнениеот j1v » 30 Ное 2007, 11:22

Предполагам беше Лъчо т'ва :lol:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 30 Ное 2007, 12:30

Anonymous написа:Искам да ви кажа че Алекс ме запали да подхождам съвсем сериозно към състезанията.Стига вече с тия терлици 2-ра употреба.Колата за Калояново трябва да е като неговото Ево - с много як мотор, с много яки спирачки и най-вече с нови гуми.Ние се мъчим две години вече, а той дойде и веднага почна да прави рекорди.Догодина ще има битка. :lol:


мерси за комплимента ;-)

но да ти каша, точно гумите за ми проблема и на мен. Ще права после снимки на сликове с които бех, лошо ще ти стане, 3 слика беха абсолютно към края, тела излисаше яко, изяден риб с неколко цантиметера, за финала се налоши да смениме предна дясна с задна лева гума за да може да караме изобщо в финала.
Добре че имах такава чуство че може да се слутчва това и реших първо тренировка да карам с уличните гуми да спаста сликовете инатче нямаше как да карам финалите в генерално класиране.

Ще ги снимам после, ще ви стане лошо ако видите с какво сам карал, хахаха
Гост
 

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron