кандидатура но не за кметски избори!

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
24
96%
Не
1
4%
 
Общо гласове : 25

кандидатура но не за кметски избори!

Мнениеот jsracing » 25 Ное 2007, 20:46

Добър ден или добър вечер зависи кой кога е смогнал да стигне до компира.

Казвам се Явор Стоичков, от София съм и се занимавам с коли и мотори от доста време още и книжка нямах. Би ми било изключително интересно да мога да обменям информация с хора, които постояно се занимават с това и също така имат голям опит в тази насока.

С какво се занимавам - технически консултант - професия

Образование - висше, но не технческо.

Проекти
1 - ваз 2102-сервизна кола

2 - ваз 2107-група А с 2 2камерни вебера 45

3 - ваз 2101-volumex - компресор + карбуратор от ланчия бета

4 - ваз 2108-самара- група А -мпи, стендалон електроника-правозъба Д-бокс тип кутия керами4ен съединител полуоски от ауди 90 за другите работи няма да ми стигне мястото.

5 - 206 супер 1600-група А -но тази кола си беше готова само трябваше да се подържа

6 - 306 maxi 2000-група А - също само подръжка

7 - ауди а4 1.8 т qutro - с доста не много сериозни промени-друга турбина портвана глава маховик с-л шорт шифтер и др.

8 - 106 1.6 16в - това е на брат ми както и аудито ни беше съвместен проект получи се интересно макар и не много силно като кола но приятно за каране

Кого познавам - доста хора незнам дали ще ми стигне мястото за всички, някой може да се обиди за това че не го споменавам ще изброя някои от тях другите да не ми се сърдят ако четат това

- Мишо Табаков - барадчеда
- Волен - правим мапове всякакви
- Киро - драг пауър турбото никога не е достатъчно голямо
- Ники Златков - Проспеед
- Крум Дончев
- Тошко още като работеше при Златков
- Марто Марков - разбира се един много важен човек
- Явор Банакиев - друго си е да е S2
- Лукан - въпрос дали познаваш др.Панаьот Ников?
- Поли Саридис - известен като бате поли

За повече ще ме заболят пръстите от писане :D

С уважение: Явор Стоичков

П.С. успех в туннинг начинанията на всички който се е захванал с това знае, че Ферари е хубава кола но не е най бързата! :wink:
jsracing
 

Мнениеот Lukan » 25 Ное 2007, 21:09

Аз Др.Панайот Ников го познавам прекалено добре,но това определено не е факт с който се гордея и отдавна съм прекратил комуникацията си с това леке :evil:

Това ,че познаваш и т.нар. Бате Поли също не е няква особенна хубавиня,защото и него като го поопознааеш по-отблизо ,надали ще го изтъкваш като твой приятел.

И след като наредих неприятните и нестойностни ЗА МЕН хора ,бих ти дал едно ЗА ,но постни някакъв снимков материал,защото имам усещането че те познавам ,някак свързано с "Орландовци моторспорт"

:D ,но ако греша,осветли ме :wink:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот street_force » 26 Ное 2007, 03:12

я да видим ладето с компресора иначе аз съм за :lol:
street_force
 

Мнениеот Misho 605 SVti » 26 Ное 2007, 14:23

Братчед, вземи верно направи малко снимки на Аудито, че аз само на живо съм го виждал. :lol:

Това е Големия братчед Явор. Малият е Орлински. Поствам снимките от неговата кандидатура, защото двамата действаха и Аудито, и Пежлето заедно.

BTW, 106-чката си тича, не бъди толкова скромен.

OSRacing написа:Вече имам малко време да попиша:
та историята на автомобил 1: стоманеносиво ауди А4 Б5 95 1.8Турбо Куатро:
Взехме колата, сменихме масла ремъци филтри и осъзнахме,че турбото е чао чао, при което след много много ядове по разни тунинг фирми се сдобихме с Гарет ГТ28РС или известен като дисковия картоф. монтира се турбината, първото впечатление, че съединителя буксува, второто, че колата прави неимоверно грешни и богати смеси в ниските и много бедни във високите, взехме съединител СПЕК карбонов + олекотен алуминиев маховик без демпфери, колата заспа, закара се на дино да се мапне, 1-път нищо 2-път нищо на третия път изгориха електрониката, та бягай за нова, то бяха дебитомери дросели и прочее. Накрая се закара при едни хора, който явно разбират от ауди. там установихме че 300 кубикувите дюзи са малки и ги заменихме със 440, сложи се МС 2.2 с по-бърз процесор и колата се успа. Да но когато се включи на гредито високия бууст колата умира, а тъй като се изциганихме и сложихме метални пътища на 45 от турбината и кулер от некъв бус спринтер 3.5 дизел мисля. та отидох взех алуминиеви тръби и колена на 55, кулер като хората, колата се успа, но пак имаше този проблем при овърбууст, в крайна сметка се оказа от блоу оф клапана - боналуме, на който си пише, че е до 1.5 бара надув ма някой трабва да прочете. В момента колата се движи без проблем да чукна на дърво. Пропуснах да спомена, че се наложи разреждане с още една гарнитура и между другите неща портнахме главата та се получи чудесно. Общо взето това е, не е много пипано по колата но се получи много свеж вървеж.

Автомобил 2 - Пежо 106 ХСИ 92'- ПРОДАВА СЕ!
Ами колата си беше 1.4 многоточков инжекцион и разбира се, не върви, чип вал мал, колектори и пак не върви, скоростите с гадни числа а бе ужас. Обади ми се един приятел- продавали ударено саксо 99-та 1.6 16 клапана ВТС, казах си- какво пък не може би ще стане, погледнахме колата, спазарихме я, разглобих я в гаража, нарязах я
Изображение
И се почна едно трансплантиране на мотор и цялата ел. инсталация, разбира се, понеже се прави резачка, махнахме компресора на климатика и ел хидравликата която е 300 вата, сложихме по-малък алтернатор и подобни олекотявания на конструкцията. Сглоби се колата - СУПЕР скорости супер ускорение, сложих и задния мост от саксото с дисковете, ама сега проблем, колата беше със 185/55Р14 и нямаше завиване, та отидох взех 4 нови 15-ки и монтирах бриджстоун потенца ре 720 с размер 195/45/15 колата се успа, набарах и едни нарязани и надупчени дискове за отпред и отзад, щото по едно време не искаше и да спира и в момента колата се движи много задоволително, скоро претърпя смяна на тръбите след колектора от 45 на 55 което още повече ми хареса и така.

Тук може да видите снимки на пежото.

Новото сърце на 106-цата:

Изображение
Изображение
Изображение

Свалено от тук:

Изображение
Изображение

Последен валс:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В очакване на байпаса:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ето го и красавеца:

Изображение
Изображение

.... там, където му е мястото:

Изображение
Изображение
Изображение

A тук има клип на Хауди-то: http://www.youtube.com/watch?v=LmChgyyI5bw
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот OSRacing » 26 Ное 2007, 22:20

М даммм големото брато е за кандидатура, Ще зема да нащтракоря готови снимки на жежарата и на Хаудито ей са или утре, да турна, да не кажат, че няма, но за жалост доста части не се виждат. Както и да е, човеко разбира от железа, аз разбирам да ги троша :evil: :oops:
Инак гарантирам за него, че ако ви дава ядове, ще го поплесвам с някоя тараба, ма се съмнявам, дето викат оно добро дете, Иначе докторе, консултирайте се с господин Марков по въпроса Явор и Орлин Стоичкови, иначе за орландовци моторендспортензи аз щях да бъда и там, ма за пежото спряха парите за изродския тунинг и се отказах насилствено, иначе там с г-н Табаков ги познават, аз пак казвам, той каквото направи, аз го троша, или се опитвам поне, аудито за момента не мога, много добре го е направил, за това си взех лично мое него да го троша. Аз лично гарантирам за достоверна и опровергана информация, която той може да излага, както и практически опит.

П.С. Ако Мишо до 8-ми декемфри не си направи тоягата, ако не сме препили много ще идем да му бутнем по едно рамо, даже ще трябва тема да направим, но това друга тема, сега тука пишете какво още изисквате от Яворчето дъбчето букчето? :)
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

audi 1.8t quatro

Мнениеот Гост » 27 Ное 2007, 21:48

Малко видео материял понеже не ми остава много време свободно да постввам снимки затова предоставям на вашето внимание този клип!


http://www.youtube.com/watch?v=LmChgyyI5bw
Гост
 

Мнениеот OSRacing » 27 Ное 2007, 23:52

Ето малко снимки, нямам повече честно казано.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

На 4-тата снимка е най големия тунинг, от него става 300 коня отма :)
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 28 Ное 2007, 22:20

Киро! съжелявам че не отговорих веднага на въпросът за компресирания ваз, но обикновено имам малко време късно вечер и ако успея драсвам по някои ред.За гореспоменатия автомобил малко трудно ще ти постна снимки защото през 98 година понятието дигитално фото не мога да твърдя, че беше много известо даже изобщо тогава подобен термин го гледахме като изтребител ф16 ще се поровя за някакви стари фотоси ако имам и ще ги постна, само ще трябва първо да ги сканирам :wink:




П.С. ваза вървеше много прилично, между другото по добре, отколкото ако бъде с 2 2ву камерни карбуратора
Гост
 

Мнениеот OSRacing » 04 Дек 2007, 12:54

Колеги, какво го правим човекО, гледам 19 гласа и нещо замря работата :)
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот GTI-8V » 04 Дек 2007, 13:02

OSRacing написа:Колеги, какво го правим човекО, гледам 19 гласа и нещо замря работата :)


аз май нямам право на глаз, но след когато изминах скоро същия път с кандидатура мисла че е само редно когато в анкета да няма нито един против да се prime чувека. Като му гледам брой на колите не е некав слутчаиен се пак ...
Само мойто мнение е това естествено, но щом няма кой да гласува поветче нека да не чака така до когато губи интереса откъм форума.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 669
Регистриран на: 01 Дек 2007, 05:52
Местоположение: Smolian

Мнениеот j1v » 04 Дек 2007, 15:06

Па добре е да напомня човека за себе си понякога :) Не мога да гледам всеки ден всички теми кой е посъбрал гласове :oops:

Да се регва и да го пускаме :wink:


GTI 8v - за правото на глас, погледни тази тема, имаш право да гласуваш, стига да имаш желание:

http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=485
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 05 Дек 2007, 20:29

j1v благодаря за гласваното доверие!Гледам да не флудвам форума с спам не е в мои стил ако мога да кажа нешто полезно което ще е в полза на някой тогава изкзвам мнение по въпроса :wink:


Ако може да ме светнеш как да се регна ще съм много мерсаж не задруго
на тъмно ще взема да се пречукам по стълбите :D
Гост
 

Мнениеот Гост » 05 Дек 2007, 20:43

Светнах се кой да чете то горе си пише ама... 8)
Гост
 

Мнениеот OSRacing » 16 Дек 2007, 20:18

asdasdasd
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

отговор на lykan

Мнениеот Даниела » 03 Апр 2008, 01:51

И аз познавам д-р Ников. Изключителен човек и лекар. Възхищавам му се!
Даниела
 

Re: отговор на lykan

Мнениеот COSWORTH-2 » 03 Апр 2008, 08:46

Даниела написа:И аз познавам д-р Ников. Изключителен човек и лекар. Възхищавам му се!
Ах, пресвета патице, и аз така :weedman:х И все пак кой е той :oops: :?:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Re: отговор на lykan

Мнениеот Lukan » 03 Апр 2008, 11:59

Даниела написа:И аз познавам д-р Ников. Изключителен човек и лекар. Възхищавам му се!


По принцип Даниела е името на жена му,така че тук малко автореклама се получава.
Иначе е един дребен интригант от Очна клиника в ИСУЛ ,където до неотдавна работех и много добре познавам всичките му "изключителни" качества като човек и още повече като лекар :lol: :lol: :lol:
Жалка картинка съчетана с болни амбиций,ръка за ръка с лицемерие и дребна пресметливост :!:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот COSWORTH-2 » 03 Апр 2008, 14:44

:D :D :D Тука стана като в "Спешно отделение" :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта