Моля прочетете преди да кандидатствате

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Мнениеот dido » 17 Апр 2008, 15:34

Въпросът вече е обсъждан доста пъти - не.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Founder » 17 Апр 2008, 17:46

Speedy_86, пич, от ника ти трябва да се подразбира , че си 86ти набор /21-22 години/, а изобщо не звучиш на такъв в тези си мнения :lol:

Живеел си незнам си къде, виждал си незнам си какво ... що за глупости :)
Отиди при хората след като си ги виждал и знаеш кой са и си поговори с тях - не вярвам да ядат хора ... но знам ли все пак :roll:

Сега шегата на страна - посещавам /до колко се разрешава на неприетите/ този форум от както съществува вероятно. Чета си където, каквото мога и толкова.

Надявам се до месец проекта ми да е завършен и да може тогава да се пусне и моя кандидатура тук. Пък каквото сабя покаже :shock: :lol:

Предлагам и ти да направиш същото :wink:

Успех ти желая!

п.п. и аз съм на 86 така че нме се коси , годините не са чак от такова голямо значение :idea:

п.п.2 Разгледай подфорум отворени проекти - предполагам ще ти бъде интересно ;)

---------------------------------------------
Поздрави Ангел Тончев a.k.a Founder
Founder
 

Мнениеот Alfons » 30 Апр 2008, 19:33

Аз сериозно мисля,че никои не чете правилата :evil:
Изображение
Аватар
Alfons
 
Мнения: 208
Регистриран на: 23 Фев 2008, 18:02
Местоположение: София

Четете преди да напишете някоя глупост!

Мнениеот Гост » 30 Апр 2008, 20:11

...Просто няма къде другаде да чета разумни проекти и да гледам съдържателни снимки.


Бъди амбициозен и ще видиш че има от къде да се чете, и то доста :idea:
Пък и вземи прочети правилата :)
Гост
 

Мнениеот dido » 29 Юли 2008, 08:45

Виж горе големите червени букви :wink:
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот spas-S60 » 26 Яну 2011, 15:17

Казвам се Спас Генчин, от Пазарджик.Колата която карам е Ауди А4 1.8т куатро 400+ коня.
Работя с Карпрофи в Пловдив и Шкода октавия 400+ коня.
Имаме няколко нови и интересни проекта,занимаваме се само с сериозен тунинг.
Поздрави.
spas-S60
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот golqmcho » 09 Окт 2011, 21:59

здравеите казвам се Иван Енев и от 2007 година се занимавам активно с рали спорт също така,се занимавам с доработки на двигатели и имам авотсервиз,тук съм с цел обмяна на опит и покупко продажба имам няколко проекта ,опел корса 1.4 16в в подоготвка за клас Х1 в българския шампионат митсубиши ФТО на което скоро ще се присади двигател 4G63T колата живот и здраве се подготвя за по големия клас,надявам се ще ме удобрите http://www.facebook.com/pages/ENEV-RACI ... ?sk=photos на тази страница може да се видят някои от проектите страницата още се разработва и не всички коли са там :)
golqmcho
 

MK4- сивия 500+++

Мнениеот Kircheto » 22 Ное 2011, 09:04

Здравейте, казвам се Кирил Велков ,имам голф 4 с проект за 500+ кс, бих желал да стана потребител в форума, като ще бъда полезен и ще науча още нещо за силовия тунинг!
Kircheto
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот кандидатстващ » 05 Фев 2012, 19:01

username: zuel3ment

Здравейте колеги

Казвам се Иван Маленов, от град Чирпан, на 21 годни съм и се занимавам с коли и от 4 години. Една година бях 'чирак' както казват възрастните хора. Сега от близо 3 години разполагам с сервиз, в който се занимавам предимно с поддръжка и развитие на бензинови и дизелови мотори, атмосферни или турбо агрегати. Като личен проект нямам, но имам опити с успешно помпане коли, Алфа Ромео 156 2.4, ауди а6 2.5 , бмв е36 м52б28 328 , опел астра GSI . В момента личната ми кола е ауди а3 1.8т app мотора, по нея несъм правил кой знае колко доработки които да описвам тук.
Като четох бланката за предкандидатстване, видях , че искате да дам други форуми в които пресъствам . Нямам създаден потребител в други публични форуми , единствено вечер след работа, разглеждам като гост позволената информация и постове от разни рейсъри. Знаето за какво става въпрос в форумите на дадена марка.
Искам да бъда част от вашия форум, за обмяна на опит, за контакти с сериозно хора и предстоящият ми лубителски проект през тази пролет като база ще ползвам японски автомобил.

Надявам се, че кандидатурата ми ще е положителна.
Поздрави !
кандидатстващ
 

Турбо проекти

Мнениеот J-tec. » 08 Фев 2012, 23:54

Здравейте ,казвам се Йордан Стоянов.От скоро съм в България и се опитвам да продължа това което съм работил доста време извън страната.Занимавам се с направа на различни турбо и атмосферни колектори ,спортни гърнета ,укрепвания на купе,изпускателни генерации и други такива.Бих желал да стана потребител във този форум тъй като се развивам в тази сфера . Тук има някои снимки.Благодаря за вниманието ,поздрави http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=101&t=228396
J-tec.
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот TurboFreak » 21 Фев 2012, 09:18

Здравейте, казвам се Пламен Георгиев и съм от Шумен. Карам Тойота МР2 Турбо една от малкото оригинални останали в България.
Форумът е интересен и ако бих могъл с радост бих помогнал на някой колега, не съм от тези дето плюят по мненията на хората, защото все пак всеки си има право на мнение. След като миналата година ребилднахме мотора с моя добър приятел и предполагам добре познат за всички от занаята Мартин Райнов, решихме да си направим един експеримент и да монтираме програмируема електроника от Хонда на 3SGT-E-to. Темата е тук http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?t ... d35223a482.

Пускам кандидатурата си тук, надявам се да бъде одобрена !

Поздрави Пламен Георгиев
TurboFreak
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот grosseader » 16 Мар 2012, 11:06

Здравейте, колеги ако мога така да Ви наричам.
Аз съм Ивайло Илиев, занимавам се със всичко по колите си, но от 1 година насам работя върху Сеат Ибиза 1.9ТДИ изцяло за силов тунинг. Още се сглобяват нещата полека (GT2052v,240um,12mm ГНП...) , но мисля, че има какво да се научи и от тук, и също така може проекта да е интересен за някой!

Регистрирах се отдавна, с ник (blaze) но все ми дава "профилът Ви не е одобрен" и сега след като изчетох почти целия форум виждам че искате представяне, и пак ще създам работа на Tzenko... :)
Ами ще се радвам ако бъда одобрен и се сработя с вас....та ще може спокойно да Ви казвам "колеги" :)

Поздрави на екипа и чакам.
grosseader
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот fluid_88 » 05 Май 2012, 01:45

Гледам тука само големи са се събрали и покрай тях да науча нещо и аз.
От Варна съм в повечето форуми съм с ник-а fluid_88,от известно време като хоби се занимавам с колата на приятелката ми Фиат уно турбо :)
ето линк към тунинг бг
http://www.tuning.bg/forums/index.php?/ ... %bb%d0%b8/
fluid_88
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот форд сиера » 11 Дек 2012, 16:43

Здравейте колеги! От известно време се опитвам да се регистриран но нищо не се получава, нямам познати потребители тук а тъжното е че не мога да обменя информация тъй като съм се заел със доста интересен проект. Става въпрос за Форд Сиера ХР4и 2.8 V6 които двигател разбира се остава на заден план така като събирам косуърт 2.0

Поздрави! Марин
форд сиера
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот sierrata_ » 15 Дек 2012, 03:27

Здравейте! Казвам се Марин Маринов от гр. Нова Загора и от доста време никак не успявам да се регистрирам. Целта ми е единствено за обмяна на опит. Притежавам един рядко срещан автомобил Форд Сиера XR4i 1983 година който много обичам :) колата е 2800см3 V6 и бях решил да я възтановя във нейния си оригинален вид, но не след дълго това мое решение се промени като първо подмених визуално предницата на колата със косуърт елементи. Направих основен ремонт двигателя като мислих че той радост за моето сърце, но и то се промени :Д (бих искал и снимки да пусна но..) реших и да премина на косуърт двигател, но за жалост не успях да го набавя цял а започнах да го събирам част по част (мисля че спрямо колата това си е силов ъпгрейд) до момента имам набавени всички части да събера груб мотор. За този принос дължа огромни благодарности на Дишо-Бургас, Димитър Захариев-Бургас и на Любо Мечков. Много се надявам поне поста да бъде отразен.
http://media.snimka.bg/s1/0590/027423098.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/0996/028235877.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/0356/026955827.jpg?r=0



Поздрави!
sierrata_
 

Honda CRX B18vtec turbo 500++

Мнениеот Yavor » 16 Дек 2012, 15:04

Здравейте казвам се Явор Антонов на кратко Яжо. от известно време следя този форум и бих искал да приемете регистрацията ми.От 2007-ма се занимавам само и единствено с performance на Хонда двигатели. Аз карам Хонда ЦРХ 1.8vtec turbo, проекта ми е за 500+ конски сили идеята е колата да е сред лидерите в клас предно,целта да съм член на този форум е обмяна на опит и желанието ми да съм полезен тук. Имам няколко познати които са регистрирани във форума.
тук е цялата история на автомобила и интервенцийте кито са правени по него от както съм го купил. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=32244
Благодаря претварително.
Yavor
 

Здравейте

Мнениеот гост » 04 Яну 2013, 15:40

здравейте казвам се Явор от Враца съм с голям интерес следя форума и от известно време се опитвам да се регистрирам с името Yajo но няма ефект, имам проект хонда ЦРХ турбо 500++ конски сили. Желанието ми да съм потребител тук е да бъда полезен със знанията си, да дам съвети на хора който тепърва се залавят с нещо ново и различно и естествено да обменя малко опит от по вещи от мен лица. Хора с който се познавам и са регистрирани тук са Ангел founder и MAXO.
гост
 

Re: Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот гост » 13 Дек 2014, 14:50

Здравейте,

казвам се Сашо и имам известен опит и познания в тунинг сферата. Колата с която съм се захванал в последния проект е Е39 М5, но ще оставя линк за когото му е интересно да чете:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 7&t=375556

Бих се радвал ако мога да съм полезен на някого, както и очаквам помощ от Вас за трудностите и проблемите, които срещам.

Благодаря!
гост
 

Предишна

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron