Моля прочетете преди да кандидатствате

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Моля прочетете преди да кандидатствате

Мнениеот Executive » 15 Яну 2006, 20:57

От потребителите на този форум:

Молим всички, които желаят да станат потребители на форума да прочетат това внимателно.

Този форум не е като повечето други форуми, които сте посещавали, или поне не това му е целта.

Този форум е създаден за удобство на един кръг от хора, които имат нужда да обменят информация на спокойствие и без притеснение. И споделят неща със други лични познати, а не с анонимни никове от Интернет.

Ние, потребителите на този форум сме отворени към всички, който имат сериозни и трайни интереси и идеи в областта на силовия тунинг и сплотяването, а не разединението е което ни събира тук.

Този форум няма за цел привличане на потребители, голяма посещаемост и известност. Няма за цел да е номер едно на топ.бг

Хората в този форум трудно ще ви приемат, ако задавате въпроси, чиито отговори са популярни сред голям кръг любители. В този смисъл равноправното участие предполага сравнително високо ниво на познаване естеството и особеностите на тунинга.

Насочен е само и единствено към пърформанс тунинга, далеч е от всякакви новинарски/клюкарски/организационни и кой знае още какви автомобилни форуми и сайтове. Също и не е място където ще видите коли със много спойлери, бясни оптики, лепенки и лампички.

Този форум, поне засега не е и за хора, които искат да научат нещо ново просто ей така от любопитство. Повечето хора във форума имат конкретни проекти, и този форум е създаден с тази цел - обмяна на опит и информация за по-лесното им довършване, както и реализация на нови.

Ако желаете да станете част от тази общност се постарайте много добре да опишете кой/коя сте, с какво се занимавате, какви познания имате от сферата на пърформънс тунинга, и с какъв проект желате да ни запознаете и да ви помогнем.

Ако вече имате дейно участие в някой друг форум, можете да споменете псевдонима си и форума, за да могат тези, които не ви познават, да придобият реална преценка за вас, от това което сте писали. Възможно е да не бъдете приет(а) именно поради липса на информация за вас, а не поради това, че не сте подходящ(а).

И най-важното ако случайно имате познат, за който знаете, че е потребител, не се сърдете на него ако вие не станете. Не го е решил той, а един кръг от хора, които са направили много компромиси за да постигнат някакво разбирателство и да могат да получат това, което им е необходимо.

Подозираме, че веднъж станали пълноправни потребители, сами ще оцените ползата от подобno място, където сериозното отношение към всеки и всичко е основен приоритет.

Управлението на форума не е еднолично и е поставено на демократичната основа на гласуването по всички въпроси, касаещи дейността му и приоритетите в развитието.

Тук не е място за губене на време, така че ако има какво да ни кажете, направете го отдолу...
Executive
 

Мнениеот j1v » 01 Юни 2006, 12:00

Една добавка, когато пускате представяне, моля слагайте линкове, към вашите профили в други форуми, в които пишете, смятам, че ще ви е от полза при гласуванията, така хората които ще гласуват за вас, ще могат по-лесно да придобият представа за вас.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Tzenko » 20 Ное 2006, 11:48

И аз да добявя, че НЕ Е НУЖНО да си регистрирате никове преди да сте приети в форума - само ми създавате работа да трия :D
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот j1v » 03 Яну 2007, 02:39

Доста несериозни кандидатури се обсъждаха напоследък, сигурен съм, че на нито един от тези хора не им е било приятно да ги отхвърлят, затова ще помоля всички, които кандидатстват да прегледат старите гласувания, да видят как са протекли и да преценят дали има смисъл да кандидатстват. И ако решат да го направят да подходят по-сериозно към нещата, защото съм сигурен, че има не един и двама отхвърлени само заради несериозно представяне. Успех на всички.
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 09 Яну 2008, 00:35

Здравейте на всички :)

От скоро следя този форум и ми е много интересно всичко което се пише в него
или поне това до което имам достъп ,като нерегистриран потребител :lol: .
И в тази връзка искам да отправя едно предложение. Понеже сигурно има доста хора
като мен ,за които темата на форума представлява огромен интерес ,но по ред причини
немогат да се похвалят с кой знае какви постижения за да получат регистрация ,предлагам
ако има такъв вариант форумът да стане достъпен за четене от всички ,а право да пишат в него
да имат пак определен кръг от хора.
Гост
 

Мнениеот 93TSIAWD » 09 Яну 2008, 02:33

Как никой досега не се е сетил? :roll:
2013 Mustang GT Premium + GT Track Package

няма вече 2003 530i

бивш проект:
93 Eagle Talon TSI AWD: 12.66@110.8mph с истински състезател зад волана
Аватар
93TSIAWD
 
Мнения: 140
Регистриран на: 05 Авг 2007, 15:35
Местоположение: NJ, USA

Мнениеот paco » 06 Фев 2008, 11:41

Последното което беше прието и пряко касаещо нови кандидат/потребители на този форум е:
В раздела темите се пускат от вече регистриран потребител и той става съответно и препоръчител. Това в никакъв случай не отменя задължението на кандидата да си пусне едно представяне за себе си за да могат всички който не го познават да добият представа за него и способностите му.

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот Viper. » 14 Фев 2008, 01:10

VGZ написа:.. незнам дали ще имаш успех с влизането в форума НО не си взимай подобен ташак за тунинг проект :lol:

можеж ли да си обосновиш думите както повечето хора правят...
Viper.
 

Мнениеот Гост » 11 Мар 2008, 20:31

ShoxXx
Казвам се Косьо на 22г от София.
За форума разбрах днес за съжаление покрай един неприятен повод - загубата на Лъчо...

До скоро карах Peugeot 206 GTi, някаква лимитед серия, която се оказа супер кофти по отношение на това, че висчко й беше различно и нито един компютър не можа да я хване да я разпознае тая електроника. Хубаво, че и не ми се е налагало де. По колата направих доста неща и точно когато ми влезе една голяма муха (охлюв) в главата и тамън да започна research за части, валове, турбина и т.н. направих грешката да дам колата си на най-добрия си приятел да ми свърши една работа, от която аз щях да съм на плюс. Да обаче това и беше последния ден, в който си видях колата здрава...и общо взето всичко ми пропадна.

http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C02351.JPG
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C02353.JPG
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C02367.JPG

Ето и няколко снимки на колата в периода, в който беше здрава:
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C02259.JPG
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C02026.JPG
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... G_3034.jpg

По колата бях сменил доста неща, нокои от които май само аз си ги забелязвах. До нещо по-сериозно не се стигна. Най-добро време на 400м е 16.2сек.

Както и да е. Минало свършено.
Бях твърдо решен точно такава "френска пръчка" да я направя както ми е в главата. Та следващата стъпка беше да си купя нова...

http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C04187.JPG
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Peugeot% ... C04185.JPG

Пак е с 2.0 мотор, защото го знам на изуст почти. Има си много разлики с предишната.

Тоя път ще подходя малко по-сериозно обаче от към двигателя. Много неща имам в главата, ама няма да казвам проекта от сега защото това все пак е кандидатстване.
Иначе за сега колата има само филтър, окачване Eibach...и толкоз. От 1 месец я имам.

Нямам достъп до темите във форума, но съм убеден, че ще имам полза от някои неща, както и аз ще съм полезен с много.
Май това е от мен...
Гост
 

Мнениеот wierdo » 12 Мар 2008, 12:09

Не си си пуснал темата на правилното място.
Аватар
wierdo
 
Мнения: 129
Регистриран на: 29 Ное 2007, 19:09
Местоположение: Русе

Мнениеот Гост » 12 Мар 2008, 12:32

ShoxXxТемата съм я пуснал тук, защото тук мога.
Що помоля някой от хората, които ме познават да ме предложи. :wink:
Гост
 

Мнениеот OSRacing » 13 Мар 2008, 11:14

Косе, пусни нова тема със представяне, която да се направи анкета, така съм безсилен.
Изображение
Аватар
OSRacing
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Окт 2007, 15:36
Местоположение: София

Мнениеот Andrei » 22 Мар 2008, 04:54

Глей са човеко.......тоя форум е като един жилищен вход...секви хора, кой по-крив, кой по-прав, но съжителстващи заедно. Що некой които минава по улицата да дава акъл що сме си пръснали асансъора в оранжево....примерно!
муткер фускер!
Andrei
 
Мнения: 570
Регистриран на: 17 Дек 2007, 01:12
Местоположение: София

Мнениеот COSWORTH-2 » 22 Мар 2008, 09:23

Долна глАва, тука се влиза политически, макар че не намирам никакъв смисъл в трите ти уникални поста. Както и да е, това е частен форум, а не обществена тоалетна(отглеждаме си го и си правим квот ни е кеф, без много-много обяснения), на скоро бях подчертал, че тук, ако някой от вътрешните реши без проблеми регваме и баба му. Странна работа, защо никой не си прави труда дапрочете правилата на форума, а винаги трябва да му се обяснява... Не, че има файда от обяснение към човек с ник Патка :lol: Или там какво беше -долна глава.........
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Долната_главa » 22 Мар 2008, 10:05

Хора,
не ме разбирайте погрешно. Нито ще ви давам акъл, нито ще ви преча, нито ще ви спамя повече(даже ме е гнус в момента, че пиша във важната тема), но просто се останах изумен и за това драснах тези редчета. Четейки видях как напъдихте Шерман - оттам Максо се обидил май, разни други хора и тях отсвирихте и накрая това.
Сега да ви кажа:
1. нито съм някой отхвърлен, който злобее.
2. мисля, че с нищо не мога да помогна тук (затова и не бих кандидатсвал).
3. за двамата писали по-горе:
- не се палете, както казах не ви давам наклона на хххх. Ясно е че тук е частно парти и не всеки е поканен. Това за асансьора не е точно както аз го виждам. През моя проглед нещата са като едно много "строго правило", което си има изключение.


Повече няма да свиня тук. Живко да ги затрие нещата най-добре.
Долната_главa
 

Мнениеот COSWORTH-2 » 22 Мар 2008, 21:40

Долната_главa написа:...................................
Свини си колкото си искаш, само да знаеш, че Шърмен малко се обърка тогава и така.......Изсра се в една тема за кандидастване на гърба на кандидата, после се оказа, че е някакъв супермен и нещо стана неприятен, това е!!! Не го давай този случай за пример, не е много уместно :wink: Принципно форумът е съсздаден да се избегнат вол.2 на тунинг бг. и даже и дрифтингът показва, че с по-свободен достъп п ак не си е работа. Сега верно е малко убидно, малко неудобно, малко дразнещо за външните, ама то си е написано в правилата и , за сега това е пичиливша комбинация
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот сиромаха » 23 Мар 2008, 22:25

Здравейте!Много интересен форум. =D> Казвам се Даниел Иванов.Живея в гр.Тутракан.На 38г,корабен механик.Долу-горе съм на "ти" с техниката.В vw и gti форумите съм регистриран като "сиромаха".Имам проект с който да кандидатствам-Трабант 1.8 16v. но ще изчакам първото състезание по драг.Защо бих кандидатствал?Звучи много примамливо пълното доверие и коректност м-ду членовете от форума.С моята наивност мислех че това важи за vw форума и изгорях с 600лева,а утъпканата пътека която търсех ми я постлаха с бодили.Един имащ се за добър ралиджия стигна дотам да ми дава акъл като буксувам много на 1-ва да стартирам на 2-ра :shock: ,а центровка на КР се правела 0 градуса при 1000 об. :shock: :shock: :shock: -инженер!Вече не съм гладен за инфо. и не за помощ бих кандидатствал а да контактувам със сериозни хора от моята черга.В моя град съм или неизвестен или "куку",дори и шефа ми мисли така,макар че съм механик във фирмата му!Това което правя е със заделяне от семейния бюджет,така че развитието на проекта ще е бавно и сигурно никога няма да стана "велик тунингар". :( Много късно се захванах да осъществя идея отпреди 10г. Да не казвам че когато започнах(декември 2006) изобщо нямах представа че ще ставам автомобилен състезател-аз селянчето O:) Живота ме е учил,че мечтите се сбъдват само в приказките. ](*,) Благодаря за вниманието!
сиромаха
 

Мнениеот anastas83 » 24 Мар 2008, 02:42

тука коректноста от моя скромен опит е наниво и аз доста поизгорях в бмв форумчето ама нали там сички съ гАнкстери :lol:
твоя кашон да не е един син с широка капла :?:
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Sachko » 24 Мар 2008, 10:47

anastas83 написа:твоя кашон да не е един син с широка капла :?:


Същия , у4аства 4ат пат на Божура :wink:
VW Golf MK2 1.8 16V Turbo
E30 318 Touring-->>New Project
Аватар
Sachko
 
Мнения: 507
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 00:55
Местоположение: Банско/София

Мнениеот Tzenko » 24 Мар 2008, 16:08

anastas83 написа:тука коректноста от моя скромен опит е наниво и аз доста поизгорях в бмв форумчето ама нали там сички съ гАнкстери :lol:
твоя кашон да не е един син с широка капла :?:



Пусни ми на ЛС от кой и с какво си изгорял в БМВ "Форумчето" :) Мерси :D
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Здравейте

Мнениеот Matheo » 07 Апр 2008, 12:28

Казвам се Матю Матев и съм от Велико Търново.
От известно време следя форума, и логично щом намираш интересни теми и информация която да ти е полезна, хора които са със сходни интереси с твойте да пожелаеш да си член на клуба. Интересите ми са свързани главно със силов тунинг /непрофесионално/. Имам хонда Сивик D16Z6 - 125 hp сток. До момента сложено:
Turbo-T25, RFL-Blow Off, 440cc инженктори от Supra,XS power intercooler, Samko-вакуми, керамичен съединител. Изцяло съм сменил окачването Koni+ пружини, стрътове - преден заден. Към момента двигателя се сменя с B16A2, имам 2 бр. :) предстой смяна на турбината с по-голяма. Преди два дни купих сп. апарати от прелюд Н22 - с дискове 282мм. контролер Greddy Profec A Boost Controller. Нови бутала JE, биели eagle, лагери и т.н. Очаквания - 1 бар - 300 кс+ До месец два колата трябва да е на линия завършена. Член съм на Хонда форума ник: същия - Matheo
прилагам два линка:
http://vbox7.com/play:8a78d06b
http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=2191
Matheo
 

Re: Здравейте

Мнениеот j1v » 07 Апр 2008, 12:34

Matheo написа:...


Всичко звучи много добре, но от известно време насам, е приета практика, кандидатура да се обсъжда след като бъде предложена от някой потребител на форума, който познава лично кандидатата и отговаря за него. Така се спестяват ботовете (кандидатури със снимки от нета) и други неприятни случки :)

Има достатъчно потребители тук от Велико Търново, както и от хонда форума, така че засега мнението си остава тук, а не го пускам като кандидатура, защото гарантирано набързо ще получиш доста отрицателни гласове ей така заради принципа, а не защото не си за тук (говорим примерно :D)
Последна промяна j1v на 17 Юни 2008, 02:56, променена общо 1 път
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот speedy_86 » 11 Апр 2008, 22:36

Здравейте на всички. Казвам се Стойо на 20 г. от Пловдив. Завършил съм ТЕТ-а а сега уча в мениджмънт в УХТ-то. Целта ми в този форум е само да си обогатявам знанията за автомобилите, но не като ви пълня темите със глупави въпроси или като ви засипвам с лични съобщения. И на мен както пише в правилата на форума, силовия тунинг ми е доста по - интересен от оптиката и т.н. Засега не мога да говоря още за свой тунинг проект, понеже оше кола нямам, но работя по въпроса. В Пловдив живея в Смирненски и Пещерско шосе ми е точно под терасата, и редовно ставах свидетел на мощта на прославските турбо БМВ-та(наскоро обаче нещо ги няма) и се надявам да разбера повече от този форум за на Жоро тройката и бялата петица. В тунинг.бг се подвизавам под същия ник. Моля да бъда приет сред вас.
П.С. Незнаех че първо трябва да се кандидатства в тази тема и направо се регистрирах(макар че достъп нямам), за което се извинявам
speedy_86
 

Мнениеот j1v » 11 Апр 2008, 23:20

speedy_86 написа:...


Добре бе човек, предния пост не го ли прочете ?
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот speedy_86 » 13 Апр 2008, 15:41

Аха ясно. Предполагам тогава че скоро нема да влеза :cry:
speedy_86
 

Следваща

Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron