Кандидатура

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
27
82%
Не
6
18%
 
Общо гласове : 33

Кандидатура

Мнениеот wierdo. » 21 Сеп 2007, 10:45

Здравейте. Казвам се Ростислав на 23 години от Русе.
След като изчетох всичко достъпно из форума и наблегнах на часта нов потребител, не съм много сигурен точно колко съм за тук но така или иначе малко импулсивно се регистрирах и като продължение пускам кандидатура.
Моят проект е VW Golf Mk2 с PY мотор на същия производител, който на този етап е в разработка и е със сток налягане на компресора и електроника. Има някакъв опит да се компенсира разликата в теглото на полото и голфа с "по-къса" кутия заимствана от NZ мотора. Добавен е K&N Cold Air Intake Kit 57i, който се води стейдж 2-ри. Предстои след разработката шайба 70мм., чип, по голям междинен охладител, голям воден радиатор, маслен. Турбо пътищата са променени предвид различния кош. Мотора е след направен основен ремонт с компоненти на MAHLE и кобелшмид. Мога да постна снимки за съжаление само в сглобен вид в автомобила. Нямам сниман процеса. Проекта на колата е тип "Fast Road". Приятен интериор, екстериор с който няма да ви занимавам.
Предполага се разбира се щом кандидатствам изобщо, че ще бъда одобрен :lol: но ако кандидатурата не отговаря на идеята за форума няма да се сърдя на никой. :shock: :D
wierdo.
 

Мнениеот dido » 21 Сеп 2007, 11:26

Пускам анкета. Все пак е добре да пуснеш някоя снимка да видят всички за какво иде реч.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 21 Сеп 2007, 13:26

Агрегата:

Изображение
Гост
 

Мнениеот street_force » 21 Сеп 2007, 14:12

колега даи още снимки и линкове към профилите ти в други форуми

за момента се двоумя но клониш към ЗА
street_force
 

Мнениеот Гост » 21 Сеп 2007, 14:36

VW Club

http://vwclub-bg.org/forum/garage.php?m ... e&CID=3756

Тунинг БГ

http://www.tuning.bg/forum/garage.php?m ... e&CID=1578


Проекта никъде не е публикуван защото не вървеше регулярно. И в двете места не съм се скъсал от мнения, предпочитам когато се изказвам да бъда подготвен а не да трупам точки. =; O:)

Снимки мога да направя на колата. Ако някой го интересува конкретно нещо мога да го снимам. Проекта както споменах по-горе не е документиран със снимков материал и ми е трудно да предоставя повече от това което вече е в коша като разбивка на работата. :?
Гост
 

Мнениеот Гост » 21 Сеп 2007, 14:59

Поснимах:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Гост
 

Мнениеот mgm » 21 Сеп 2007, 16:06

много мерак и желание ... всичко е правено както е по дебелите книги :wink: радвам се че двигателя ми попадна в човек като него :wink:
Аватар
mgm
 
Мнения: 268
Регистриран на: 05 Апр 2007, 21:41

Мнениеот Гост » 21 Сеп 2007, 16:28

mgm написа:много мерак и желание ... всичко е правено както е по дебелите книги :wink: радвам се че двигателя ми попадна в човек като него :wink:


Проджекта продължава ... :D :D :lol:
Гост
 

Мнениеот street_force » 22 Сеп 2007, 01:11

какъв е тоя откачения маркуч ?

от мене имаш ЗА
street_force
 

Мнениеот Гост » 22 Сеп 2007, 19:22

За звук :D
Няма никакъв смисъл от това, но ми доставя удоволствия при каране. :roll:
Гост
 

Мнениеот paco » 23 Сеп 2007, 14:06

Да..потрудил си се, но аз на твое място бих махнал тоя спортен филтър. Все пак си с Г-ладер а той не понася фините прашинки дето минават през този филтър. В комбинация с маслото в ладера се получава водна шкурка за уплътненията вътре. За твоята кола само обикновен филтър и нищо друго :wink:

РАСО
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Мнениеот COSWORTH-2 » 23 Сеп 2007, 16:36

За :!:


Обаче имам един въпрос-защо , когато в анкетата има 4-ма против поне един не каже защо, а винаги всичко е анонимно, хубаво е да се знае какво против имате.Поне да знам по какви критерии се гласува против, да знам и аз другия път.
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 24 Сеп 2007, 11:49

Подкрепям COSWORTH-2 от гледна точка на това, че е полезно и за мен като кандидатстващ да разбера минусите на проекта и представянето ми за да започна разрешаването им. ](*,) :)
Гост
 

Мнениеот REMUS » 27 Сеп 2007, 12:57

ЗА Не познавам собственика но колата съм я забелязвал, набива се на око :wink:
THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS
Изображение
Аватар
REMUS
 
Мнения: 564
Регистриран на: 11 Яну 2006, 20:32
Местоположение: Русе

Мнениеот BMWPower » 07 Окт 2007, 14:46

Сам ли си правиш колата ?
“Horse power sells cars, torque wins races.” – Carroll Shelby
Аватар
BMWPower
 
Мнения: 106
Регистриран на: 21 Фев 2006, 02:45
Местоположение: Ruse

Мнениеот Гост » 07 Окт 2007, 15:05

Идеите за развитието на колата се опитвам на 90% да идват от мен като резултат от много четене, а онтосно сервизното обслужване където нямам опит го прави друг.
Гост
 

Мнениеот j1v » 07 Окт 2007, 18:30

колегата вече има кворум, както и мнозинство, и е редно да бъде приет проблема е с изтеклия срок на вота, за което той естествено няма вина.

За целта нека изчакаме няколко дена да видим някой ако има против, да се обади, ако не да го пускаме, където му е мястото

И нещо цялата история с тия гласувания взе много да отича ...
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот COSWORTH-2 » 07 Окт 2007, 20:29

j1v написа:колегата вече има кворум, както и мнозинство, и е редно да бъде приет проблема е с изтеклия срок на вота, за което той естествено няма вина.

За целта нека изчакаме няколко дена да видим някой ако има против, да се обади, ако не да го пускаме, където му е мястото

И нещо цялата история с тия гласувания взе много да отича ...
Направо да се регва, ако очакваме някой да напише нещо, или гласува пичът токувиж е сменил голфа по давност :lol:
COSWORTH-2
 
Мнения: 16777214
Регистриран на: 07 Яну 2010, 14:29

Мнениеот Гост » 10 Окт 2007, 17:10

COSWORTH-2 написа:
j1v написа:колегата вече има кворум, както и мнозинство, и е редно да бъде приет проблема е с изтеклия срок на вота, за което той естествено няма вина.

За целта нека изчакаме няколко дена да видим някой ако има против, да се обади, ако не да го пускаме, където му е мястото

И нещо цялата история с тия гласувания взе много да отича ...
Направо да се регва, ако очакваме някой да напише нещо, или гласува пичът токувиж е сменил голфа по давност :lol:


:lol: :wink:
Гост
 

Мнениеот Гост » 28 Ное 2007, 17:12

:arrow:
Гост
 

Мнениеот j1v » 28 Ное 2007, 17:23

Anonymous написа::arrow:


ако ти си wierdo, преди бая време съм ти писал да се регистрираш и да напишеш тука, че си го направил
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 29 Ное 2007, 19:14

Регистриран е.


Благодаря.
Гост
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron