кандидатура :)

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
3
17%
Не
15
83%
 
Общо гласове : 18

кандидатура :)

Мнениеот frosty » 11 Авг 2007, 13:02

след почти година и половина киснене в IRC канала викам да се пробвам и тука :) повечето би трябвало да ме знаят от там както и от преди това и от #1/4 милята, т.е. не мога да напиша нищо ново. Така или иначе първоизточника на всичко което съм научил или съм направил е някой от вас :D
Колата ми е '92 Вектра 2.0 8в, с предимно козметични промени- една идея по-широка генерация без катализатор и някакво спортно гърне от проспийд, всичкото филтри и цялостно освежаване на мотора :lol: както и всякакви подобни дреболий дето няма смисъл да се споменават.. по Г-Тек (купен от Постмен :P ) колата дава ниски 16 на 1/4 миля и около 8 0-60. Най-скорошната ми победа е над пунто ГТ 8)
В момента след няколко (не)успешни маневри се работи по ламарините http://i.data.bg/07/07/19/468333_orig.jpg
като за момента сам правя всичко(с доста помощ от майстор разбира се :)) и май новата ми професия ще е тенекеджия :D
Та т'ва е, някой да добавя анкетата сега :P
frosty
 

Мнениеот ildimitrov » 11 Авг 2007, 13:07

Пуснах ти анкета. Успех :!:
75 turbodelta написа:За бога това е алфа, всичко може да е наебано!

Изображение
Аватар
ildimitrov
 
Мнения: 191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 22:02
Местоположение: Враца

Мнениеот frosty » 11 Авг 2007, 13:44

В добавка към горният пост искам да добавя.. че преди да започна работа по останалата част от мотора всичко останало беше (и в момента все още се действа) реставрирано. Когато взех колата (жалко че няя снимки от тогава) беше тотално изгнила- нормално за опел :lol: имаше и ужасно много тампони и шарнири за смяна, а задният мост се държеше на едно парче гнилоч :lol: :lol: с желанието да се отдели от колата. Може би за сега това е най-значимото свършено по нея. Подменени са всички гумички, повечето шарнирни и шукарий по ходовата част, всяка ръждичка е изкърпена, като последното отне особено много средства и материали :lol: Окачването е фабричното за ГТ газово, но вече сдава багажа. За сега единствено приготвени имам предни амортесьори, чакащи пружините си за да бъдат сложени.
П.П. @ildimitrov мерси :wink:
frosty
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron