Кандидатура - ОТХВЪРЛЕН СКОРОПОСТИЖНО

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

ДА
0
Няма гласували
НЕ
27
100%
 
Общо гласове : 27

Кандидатура - ОТХВЪРЛЕН СКОРОПОСТИЖНО

Мнениеот Сашо » 20 Юли 2007, 20:37

Казвам се Александър от София съм,на 21 години,имам Калибра С20ХЕ,с леки модове за атмосферен автомобил,четох доста из форума,и има доста хора,който ме знаят от други форуми!
Не съм някакъв ламер,имам представа от автомобили!
Поздрави!
Сашо
 

Re: Кандидатура

Мнениеот rabotnika » 20 Юли 2007, 20:48

Сашо написа:Казвам се Александър от София съм,на 21 години,имам Калибра С20ХЕ,с леки модове за атмосферен автомобил,четох доста из форума,и има доста хора,който ме знаят от други форуми!
Не съм някакъв ламер,имам представа от автомобили!
Поздрави!
май си пропуснал да прочетеш това http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=156
модовете по колата ти ли си ги правил и какви са те :?:
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот Сашо » 20 Юли 2007, 20:53

Колата има чип,power cap,беше с права тръба отдолу,но след многократни молби бе поставено гърне,също така е и с конус!
Сашо
 

Мнениеот VOLUMAX » 20 Юли 2007, 21:14

Сашо написа:Колата има чип,power cap,беше с права тръба отдолу,но след многократни молби бе поставено гърне,също така е и с конус!


А без спортен филтър накъде :?:
Не е важно какво говорят зад гърба ти,
важното е като се обърнеш всички да мълчат!
Аватар
VOLUMAX
 
Мнения: 225
Регистриран на: 10 Яну 2006, 23:09
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот j1v » 20 Юли 2007, 21:50

VOLUMAX написа:
Сашо написа:Колата има чип,power cap,беше с права тръба отдолу,но след многократни молби бе поставено гърне,също така е и с конус!


А без спортен филтър накъде :?:


Ти к'ва си ламя !!!
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот VOLUMAX » 20 Юли 2007, 21:56

:oops:
Не е важно какво говорят зад гърба ти,
важното е като се обърнеш всички да мълчат!
Аватар
VOLUMAX
 
Мнения: 225
Регистриран на: 10 Яну 2006, 23:09
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот dido » 21 Юли 2007, 00:20

Имайки предвид дадената информация, мисля, че вотът е предварително обречен, но все пак пускам една анкетка.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » 21 Юли 2007, 01:05

Лично си е моя работа какво ще слага по колата,дали ще е конусен или панелен,си е моя работа,карам си я всеки ден,здрава е и ме радва,засега толкова,не ми е единствената кола,а и не сера пари,кат гледам нема да ме одобрите,не знам защо,направо махнете темата! :wink:
Гост
 

Мнениеот landikar » 21 Юли 2007, 09:13

Не се сърди.Карай си колата със здраве и внимавай,щот тез коли са много бързи. :wink:
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот Гост » 21 Юли 2007, 11:06

За бързи не знам,точно колко!
И пак ви казах,махнете темата,като гледах някои от кандидатурите,приемане за репутация,има някои хора дет хал хабер си немат от автомобили!
:wink:
Гост
 

Мнениеот landikar » 21 Юли 2007, 11:31

Ми Саше, покажи какво знаеш и теб ще те приемат бре.Малко тежко го раздаваш така....Колко коня ти е колата?Какви са ти леките модове.Да не са някакви автоаксесоари? :wink:
Аватар
landikar
 
Мнения: 1090
Регистриран на: 19 Яну 2006, 14:38

Мнениеот anastas83 » 21 Юли 2007, 11:36

не се сърди Сашо просто вземи да "сереш пари" и всичко ше се оправи :!:
Аватар
anastas83
 
Мнения: 893
Регистриран на: 15 Дек 2006, 00:41
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Lukan » 21 Юли 2007, 12:38

Anonymous написа:Лично си е моя работа какво ще слага по колата,дали ще е конусен или панелен,си е моя работа,карам си я всеки ден,здрава е и ме радва,засега толкова,не ми е единствената кола,а и не сера пари,кат гледам нема да ме одобрите,не знам защо,направо махнете темата! :wink:


Колега я успокой страстите малко. Като вникнеш в поста който си дал може и да разбереш защо не си одобрен :idea:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Гост » 21 Юли 2007, 13:41

Пичове,не го давам тежко,просто като разбрах за форума ми стана много готино,четох и реших да пусна кандидатура,писал какво има по колата,не е мерена на дино и не знам колко коня е,всички знаете колко е едно ХЕ-150,бях я пуснал на доста места за продаване колата,сигурно сте я виждали,реших да си взимам Астра,и да се почва конверсия,както казва Козунака:
Търся психолог, за лечение на освидетелствана турбо болест!
Моля изпращайте копия на дипломи,
кратка автобиография и снимка в
паспортен формат на ЛС.Мерси.
Много ще съм радостен да ме приемете,а за постовете-такъв съм си малко импулсивен :oops:
Поздрави,питайте ме,какво решите!
Гост
 

Мнениеот Гост » 21 Юли 2007, 15:34

Като си почна проекта ще пиша пак кандидатура,тогава ще видим,сега няма да ме приемете!
Поздрави! :wink:
Гост
 

Мнениеот kelesha » 22 Юли 2007, 02:42

Аз пък съм ЗА, вие знаете ама да кажа аз пак :D
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот Bobby_ » 22 Юли 2007, 12:01

Anonymous написа:Лично си е моя работа какво ще слага по колата,дали ще е конусен или панелен,си е моя работа,карам си я всеки ден,здрава е и ме радва,засега толкова,не ми е единствената кола,а и не сера пари,кат гледам нема да ме одобрите,не знам защо,направо махнете темата! :wink:


Саше, няма смисъл да се дръвчиш. Тук хората наистина си разбират от работата и във всеки един момент модат да те наврат в едно тъмно и влажно (кучешко) място. Има хора които са забравили какво е нормален мотор и нямат представа от фабрични параметри!!! Много са в час с тунинга на моторите!!!!!
Снимай си калибрата покажи какво си направил сам, ако не можеш да покажеш обясни. За да разберат хората какъв ти е капацитета на познания с ДВГ и модифицирането му. За моя осъществен проект какво да кажа ако бях се описал като теб: " Мотора ми е с бутала 2.0.... валовете са по-големи от Стд....кутията ми е различна от стандартната.....колата ми е уникат за БГ.... и тем подобни простотии.

Дори и само кандидатурите да прочетеш пак има какво да научиш от тези които са си блъскали главата не веднъж с "изцеждането" на мотори!

За срането на пари.... Аз си мисля че и някои петролен шейх не сере пари! ако знаеш някой който може тази блгодат кажи ми аз ще съм първи на опашката да му направя клизма и да го надрусам с разхлабителни.. :)
Аватар
Bobby_
 
Мнения: 304
Регистриран на: 05 Юли 2007, 12:29
Местоположение: София

Мнениеот Гост » 22 Юли 2007, 19:05

Мисля,че дискусията е излишна!
Канитара му е майката! 8)
Гост
 

Мнениеот Misho 605 SVti » 24 Юли 2007, 12:05

Anonymous написа:... Канитара му е майката! 8)
... имаш го.
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Мнениеот |CL|NIKI » 25 Юли 2007, 00:18

kelesha написа:Аз пък съм ЗА, вие знаете ама да кажа аз пак :D

Е теб те знаем - нали все пак е Опел :lol: :wink:
Няма невъзможни неща!
Аватар
|CL|NIKI
 
Мнения: 478
Регистриран на: 16 Фев 2006, 18:47
Местоположение: Варна


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron